Ik kan me die scène nog al te goed herinneren omdat die zo speciaal wasquote:Op woensdag 10 september 2014 21:18 schreef Frey het volgende:
[ afbeelding ]
Daniël die Luigi Pavese komt zoeken en Wassenaar die op de voorgrond zit en meeluistert.![]()
Geweldig onverwachte terugkeer was dat eigenlijk, vanuit het niets.
En de Wassenaar tune erbij.
Ik zat ook echt in spanning te wachten of Ludo en Wassenaar inderdaad scènes hadden samen, omdat ik me dat niet meer zo kon herinneren. En na 2 weekjes kwam die scène in de Rozenboom waar Ludo en Janine ineens een fles aangeboden krijgen van een man aan de bar en de camera die ineens naar Wassenaar draait die daar zit.quote:Op woensdag 10 september 2014 21:19 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Ik kan me die scène nog al te goed herinneren omdat die zo speciaal was![]()
Ik vind het eigenlijk wel jammer dat er nooit scènes zijn geweest tussen Hoogendoorn en Wassenaarquote:Op woensdag 10 september 2014 21:22 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik zat ook echt in spanning te wachten of Ludo en Wassenaar inderdaad scènes hadden samen, omdat ik me dat niet meer zo kon herinneren. En na 2 weekjes kwam die scène in de Rozenboom waar Ludo en Janine ineens een fles aangeboden krijgen van een man aan de bar en de camera die ineens naar Wassenaar draait die daar zit.
Ja, daar had ik ook stiekem op gehoopt toen. Al was het maar een kleine ontmoeting. Net als Herman en Ludo.quote:Op woensdag 10 september 2014 21:24 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk wel jammer dat er nooit scènes zijn geweest tussen Hoogendoorn en Wassenaar
Ik heb daar ook heel erg op gehoopt, maar ik heb altijd een strijd gewild tussen Herman en Ludo die er nooit is gekomenquote:Op woensdag 10 september 2014 21:26 schreef Frey het volgende:
[..]
Ja, daar had ik ook stiekem op gehoopt toen. Al was het maar een kleine ontmoeting. Net als Herman en Ludo.
Hopelijk zinkt het eiland weg in de oceaan.quote:Op woensdag 10 september 2014 21:37 schreef Dr.Mikey het volgende:
Lucas zit met zijn nieuwe vriendje Manuel op een tropisch eiland.
"Liefde" leidt je tot het eind.quote:Op woensdag 10 september 2014 21:13 schreef Frey het volgende:
[..]
Ze was vaak irritant, maar toch bleef ik het wel een boeiend personage vinden dat in veel spannende verhaallijnen terecht kwam. Vooral het verleden dat haar tot het eind bleef achtervolgen.
Was erg saai idd.quote:Op donderdag 11 september 2014 02:12 schreef Sriracha het volgende:
De aflevering van vandaag was wel een opeenvolging van saaiheden, hoe ze het uit hun pen krijgen zeg
Sjors trekt altijd van die rare gezichten..quote:Op donderdag 11 september 2014 08:25 schreef roos85 het volgende:
[..]
Was erg saai idd.
Sjors zal wel verliefd worden op die nieuwe advocaat
Ik had het tegen PeterKelder op het eind ook steeds over de nep Job.quote:Op donderdag 11 september 2014 00:08 schreef LetsGame het volgende:
Seizoen 12:
Oom Govert 'betrapt' fake-Job op porno kijken en staart vervolgens heel lang naar scherm!
quote:Op woensdag 10 september 2014 21:18 schreef Frey het volgende:
[ afbeelding ]
Daniël die Luigi Pavese komt zoeken en Wassenaar die op de voorgrond zit en meeluistert.![]()
Geweldig onverwachte terugkeer was dat eigenlijk, vanuit het niets.
En de Wassenaar tune erbij.
Dat van die kinderwagen vond ik ook stom ja. Kind is al zeker 2 inmiddels. Dat is alsof Wiet zich met een rollator verplaatst.quote:Op donderdag 11 september 2014 09:33 schreef Miss_paraplu het volgende:
Ohh ik ergerde me gisteren echt aan Nina, begint ook echt meteen tegen Vincent over kinderen en is dan zo verbaasd dat hij daar nooit over nagedacht heeft. Hallo... Vincent is een man!! Duhh natuurlijk denkt hij daar niet aan in een relatie van nog maar een paar maand.
Oh en die kinderwagen die Janine toen bracht bij volgens mij Toko eergisteren, daar past dat kind toch allang niet meer in?
Wiet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |