quote:
quote:
Ik zou mensen echt niet durven zo aan te spreken.quote:
Fucking awkwarde flashback heeft dit statement zojuist ongeldig verklaard.quote:Op zondag 31 augustus 2014 01:07 schreef hoofdhead het volgende:
[..]
Ik zou mensen echt niet durven zo aan te spreken.
Heb niet gesolliciteerdquote:Op zondag 31 augustus 2014 01:06 schreef jelfrikandel het volgende:
Eend als jij mod wordt is de eerste pils voor jouw rekening
Als je hiermee bedoelt of ik zojuist gemasturbeerd heb, dan ja.quote:Op zondag 31 augustus 2014 01:27 schreef Frank_Drebin het volgende:
Goedemorgen luitjes, komt er al witte rook uit de pijp?
quote:Op zondag 31 augustus 2014 01:35 schreef hoofdhead het volgende:
[..]
Als je hiermee bedoelt of ik zojuist gemasturbeerd heb, dan ja.
Waarom zou iemand bang zijn geweigerd te worden voor Danzig? Is dat net zo iets als bang zijn dat je geweigerd wordt voor een PGB omdat je net niet gehandicapt genoeg bent?quote:Op zondag 31 augustus 2014 00:42 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Hji gaat tenminste uit ipv topics maken over Danzig waar je nog nooit geweest ben omdat je bang bent geweigerd te worden
Weet je dima wat het probleem is. Hij is niet echt een nerd hij is gekleed als een. Hij was vast altijd populair dan kan hij die rol ook aannemen ongeacht. Als ik goeie gitaarspeler ben doe ik het ook goes met een slechtere gitaar.quote:
Het was ook meer dat er zo goed als geen verbinding 's nachts is met het ovquote:Op zondag 31 augustus 2014 09:41 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Waarom zou iemand bang zijn geweigerd te worden voor Danzig? Is dat net zo iets als bang zijn dat je geweigerd wordt voor een PGB omdat je net niet gehandicapt genoeg bent?
Naar Danzig of naar de Supermarkt?quote:Op zondag 31 augustus 2014 10:42 schreef eend112 het volgende:
[..]
Het was ook meer dat er zo goed als geen verbinding 's nachts is met het ov
Nee gewoon naar den haag zelfquote:Op zondag 31 augustus 2014 10:47 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Naar Danzig of naar de Supermarkt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |