Harley Davidson knul.quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 13:19 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Als ik daadwerkelijk vrij krijg dan doen we dat.
Maar je komt toch niet op die Duc van je hé? Ik wil geen rondvliegende onderdelen tegen mijn nieuwe laklaag aan
Ja, maar toen reed Nero voorop op de snelweg, die had de gang te pakkenquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 11:49 schreef Pinkdwarf het volgende:
10.30 is de standaard tijd. Dat haalden de mensen uit Brabant ook toen we in Friesland hadden afgesproken. Gewoon op tijd je bed uit
Tering, dat zijn toch geen werktijdenquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 13:14 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik moet 's ochtends werken van 5-7.30
[..]
Okay. Spreken wij nog even een plek af zodat we samen rijden?
[..]
Ik moet vanaf Eindhoven komen.
Ik was bezig met een andere route, alleen is de DC-plug in mijn laptop kapot, dus moet ik ff die repareren of de route overnieuw fixen.quote:
quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 14:10 schreef Vrieskist het volgende:
[..]
Ja, maar toen reed Nero voorop op de snelweg, die had de gang te pakken
Ik rijd met m'n auto de losse verkoop (dus pakjes voor Bruna, Primera, tankstations, supermarkten, hotels) voor het Eindhovens Dagblad (en al die andere krantenquote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:37 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Tering, dat zijn toch geen werktijden
Haha, ik vind deze ook wel vet:quote:
Je had je AVD toch al gehaald?quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 19:58 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Mooie fiets, nu ik nog
ja een 996 en een busaquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 19:23 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Heb jij eigenlijk al wat gevonden?
Ah, toch maar oud en vertrouwdquote:Op zaterdag 11 oktober 2014 19:41 schreef stinkie het volgende:
[..]
ja een 996 en een busa
Denk dat het de Busa gaat worden, maar ik wacht tot het voorjaar. Eerst grotere schuur neerzetten. Normaal zou ie nu ook de stalling in gaan.
Kippen levend in brand gestoken in Leusdenquote:Drie kippen zijn afgelopen week zo mishandeld bij een pannenkoekenboerderij in het Utrechtse Leusden dat ze zijn overleden. Twee kippen zijn in brand gestoken, de derde is mogelijk gestikt doordat tape om de kop van het dier was gewikkeld, meldt de politie.
De mishandelingen vonden op twee verschillende momenten plaats. Dinsdag werden twee kippen in brand gestoken. De derde kip werd tussen donderdagavond en zaterdagmiddag ingetapet. De politie is op zoek naar mensen die meer weten van de mishandelingen.
Kippetjesquote:Op maandag 13 oktober 2014 15:38 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
Kippen levend in brand gestoken in Leusden
lijkt me waar wij gezeten hebben.
als je dat van tevoren al afspreekt is het niet meer spontaanquote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:57 schreef Atreidez het volgende:
Zondag 22 gradenIemand zin in een spontaan Z holland ritje?
Ik doe wel even zwaaien als ik vanavond voorbij rijquote:Op zondag 19 oktober 2014 14:33 schreef Nero22 het volgende:
In Amsterdam is het baggerweer en tentamenweek volgende week.
Gisteren 600km gereden. Luxemburgquote:Op zondag 19 oktober 2014 12:39 schreef rulerofdeath het volgende:
Het is mooi weer, ik maak vanmiddag nog even een rondje
in luxemburg? of luxemburg heen en terug?quote:
Dat laatste ja.quote:Op zondag 19 oktober 2014 14:53 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
in luxemburg? of luxemburg heen en terug?
dat zijn beste ritjesquote:
Al een beetje verder met poetsen?quote:Op zondag 19 oktober 2014 16:11 schreef Vinniiee het volgende:
Net alvast de route gereden. Vind 'm zelf eigenlijk net te lang (ben nu redelijk gaar), dus zal er nog ff wat aan sleutelen.
Op zich verder een mooie route.
Dat wordt een spannende kerst ochtend.......quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:53 schreef Amoeba het volgende:
Ik ga met Kerst een nieuw motorpak van m'n ouders krijgen. Tot zolang maar even die oude van m'n pa gebruiken.
Ik weet niet eens of ik thuis ben. Ik mag Kerst altijd overslaan van m'n ouders.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:55 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Dat wordt een spannende kerst ochtend.......
Jij MAG dat? neem aan dat je ouder dan 18 bent? En ik mag ervan uitgaan dat iedereen van 18 gewoon zijn eigen beslissingen mag maken?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:56 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik weet niet eens of ik thuis ben. Ik mag Kerst altijd overslaan van m'n ouders.
Alsin, geen 'verplichte' familieshit. Ik word niet verzocht aanwezig te zijn maar ben altijd welkom.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:59 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Jij MAG dat? neem aan dat je ouder dan 18 bent? En ik mag ervan uitgaan dat iedereen van 18 gewoon zijn eigen beslissingen mag maken?
Of zit je voor de rest van het jaar aan de ketting?
Dat bedoel ik, het kwam een beetje over als "kijk mij rebels zijn" en vervolgens wel afhankelijk doordat er wel een motorpak verwacht wordt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:04 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Alsin, geen 'verplichte' familieshit. Ik word niet verzocht aanwezig te zijn maar ben altijd welkom.
Rustig rustig.
Ik zie even niet in hoe ik rebels ben als ik zeg dat ik kerst mag overslaan van mijn oudersquote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:05 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, het kwam een beetje over als "kijk mij rebels zijn" en vervolgens wel afhankelijk doordat er wel een motorpak verwacht wordt.
Mi scuzi
Doorquote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:53 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik zie even niet in hoe ik rebels ben als ik zeg dat ik kerst mag overslaan van mijn ouders
Primaquote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:55 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Doorleek het alsof dat echt iets was wat bijzonder was. Maar dit gaat beetje Off Topic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |