Gewoon er met een ruime boog omheen rijden.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Lekker veel gaten erin . van fietspaden hebben ze ook nog nooit gehoord
ja heel ergquote:
Gewoon een waterstofbom erop . of annexerenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gewoon er met een ruime boog omheen rijden.
zo ben ikquote:
Hulptroepen ernaartoe sturen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gewoon een waterstofbom erop . of annexeren
dat ben je nietquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
Benieuwd naar PowerLoungen zijn politieke voorkeur
vul nou inquote:
Dus je hebt geen voorkeur?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Omdat alle voorkeuren wel hun negatieve dingen hebben .
dan verzoek ik je dit terrein te verlatenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
maar ik luister niet meestal
ja doequote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
mja , moet ik het serieus invullen ?
Haha band ik snap hem xdquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef Littlerabbit het volgende:
Muziekvoorkeur mist wel duidelijk in het lijstje. Het geeft mensen direct iets om op in te spelen en een band te scheppen.
kan je die even erbij editten lief konijntjequote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef Littlerabbit het volgende:
Muziekvoorkeur mist wel duidelijk in het lijstje. Het geeft mensen direct iets om op in te spelen en een band te scheppen.
Je ziet het , komt alleen maar gezeik van .quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
Hoe sta je tegenover religie PowerLoungen?
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Je ziet het , komt alleen maar gezeik van .
hallo beste jc vriendquote:
Mensen zijn slecht.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:54 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Al waren het nazisme en stalinisme ook geen fijne overtuigingen
Nu met muziek voorkeur en een betere, overzichtelijke layout.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:52 schreef supersof het volgende:
[..]
kan je die even erbij editten lief konijntje
Geen verraad en vuile complotten.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Huisdieren zijn tenminste eerlijk
;s komt omdat ik hem gemaakt heb. De tekst eromheen heb ik wel met hoofdletters gemaaktquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:56 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nu met muziek voorkeur en een betere, overzichtelijke layout.
En hoofdletters, vooral hoofdletters. Wat is een lijstje zonder hoofdletters :s
ik ook al heel langquote:
waarquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:58 schreef supersof het volgende:
[..]
ik ook al heel lang
was vandaag in nijmegen met mijn baas leuk he
jaquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:58 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gewoon hier neerzettn toch?
binnenstad, koopavond ja tochquote:
Bedankt. Dit soort oprechte en onverwachte complimenten doen mij goed. Ik zit hier te blozen hoorquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:58 schreef supersof het volgende:
[..]
;s komt omdat ik hem gemaakt heb. De tekst eromheen heb ik wel met hoofdletters gemaakt
goed gedaan hoor lr
nee, in arnhem hoef je ten minste niet zo ver te lopen en heb je geen bergen in de stad en geen bussen die erdoor heen rijdenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 22:00 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
leuk hoor zeer goede stad eerlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |