SPOILER: voor anti scroll hipsters (Zwabber): Fall chartOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorige seizoenen
2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall
2013 | Winter | Spring | Summer | Fall
2014 | Winter | Spring | Summer | Fall
Anime News Network (ANN): Nieuws over anime en meer.
Animeinfo.com: Hier vind je alle informatie over een anime.
My Anime List (MAL): Houd je eigen anime- en mangalijst bij. Check ook de FOK! MAL groep.
Veel FOK!kers hebben in deze reeks een MAL. Bekijk ze hier:SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentile codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt gepdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden.
[ Bericht 0% gewijzigd door De_Dakgoot op 27-08-2014 13:40:30 ]/A/non's with his waifu, all's right in the world.sinterklaaskapoentje
![]()
Wie komt er alle jaren...![]()
Verdomme.... ik wilde net echt keihard gaan haten, maar het is steengoed! Geweldig! Beste dub-kwaliteit ooit! Ik wil voortaan al mijn anime in het Nederlands zien!quote:![]()
Schitterend. Deze groep mag niet verloren gaan, heeft iemand een paypal waar ik kan doneren?quote:
In mijn naviteit dacht ik dat ik alles al gezien had, maar Death Note in het Brabants is toch het summum van kwaliteit.![]()
Ergens deze week komen twee figuurtjes binnen maar ik weet nog niet wanneer. Nou hoop ik niet dat ik ze misloop
🐙![]()
kunnen ze lopen?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 19:43 schreef DeZwabber het volgende:
Ergens deze week komen twee figuurtjes binnen maar ik weet nog niet wanneer. Nou hoop ik niet dat ik ze misloop/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
The 1997 anime movie The End of Evangelion was in many ways an unprecedented exercise in creative freedom for animation studio Gainax. The franchise-starting TV series had wrapped up a year earlier, with Gainax’s coffers drained and a highly metaphorical, sparsely animated finale. End of Eva would be a reimagining of the ground-breaking anime’s final act, and its theatrical release format meant a bigger budget and no more pesky broadcast content restrictions.
As a result, the film is graphic and jarring in its raw depictions of both violent urges and sexual desire. But while none of that was a problem in theatres, it was a different story when End of Eva was recently shown on TV in Japan, which necessitated some fan-angering cuts, including the movie’s most infamously shocking scene.
Not surprisingly, Nippon TV decided not to show the close-up of Shinji’s self-redecorated palm, prompting angry responses on Twitter from fans who’ve come to expect the come in End of Evangelion.![]()
![]()
Terra Formas was trouwens enorm goed. Wel erg cynisch dat er over een kleine 600 jaar nog (weer) een guerrilla-oorlog plaats vindt in Isral en dat er geen effectieve manier is om van kakkerlakken af te komen. Serieus, die Rotterdammers zijn een plaag.
Wanneer komt de volgende aflevering?“An interesting thing is a good thing.”![]()
Ik vind ze niet echt vleiend, maar dat soort kleding is over het algemeen wel erg druk dus daarom kan het nog wel meen ik. En met "kan het wel" bedoel ik dat ze er niet te erg als weeab- otaku uitzien.quote:“An interesting thing is a good thing.”![]()
quote:
Ook zo'n pareltje.Helemaal super.![]()
Nou ja, die hebben nog wel enige kwaliteit (vooral Shin-chanquote:) omdat het professioneel gebeurt.
Helemaal super.![]()
Het nadeel van Nederlandse dubs als kind is dat de illusie uit elkaar spat als je de stem van Brock vijf minuten later een wasmiddelreclame hoort insprekenquote:Op woensdag 27 augustus 2014 22:51 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Nou ja, die hebben nog wel enige kwaliteit (vooral Shin-chan) omdat het professioneel gebeurt.
🐙![]()
achterlopenquote:Op woensdag 27 augustus 2014 23:52 schreef Kyubey het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik loop al een episode achter...
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Geen idee, voor zover ik K-ON gezien heb is het ook gewoon de verkeerde gitaar.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:18 schreef De_Dakgoot het volgende:
waarom staat dit in 1 van mijn K-ON folders
[ afbeelding ]🐙![]()
ik ga k-on kijkenWomen with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.![]()
moet je de film ook kijken?quote:Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.![]()
thanksquote:
duurt nog wel lang2 uur
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.![]()
Gecondoleerd.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 00:52 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
thanks
duurt nog wel lang2 uur
![]()
Super mooi man.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 07:23 schreef VulpX het volgende:
Gisteren deze drie units besteld, met 20% korting. Lekkah.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Speel jij ook Dynasty warriors ?quote:
[ Bericht 0% gewijzigd door De_Dakgoot op 28-08-2014 10:46:56 ]/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Nee, ik heb niet zo heel lang geleden de RotTK serie uit 2010 gezien, meer niet.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 10:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Speel jij ook Dynasty warriors 7?
Cao Cao en Sima Yi
“An interesting thing is a good thing.”![]()
Even off-topic: zijn er hier nog mensen die het Zo Quinn-fiasco hebben gevolgd?
Wat een drama zeg.
Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.![]()
nee want indie games zijn toch ruk.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 17:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Even off-topic: zijn er hier nog mensen die het Zo Quinn-fiasco hebben gevolgd?
Wat een drama zeg.
en de enige game die ik speel is Planetside2 dus pak weinig mee van al dat nieuws
[ Bericht 6% gewijzigd door De_Dakgoot op 28-08-2014 18:11:19 ]/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Nope.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
zwabbor wist jij dat de volledige versie uit isMeh, niet-boeiend drama tussen mensen die zichzelf vooral heel belangrijk vinden.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 17:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Even off-topic: zijn er hier nog mensen die het Zo Quinn-fiasco hebben gevolgd?
Wat een drama zeg.🐙![]()
Paar jaar laterquote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:22 schreef jamesdeen het volgende:
attack on titan
[ [url=http://stwww.geekexchange.com/wp-c(...)titan.jpg]afbeelding[/url] ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
waar is seizoen 2![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Petra Jonge!Irene is bae <3![]()
Ach, feministen en SJWs trollen is altijd leuk.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:09 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Nope.
[..]
Meh, niet-boeiend drama tussen mensen die zichzelf vooral heel belangrijk vinden.Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.![]()
"Zankyou no Terror Episode 8 not airing until 4th September"
"Ping Pong: The Animation OST released!"![]()
Hunter x Hunter (2011), Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hellsing Ultimate, zie OP.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:01 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
nog aanraders voor soortgelijke series?![]()
Hunter x Hunterquote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:03 schreef Qunix het volgende:
[..]
Hunter x Hunter (2011), Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hellsing Ultimate, zie OP.
Paar eps gezien maar vond het best slecht. Rare kindersIrene is bae <3![]()
![]()
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Terra formars.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:01 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
nog aanraders voor soortgelijke series?Shounen kijken voor de hoofdpersonen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:05 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Hunter x Hunter
Paar eps gezien maar vond het best slecht. Rare kinders
“An interesting thing is a good thing.”![]()
Geen flauw idee wat voor poep je net zei maar okequote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:33 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Terra formars.
[..]
Shounen kijken voor de hoofdpersonen.Irene is bae <3![]()
Je hoofd is raar.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:05 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Hunter x Hunter
Paar eps gezien maar vond het best slecht. Rare kinders![]()
Hihi, episode 9 op 11 september. Hoe subtiel.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:55 schreef Qunix het volgende:
"Zankyou no Terror Episode 8 not airing until 4th September"Helemaal super.![]()
Oh godverquote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:59 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Hihi, episode 9 op 11 september. Hoe subtiel.
🐙![]()
Thanks die van jou ookquote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Je hoofd is raar.Irene is bae <3![]()
Ik zei erg weinig en zat zonder een woord te zeggen naar mijn telefoon te staren.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:34 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Geen flauw idee wat voor poep je net zei maar oke
Maar ik lees net dat je hoofd raar is, maar zou het kunnen dat je aan poep dacht omdat je de methaandampen die uit je (vermoedelijk bruine opgekrulde cilindervorimge) hoofd opstijgen perrongelijk inademde?“An interesting thing is a good thing.”![]()
Kan niet is wetenschappelijk bewezenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 20:30 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik zei erg weinig en zat zonder een woord te zeggen naar mijn telefoon te staren.
Maar ik lees net dat je hoofd raar is, maar zou het kunnen dat je aan poep dacht omdat je de methaandampen die uit je (vermoedelijk bruine opgekrulde cilindervorimge) hoofd opstijgen perrongelijk inademde?Irene is bae <3![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 20:40 schreef Kyubey het volgende:
http://mangafox.me/manga/life_is_dead/
Beste art ooit.quote:Zombies can turn humans by both biting them and as a STD.
There are also levels of Zombification.
Now that this virus is running rampant the government is trying to control it by putting a collar on ever zombie over level 3. Unfortunately for Yukio, he is a level 3.![]()
Heb het even doorgebladerd omdat er maar een hoofdstuk van is, echt hilarisch slecht.“An interesting thing is a good thing.”![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 20:40 schreef Kyubey het volgende:
http://mangafox.me/manga/life_is_dead/
Beste art ooit.
Die moet ik gelezen hebben.
Ben me trouwens laatst bewust geworden dat ik de anime die ik keek vergeten wasDus binnenkort maar even Black Bullet afkijken. En ik keek toen nog iets... Oh ja, Kamigami no Asobi
Weet niet of ik dat nog af wil kijken...
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Laatst kwam ik een random manga tegen over een meisje dat een deurslot was. Blablabla sleutels die passen en inbrekers die in een slot wroeten. Eens even zoeken
🐙![]()
Oh, gevonden.SPOILER: nsfw en zulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
🐙![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 23:03 schreef DeZwabber het volgende:
Oh, gevonden.W..T...F.......SPOILER: nsfw en zulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 23:03 schreef DeZwabber het volgende:
Oh, gevonden.ow my..SPOILER: nsfw en zulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 23:03 schreef DeZwabber het volgende:
Oh, gevonden.SPOILER: nsfw en zulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
wtffff
'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2014 23:03 schreef DeZwabber het volgende:
Oh, gevonden.Ik voel me nu vies als ik de deur open.SPOILER: nsfw en zulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Xaryna op 29-08-2014 11:24:15 ]Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 09:00 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Ik voel me nu vies als ik de deur open.
🐙![]()
De nieuwe rail wars posterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Ah zijn het er maar 12quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 12:37 schreef VulpX het volgende:
[..]
Ik weet niet wat kek betekent maar morgen komt ep 9 uit van de 12.![]()
Beetje AoT gehalte dus met weinig eps maar veel actie?Irene is bae <3![]()
Nee. Het lijkt helemaal niet op AoT. Het is een mecha/drama die nog het meest lijkt op Gundam.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 12:38 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ah zijn het er maar 12![]()
Beetje AoT gehalte dus met weinig eps maar veel actie?![]()
AoT had meer afleveringen, en krijgt er nog meer. Van A.0 hebben we geen idee of er een S2 komt, dat is inherent aan een nog lopende serie. Maar tot nu toe wel een toffe serie ja.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 12:38 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ah zijn het er maar 12![]()
Beetje AoT gehalte dus met weinig eps maar veel actie?🐙
Forum Opties Forumhop: Hop naar: