quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:10 schreef Meliae. het volgende:
En als niemand kijkt een greep tussen zijn benen. Dat is alles in het openbaar
Tsja maar wat is binnen de perken?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:06 schreef FANN het volgende:
[..]
ach...als het een beetje binnen de perken blijft...
meestal is het best schattig, of ze moeten echt als een idioot tekeer gaan
Het leuke is dat de man daar vaak van schrikt, maar het stiekem wel erg geil vindt. Haha. Probeer het ook es een keer, FANN.quote:
quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:10 schreef Meliae. het volgende:
Toch begrijp ik TS wel.
Het is niet erg netjes om steeds maar te kussen en te friemelen in het openbaar. Als toeschouwer voel ik me ook vaak ongemakkelijk.
Als ik verliefd ben loop ik hand in hand en af en toe een verliefde blik naar hem werpen. En als niemand kijkt een greep tussen zijn benen. Dat is alles in het openbaar
Tja, binnen de perken niet in elkaars kruis gaan zitten wroeten dusquote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:13 schreef ntm het volgende:
[..]
Tsja maar wat is binnen de perken?Ik heb er genoeg gezien die echt aan elkaar vastzaten leek het wel. Mij boeit het verder ook niet als ze ergens in een hoekje of op een bankje zitten, ik hoef het alleen niet voor m'n neus te zien. Dat is meer m'n klacht. Heb ook wel eens een vriendin gehad die vroeg of ik met haar wat wilde drinken op een terrasje. Zat dus tegenover 2 mensen die elke 5 seconde een kusje gaven
Ik zou me dus met mijn vriend echt gedragen als er iemand anders bij is, is toch niet leuk voor de ander.
daar ben ik te lang voor getrouwd Mopquote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:14 schreef Meliae. het volgende:
[..]
Het leuke is dat de man daar vaak van schrikt, maar het stiekem wel erg geil vindt. Haha. Probeer het ook es een keer, FANN.
Dat maakt toch niets uit? Het brengt misschien een beetje meer brouwerij in je huwelijksleven. Verras hem maar!quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:16 schreef FANN het volgende:
[..]
daar ben ik te lang voor getrouwd Mop
Dat soort verassingen bewaar ik wel voor thuisquote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:19 schreef Meliae. het volgende:
[..]
Dat maakt toch niets uit? Het brengt misschien een beetje meer brouwerij in je huwelijksleven. Verras hem maar!
Verassingen nog wel.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:20 schreef FANN het volgende:
[..]
Dat soort verassingen bewaar ik wel voor thuis
Valt die greep tussen zijn benen niet een beetje onder friemelen?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:10 schreef Meliae. het volgende:
Toch begrijp ik TS wel.
Het is niet erg netjes om steeds maar te kussen en te friemelen in het openbaar. Als toeschouwer voel ik me ook vaak ongemakkelijk.
Als ik verliefd ben loop ik hand in hand en af en toe een verliefde blik naar hem werpen. En als niemand kijkt een greep tussen zijn benen. Dat is alles in het openbaar
Verrassen is iets anders dan verassen.quote:
quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:22 schreef deadprez het volgende:
[..]
Verrassen is iets anders dan verassen.
Het is "niet steeds maar" en het is "als niemand kijkt"quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:21 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Valt die greep tussen zijn benen niet een beetje onder friemelen?
Hoelang heb je verkering?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:24 schreef Meliae. het volgende:
[..]
Het is "niet steeds maar" en het is "als niemand kijkt"
Snap deze zin niet helemaal. Waarschijnlijk doen ze hetzelfde wat jouw ouders gedaan hebben om jou te verwekken. Niets vreemds aan. Verder snap ik best dat je aanstoot neemt aan andermans geluk, al vind ik het fijner dan te kijken naar al die ongelukkige mensen tegenwoordig..quote:Op donderdag 21 augustus 2014 18:08 schreef ntm het volgende:
Echt superirritant als je ergens in het openbaar bent en er is een stel dat voor je constant aan elkaar zit, kusjes geven enzoSnap dat soort mensen niet, ook al ben je smoorverliefd... je kan toch gewoon normaal doen? Waarom de behoefte hebben om steeds aan elkaar te zitten in het openbaar. Wil niet eens weten wat ze thuis doen
Klacht: stelletjes die klef doen in het openbaar. Gedraag je gewoon
Friemelen...quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:10 schreef Meliae. het volgende:
Toch begrijp ik TS wel.
Het is niet erg netjes om steeds maar te kussen en te friemelen in het openbaar. Als toeschouwer voel ik me ook vaak ongemakkelijk.
Als ik verliefd ben loop ik hand in hand en af en toe een verliefde blik naar hem werpen. En als niemand kijkt een greep tussen zijn benen. Dat is alles in het openbaar
Niet als het een verleidelijke greep is....quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:28 schreef deadprez het volgende:
Weet niet hoor, maar zou het een beetje raar vinden als mijn vriendin opeens naar mijn kruis grijpt in het openbaar.
quote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:30 schreef Meliae. het volgende:
[..]
Niet als het een verleidelijke greep is....
Ik herken me niet zo in dit verhaal. Ken genoeg oudjes die nog heel erg gelukkig met elkaar zijnquote:Op donderdag 21 augustus 2014 19:38 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ben er ook nooit zo weg van, nooit weg van geweest ook. Vaak is het natuurlijk ook een beetje aanstellerij, of ze vinden het wel leuk dat andere mensen dan kijken. De ironie wil vaak dat die plakstelletjes de eerste 3 maanden niet zonder elkaar kunnen en na die drie maanden elkaar het liefste de schedel in slaan.
De beste relaties bestaan immers tussen mensen die elkaar niet al te vaak zien. Kijk maar naar die ouwetjes, beiden gepensioneerd, zitten heel de dag op elkaars lip en er komt geen vriendelijk woord meer uit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |