Kom maar op!quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:22 schreef koffiemetmelkensuiker het volgende:
Ik wil iets schrijven maar weet dat vele mensen nog niet zo ver zijn dus doe ik dat maar niet.
Het gaat niet om dat moslims slecht zijn. Het gaat erom dat moslims de meerderheid worden en dat onze nationaliteit verloren gaat.quote:
Moslims worden de meerderheid in NL?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:24 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Het gaat niet om dat moslims slecht zijn. Het gaat erom dat moslims de meerderheid worden en dat onze nationaliteit verloren gaat.
Ja.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:25 schreef agter het volgende:
[..]
Moslims worden de meerderheid in NL?
Ja.quote:
Nee. Maar een probleem van de Islam is wel dat het langzaam maar zeker een meerderheid gaat worden, en dat de Westerse samenleving als gevolg van WO2 angstvallig elk mogelijke kritiek op bevolking en religie uit de voeten gaat uit angst te discrimineren. Tel daarbij op dat Moslims elkaar niet of nauwelijks bekritiseren, en je hebt inderdaad een kankergezwel, zoals Obama het ook noemde.quote:
Dit ook zeker. Hij had gewoon de politiek in moeten gaan.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:21 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
Zijn ideologie ben ik het wel mee eens. Alleen de manier op helpt natuurlijk niks. Het maakt het probleem alleen maar erger.
Nee te veel gedoe dan moet ik een andere account aanmaken via een of meerdere proxies en ook alleen via een of meerdere proxies posten omdat men nog niet klaar is voor de waarheid.quote:
Je wil een totale moslim-endlösung?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:28 schreef koffiemetmelkensuiker het volgende:
[..]
Nee te veel gedoe dan moet ik een andere account aanmaken via een of meerdere proxies en ook alleen via een of meerdere proxies posten omdat men nog niet klaar is voor de waarheid.
Van mij moet vrijheid van meningsuiting van twee kanten komen. Als moslims hier radicaal willen doen, mogen ze dat van mij. Ook al heb ik het liever niet.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:27 schreef roodborst het volgende:
Extremistische moslims die met IS sympathiseren mogen van mij ook opkankeren. Als je hun gedachtegoed, zoals het realiseren van een kalifaat en sharia, nastreeft wat doe je hier dan? Nederland zal nooit een kalifaat worden, dus ga maar lekker naar je gelijkgestemden in de zandbak.
Voor de rest fuck Breivik. Een losgeslagen idioot.
Nee, lekker wachten tot het te laat is.quote:
Maar het waren geen willekeurige onschuldige autochtonen (in zijn ogen). Allemaal socialisten.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 23:37 schreef Tchock het volgende:
TS, als je ook op een dag flipt, doe dat svp dan als ik geen colleges heb. Want dit slaat nergens op.
Sowieso pleegde Breivik zijn aanslag op autochtone Noren. Dat was ķķk zijn visie. Ben je het daar ook mee eens? Zo nee, dan komt dit topic ongeveer neer op "Hitler had gelijk: spruitjes zijn vies!".
Succes! je zal het nodig hebbenquote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:22 schreef pionnetje het volgende:
[..]
je breng me in een moeilijke positie, want ik snap je vraag niet
als ik google nu dan win ik jou gevecht tegen mij,,,,,
maar ik ben te lui nu om te gaan googlen
mijn plotselinge luiheid, betekend nu dus ook jouw redding dus....
Het waren toekomstige mensen die het probleem zouden veroorzaken.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:33 schreef blek het volgende:
[..]
Maar het waren geen willekeurige onschuldige autochtonen (in zijn ogen). Allemaal socialisten.
Wat dat betreft was het, voor hem, vrij logisch dat hij zijn land van dat gespuis af wilde helpen. Zij waren degene die alle problemen veroorzaakt hadden en dus verantwoordelijk waren voor de ellende.
Iedereen mag van mij het sprookje geloven waarin hij/zij zich gelukkig voeltquote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:29 schreef roodborst het volgende:
[..]
Je wil een totale moslim-endlösung?
Moslims mogen van mij alles denken wat ze willen. Maar voor het verstoren van de openbare orde door bijvoorbeeld stenen gooien, slopen van andermans spullen zoals camera's, intimideren van journalisten en minderheden zoals homoseksuelen en joden, en het scanderen van discriminerende leuzen, kan ik geen tolerantie opbrengen.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:30 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Van mij moet vrijheid van meningsuiting van twee kanten komen. Als moslims hier radicaal willen doen, mogen ze dat van mij. Ook al heb ik het liever niet.
Ik bedoel niet idioot in de zin van zwakzinnig maar in de zin van gek.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:30 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
En ik denk niet dat Breivik een idioot is. Hij is doorgeslagen en heeft dingen verkeerd aangepakt.
Dat zal vast en zeker door zijn ziektebeeld komen want anders doe je zulke dingen niet. Maar dom is hij niet.
Ze waren, voor hem, niet onschuldig. Het waren jonge socialisten. Dus onderdeel van het probleem.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:36 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
[..]
Het waren toekomstige mensen die het probleem zouden veroorzaken.
Alleen die mensen wisten niet beter. Je lost niks op door onschuldige mensen te vermoorden.
Je maakt het probleem alleen maar erger omdat iedereen die nu in de zelfde ideologie gelooft in het zelfde hokje als Breivik word geschoven.
Volgens mij nam hij het niet eens zozeer de Moslims zelf kwalijk (in hun positie en gehersenspoeld met hun ideologie zou hij hetzelfde gedaan hebben), maar inderdaad meer de mensen die hen willens en wetens binnengelaten hebben en langzaam toekijken hoe het fout gaat, zichzelf ondertussen op de borst kloppend hoe niet-racistisch, niet-discriminerend, tolerant en vredelievend ze wel niet zijn.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:41 schreef blek het volgende:
[..]
Ze waren, voor hem, niet onschuldig. Het waren jonge socialisten. Dus onderdeel van het probleem.
Socialisten lopen toch ook trots in een shirt van Che Guevara dus misschien lopen er over 20 jaar wel mensen in een Breivik shirtje.
Je hoeft het niet te lezen.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:45 schreef deadprez het volgende:
Kan dit niet gewoon op Stormfront ofzo?
Ik begrijp zijn gedachte gang precies en geef hem groot gelijk. Maar ik ben geen psychopaat en kan zijn aanpak niet goedkeuren.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:41 schreef blek het volgende:
[..]
Ze waren, voor hem, niet onschuldig. Het waren jonge socialisten. Dus onderdeel van het probleem.
Socialisten lopen toch ook trots in een shirt van Che Guevara dus misschien lopen er over 20 jaar wel mensen in een Breivik shirtje.
Eng he, mensen met een afwijkende mening.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:45 schreef deadprez het volgende:
Kan dit niet gewoon op Stormfront ofzo?
Het ophemelen van een man die 77 onschuldige mensen vermoord heeft gaat me iets te ver.quote:
Waarom?quote:Op donderdag 21 augustus 2014 00:45 schreef deadprez het volgende:
Kan dit niet gewoon op Stormfront ofzo?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |