quote:
Ik moest hardop lachen.quote:
quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 16:17 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je kan hem altijd nog in CRE zetten, staat hij voor eeuwig bovenaan
Is nou eenmaal zoquote:
Nee hoor, als er een dag niet in gepost wordt staat 'ie niet meer bovenaan en na een maand staat hij helemaal niet meer in de lijstquote:
Doe nou niet zo serieusquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 19:58 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee hoor, als er een dag niet in gepost wordt staat 'ie niet meer bovenaan en na een maand staat hij helemaal niet meer in de lijst
sorryquote:
Kom mod van KLB worden moiraquote:
ga je toch lekker nachtbaggerenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:00 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nu moet ik mezelf weer in slaap huilen vannacht
Hij heeft zeker zijn hosselskills op je losgelatenquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:00 schreef Moira. het volgende:
[..]
KLB
Zou ik alleen doen voor Mortaxx.
Één blik in zijn ogen was genoegquote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:03 schreef eend112 het volgende:
[..]
Hij heeft zeker zijn hosselskills op je losgelaten
ja heb vernomen dat hij op Jan Kooijmans lijktquote:
Mortaxx is een adonis.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:05 schreef eend112 het volgende:
[..]
ja heb vernomen dat hij op Jan Kooijmans lijkt
komt denk ik doordat hij is gebandquote:
Oh ja hij had zichzelf laten bannen. Iets met gebrek aan zelfbeheersing ofzo. Maar er was ook nog een ander forum waarin hij postte over zijn avonturen op vier wielen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
komt denk ik doordat hij is geband
partyflock?quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 20:35 schreef MAHL het volgende:
[..]
Oh ja hij had zichzelf laten bannen. Iets met gebrek aan zelfbeheersing ofzo. Maar er was ook nog een ander forum waarin hij postte over zijn avonturen op vier wielen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |