Zit iets in, ware het niet dat er ook mensen leven die het wel goed bedoelen en toch de dupe zijn van teringmongolen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:21 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Goede reden om elkaar maar dood te maken dan.
Ipv goed met elkaar om te gaan knallen ze elkaar af en snijden ze elkaars keel door. Al 10 jaar lang. Denk je dan echt dat ik medelijden ga krijgen met mensen daar. Of het nou Amerikanen, Irakezen whatever zijn, het boeit me niks. Het is een gebed zonder einde.
En terecht. Assad, Mubarak en Saddam, allemaal tuig.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:24 schreef Smoofie het volgende:
Dat klopt. Syria onder Assad was ook redelijk rustig en Egypte onder Mubarak ook. Maar paar kut moslims moesten zo nodig de straten op.
Maar uiteindelijk zijn die WEL gestopt met elkaar te vermoorden (grotendeels dan). Uiteindelijk ging men maar praten, dat scheen wel te helpen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:24 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik stel het vast en volgens mij is de Christelijke geschiedenis ook niet zonder gruwelijkheden verlopen.
Hey geen kwaad woord over de arabische lente! Ik ga spontaan op mn tafel buikdansen als ik eraan denk!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:24 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dat klopt. Syria onder Assad was ook redelijk rustig en Egypte onder Mubarak ook. Maar paar kut moslims moesten zo nodig de straten op.
Ik zou het zo doen. Yezidis zijn mooier en dragen geen petjes. Ook wat minder gelovigquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja maar ik hoorde sommige al roepen:"Kunnen we niet Marokkanen inruilen voor de Yezidi's"
Toen moest ik wel even dit gezicht trekken
Amerikanen zijn ook voor een groot deel schuldig aan de tyfus zooi die daar nu aan de gang is. Daarom heb ik zoiets van, fuck hun ook maar.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:24 schreef hearmeout het volgende:
[..]
Zit iets in, ware het niet dat er ook mensen leven die het wel goed bedoelen en toch de dupe zijn van teringmongolen.
Geldt ook voor die Amerikaanse journalist, die er voor zorgt dat wij weten hoe de situatie daar is.
Neemt niet weg dat ik het met je eens ben dat er tering veel idioten zijn in dat gebied en ik er nooit 1 teen zal zetten.
Maar 'ze maken elkaar maar af' vind ik wel wat te makkelijk gesteld. Je zou er maar wonen en niet weg kunnen en het niet eens zijn met de gang van zaken daar...
Al is elke kapotte moslim extremist een feestje waard.
Maar als jij met een Yezidi meisje omgaat, gaan ze dat meisje wel stenigen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:25 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ik zou het zo doen. Yezidis zijn mooier en dragen geen petjes. Ook wat minder gelovig.
Goed en slecht bestaat niet in de zandbak.. alle baarden zijn 1 pot nat. Weet niet wat het is met die mensen, maar het is ze tot op heden niet gelukt om een fatsoenlijke beschaving op te bouwen.. de oorzaak zit hem denk ik in de Islamquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:24 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
En terecht. Assad, Mubarak en Saddam, allemaal tuig.
Nee, ze mag alleen haar familie niet meer zien en ze wordt onteerdquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Maar als jij met een Yezidi meisje omgaat, gaan ze dat meisje wel stenigen.
Just sayin'
Dat heeft ook eeuwen geduurd.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Maar uiteindelijk zijn die WEL gestopt met elkaar te vermoorden (grotendeels dan). Uiteindelijk ging men maar praten, dat scheen wel te helpen.
Ja man, de bevolking daar wil echt elkaars kelen doorsnijden....quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:17 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
In Irak zijn het ook allemaal moslims, maar toch snijden ze liever elkaars kelen door.
Met de wapens en technologie van nu gaat dat niet meer gebeuren. Alleen de overwinnaars zullen blijven leven. Anders stoppen ze nietquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:27 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dat heeft ook eeuwen geduurd.
Jij snapt niet of wilt niet snappen dat de lokale bevolking in Irak de ISIS zo groot hebben gemaakt he? Het is heus niet alsof ze zomaar in een nacht hele steden kunnen overnemen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja man, de bevolking daar wil echt elkaars kelen doorsnijden....
De Islam heeft zich ook alleen maar gedeëvolueerd in loop der jaren.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:27 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dat heeft ook eeuwen geduurd.
Want jij hebt bewijs dat die mensen op die bergen achter die stenigingen stonden?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:23 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ik gaf alleen maar aan dat de geliefde Yezidi niet zulke lieverds waren.
yezidi's zijn een relatief kleine groep en willen hun cultuur beschermen en in stand houden.. dan helpt het niet als een yezidi meisje met een moslim of andere afwijkend figuur thuis komt.. dat kan ik dus nog wel begrijpen, al gaat stenigen wat verquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:27 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Nee, ze mag alleen haar familie niet meer zien en ze wordt onteerd. Ik bescherm haar voor de eerwraak.
Die mensen zullen niet beter weten. Goed en slecht is daar heel makkelijk te onderscheiden binnen een groep.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Want jij hebt bewijs dat die mensen op die bergen achter die stenigingen stonden?
Wanneer het met Rusland uit de hand loopt is Irak bijzaak geworden, Syrië is het al.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:28 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Met de wapens en technologie van nu gaat dat niet meer gebeuren. Alleen de overwinnaars zullen blijven leven. Anders stoppen ze niet
Niet echt.. daarom is het nu nog steeds zo'n zooitje.. islam heeft nooit een fase van modernisering doorgemaakt.. christendom wel (in de Verlichting)quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:29 schreef Smoofie het volgende:
[..]
De Islam heeft zich ook alleen maar gedeëvolueerd in loop der jaren.
Euhm, vroegah waren er minder conservatieven hoor.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:30 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Niet echt.. daarom is het nu nog steeds zo'n zooitje.. islam heeft nooit een fase van modernisering doorgemaakt.. christendom wel (in de Verlichting)
Ze staan nu aan het begin daar.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:30 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Niet echt.. daarom is het nu nog steeds zo'n zooitje.. islam heeft nooit een fase van modernisering doorgemaakt.. christendom wel (in de Verlichting)
Als je op die krampachtige manier je cultuur moet beschermen, dan klopt er iets niet aan die cultuur.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:29 schreef Pleun2011 het volgende:
yezidi's zijn een relatief kleine groep en willen hun cultuur beschermen en in stand houden.. dan helpt het niet als een yezidi meisje met een moslim of andere afwijkend figuur thuis komt..
Alsof er geen moslims zijn die dat doen ?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:32 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Als je op die krampachtige manier je cultuur moet beschermen, dan klopt er iets niet aan die cultuur.
Die zijn er genoeg. Eerwraak komt ook veel vuur bij turkse families.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Alsof er geen moslims zijn die dat doen ?
Gaat niet helpen, ISIS is geen standaard leger. Om ISIS te verslaan moet je grondoorlog voeren en daar zullen de Amerikanen geen zin in hebben.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:34 schreef Piet_Piraat het volgende:
Maar wanneer Amerikaanse volk over de zeik gaat door die onthoofding dan gaan de IS strijders nog veel bommen op hun hoofd krijgen.
Ben je weleens op de Krim geweest?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:32 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Als je op die krampachtige manier je cultuur moet beschermen, dan klopt er iets niet aan die cultuur.
Wacht even, als zij hun cultuur willen beschermen, door op een gruwelijke manier in groepsverband een weerloos door de groep ontkleed meisje af te maken, dan is daar ineens begrip voor maar als men hier in Nederland "Geen jihad in m'n straat!" en "Dit is Nederland!" wil roepen als reactie op een demonstratie waarbij antisemitische en jihadistische leuzen zijn geschreeuwd temidden van kalifaatvlaggen dan zou, dat ineens enorm kwalijk en provocerend zijn.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
yezidi's zijn een relatief kleine groep en willen hun cultuur beschermen en in stand houden.. dan helpt het niet als een yezidi meisje met een moslim of andere afwijkend figuur thuis komt.. dat kan ik dus nog wel begrijpen, al gaat stenigen wat ver
*kuch* koerdische *kuch*quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:33 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Die zijn er genoeg. Eerwraak komt ook veel vuur bij turkse families.
Nee, hoezo?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:35 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ben je weleens op de Krim geweest?
Turken ookquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:35 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
*kuch* koerdische *kuch*
Nee ze zijn net weg en er weer heen gaat niet goed vallen dus zullen veel luchtaanvallen worden en de rest moet Iraakse leger en de Koerden oplossen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gaat niet helpen, ISIS is geen standaard leger. Om ISIS te verslaan moet je grondoorlog voeren en daar zullen de Amerikanen geen zin in hebben.
9 van de 10 keer zijn het van die bergkoerdenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:36 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Turken ook. Kom niet aan mijn koerden
.
IS rijdt in konvooien en is gewoon openlijk aan het vechten. Airstrikes en drones zullen heel veel schade aanrichten.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gaat niet helpen, ISIS is geen standaard leger. Om ISIS te verslaan moet je grondoorlog voeren en daar zullen de Amerikanen geen zin in hebben.
Waar heb je het over?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:37 schreef Piet_Piraat het volgende:
Enig idee hoeveel culturen er in 1 land kunnen zijn?
De koerden die ik ken zijn niet zo gelukkig. Die vinden zelfs een Neder-indo voor hun dochter goedquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:37 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
9 van de 10 keer zijn het van die bergkoerdenvan die types die hun dochters niet naar school laten gaan en het liefst een dochters uithuwelijken op hun 14e
Iraaks leger is loszand en de Peshmerga bakt er ook niks van. Met bombardementen ga je niks uithalen want je hebt geen belangrijke punten die je kan raken bij ISIS. Hoogstens kleine aantallen troepenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:36 schreef Piet_Piraat het volgende:
weer heen gaat niet goed vallen dus zullen veel luchtaanvallen worden en de rest moet Iraakse leger en de Koerden oplossen.
De Koerden gaan alleen maar hun eigen gebieden die ze voor hun toekomstige staat willen 'bevrijden'. Voor de rest gaan ze niet IS aanvallen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:36 schreef Piet_Piraat het volgende:
Nee ze zijn net weg en er weer heen gaat niet goed vallen dus zullen veel luchtaanvallen worden en de rest moet Iraakse leger en de Koerden oplossen.
De meeste/alle koerden in Nederland zullen dan ook hun kinderen naar school sturen etc. Alleen dat tuig in de bergen in Turkije doet soms moeilijk.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:38 schreef Smoofie het volgende:
[..]
De koerden die ik ken zijn niet zo gelukkig. Die vinden zelfs een Neder-indo voor hun dochter goed.
Het is geen Taliban of insurgency, ze gedragen zich als een normaal leger van een staat. Gewoon in het open rondrijden, konvooien etc.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:38 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Iraaks leger is loszand en de Peshmerga bakt er ook niks van. Met bombardementen ga je niks uithalen want je hebt geen belangrijke punten die je kan raken bij ISIS. Hoogstens kleine aantallen troepen
Maar dat zijn niet alleen koerden, bijna elk volk wat woont in bergen is zoquote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:39 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
De meeste/alle koerden in Nederland zullen dan ook hun kinderen naar school sturen etc. Alleen dat tuig in de bergen in Turkije doet soms moeilijk.
Maar ze hebben geen leger bases ofzo. Als je iedere ISIS soldaat moet opblazen met bommen ben je lang bezig.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 01:39 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Het is geen Taliban of insurgency, ze gedragen zich als een normaal leger van een staat. Gewoon in het open rondrijden, konvooien etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |