2500 bij normale dagelijkse activiteit.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoeveel moet je ook alweer binnenkrijgen per dag?
Nu in vakantie gewoon als ik wakker ben twee boterhammen met hagelslag, dan rond 6 uur avondeten en dan eet ik rond middernacht nog eens een tosti. Dat is hetquote:
gemiddelde volwassen man rond de 2400quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoeveel moet je ook alweer binnenkrijgen per dag?
En totaal niet waar want als hij inderdaad heel weinig eet dan zal hij zo aankomen wanneer hij ook maar íéts meer eet dan nu omdat zn lichaam alles wil op slaan.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:47 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoe weet je dat nouHij heeft nauwelijks ondergewicht
1,75 is geen normale lengte voor een manquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
55 kilo is behoorlijk mager hoor voor een jongen met een normale lengte.
Zijn BMI - heeft hij je vannacht nog verteld - is 18,3. Vanaf 18,5 heb je een gezond gewicht. Je weet niet wat hij eet, hoe veel hij beweegt, helemaal niets. Energiebehoefte berekenen is een enorm ingewikkelde en langdurige procedure.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
55 kilo is behoorlijk mager hoor voor een jongen met een normale lengte.
Zoiets eet ik ook in de vakantiequote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nu in vakantie gewoon als ik wakker ben twee boterhammen met hagelslag, dan rond 6 uur avondeten en dan eet ik rond middernacht nog eens een tosti. Dat is het
Arme manlets.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
1,75 is geen normale lengte voor een man
Moet ik sowieso ooit een keer heen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Je kunt ze wel op internet bestellen maar ik zou 1 a 2 van die flesjes per dag drinken en 4 flesjes kosten tussen de 10 en de 15 euro.. Dus duur..
Beter huisarts (of diëtist, kun je ook heen zonder verwijsbrief van je dokter) en zeggen dat je wil aankomen en klaar en dan kan het van je basisverzekering worden afgehaald.. Misschien kun je beter alleen huisarts gaan want ik weet niet van welk deel ze van je verzekering afgaan maar als ze van 'dietetiek' afgaan dan ben je ook al kosten kwijt aan de diëtist dus misschien beter alleen huisarts ja
Zou het niet wetenquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
2500 bij normale dagelijkse activiteit.
Denk dat jij daar niet aan komt toch?
Meer krijg ik ook niet op.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:49 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Zoiets eet ik ook in de vakantie
Manlets?quote:
Verklaren ja? Ik zeg alleen `ik denk'' ik hang toch niet de voedingsdeskundige uit ofzo? Laat ik wel aan Crack over.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:49 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zijn BMI - heeft hij je vannacht nog verteld - is 18,3. Vanaf 18,5 heb je een gezond gewicht. Je weet niet wat hij eet, hoe veel hij beweegt, helemaal niets. Energiebehoefte berekenen is een enorm ingewikkelde en langdurige procedure.
En toch ga jij wel even verklaren dat je weet wat hij moet eten.
Mannen onder de 1.90m zijn manletsquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meer krijg ik ook niet op.
[..]
Manlets?
Ik had ook gewoon mijn mond moeten houden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:50 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Verklaren ja? Ik zeg alleen `ik denk'' ik hang toch niet de voedingsdeskundige uit ofzo? Laat ik wel aan Crack over.
Flikker toch even op Tchock om werkelijk elke zin die ik hier typ op fok te ontleden.
Noem je Pascal nou een manlet?quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:50 schreef JanCees het volgende:
[..]
Mannen onder de 1.90m zijn manlets
Je leert het ooit wel. Mij is het geluktquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik had ook gewoon mijn mond moeten houden.
Moet je wat vaker doen jaquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik had ook gewoon mijn mond moeten houden.
Boven de 1.90 is wel erg langquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:50 schreef JanCees het volgende:
[..]
Mannen onder de 1.90m zijn manlets
Kleine mannen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 21:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meer krijg ik ook niet op.
[..]
Manlets?
JAquote:Op maandag 18 augustus 2014 21:51 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Noem je Pascal nou een manlet?
[..]
Je leert het ooit wel. Mij is het gelukt
1.80/1.83 ofzo is gemiddelde lengte van een man in nederland?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |