Die meiden zijn hier niet verdwaald. No way jose!quote:Op woensdag 27 augustus 2014 03:34 schreef Perico het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb zelf ook nog aan een kaartje geknutseld, waarbij de "F" staat voor de finca / corral van F, op zo'n 20 km. van het begin van de Pianista.
Ik heb afstandsmeting toegevoegd. Het valt niet mee om exacte locaties te bepalen omdat bij Google Earth verschil in niveaus bestaan waar je wel of niet haarscherp kunt inzoomen. En Bing Maps en Google Maps tekenen bijvoorbeeld ook de Rio Changuinola verschillend in.
Toch blijft het maar een klein gebied waarin Kris en Lisanne mogelijk verdwaald zouden zijn.
en terecht mooi kaartjequote:Op woensdag 27 augustus 2014 04:00 schreef Domnivoor het volgende:
Perico, ik heb je kaart en Google Earth foto in de OP gezet
Wat een geweldig kaartje. En wat is de zee (relatief) dichtbijquote:Op woensdag 27 augustus 2014 03:36 schreef Perico het volgende:
[ afbeelding ]
Hier is het gebied in 3D te zien, van Google Earth geplukt. De paddocks zijn duidelijk te zien, op de hellingen en langs de Rio Changuinola.
Dit is een perspectief vanaf de Mirador van het gebied, waarbij Kris en Lisanne enkel in het voorste deel zijn geweest, nog voor de pijl.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 04:08 schreef jackie12 het volgende:
Wat een geweldig kaartje. En wat is de zee (relatief) dichtbij
Dankjewel, maar ik wil wel benadrukken dat het allemaal maar bij benadering is, wat de bruggen betreft. Maar voor een basale indruk is het goed.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 04:00 schreef Domnivoor het volgende:
Perico, ik heb je kaart en Google Earth foto in de OP gezet
Ik hoop van wel, zelf kan ik het alleen maar bij benadering doen:quote:Op woensdag 27 augustus 2014 04:03 schreef jackie12 het volgende:
maar is er iemand die de finca/huis van F weet aan te wijzen bij zijn paddock in dit gebied?
Maar laten we niet te hard van stapel lopen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 03:59 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Die meiden zijn hier niet verdwaald. No way jose!
xxxxxxxxxxx
Ik begrijp dat je dit voelt als een persoonlijke aanval/belediging maar zo is dit niet bedoeld. Ook Fok is en blijft internet waarbij we als het zulke harde beschuldigingen gaat gewoon niemand echt kunnen vertrouwen. Helaas ook jou dus niet. Dat moeten we in dit soort gevallen gewoon in ons achterhoofd houden en dus enige terughoudendheid blijven betrachten als het gaat om het aanwijzen van een dader. Maar dat het voor jou frustrerend is begrijp ik.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 09:17 schreef Poekje01 het volgende:
Helemaal mee eens, behalve het feit dat ik iets verzonnen zou hebben, dat wil ik gelijk uit de wereld hebben:
Waarom heeft Baru dat niet zelf gedaan?quote:Daarom herhaal ik nog maar eens: ik heb zo'n 4 weken terug na de meldingen van Baru Nikki van P direct geinformeerd iom. Baru, per e-mail en per telefoon. Gelukkig kun je mails bewaren.
wij hebben wel interessequote:Op woensdag 27 augustus 2014 11:36 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
Goeie vraag!
Ik heb em weer wat vragen gesteld trouwens, we gaan het zien.
Verder kan ik alleen maar zeggen: het onderzoeksteam van MN heeft mijn telef nr.
Ik heb ze 4 weken terug ook aangeboden om ze de mails te laten zien, maar als er geen interesse
voor is, omdat ze het niet direct beschouwen als een bewijs ergens van (wat het ook niet is natuurlijk, alleen dat ik daarmee kan laten zien waar ze vandaan komen, houdt het op).
Omdat Baru de kans 80% achtte dat het om een verdwaling,ongeluk ging, en 20% kans misdaad, en iedereen voor die 80% leek te gaan, ben ik voor die 20% gegaan, call me stupid
en nou gaat ik echt ff wat anders doen
Jij bent altijd heel nieuwsgierig wie Baru is. (ik ook)quote:Op woensdag 27 augustus 2014 12:26 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
wij hebben wel interesse
dus plaats hier de screenshots van de berichten aan en van Baru maar
mijn contacten zijn gewoon diverse mensen die in Boquete wonenquote:Op woensdag 27 augustus 2014 13:35 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Jij bent altijd heel nieuwsgierig wie Baru is. (ik ook)
Als wij jouw vragen wie jouw contact in Boquete is van wie jij zegt dat jouw informatie komt dan wil je dat ook niet delen.
Jij verwacht dat we je desondanks toch geloven maar andersom geloof je anderen hun contacten niet en wil je daar wel bewijzen van zien
interesse wel hoorquote:Op woensdag 27 augustus 2014 12:26 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
wij hebben wel interesse
dus plaats hier de screenshots van de berichten aan en van Baru maar
Is het de bedoeling dat die selfies zo ook op Fok komen?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:17 schreef jackie12 het volgende:
https://www.flickr.com/ph(...)2050/in/photostream/
Klopt dit kaartje wel?
Hier ligt de finca van F zowat bij de kust.
Das 40 km ver?
?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:31 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Is het de bedoeling dat die selfies zo ook op Fok komen?
Ladies and gentlemen, we've got himquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:39 schreef jackie12 het volgende:
[..]
?
Oh ik zie het al het is een photostream!
je kan hem alles op de forum rol vragen,dat doet iedereenquote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:01 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
Ok, nog ff dan, misschien moet ik duidelijker zijn in mijn bedoelingen. Die 80% van iedereen zijn tijd die in de verdwaling theorie gaat zitten, daar zijn mensen hier en in WS mee bezig, die dat beter doen dan dat ik dat ooit zou kunnen, petje af dus. Ik lees het mee en leer er veel van.
Dus ik redeneer: dan kan je die 20% info laten liggen, of proberen die toch uit iemand los te weken, om te kijken wat daar in zit. Hoe gestoord (idd. stemmingmakerij, mee eens!, waarom??) dat ook kan zijn. Ik weet ook niet waarom die Baru dat in WS zo doet, ik kan het hem niet in het forum vragen. Het was gewoon een intuïtief idee, hem iets te vragen/sturen via de PM in het begin. En nee, ik mag die PM mails hier niet laten zien. Als een politieman/vrouw ze wil zien, kunnen ze zich legitimeren (op bureau, on-line of bij me thuis, weet ik veel) of ik kom op een bureau ergens en dan loggen we samen in, in WS, en voor de rest: met 1 enkele uitzondering, helaas pindakaas, ok?!
Verkeerde account gebruikt?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:08 schreef Poekje01 het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op woensdag 27 augustus 2014 15:06 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
Inderdaad, maar in mijn beleving niet iets over dingen waarvan ie eerst zelf bij me aangeeft dat ie dat niet wil! Afspraak is afspraak.
Maar dan doe jij toch zelf hoe jij het wil?
oh en zijn vertrouwen in jou is zo groot dat hij dat via dm wel doet ?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:06 schreef Poekje01 het volgende:
[..]
Inderdaad, maar in mijn beleving niet iets over dingen waarvan ie eerst zelf bij me aangeeft dat ie dat niet wil! Afspraak is afspraak.
Sterker nog.. daarmee ging hij twee maanden geleden iom Baru himself naar de autoriteiten per mail en telefoon. Pitti herself heeft de boodschap aangenomen. Na het hier neergeplempd te hebben gaat hij er ook nog mee naar de Nederlandse autoriteiten.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:11 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
oh en zijn vertrouwen in jou is zo groot dat hij dat via dm wel doet ?
en alles vertrouwelijke info die hij je "zogenaamd" geeft plemp je hier zo maar neer ?
huh ?quote:
De geloofwaardigheid van die 'nieuwe informatie' is echter zojuist gekelderd tot bijna nul.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:30 schreef Pipo_de_C. het volgende:
Hulde aan alle leunstoel detectives op dit forum voor het opduiken van deze interessante informatie. Is er, in het kader van objectief onderzoek, ooit sporenonderzoek gedaan in dat vakantiehuisje van die F? Zal wel niet...?
onder 0quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:40 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
De geloofwaardigheid van die 'nieuwe informatie' is echter zojuist gekelderd tot bijna nul.
hoezo "zojuist"? Ik zie een hoop verwijderde posts.. Heb ik iets gemist?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:40 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
De geloofwaardigheid van die 'nieuwe informatie' is echter zojuist gekelderd tot bijna nul.
Ach ja, ik zie het. Hij is al zijn posts aan het weghalen (jammer voor hem van de quotes). Onder nul dus.quote:
Is juist interessant ,want waarom probeert iemand (doelbewust) deze zaak een hele andere wending te geven ?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:44 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ach ja, ik zie het. Hij is al zijn posts aan het weghalen (jammer voor hem van de quotes). Onder nul dus.Wat bezielt iemand om zoiets te doen?
Het is een kloon. Een troll dus.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:47 schreef Marrije het volgende:
Het weghalen duidt eerder op spijt van het delen dan dat het er ongeloofwaardiger op wordt.
quote:
Precies. Dus niet te snel gevolgtrekkingen maken.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:53 schreef jackie12 het volgende:
Wat ook de reden daarvan is, wat we wel zeker weten sinds Poekie zijn of haar post eergisteren is dat F een maffe zoon heeft en dat hij zelf een paddock en huisje heeft precies in het gebied waar de meiden verdwenen.
En aangezien jullie mijn scenario kennen sterkt deze informatie mijn vermoeden juist meer dat ik in de goede richting zit te puzzelen/zoeken
Tis voor mij allemaal te toevallig.
Maar ook toevallige dingen zijn geen feiten.
Poekie had geen scenario maar voerde aan dat F zijn zoon een gang heeft en Osman in die gang zat maar was overleden door verdrinking wat geen verdrinking was volgens zijn vader.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 16:04 schreef Jezus9 het volgende:
Wow. Net internet aangezet en weet wederom weer eens niet wat ik lees hier, dus dat hele scenario was verzonnen ofwat!? Hoe zit het nu?
Klopt, zonder Poekje hadden we de bizarre bezigheden van Henry niet ontdekt, even los van de vraag of dat ene scenario nou klopt ofniet. Wat mij opvalt is dat hij z'n post is gaan verwijderen ná mijn post dat de politie soms meeleest op internet in dit soort zaken, misschien is Poekje bang dat hij aansprakelijk word gesteld voor het in de wereld helpen van dat scenario/misschien bang geworden de politie dalijk contact opneemt hoe hij aan die info komt? Iets anders kan ik me niet voorstellen, vanwaar die plotste verwijderingen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 16:09 schreef jackie12 het volgende: Wel waar of niet, met de informatie over F zijn paddock en F zijn zoon H ben ik wel wijzer geworden.
Dacht het niet.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 16:19 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
Ik heb dit niet echt gevolgd maar is het onderzoek nu al definitief afgerond?
Nee, althans daar zijn geen berichten over naar buiten gebracht althans. Panama zei dat ze nog steeds wachtte op de onderzoeksresultaten van NL. Maar of de Panamese autoriteiten daadwerkelijk nog intensief aan het onderzoek werken betwijfel ik, m'n vermoeden is dat ze hun conclusie al hebben gemaakt: verdwaling. Eigenlijk houdt de vastberadenheid van de ouders (en hun advocaat) de zaak nog levend.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 16:19 schreef RhytmicalRemedy het volgende: Ik heb dit niet echt gevolgd maar is het onderzoek nu al definitief afgerond?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |