Maar ze hebben het gecleared op heroic op amper lvl 560quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:49 schreef TwyLight het volgende:
En de mensen in immersion hebben ieders ongeveer 30 itemlevels meer dan waar de content voor getuned is zo onderhand
Blijkbaar dus veel onwetenden op je realm, en ze compenseren dat door hoge ilevels te vragen. Heb wel eens via oqueue gepugd en wat je soms ziet is echt te triest voor woorden. Mensen met ilevel 550 die amper 150 k doen. Mensen die niet gemmen, enchanten of reforgen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar ze hebben het gecleared op heroic op amper lvl 560En dat vragen ze nu in general voor flex
quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar ze hebben het gecleared op heroic op amper lvl 560En dat vragen ze nu in general voor flex
Wat x2?quote:
Gewoon je naam toevoegen en volgende topic staat die ertussen toch, zo moeilijk is het nietquote:Op zondag 31 augustus 2014 08:58 schreef Silmarwen het volgende:
Ik vind het trouwens een debiel systeem dat je zoveel moet doen om in de fucking OP te komen... Seriously?
Anyhoe, Draenor, Vaalipanay, Horde, paladin. En nog wat chars die ik nooit speel. Tis iig wel lekker druk.
Iemand die goed is in programmeren van sites kan misschien zoiets maken?quote:Op zondag 31 augustus 2014 10:30 schreef Silmarwen het volgende:
Nee, ik moet mij eerst registreren, mijn battlenet opzoeken en copy pasten. Etc etc.
Ja ik vind het ook debiel. Maar zonder ilvl 530 kom je niet in een flex. Eergister wel een toffe groep gevonden waar onze ilvl 518 healer mee mocht in de flex.En dat ging dus ook prima, geen wipes etc.
waarom wil je in de OP daar kijkt echt niemand ooitquote:Op zondag 31 augustus 2014 08:58 schreef Silmarwen het volgende:
Ik vind het trouwens een debiel systeem dat je zoveel moet doen om in de fucking OP te komen... Seriously?
Anyhoe, Draenor, Vaalipanay, Horde, paladin. En nog wat chars die ik nooit speel. Tis iig wel lekker druk.
Dat zeg ik, in het begin is het wel netjes als iedereen nog een vrij laag (vind 560 niet echt laag) itemlevel heeft maar dat is na 2 weken ook wel gebeurd zodra ze wat loot hebben.quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar ze hebben het gecleared op heroic op amper lvl 560En dat vragen ze nu in general voor flex
Ik zat vroeger op frostmane. Horde. In tbc, wotlk en begin cata was horde side nog goed aanwezig. Maarja, sinds de ondergang van in Excelsis is horde side kapot gegaan.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:25 schreef TwyLight het volgende:
Er is weinig Horde op Frostmane maar dat merk je alleen in Orgrimmar. Ik ga regelmatig naar Durotar om wat Hordes te killen en het is daar altijd bomvol met cross-realm hordes.
De nieuwe materialen kan je ook nog niet krijgen. Zou wel erg oneerlijk zijn!quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:02 schreef PausNicolaas het volgende:
Welke materials zijn veel nodig bij de nieuwe WoD recipes? Is lekker handig om alvast in te slaan nu ze nog te betalen zijn!
Helaas zijn de materials die ik zelf tot nu toe heb gevonden juist de materials die je pas in WoD kan halen...
quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:02 schreef PausNicolaas het volgende:
Welke materials zijn veel nodig bij de nieuwe WoD recipes? Is lekker handig om alvast in te slaan nu ze nog te betalen zijn!
Helaas zijn de materials die ik zelf tot nu toe heb gevonden juist de materials die je pas in WoD kan halen...
Ja, klopt. Ik bedoel welke 'oude' materials je alvast ff moet inslaan. Of om het zelf te gebruiken of om het te verkopen ^^quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:04 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
De nieuwe materialen kan je ook nog niet krijgen. Zou wel erg oneerlijk zijn!Insta level!
meestal kan je met de huidige materialen nog wel een stuk of 25-50 punten levelen zodra WoD uit isquote:Op zondag 31 augustus 2014 14:04 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
De nieuwe materialen kan je ook nog niet krijgen. Zou wel erg oneerlijk zijn!Insta level!
Misschien kan je eerder wat recent materiaal inslaan om nog te verkopen.
Jonge wat nou, probeer alleen wat centjes te verdienen!quote:
Oh, nu slaat het ergens op.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:05 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Ja, klopt. Ik bedoel welke 'oude' materials je alvast ff moet inslaan. Of om het zelf te gebruiken of om het te verkopen ^^
Tot 606. Daarna zijn ze allemaal grijs.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:06 schreef Evertjan het volgende:
[..]
meestal kan je met de huidige materialen nog wel een stuk of 25-50 punten levelen zodra WoD uit is
Ja, maar je kan ze nog wel nodig hebben voor nieuwe recipes...quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:09 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Tot 606. Daarna zijn ze allemaal grijs.
Neequote:Op zondag 31 augustus 2014 14:09 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Ja, maar je kan ze nog wel nodig hebben voor nieuwe recipes...
Dat is nooit zo geweest.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:09 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Ja, maar je kan ze nog wel nodig hebben voor nieuwe recipes...
Jong je hebt toch soms ook wel gold bars oid nodig voor een high level recipequote:Op zondag 31 augustus 2014 14:12 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Dat is nooit zo geweest.Zoals TweeGrolsch zegt, misschien voor 4- 6 leveltjes of iets dergelijks, maar daarna echt niet meer.
Nee gold bars werden alleen in Vanilla gebruikt.quote:Op zondag 31 augustus 2014 14:15 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Jong je hebt toch soms ook wel gold bars oid nodig voor een high level recipe
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |