Hij heeft gelijk. Nou ja, bijna. Een beetje jammer dat hij "pkk kurtleri" zegt ipv "leden van de terreurgroep PKK" (of iets dergelijks).quote:
Wat doen ze dan?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:06 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk. Nou ja, bijna. Een beetje jammer dat hij "pkk kurtleri" zegt ipv "leden van de terreurgroep PKK" (of iets dergelijks).
ééntje met enorme overwicht op de gehele partijquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:43 schreef xaban06 het volgende:
[..]
[..]
Wat bedoel je dan met sterke premier?
win win situatie wat dat betreft iddquote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:17 schreef WammesWaggel het volgende:
Die vechten nu mooi wel ook tegen IS in Irak dus opzich hebben ook zij zo hun prettige kant.
quote:Op donderdag 21 augustus 2014 02:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
win win situatie wat dat betreft idd
wordt een lange dag dan!quote:
Nutella is uiteraard wel de baas in dit verhaal.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 10:28 schreef Peunage het volgende:
Heb liever Kinder Bueno dan khawarij.
Maak eten dan voor straks.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 15:32 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Mijn ouders zijn vandaag/morgen weer thuis.
Kan ik weer lekker luierenGeen eten maken, geen afwas, niks
Ik weet niet precies wanneer ze thuiskomen. Ik ga voor vanavond taco's maken. Daar maak ik standaard vaak veel van dus als ze vroeg thuiskomen hebben ze gelukquote:
Dudequote:Op donderdag 21 augustus 2014 03:12 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die met die paarse vechttooi is nog best cute ook
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |