abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_143874941
Een topic waar we weer verder kunnen kletsen over het opvoeden van 1-jarigen ... Voor zover mogelijk :P


pi_143875308
Wat een boel snotkindjes, beterschap! Het gaat rond denk ik, dus ik verwacht het hier ook ieder moment.

Oh mensen, ik mag een bakfiets gaan uitzoeken! Zo blij mee, dan kunnen de kindjes lekker droog en beschut zitten als we door weer en wind naar school fietsen O+
pi_143875357
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:58 schreef L-E het volgende:

Oh mensen, ik mag een bakfiets gaan uitzoeken! Zo blij mee, dan kunnen de kindjes lekker droog en beschut zitten als we door weer en wind naar school fietsen O+
Dat is leuk!!
Wij hebben allemaal een regenjas. Vier keer nat gisteren :{
Met een meidenkwartet
pi_143875441
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 10:59 schreef Cathmar het volgende:

[..]

Dat is leuk!!
Wij hebben allemaal een regenjas. Vier keer nat gisteren :{
Ja waardeloos toch? En dan heb ik een ietwat pieperige oudste die echt de hele weg roept: 'Ik word nat, ik heb het koud, mijn sokken zijn nat, ik wil naar huis, waarom regent het, waarom gaan we niet met de auto, waarom moet ik naar school, hoezo leerplicht - ik wil de koning daar wel eens over spreken' :') etc. Werkt lekker sfeerverbeterend O+
pi_143875514
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:03 schreef L-E het volgende:

[..]

hoezo leerplicht - ik wil de koning daar wel eens over spreken
Heerlijk O+ :)
Met een meidenkwartet
pi_143875665
Mijn oudste is zo leuk O+

Gisteren deed hij zijn jas achterstevoren aan, capuchon op (zie je het voor je? hij zag dus niets. 'Ik ga op gevoel mam!' :') ) en toen liep hij iemands voortuin in, donderde daar de struiken in, en werd vervolgens WOEST dat hij zijn jas achterstevoren had en de struiken in was gedonderd :D O+ ' IK ZAG HELEMAAL NIETS JOH!' :D!

Oh men, mijn leven is zo awesome O+

Snel ontopic: ik heb ook een dreumes!
pi_143875934
LE tof! Lijkt me heel leuk én praktisch inderdaad met 2 kinderen!!
pi_143876060
Oh en hier hebben we allemaal een 'wafel' op onze buik O+
  woensdag 27 augustus 2014 @ 12:35:54 #9
381212 Gulara
From the future
pi_143878556
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:10 schreef L-E het volgende:
Mijn oudste is zo leuk O+

Gisteren deed hij zijn jas achterstevoren aan, capuchon op (zie je het voor je? hij zag dus niets. 'Ik ga op gevoel mam!' :') ) en toen liep hij iemands voortuin in, donderde daar de struiken in, en werd vervolgens WOEST dat hij zijn jas achterstevoren had en de struiken in was gedonderd :D O+ ' IK ZAG HELEMAAL NIETS JOH!' :D!

Oh men, mijn leven is zo awesome O+

Snel ontopic: ik heb ook een dreumes!
Ja stuur maar op! O+ O+ O+

Wij hebben haast geen regen. O~)
pi_143879081
O+ gewoon voor jullie dreumessen!

Mijn dreumes riep net, mama slapuh en ging op z'n bankje liggen. Daarna riep hij mama speenke en pakte z'n knuffelbeest stevig vast O+
Nu ligt hij heerlijk (in z'n bedje) te slapen O+
  woensdag 27 augustus 2014 @ 12:55:00 #11
171422 LadyBlack
paint it black
pi_143879172
Way to go Ow! _O_ Dat is duidelijke taal ^O^
Was t misschien een erg slapeloze nacht? :*
pi_143880534
Ik wil ook zo'n kind! Die van mij heb ik maar thuisgehouden van kdv en die huilt echt bijna nonstop. Het enige wat goed is, is bumba kijken als ik ook op de bank zit, maar zelfs dan is het soms huilen. Ik bedenk me ineens dat gisterochtend de laatste poepluier was, misschien zit dat ook nog eens dwars. Net in ons allebei maar weer pcm gestopt want ik heb enorme hoofdpijn :') Dat werkt lekker mee!

Ok en nu stop ik met klagen en ga ik een stukje fietsen met mn zielige popje, hopelijk vindt ze dat nog wel leuk. Even een frisse neus halen.
Sarcasme. Herken het.
  woensdag 27 augustus 2014 @ 13:36:00 #13
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_143880563
L-E wat tof zeg! Een bakfiets O+ En je kleuter is leuk.

Gulara, hebben jullie sneeuw? :P

Ow! Wat praat je al goed!.

Spirit, zo sneu als ze zo verkouden zijn.
  woensdag 27 augustus 2014 @ 13:40:40 #14
171422 LadyBlack
paint it black
pi_143880709
Ahw Spirit... ;(

Het is waarschijnlijk sowieso voor jouw hoofdpijn wel fijn, even fietsen! Het is hier ook aardig lekker buiten, hopelijk bij jullie ook! En wel een extra luier en kleertjes meenemen he? oO<

Wij kregen laatst vrienden op bezoek, vlak na binnenkomst ruiken ze ineens een walm, dus even met dochtertje naar boven; dikke explosie! _O- En ze hadden dus géén extra setje mee, want dat was nooit meer nodig :D Dus ze ging in een E-outfit naar huis O+
pi_143880727
L-E, je kleuter O+ O+ En een bakfiets *O* ook handig met 3 lijkt me :Y

Spirit, wat sneu! Hopelijk doet even naar buiten jullie allebei goed. :*

Loj, heerlijk he, zulke duidelijke communicatie :D

Wat betreft navel: M heeft een nagel of een snavel daar zitten :D

Wat een prachtig weer he! Ik hou zo van zon! Ik ben er bijna mijn best wel beroerde nacht door vergeten. Heerlijk naar de kinderboerderij geweest (in mijn eentje, ging best aardig). Speeltuin vonden ze wat minder geslaagd (lopen in het gras is best moeilijk en waar M dan maar gewoon ging kruipen als lopen niet lukte gaan de meiden gewoon een beetje in het gras zitten sippen :D ).

Lekker achter de kippen aan, varken geaaid, gezwaaid naar een kalfje van 3 dagen oud (koeien hebben ook stuwing geloof ik :X ) en lekker gespeeld met de traptractoren en in het huisje. Heerlijk!
  woensdag 27 augustus 2014 @ 13:46:59 #16
171422 LadyBlack
paint it black
pi_143880928
Oh tof dat kalfje! O+

Wij waren gisteren ook even op een kinderboerderij; E was danig onder de indruk van de paardjes, geiten, schapen en parkietjes, en ik heb smakelijk gelachen om het bordje dat op 1 van de hokken hing:

quote:
Ik ben Eva
Pas op, ik kan bijten!
Was echt een enorm varken, dat netjes op dr billen ging zitten als de verzorgster een hapje eten gaf :D _O_
pi_143881156
_O- leuk bord. Foto van gemaakt voor in E's fotoalbum? O+

Ze zijn hier sowieso alledrie wel van de beestjes. En ook nergens bang voor...

Varkentje aaien:

(was echt een gigantisch beest :o )

En ik vind deze zo leuk O+
  woensdag 27 augustus 2014 @ 13:59:22 #18
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_143881343
Dat varken is groter dan je dochter! :o
pi_143881379
Dat varken is groter dan ikzelf....

of nou ja, het scheelt niet veel :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_143881545
Ja Kyara, is een bakfiets niets voor jou? :)

Jeetje, wat zijn die meiden van je groot joh! O+
pi_143882046
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 14:05 schreef L-E het volgende:
Ja Kyara, is een bakfiets niets voor jou? :)

Jeetje, wat zijn die meiden van je groot joh! O+
Er zijn nogal wat praktische bezwaren (ruimte, geld) en bovendien is een bakfiets hier niet echt nodig. Heel veel is lopend bereikbaar en daarnaast heb ik altijd een auto tot mijn beschikking :)
pi_143882361
Het was eigenlijk best een redelijke nacht LB, hij was alleen vanaf 5 uur wakker ;)

Leuke foto's Kyara! (Ik ben zo jaloers op jullie kinderboerderij, ik wil dat hij naar het westen verhuisd ;) )

Leuk leuk een bakfiets!

LB dat bordje! Een foto voor op haar slaapkamerdeur lijkt me ook hilarisch ;)

En iemand nog een tip? Ik moet zo met Ow naar de kapper (ik heb nog geen stoere mannelijke speldjes gevonden ;) ) De vorige keer deed m'n kapster het thuis en was het echt gillen.. Dus ik zie er nu een beetje tegenop :@
pi_143882830
Filmpje aan op je telefoon? Of misschien hebben ze daar een tv staan met een dvd?
pi_143882832
Ga je naar een gewone of een speciale kinderkapper Loj?
pi_143883002
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 14:31 schreef Loj het volgende:
Leuke foto's Kyara! (Ik ben zo jaloers op jullie kinderboerderij, ik wil dat hij naar het westen verhuisd ;) )
Ja! En dan Kyara + gezin ook mee!! *O* :P
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_143883027
Filmpjes, dat is nog een idee.,
Het is een gewone (maar wel kinderknipmiddag... )
Hopelijk komt t goed ;)
pi_143883156
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 14:52 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ja! En dan Kyara + gezin ook mee!! *O* :P
O+
pi_143883205
Speelgoedje, knuffeltje en eventueel speen Loj?

Hier vond M het de eerste keer verschrikkelijk maar daarnaar niet meer. tot de vorige keer dan

Oh, en er is ook een aflevering van het Zandkasteel over de kapper. Die hebben we ook samen gekeken.
pi_143884112
Fietsen was heerlijk O+ Alleen op de heenweg was ze een beetje aan het miepen toen ik per ongeluk een hobbelgtje raakte :@ We zijn naar de kinderboerderij met speeltuin gefietst. Ze wilde niet spelen, maar wel naar andere kindjes kijken en kaasknabbeltjes eten.

Ik moest zo hard lachen. Thuis is ze gewend om de kat brokjes te voeren uit haar hand. Nou liep in de speeltuin een enorme kip rond en dat vond ze wel interessant. Dus ze steekt een handje met een kaasknabbeltjes uit naar die kip en dat beest bedenkt zich geen seconde, stormt op Isa af en snaait zo HAP dat knabbeltje uit haar hand met een hele hoop kabaal. Ik schrok me rot! Het ging zo snel, maar achteraf was het enorm grappig. Isa stond echt van die kip naar mij en terug te kijken van "wtf gebeurde hier net?!" Pas toen de kip weer dichterbij kwam, zette ze het op een brullen en durfde niet meer op de grond :D
Sarcasme. Herken het.
pi_143884567
Je had helemaal gelijk Kyara..

De eerste keer is verschrikkelijk, daarna maakt t niet meer uit!

Ik heb weer een knap ventje :D

(En ik maakte me dus voor niets druk!) nu lekker buitenspelen :D

[ Bericht 26% gewijzigd door Loj op 27-08-2014 16:08:46 ]
pi_143894903
quote:
1s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 15:43 schreef Loj het volgende:
Je had helemaal gelijk Kyara..
Dit wil ik graag nog even quoten.
pi_143894918
Fijn dat het mee viel! ^O^
pi_143895009
:D
pi_143897386
-O- ik heb vandaag een ziekig jongetje opgehaald van het KDV. Na af en aan huilen vanaf 6 uur is hij nu in slaap gevallen naast papa die bij m op de kamer is gaan liggen op een matras. Ik vermoed dat ie erg last heeft van zn oren, liggen = krijsen, en steeds wrijven waren eerder tekenen van oorontsteking...

Hopelijk krijgen ze beide wat rust nu :z

Op dit soort momenten heb ik zo'n dubbel gevoel. Ik voel me een slechte mama, omdat ik J. niet getroost krijg, weinig geduld heb en met J. ga meehuilen :'( , terwijl ik tegelijkertijd zo blij ben met vriend die ondanks zn burnout toch kalm blijft en nu dus naast m ligt te slapen terwijl hij zn rust ook nodig heeft.
  woensdag 27 augustus 2014 @ 22:08:33 #35
171422 LadyBlack
paint it black
pi_143897501
Ahw, MM :*

Hopelijk slapen J én zn papa én zn mama dan vannacht allemaal lekker!
pi_143897672
quote:
0s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 11:03 schreef L-E het volgende:

[..]

Ja waardeloos toch? En dan heb ik een ietwat pieperige oudste die echt de hele weg roept: 'Ik word nat, ik heb het koud, mijn sokken zijn nat, ik wil naar huis, waarom regent het, waarom gaan we niet met de auto, waarom moet ik naar school, hoezo leerplicht - ik wil de koning daar wel eens over spreken' :') etc. Werkt lekker sfeerverbeterend O+
Ik zit hier smakelijk te lachen. :)
Hoe oud is je oudste? Wat een slimmerd!
pi_143909393
Heel herkenbaar MM, wij hadden vannacht precies dezelfde situatie :*
Sarcasme. Herken het.
  donderdag 28 augustus 2014 @ 11:58:31 #38
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_143911694
MM wat sneu zeg! Hoe ging de nacht? Oorontsteking is zo zielig!
pi_143914730
quote:
1s.gif Op woensdag 27 augustus 2014 22:12 schreef vencodark het volgende:

[..]

Ik zit hier smakelijk te lachen. :)
Hoe oud is je oudste? Wat een slimmerd!
Hij is al 6. En een slimmerd inderdaad! :)
pi_143919658
Wat een rust hier! :o

Ik had vandaag weer een day-in-the-life-of-Kyara; samen met E opgepast op peuter (2,5) en zn broertje van 14 maanden. Was aanpoten als ze alledrie met alle geweld hetzelfde speeltje wilden :') maar vooral heel gezellig! Allemaal de slappe lach tijdens de lunch :D O+

Daarna 'even' een sleutel ophalen bij een buurtcentrum }:| djeez, wat een gedoe.... kwam helemaal oververhit en chagrijnig thuis. E had ik goddank rozijntjes kunnen geven dus die was dik tevreden :')

Nu ga ik dr zo toch nog een keer in een buggy of winkelkarretje proppen, nog even boodschappen doen en dan.... kom ik als ze straks in bed ligt de rest van de avond niet meer van mn kont af :9
pi_143929292
Zo LB dat is een druk dagje! Wel gezellig!

MM hopelijk hebben jullie allemaal nog lekker geslapen! En heeft J. Er nu geen last meer van.

Loj wat fijn dat de kapper meeviel. Hier was eerste keer ook een DRAMA, en daarna ging het prima. Nu is het iedere keer een feestje bij de kinderkapper.

Mijn meisje heeft een fijne dag gehad bij het kinderdagverblijf:. In haar boekje:
"N. is vandaag vrolijk en gezellig. Ze klets met leidsters en kinderen en vermaakt zichzelf goed. Ze vindt het leuk als we liedjes gaan zingen en doet dan prima mee. Buiten is ze in haar element. Ze sjeest van de glijbaan en probeert als er bellen worden geblazen ze allemaal te vangen. Ook van dansen wordt N. erg blij!"
Daar word ik vrolijk van!!
pi_143930253
LB :D
Klinkt inderdaad als een drukke dag. Slappe lach O+

Wat fijn dat ze het zo naar haar zin heeft AM O+

Wij zijn vandaag naar de speeltuin geweest (samen met oma). D had meteen al sjans met een jongetje dat haar kusje wilde geven en aaien. Maar toen J eraan kwam riep hij hel verheugd "daar is er nog 1" om vervolgens J kusjes te geven......

Hoe kammen/borstelen jullie het haar van je dreumes? Ik ben het babyborsteltje kwijt dus moet iets anders. M heeft zo'n tanden haarborstel maar het haar van de meisjes is veel minder/dunner/fijner.

En is er toevallig iemand die ervaring heeft met een dreumes in een (yepp) fietsstoeltje achterop?
pi_143930446
Haar van N. hoeven we nog niet te borstelen :)

En ja ervaring met N. achterop in Yepp stoeltje! Op vakantie konden we alleen een fiets met stoeltje achterop huren. Ging prima! Ze keek wel veel langs me heen naar voren. Wat wil je verder nog weten?
  donderdag 28 augustus 2014 @ 21:14:44 #44
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_143930702
Kyara, L. vind het geweldig achterop. Dus als N. naar school fietst mag zij achter. Als N. wel mee op mijn fiets moet(bij langere afstanden) moet ze voor en dat vind ze echt heel stom. Krijgt ze echt een dreumesdriftbui van :D . Ze vind het stoer om achterop te zetten, alsof ze haar grote broer is denk ik O+

Voor borstelen gebruik ik vaak wel een tandenhaarborstel, krijg ik die fijne haartjes toch net iets beter vast. Niet dat het zin heeft, wat ik ook in haar haar doe het is er binnen no time weer uit :') . e heeft eigenlijk wel iets van een speldje of elastiekje nodig omdat haar haren tot in haar mond hangen :P

AM, dat klinkt ook echt alsof ze het leuk had!

LB, dat is inderdaad een drukke dag dan! Carriere move?
pi_143930764
Dreumes zit ook regelmatig achterop. Kan prima.
Zijn haren worden gekamd met de borstel van zijn grote zus. Doet ie het liefste zelf, zo hard mogelijk.

Zijn voeten hebben een groeispurt gehad. Zomaar 2 maten erbij. Hi heeft nu schoen maat 24 .
pi_143930816
Goed om te lezen! We hebben een achterzitje voor M nodig maar dan kan ik dus ook met alleen de meiden fietsen. Eentje voor en eentje achter O+ *O* *O* O+

Tandenhaarborstel? Ik heb geen haar op mijn tanden geloof ik.... :D
pi_143930918
Peuter wil nu het liefste voorop trouwens. Pastnog net. Al is het wel ff proppen met dr benen.
pi_143930921
Rosalie dr baby haarborsteltje voldeed echt niet meer.
Ik heb bij de kruidvat de kleinste haarborstel gekocht die ze hadden. Gewoon zo'n roze kunststof ding.
  donderdag 28 augustus 2014 @ 21:20:38 #49
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_143930954
quote:
0s.gif Op donderdag 28 augustus 2014 21:19 schreef olivia_321 het volgende:
Peuter wil nu het liefste voorop trouwens. Pastnog net. Al is het wel ff proppen met dr benen.
Ik overweeg voor N. zo'n zadeltje voorop. Dan kan L. achterop.
pi_143931064
quote:
0s.gif Op donderdag 28 augustus 2014 21:20 schreef danic het volgende:
Rosalie dr baby haarborsteltje voldeed echt niet meer.
Ik heb bij de kruidvat de kleinste haarborstel gekocht die ze hadden. Gewoon zo'n roze kunststof ding.
Ja, maar jouw dochter heeft 10x zoveel haar :D
Zo'n borstel heeft M ook inderdaad maar dat werkt hier dus niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')