Als ik hier (dwz Fok.nl) soms het gemiddelde niveau van de reageerbijdragen bekijk dan denk ik: my god, ik ben zoveel volwassener, serieuzer, duidelijker in formuleren en rationeler dan de gemiddelde meerderjarige hier hoor.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:45 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Duidelijk jij niet, veder heeft IQ helemaal met niks te maken! Niet hoeveel je nu of over 10 jaar verdient. Niet hoe goed je op je Duits/frans/scheikunde toets scoort. Veder is het hebben van een hoge IQ een beetje overrated, er bestaat namelijk ook nog zoiets als EQ. Maarja, wat weet ik nou ik heb geen IQ van 190.
hiero droeftoetertjequote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:48 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ben jij weer iets aan het uitlokken.
ah. Pedotroll has arrived!quote:
Meer geld binnenhalen door je uit te laten wonen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:42 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Als ik meer binnen haal per maand dan jij, wie is dan slimmer?
Je weet dat je met dit topic het gemiddelde niveau van Fok omlaag haalt?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:47 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Als ik hier (dwz Fok.nl) soms het gemiddelde niveau van de reageerbijdragen bekijk dan denk ik: my god, ik ben zoveel volwassener, serieuzer, duidelijker in formuleren en rationeler dan de gemiddelde meerderjarige hier hoor.
Nee, want ik vind het wederom een zeer goede vraag van mij waarop nog niemand hier 100% zeker is in zijn antwoord. Dat geeft alleen al aan hoe slim en goed mijn vraag weer is. Antwoord ligt dus niet voor het oprapen. Maak me blij met dit topic en ik heb volgend jaar een ton op mijn rekening!!! A.u.b. geef dus het antwoord dat ik hoop. Maar het moet wel kloppen!quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:54 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Je weet dat je met dit topic het gemiddelde niveau van Fok omlaag haalt?
Je ziet voor het gemak alle kwaliteitsbijdragen even over het hoofd omdat je daar een stijfje van krijgt? Interessant weer! Waarom reageer ik nog op topics van jouquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:56 schreef AbidIsmaili het volgende:
Nee, want ik vind het wederom een zeer goede vraag van mij waarop nog niemand hier 100% zeker is in zijn antwoord. Dat geeft alleen al aan hoe slim en goed mijn vraag weer is. Antwoord ligt dus niet voor het oprapen. Maak me blij met dit topic en ik heb volgend jaar een ton op mijn rekening!!! A.u.b. geef dus het antwoord dat ik hoop. Maar het moet wel kloppen!
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:58 schreef kanovinnie het volgende:
Je gaat je in 1 jaar tijd minimaal 625 keer in je kont laten neuken?
Misschien moet je er nog een plaatje bij postenquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:58 schreef kanovinnie het volgende:
Je gaat je in 1 jaar tijd minimaal 625 keer in je kont laten neuken?
Misschien was ton wat overdreven. Maar 5 keer per week moet makkelijk kunnen toch?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:58 schreef kanovinnie het volgende:
Je gaat je in 1 jaar tijd minimaal 625 keer in je kont laten neuken?
Ik zal het mijn nichtje van 4 eens voorstellen. Als die morgen begint is die miljonair als ze 18 is.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:56 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Nee, want ik vind het wederom een zeer goede vraag van mij waarop nog niemand hier 100% zeker is in zijn antwoord. Dat geeft alleen al aan hoe slim en goed mijn vraag weer is. Antwoord ligt dus niet voor het oprapen. Maak me blij met dit topic en ik heb volgend jaar een ton op mijn rekening!!! A.u.b. geef dus het antwoord dat ik hoop. Maar het moet wel kloppen!
Dan hangt straks je voering eruitquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:59 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Misschien was ton wat overdreven. Maar 5 keer per week moet makkelijk kunnen toch?
Dat zou geen probleem moeten zijnquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:59 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Misschien was ton wat overdreven. Maar 5 keer per week moet makkelijk kunnen toch?
Ik heb nu al 3 keer per week sex met een vriend (wel vrienden). En het sluit nog goed hoor. Het gaat alleen makkelijker dan in het begin natuurlijk, maar je houd er niks blijvends aan over. Merk niks. En ook in gay porno zie je dat het goed blijft sluiten.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:00 schreef FANN het volgende:
[..]
Dan hangt straks je voering eruitga maar even googelen....
Mákkelijk! Jouw nog niet uitgegroeide kringspier kan nog wel wat rek hebben! Hou er wel rekening mee dat er een maximum aan zit; op een gegeven moment heb je de boel verziekt en kan je je stront niet meer binnenhouden. Daar zijn oplossingen voor, hoewel wat onhandig en vies, maar je moet er wat voor over hebben. Tenslottequote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:59 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Misschien was ton wat overdreven. Maar 5 keer per week moet makkelijk kunnen toch?
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:00 schreef FANN het volgende:
[..]
Dan hangt straks je voering eruitga maar even googelen....
oh... okéquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:02 schreef AbidIsmaili het volgende:
[..]
Ik heb nu al 3 keer per week sex met een vriend (wel vrienden). En het sluit nog goed hoor. Het gaat alleen makkelijker dan in het begin natuurlijk, maar je houd er niks blijvends aan over. Merk niks. En ook in gay porno zie je dat het goed blijft sluiten.
Ik hoef toch niet elke keer te neuken met zo een man. Je kunt toch doen 100 euro = pijpen en 200 = neuken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:03 schreef Queller het volgende:
[..]
Mákkelijk! Jouw nog niet uitgegroeide kringspier kan nog wel wat rek hebben! Hou er wel rekening mee dat er een maximum aan zit; op een gegeven moment heb je de boel verziekt en kan je je stront niet meer binnenhouden. Daar zijn oplossingen voor, hoewel wat onhandig en vies, maar je moet er wat voor over hebben. Tenslotte
Weet ik veel; ik zit in een heel andere markt. Heb het er eens over met je vader en moederquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:04 schreef AbidIsmaili het volgende:
Ik hoef toch niet elke keer te neuken met zo een man. Je kunt toch doen 100 euro = pijpen en 200 = neuken.
Natuurlijk ga ik er niet met hen over praten. Ook niet met mijn broers. Maar mag het nu of niet? Ik ga het sowieso niet doen als ik dan strafbaar ben en geld weer kan kwijtraken. Als ik het mag doen, dus doe niks illegaals, dan is het zeer verleidelijk om te gaan doen. EXTREEM verleidelijk.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:05 schreef Queller het volgende:
[..]
Weet ik veel; ik zit in een heel andere markt. Heb het er eens over met je vader en moeder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |