Goed zo, gemotiveerde mensen. Die mentaliteit moeten we hebben in dit landquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:00 schreef Johnbon het volgende:
Sabine die naakt over de dam in Amsterdam rent voor 1 jaar studeren ter waarde van ¤10.000.
Dan wil je graag studeren hoor. Als je het filmpje wil zien @AT5 twitter. Is via de avondploeg van 538.
Haha had al zoon vermoeden dat jij hier op zou gaan reageren. En is Sabine een beetje leuk?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:01 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Goed zo, gemotiveerde mensen. Die mentaliteit moeten we hebben in dit land
Boeie, zo lang FUT14 er nog is blijf ik het spelen. Dus dan wil ik ook nog wat leuke transfers.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 11:55 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat EA zich met belangrijkere zaken bezig gaat houden dan transfers, zo een maand voor FUT15 komt. Fijne gameplay en een goede manier om te traden zouden best aardig zijn.
Das een flinke studie dan, van 10.000 euroquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:00 schreef Johnbon het volgende:
Sabine die naakt over de dam in Amsterdam rent voor 1 jaar studeren ter waarde van ¤10.000.
Dan wil je graag studeren hoor. Als je het filmpje wil zien @AT5 twitter. Is via de avondploeg van 538.
Geen idee. Ik ben verziekt door de internetporno. Alleen naakt is niet interessant genoeg meer. Als er een komkommer ingegaan was in de 3 functionele gaten had het mijn nieuwsgierigheid wellicht gewekt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:05 schreef Johnbon het volgende:
[..]
Haha had al zoon vermoeden dat jij hier op zou gaan reageren. En is Sabine een beetje leuk?
1900 euro collegegeld, 1000 euro boeken en een kamer 12x500=6000. Dan is die 10k gewoon bijna op.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:05 schreef el-blanchito het volgende:
[..]
Das een flinke studie dan, van 10.000 euro
'Bijna' opquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:11 schreef DuTank het volgende:
[..]
1900 euro collegegeld, 1000 euro boeken en een kamer 12x500=6000. Dan is die 10k gewoon bijna op.
Als je de kamer verhuurt 500 euro. Haha.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:12 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Wat krijg je voor een kamer van 500 euro per maand?
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:14 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als je de kamer verhuurt 500 euro. Haha.
Is toch niets te zien met balkjes voor het tietjesquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:00 schreef Johnbon het volgende:
Sabine die naakt over de dam in Amsterdam rent voor 1 jaar studeren ter waarde van ¤10.000.
Dan wil je graag studeren hoor. Als je het filmpje wil zien @AT5 twitter. Is via de avondploeg van 538.
Ligt eraan in welke stad je zit, denk ik...quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:12 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Wat krijg je voor een kamer van 500 euro per maand?
Volgens mij zit je in Amsterdam dan echt in een klein pauperhokje en waarschijnlijk met een gloryhole.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:15 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ligt eraan in welke stad je zit, denk ik...
Als je naar @AT5 het twitter bericht gaat wel.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:15 schreef rolls-reus het volgende:
[..]
Is toch niets te zien met balkjes voor het tietjes
Net als in Utrecht...daar is het ook een drama om een studentenkamer te vinden volgens mij.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:16 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Volgens mij zit je in Amsterdam dan echt in een klein pauperhokje en waarschijnlijk met een gloryhole.
poepvlek.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:19 schreef Toefjes het volgende:
89 Neymar ook maar in de verkoop. Heb ik weer 12 miljoen te spenderen
Ze is die moeite niet waardquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:17 schreef Johnbon het volgende:
[..]
Als je naar @AT5 het twitter bericht gaat wel.
Dan kun je wel op een mooie locatie zitten, maar heb je een hokje van 16m2.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:12 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Wat krijg je voor een kamer van 500 euro per maand?
Godver, wat een afzetters...quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:21 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dan kun je wel op een mooie locatie zitten, maar heb je een hokje van 16m2.
Huisjesmelkers in Amsterdam man. Dan zit je dus met 5 man in een huis, terwijl je zo'n toko makkelijk voor 1500 kan huren, als het via de officiele weg gaat.
Als je van drugs, alcohol, gokken en hoeren houdt dan is Amsterdam de hemel op aardequote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:24 schreef Ozz-03 het volgende:
Amsterdam lijkt me sowieso niet chill om te wonen.
Agh dat zit ook allemaal om de hoek.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:26 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als je van drugs, alcohol, gokken en hoeren houdt dan is Amsterdam de hemel op aarde
Rotterdamquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:27 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Agh dat zit ook allemaal om de hoek.1 voordeel: je hoeft niet naar dat irritante accent te luisteren.
Ach als je een beetje je best doet kan je dat in elke grote stad wel toch :pquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:26 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als je van drugs, alcohol, gokken en hoeren houdt dan is Amsterdam de hemel op aarde
Sterker nog, in een dorp ook: Sauna Diana zit hier om de hoekquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:30 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Ach als je een beetje je best doet kan je dat in elke grote stad wel toch :p
Die gaat op een tegeltje in de WC.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:30 schreef Kiid het volgende:
Rotterdam is als zuurstof; je kan het wel haten, maar uiteindelijk heb je het toch nodig. Rotterdam
Je hebt gelijk een beetje leedvermaak is altijd nodig jaquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:30 schreef Kiid het volgende:
Rotterdam is als zuurstof; je kan het wel haten, maar uiteindelijk heb je het toch nodig. Rotterdam
Beter veeg je gewoon met wc-papier... weirdoquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:31 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Die gaat op een tegeltje in de WC.
niet gewoon met 2 vingers je reet afvegen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:43 schreef Zhano het volgende:
[..]
Beter veeg je gewoon met wc-papier... weirdo
huh watquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:52 schreef Toefjes het volgende:
Kreeg een week of 2 geleden een berichtje voor een wedstrijd waarin stond: "pink slips"? Ik dacht dat hij verwees naar Ronaldo en Neymar
Oh, ligt dus niet aan mij. Schijnt dus een soort wager te zijn, maar dan niet met inzet een x aantal coins, maar een speler.quote:
Ja ik weet wat een pink slip is, maar snap niet wat jij dan dachtquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:30 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Oh, ligt dus niet aan mij. Schijnt dus een soort wager te zijn, maar dan niet met inzet een x aantal coins, maar een speler.
Niet in Nederland dus slaat nergens op. Rijden voor je rijbewijs ofzo.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:35 schreef Zhano het volgende:
[..]
Ja ik weet wat een pink slip is, maar snap niet wat jij dan dachtPink slips komt vanuit het autoracen waar je racet om elkaars auto te winnen, en die eigendomspapieren zijn roze..
zijn al die uren NFS toch nog ergens goed voor geweestquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:35 schreef Zhano het volgende:
[..]
Ja ik weet wat een pink slip is, maar snap niet wat jij dan dachtPink slips komt vanuit het autoracen waar je racet om elkaars auto te winnen, en die eigendomspapieren zijn roze..
Pink slip staat volgens mij van origine voor ontslag krijgen en dat die papieren ook roze waren in USA.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:35 schreef Zhano het volgende:
[..]
Ja ik weet wat een pink slip is, maar snap niet wat jij dan dachtPink slips komt vanuit het autoracen waar je racet om elkaars auto te winnen, en die eigendomspapieren zijn roze..
Ja lees het ook net.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:45 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Pink slip staat volgens mij van origine voor ontslag krijgen en dat die papieren ook roze waren in USA.
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:43 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
zijn al die uren NFS toch nog ergens goed voor geweest
Eerste hit op google.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:45 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Pink slip staat volgens mij van origine voor ontslag krijgen en dat die papieren ook roze waren in USA.
off cors notquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:47 schreef DutchSL het volgende:
Ik lees het niet net, maar die term komt toch wel eens langs in films/series bij ontslagen.
Dat van die auto's wist ik dan weer niet
Daar kent ie het ook van, alleen heeft ie dat laatst al opgezocht toen ie nieuwe onderbroeken wilde kopenquote:
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:50 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Daar kent ie het ook van, alleen heeft ie dat laatst al opgezocht toen ie nieuwe onderbroeken wilde kopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |