Kiev is geen oorlogsgebied.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:38 schreef Collide het volgende:
Maar waarom veranderen ze die wedstrijd om nog steeds in oorlogsgebied te spelen. Waarom gewoon niet eerst thuis en dan uit in Lviv oid.
Misschien dat ze het ook wel omdraaien om wat tijd te winnen, en dat ze eind augustus nog eens bekijken hoe de situatie ervoor staat.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:30 schreef Caland het volgende:
Gewoon niet akkoord gaan met die pot in Kiev. Er was gisteren blijkbaar nog een ontploffing op 500 meter van dat stadion.
Daarna lekker weer billenkoek krijgen van de UEFA, whooptidoo.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:30 schreef Caland het volgende:
Gewoon niet akkoord gaan met die pot in Kiev. Er was gisteren blijkbaar nog een ontploffing op 500 meter van dat stadion.
Als er gisteren nog een bom ontploft die te maken heeft met 'het conflict', is het er in ieder geval ook niet erg vredigquote:
Dat zal mij in dit geval aan mijn reet roesten. Veiligheid gaat toch voorop. Er worden geen kaarten afgenomen omdat het niet helemaal veilig is maar blijkbaar moet er wel gevoetbald worden. Te bizar voor woorden.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:41 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Daarna lekker weer billenkoek krijgen van de UEFA, whooptidoo.
Nu verliezen ze juist tijd. De uitwedstrijd is nu 2 weken eerder.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:40 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Misschien dat ze het ook wel omdraaien om wat tijd te winnen, en dat ze eind augustus nog eens bekijken hoe de situatie ervoor staat.
quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:48 schreef easy-going het volgende:
[..]
Nu verliezen ze juist tijd. De uitwedstrijd is nu 2 weken eerder.
Mag wel. Feyenoord kiest er zelf voor om het niet te doen wegens veiligheidsredenen.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:56 schreef Akilla het volgende:
Mogen wij nou ook geen uitsupporters meenemen de 21ste?
Ik hoor elke keer de verhalen dat hij in de belangstelling staat van Twente en Ajax. Feyenoord wordt dan weer niet genoemd.. dan weet je zeker dat het niet gaat gebeuren terwijl dit een uitstekende speler is waar Feyenoord mee vooruit zou kunnen.quote:Op maandag 11 augustus 2014 14:58 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ziyech halen, Immers in de spits? Is dit mogelijk?
Als je nooit meer wil scoren is dit een top ideequote:Op maandag 11 augustus 2014 14:58 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Ziyech halen, Immers in de spits? Is dit mogelijk?
Ik geloof dat Ajax gister ook zonder een echte spits speelde.. als er maar mensen in de 16 komen en zo'n speler is Ziyech.quote:Op maandag 11 augustus 2014 15:01 schreef Akilla het volgende:
[..]
Als je nooit meer wil scoren is dit een top idee
Immers in de spits
Mensen moeten eens ophouden met dromen over de komst van Ziyech.quote:Op maandag 11 augustus 2014 15:01 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Ik hoor elke keer de verhalen dat hij in de belangstelling staat van Twente en Ajax. Feyenoord wordt dan weer niet genoemd.. dan weet je zeker dat het niet gaat gebeuren terwijl dit een uitstekende speler is waar Feyenoord mee vooruit zou kunnen.
Ja maar immers ma... komop zeg. Die gaat toch nooit scoren als spits zijnde? Zet dan te vrede maar neer.quote:Op maandag 11 augustus 2014 15:03 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Ik geloof dat Ajax gister ook zonder een echte spits speelde.. als er maar mensen in de 16 komen en zo'n speler is Ziyech.
Wuut??quote:Op maandag 11 augustus 2014 15:06 schreef Akilla het volgende:
[..]
Ja maar immers ma... komop zeg. Die gaat toch nooit scoren als spits zijnde? Zet dan te vrede maar neer.
Ziyech... mwah.. mag komen, maar ik kan me niet voorstellen dat sleegers/karsdorp niet dezelfde potentie hebben. Laat die dan maar ipv houten lex spelen...
Als Clasie weg gaat en er komt alleen nog een spits dan staat er toch wel een heel erg matig elftal hoor.quote:Op maandag 11 augustus 2014 15:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mensen moeten eens ophouden met dromen over de komst van Ziyech.
Die komt niet naar Feyenoord. Vergeet het.
Het is een uitstekende speler, en het zou een versterking zijn voor Feyenoord. Maar Feyenoord zit momenteel al ruim in de middenvelders, en de technische staf is tevreden over het huidige middenveld, bovendien is Feyenoord niet in de positie om luxe-aankopen te doen voor de breedte, of omdat het leuk is om erbij te hebben. Dus Ziyech kun je echt uit je hoofd zetten.
Er komt waarschijnlijk alleen nog een spits en daar zullen we het mee moeten doen.
Ze zijn helemaal niet geheel tevreden met dit middenveld. Voor Goossens etc zou de deur openstaan bij een bod.quote:Op maandag 11 augustus 2014 15:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mensen moeten eens ophouden met dromen over de komst van Ziyech.
Die komt niet naar Feyenoord. Vergeet het.
Het is een uitstekende speler, en het zou een versterking zijn voor Feyenoord. Maar Feyenoord zit momenteel al ruim in de middenvelders, en de technische staf is tevreden over het huidige middenveld, bovendien is Feyenoord niet in de positie om luxe-aankopen te doen voor de breedte, of omdat het leuk is om erbij te hebben. Dus Ziyech kun je echt uit je hoofd zetten.
Er komt waarschijnlijk alleen nog een spits en daar zullen we het mee moeten doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |