Ah, dus de KRG wilde graag sterkere wapens kopen en hebben, maar werd daar in belet. Dit ontkracht al sommige beweringen..quote:Op zondag 10 augustus 2014 17:44 schreef kurd0w het volgende:
Interessant stukje..
http://www.huffingtonpost(...)apons_n_5664284.html
Sinds Amerika zelf genoeg olie en gas produceert is het veiligstellen van olieproduktie elders geen prioriteit voor Washington meer, integendeel, een hogere prijs komt hun economie goed uit. Daar kan weer verandering in komen nu men Rusland met sancties op de knieen tracht te krijgen: een lagere olieprijs zou de Europese bondgenoten gunstig stemmen en de Russische economie verder ondermijnen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 17:49 schreef theunderdog het volgende:
http://www.newrepublic.co(...)&utm_campaign=buffer
Het gaat allemaal om olie.
alsof dat geholpen zou hebben, die zouden in isis's handen nu zitten doordat ze zo laf zijnquote:Op zondag 10 augustus 2014 20:54 schreef Peunage het volgende:
Geld ook voor Irak, die wilden ook allerlei sterke wapens hebben, maar werden geblokkeerd door onder andere de Koerden.
Si!? Non!?twitter:ISIS2HELL twitterde op zondag 10-08-2014 om 20:25:13Ministry of Peshmerga Spokesman, confirms death of #ISIS deputy Caliph, earlier today. S: Radio Nawa http://t.co/dL7r3GjQ2o reageer retweet
klopt nietquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:10 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Sinds Amerika zelf genoeg olie en gas produceert is het veiligstellen van olieproduktie elders geen prioriteit voor Washington meer, integendeel, een hogere prijs komt hun economie goed uit. Daar kan weer verandering in komen nu men Rusland met sancties op de knieen tracht te krijgen: een lagere olieprijs zou de Europese bondgenoten gunstig stemmen en de Russische economie verder ondermijnen.
wie is dat?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:13 schreef BluesRebel het volgende:
Si!? Non!?twitter:ISIS2HELL twitterde op zondag 10-08-2014 om 20:25:13Ministry of Peshmerga Spokesman, confirms death of #ISIS deputy Caliph, earlier today. S: Radio Nawa http://t.co/dL7r3GjQ2o reageer retweet
Ik heb geen flauw idee wie de deputy is/was. Dacht misschien heeft iemand anders iets zien langskomen. Dit zou wel mooi zijn.quote:
Huhquote:Op zondag 10 augustus 2014 20:54 schreef Peunage het volgende:
Geld ook voor Irak, die wilden ook allerlei sterke wapens hebben, maar werden geblokkeerd door onder andere de Koerden.
'Alles moet kapot'quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:17 schreef BluesRebel het volgende:
http://justpaste.it/Adrah
Dit doet ook pijn....... (geen schokkende beelden)
Het Iraakse leger had geen bruikbare straaljagers, alleen helicopters en wat transportvliegtuigen. Die SU-25 straaljagers hebben ze in juni met spoed van Rusland gekregen nadat ISIS in rap tempo Bagdad naderde. Het Iraakse leger was/is dus niet veel beter uitgerust dan de Peshmerga, maar hadden in aantallen wel meer wapens (logisch, ook meer mensen in dienst).quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:15 schreef Che_ het volgende:
[..]
Huh
Zij hebben wel de luchtmacht en betere wapens die ISIS onder andere gebruikt nu..
Die Amerikaanse voertuigen en wapens (o.a. die ISIS van hen heeft afgepakt) zijn anders toch een stuk sterker dan wat de Peshmerga hebben.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:26 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Het Iraakse leger had geen bruikbare straaljagers, alleen helicopters en wat transportvliegtuigen. Die SU-25 straaljagers hebben ze in juni met spoed van Rusland gekregen nadat ISIS in rap tempo Bagdad naderde. Het Iraakse leger was/is dus niet veel beter uitgerust dan de Peshmerga, maar hadden in aantallen wel meer wapens (logisch, ook meer mensen in dienst).
Gewoon je buren verjagen en doden....twitter:RudawEnglish twitterde op zondag 10-08-2014 om 19:25:47Rudaw cameraman Fars Mishko: Most of the #IS fighters were Arabs from #Shingal area. reageer retweet
Beide hebben Humvee's van Amerikaanse makelij. Noem eens een voorbeeld dan? Zelf weet ik dat de T-72 tanks de Peshmerga niet bereikt hebben, wat oorspronkelijk wel de bedoeling was. Maar de IS heeft die niet in handen gekregen want die stonden niet in Mosul.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:35 schreef Che_ het volgende:
[..]
Die Amerikaanse voertuigen en wapens (o.a. die ISIS van hen heeft afgepakt) zijn anders toch een stuk sterker dan wat de Peshmerga hebben.
Hangt af van wat jij "genoeg" beschouwt; minder dan een derde van de olie wordt ingevoerd, en 40% daarvan komt uit Canada en Mexico. Bovendien stijgt de produktie in de VS en Canada nog steeds, terwijl de consumptie sinds 2007 daalt. Als de rest van de geïndustrialiseerde wereld haast al z'n olie moet importeren, dan is een lage olieprijs niet noodzakelijk een voordeel voor de Amerikaanse industrie. En kostelijke militaire interventies om de olieproduktie te beschermen worden moeilijk te rechtvaardigen.quote:
Peshmerga was te zwak moest terugtrekken waardoor de IS kon oprukken en een slachting aanrichte onder de bewoners van de dorpen die ze innamen. IS was Erbil op bijna 40 km genaderd waarna de VS ingreep en stellingen van de IS bombardeerde. De Peshmerga heeft nu versterking van de YPG en PKK gekregen om de dorpen terug te veroveren.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:48 schreef IPA35 het volgende:
Kan iemand even een update geven, ben twee weken weggeweest met waardeloos internet.
Dus ISIS heeft Qarakosh overgenomen, Mosul Dam en is bezig met een offensief in de Jabal Sinjar waarbij ze in de Yezidi's hun nieuwste offerande aan hun heidense bloedgod hebben gevonden?
Maar YPG is zelf zwak...quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:52 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Peshmerga was te zwak moest terugtrekken waardoor de IS kon oprukken en een slachting aanrichte onder de bewoners van de dorpen die ze innamen. IS was Erbil op bijna 40 km genaderd waarna de VS ingreep en stellingen van de IS bombardeerde. De Peshmerga heeft nu versterking van de YPG en PKK gekregen om de dorpen terug te veroveren.
Wie is dat ook al weer?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:52 schreef Djibril het volgende:
Omgebracht door Koerdische strijders.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |