sowieso.. vieze handen spoel je zo weer afquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:54 schreef Faxie het volgende:
[..]
En wat als het verpakt zit in een drol? Ga je het uitpakken?
ik ben blij dat ik zelf kan kiezen meestalquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:53 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, en laten we de discussie om tot overeenstemming te komen vooral niet voeren. Van groter belang is hoe jouw referentiekader niet langer een blokkade blijft om bepaalde foto's niet te delen met mij.... of anderen natuurlijk.
Vertel dat eens aan de mensen die het nodig vinden opmerkingen over uiterlijk te makenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:53 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
nonsens.. een mens is als een cadeautje, de verpakking kan nog zo mooi zijn uiteindelijk draait het om wat er in zit.
Zou je zusje ook zoiets kunnen hebben?quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:50 schreef Fascination het volgende:
Ik heb vroeger heel vaak van jongens moeten aanhoren dat ik lelijk was. Dat was vrij kut. Heeft wel wat invloed gehad op hoe ik mezelf zie.
Ach, het kan erger.quote:
Gewoon louter mannen daten dan maarquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:53 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat is je fout waarschijnlijk
Degene die dat ooit heeft bedacht...quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:54 schreef JaniesBrownie het volgende:
ik ben blij dat ik zelf kan kiezen meestal
ik ga louter om met mensen die dat niet doen en kom derhalve niet in aanraking met dat soort mensenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:55 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Vertel dat eens aan de mensen die het nodig vinden opmerkingen over uiterlijk te maken
Ik vind ze vooral brutaalquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:52 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
jongens zijn dan ook stom, worden pas leuk wanneer ze volwassen zijn
+1!!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:56 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Degene die dat ooit heeft bedacht...
succes daarmee.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zou je zusje ook zoiets kunnen hebben?
[..]
Ach, het kan erger.
[..]
Gewoon louter mannen daten dan maar
Daar zul je het dan zelf wel naar gemaakt hebben!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind ze vooral brutaal. Ik krijg soms zinnen maar m'n hoofd die een 14 jarige niet zou moeten uitspreken
.
Ja, oké. Ik zei meteen al dat ik 't niet kan. Maar ik heb toch maar even twee rondjes gespeeld.quote:
Hoi jijquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:57 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, oké. Ik zei meteen al dat ik 't niet kan. Maar ik heb toch maar even twee rondjes gespeeld.
Dat is waar.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:57 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, oké. Ik zei meteen al dat ik 't niet kan. Maar ik heb toch maar even twee rondjes gespeeld.
Lijkt me wel. Het is maar net hoe je er mee om gaat.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:57 schreef Huppelmuts het volgende:
Iedereen is toch wel onzeker op een of ander punt?
dat ook ja.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:56 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind ze vooral brutaal. Ik krijg soms zinnen maar m'n hoofd die een 14 jarige niet zou moeten uitspreken
.
wat!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:57 schreef Myraela het volgende:
Al dat gehaat op ons gepool. Ik zag niemand het beter doen hoor.
Mijn idee is dat je meer gekwetst wordt door de opmerkingen van je geliefden en de sekse waar je wat mee zou willen.... Een meid die zegt dat ik lelijk ben oke... dat steekt ff, een vriendin die zegt dat het apart is wat ik aan heb doet meer pijn en in die zelfde lijn ook de opmerkingen/gedrag van mannen waar je een oogje op hebt ... het hardst komen opmerkingen etc van je ouders/broers/zussen aan.... nogmaals dat is mijn ideequote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:53 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
het is toch allebei niet goed voor je zelfbeeld?...
Ik denk dat de onzekerheid over bepaalde punten ten koste gaat van de positieve dingenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:57 schreef yats het volgende:
[..]
Lijkt me wel. Het is maar net hoe je er mee om gaat.
Ik ben eigenlijk over vrij veel dingen onzeker.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:57 schreef Huppelmuts het volgende:
Iedereen is toch wel onzeker op een of ander punt?
Denk t niet, dat is juist het aparte eraan.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zou je zusje ook zoiets kunnen hebben?
Ik ben nooit gepest. Jongens zijn gewoon apen tijdens hun puberteit.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:53 schreef yats het volgende:
[..]
Een pestverleden is geen aanrader nee.
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:58 schreef Royco1 het volgende:
[..]
wat!
Ik heb met 1 stoot 2 ballen gepot.
Waarna ik meteen ben gestopt, want hoogtepunt natuurlijk.
Ik ook. En ik speelde daarna wel door.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:58 schreef Royco1 het volgende:
[..]
wat!
Ik heb met 1 stoot 2 ballen gepot.
Waarna ik meteen ben gestopt, want hoogtepunt natuurlijk.
Maar bij jou was het per ongelukquote:Op woensdag 13 augustus 2014 22:59 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik ook. En ik speelde daarna wel door.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |