Gewoon er met een ruime boog omheen rijden.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Lekker veel gaten erin . van fietspaden hebben ze ook nog nooit gehoord
ja heel ergquote:
Gewoon een waterstofbom erop . of annexerenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Gewoon er met een ruime boog omheen rijden.
zo ben ikquote:
Hulptroepen ernaartoe sturen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gewoon een waterstofbom erop . of annexeren
dat ben je nietquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
Benieuwd naar PowerLoungen zijn politieke voorkeur
vul nou inquote:
Dus je hebt geen voorkeur?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Omdat alle voorkeuren wel hun negatieve dingen hebben .
dan verzoek ik je dit terrein te verlatenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
maar ik luister niet meestal
ja doequote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
mja , moet ik het serieus invullen ?
Haha band ik snap hem xdquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef Littlerabbit het volgende:
Muziekvoorkeur mist wel duidelijk in het lijstje. Het geeft mensen direct iets om op in te spelen en een band te scheppen.
kan je die even erbij editten lief konijntjequote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef Littlerabbit het volgende:
Muziekvoorkeur mist wel duidelijk in het lijstje. Het geeft mensen direct iets om op in te spelen en een band te scheppen.
Je ziet het , komt alleen maar gezeik van .quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
Hoe sta je tegenover religie PowerLoungen?
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:52 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Je ziet het , komt alleen maar gezeik van .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |