Gewoon 3/4 met mascotte vloei. Jammer van die nieuwe 3/4 verpakkingen. Ik vond laatst onder de achterbank van m'n auto nog zo'n oud pakje, nostalgische tranen rolde over mijn wangen.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:16 schreef politiekman het volgende:
[..]
je moet gewoon een dikke boomstam roken, zware van nelle blackfire met mascotte special
Dan had je die toen in bulk moeten kopenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:17 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Gewoon 3/4 met mascotte vloei. Jammer van die nieuwe 3/4 verpakkingen. Ik vond laatst onder de achterbank van m'n auto nog zo'n oud pakje, nostalgische tranen rolde over mijn wangen.
Heb dat toen ook serieus gedaan.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:18 schreef GhpH het volgende:
[..]
Dan had je die toen in bulk moeten kopen
hahahahaha heeeel mooi verhaal ! maar in ieder geval. Blauwe rizla en dan lekker op t uiteinde kauwenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:17 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Gewoon 3/4 met mascotte vloei. Jammer van die nieuwe 3/4 verpakkingen. Ik vond laatst onder de achterbank van m'n auto nog zo'n oud pakje, nostalgische tranen rolde over mijn wangen.
die koopt mijn broer ook altijd voor me als hij naar Duitsland is geweestquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:03 schreef GhpH het volgende:
TS is weer terug van weggeweest. Dit is voor velen al een klacht op zich.
Maar goed, ik was dus lekker op vakantie in Duitsland.![]()
Eenmaal aangekomen in Bitburg ging ik met mijn (verzonnen) vrienden naar de Edeka markt (supermarkt) om gewoon wat overlevingsspullen te kaufen. Aber ... toen we bij de chocolade aankwamen zagen we verschillende soorten chocolade van verschillende percentages. Meestal geldt de regel "Hoger % is hogere smaak". Notitie: dit geldt alleen bij chocolades rond en onder de 70-80%!
Mijn oog viel op 1 verpakking die 99% uitstraalde: [ afbeelding ]
We kochten dat ding (uitgaande van mijn gefaalde vuistregel), gingen naarbuiten, proefden een beetje... en ja hoor. Die smaak was letterlijk ZUM KOTZEN![]()
![]()
Zelfs een klein stukje geeft al een enorme kutsmaak af. Hoe kan iemand DAT ooit gebruiken?
Klacht: 99% chocolade waarvan geen molecuul te vreten is zonder braakneigingen.![]()
Anti-klacht: alle 11 repen opgekocht zodat niemand anders die zooi hoeft te bemachtigen. Is wel een ultiem trollwapen voor 1 april
blauwe rizla standaard man man manquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:17 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Gewoon 3/4 met mascotte vloei. Jammer van die nieuwe 3/4 verpakkingen. Ik vond laatst onder de achterbank van m'n auto nog zo'n oud pakje, nostalgische tranen rolde over mijn wangen.
Natuurvoedingswinkel heeft ook 99% pure chocolade.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:19 schreef sanasoufi het volgende:
[..]
die koopt mijn broer ook altijd voor me als hij naar Duitsland is geweestLekkerste chocolade ter wereld
. In Nederland moet ik het helaas doen met 76% cacao
sorry dit volg ik even nietquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:19 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Dat is alleen handig als je veel naar beneden moet kijken.
pretshaggiequote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:20 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Zonder THC erin is het een no-go voor mij
Omdat die dingen zo mooi smoren en je niet steeds last van je ogen krijgt.quote:
En vervolgens:quote:Meestal geldt de regel "Hoger % is hogere smaak". Notitie: dit geldt alleen bij chocolades rond en onder de 70-80%!
Conclusie: je moet geen dingen kopen uitgaande van gefaalde vuistregels. Zeker niet als je dat van tevoren eigenlijk al wel wist.quote:Mijn oog viel op 1 verpakking die 99% uitstraalde. We kochten dat ding (uitgaande van mijn gefaalde vuistregel), gingen naarbuiten, proefden een beetje... en ja hoor. Die smaak was letterlijk ZUM KOTZEN.
Ik heb echt een pleuris hekel aan rijstvloei. Ik rook daarom m'n jointjes ook altijd niet.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:20 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
blauwe rizla standaard man man man
Laffe hippie.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:20 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Zonder THC erin is het een no-go voor mij
aha ! op die manier. I got youquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:20 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Omdat die dingen zo mooi smoren en je niet steeds last van je ogen krijgt.
Dit iddquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:06 schreef FFlorus het volgende:
Dat gebruik je (soms) tijdens het koken.![]()
Het is niet de bedoeling dat je dat puur eet.
De vuistregel van TS wil je eigenlijk ook helemaal niet ondervinden.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:21 schreef Elfletterig het volgende:
De vuistregel van TS:
[..]
En vervolgens:
[..]
Conclusie: je moet geen dingen kopen uitgaande van gefaalde vuistregels. Zeker niet als je dat van tevoren eigenlijk al wel wist.
De klacht is dus onterecht.
Ik zei gefaald omdat ik nu weet dat die faalt. Maar toen wist ik dat niet.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:21 schreef Elfletterig het volgende:
De vuistregel van TS:
[..]
En vervolgens:
[..]
Conclusie: je moet geen dingen kopen uitgaande van gefaalde vuistregels. Zeker niet als je dat van tevoren eigenlijk al wel wist.
De klacht is dus onterecht.
Dan weet je het nu wel, en allemaal lekker veel shag rokennnnn !!!!!!quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:22 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik zei gefaald omdat ik nu weet dat die faalt. Maar toen wist ik dat niet.
Andere vloei blijft maar branden, gaat veel te veel verloren dan man. Denk aan je portemonneequote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:21 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik heb echt een pleuris hekel aan rijstvloei. Ik rook daarom m'n jointjes ook altijd niet.
Tegenwoordig met die brand-ribbels in de vloei gaat gewone vloei ook haast uit.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:24 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Andere vloei blijft maar branden, gaat veel te veel verloren dan man. Denk aan je portemonnee
Je moeder is ook rauwquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:07 schreef LazyDave het volgende:
Hoe rauwer de chocolade hoe lekkerder juist, des te gezonder ook.
Okee ik zal t proberenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:23 schreef politiekman het volgende:
[..]
Dan weet je het nu wel, en allemaal lekker veel shag rokennnnn !!!!!!
Ja dat soort luxe hebben we niet op de camping. Nouja de pan was voor spek met ei en het enige drinken was bitburger en water. :Squote:Op woensdag 13 augustus 2014 15:19 schreef Bredemug het volgende:
Je had het moeten smelten in een pan, thee of koffie bij doen, daarna wat vannila of xylithol. Wat een baklap ben je toch ook TS.
Gestopt met lezen. Terechte klacht.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:03 schreef GhpH het volgende:
TS is weer terug van weggeweest. Dit is voor velen al een klacht op zich.
Moest lachenquote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:21 schreef voederbietel het volgende:
[..]
De vuistregel van TS wil je eigenlijk ook helemaal niet ondervinden.
Precies, ik heb mijn chocolade het liefst zo puur mogelijk.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:07 schreef LazyDave het volgende:
Hoe rauwer de chocolade hoe lekkerder juist, des te gezonder ook.
Jummie!quote:
Merkwaardig, volgens mij kun je de 80+% ook in NL in de supermarkt krijgen. Ik zou zelf niet veel hoger gaan dan 80-88%, daarboven is het meer iets wat je bij koken kunt gebruiken.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 14:19 schreef sanasoufi het volgende:
[..]
die koopt mijn broer ook altijd voor me als hij naar Duitsland is geweestLekkerste chocolade ter wereld
. In Nederland moet ik het helaas doen met 76% cacao
85% is in meerdere winkels voor ¤ 10/kg te hebben (of vind je dat al duur?)quote:Op woensdag 13 augustus 2014 17:01 schreef Djeez het volgende:
Pure chocolade is altijd al duur geweest
quote:Op woensdag 13 augustus 2014 20:31 schreef quinoahipster het volgende:
Godverdomme, door dit topic krijg ik opeens enorm veel zin in koffie en chocola
Geweldig idee. Buren hebben nieuw keffertje.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 20:59 schreef DemonRage het volgende:
Weet je wel hoeveel honten je met zo'n blok van 99% cacao deaud kan vermoorden?
Dat idee is ontkracht; je moet meer chocolade in zo'n hond stoppen dan men voor doet komen. Sowieso is het zonde van de chocolade. Ik zou het in andere middelen zoeken als je echt zo te werke wilt gaan. In een gemiddelde tuin staan reeds allerlei planten die voor mens en dier giftig zijn.quote:Op woensdag 13 augustus 2014 20:59 schreef DemonRage het volgende:
Weet je wel hoeveel honten je met zo'n blok van 99% cacao deaud kan vermoorden?
Het smelt ook veel sneller heb ik het idee...quote:Op woensdag 13 augustus 2014 20:30 schreef quinoahipster het volgende:
Qua smaak vind ik 99% niet heel veel intenser of bitterder dan 85%, maar ik vind vooral de textuur minder prettig, wat 'brokkeliger'.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |