Japanquote:Op dinsdag 19 augustus 2014 08:33 schreef Spongeboss het volgende:
Het valt mij op dat veel lui naar Japan willen trekken. Komt dit door de pantie vendors, tentacles, cosplay of de manga en animes? Of is Japan een hipster trend geworden.
Iedereen die het nieuws leest of haruki murakami weet dat het niet alleen het goud is dat glitterd. Zo is er een hele drukke cultuur van met je koffertje naar werk gaan en terwijl men dit doet springen ze soms van een gebouw.
Afijn Japan lijkt mij mooi vanwege de introverte cultuur maar de mensen die daar voor gaan zijn een hele kleine groep. De meeste willen meedoen aan een bukake event of slipjes uit een automaat halen.
Klacht aantrekkingskracht van land waar focus op werk, walvisjagen en vreemde fetisjes ligt.
Aap komt uit de mouw HeatWave geilt ook op aziaatjes.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 11:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Gelukkig heeft niet iedereen zo'n immens fucked up wereldbeeld als jij.
quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 08:33 schreef Spongeboss het volgende:
Het valt mij op dat veel lui naar Japan willen trekken. Komt dit door de pantie vendors, tentacles, cosplay of de manga en animes? Of is Japan een hipster trend geworden.
Iedereen die het nieuws leest of haruki murakami weet dat het niet alleen het goud is dat glitterd. Zo is er een hele drukke cultuur van met je koffertje naar werk gaan en terwijl men dit doet springen ze soms van een gebouw.
Afijn Japan lijkt mij mooi vanwege de introverte cultuur maar de mensen die daar voor gaan zijn een hele kleine groep. De meeste willen meedoen aan een bukake event of slipjes uit een automaat halen. Klacht aantrekkingskracht van land waar focus op werk, walvisjagen en vreemde fetisjes ligt.
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 03:11 schreef Gravereaper het volgende:
Hoe oud ben je ? 7-8 jaar geleden was de weeaboo rage veel groter als dat het is vandaag.
Yellow fever bij hete blonde damesquote:Op woensdag 20 augustus 2014 07:29 schreef along het volgende:
TS is een japan lover, maar omdat er nu hele subculturen blanke zijn met yellow fever, voelt TS zich verheven als kenner en echte liefhebber die de lokale cultuur door en door kent zoals geen ander en daarom andere blanke op hun plaats moet wijzen met zijn kennis.
Een keer op doorreis naar Australie.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 20:09 schreef Robuustheid het volgende:
[..]
Je bent er geweest, begrijp ik uit je reactie?
Nieuwsuur en RTL nieuws willen je graag als Japan-expert.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 11:32 schreef Werkman het volgende:
[..]
Een keer op doorreis naar Australie.
Klopt als je ook nog opgeeft dat je bij fok hebt ''gewerkt'' krijg je nog een bonus ook!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 11:35 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Nieuwsuur en RTL nieuws willen je graag als Japan-expert.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |