Ik ga nergens van uit maar zou het wel leuk vinden als ik binnen 24 uur beval (of gaat een Z&G topic korter mee?)quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 16:42 schreef Stormqueen het volgende:
Ja Marel, spannend! Ga jij ook je eigen bevaltopic openen?
Wat voor kleurplaten maak je? Ik heb een zwangere vriendin een "kleurboek voor volwassenen" gestuurd als verlof-cadeautje, ben benieuwd of ze er aan begint! Het lijkt me echt ontspannend, maar ik haak/brei/naai liever.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:18 schreef kwakz0r het volgende:
Even een dikkevoor Cygn
Ik ben naast breien en haken begonnen met kleurplaten Hilmo. Ook zo enorm zen (ik heb sinds gewoon geen zin in t ene handwerk en dan werk in t andere... Erg. Maar goed.)
Wij eten vanavond stamppot andijvie. Nu al zin inBeetje winterkost maar boeiuh!
Zul je dr horen als jij straks nog voor haar wordt opgeroepen muhahahquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:20 schreef Stormqueen het volgende:
En ik heb dus om 17:00 een afspraak bij de vk...de vrouw naast me om 17:15 en die zit nu al te mopperen
quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 14:07 schreef marel88 het volgende:
Gerustgesteld!
Echo met mooi kloppend hartje gezien. Weinig beweging kan meerdere oorzaken hebben. Kindje lag tamelijk opgevouwen, misschien was dat het. Maar ook mijn spanning (sinds gisteren toen ik flauw werd), of inderdaad voorteken van bevalling kan de oorzaak zijn. De vk maakte zich geen zorgen, adviseerde om lekker op de bank te gaan liggen en als ik vanmiddag 6 a 7 keer beweging voelde was het goed. Ik mocht ook naar het ziekenhuis voor CTG, maar ik denk dat ik daar niet echt relaxten van zou worden. Nou, ik zit al weer bijna aan die 6 keer beweging, denk dat het vooral spanning was. Opgelucht!
typischquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:20 schreef Stormqueen het volgende:
En ik heb dus om 17:00 een afspraak bij de vk...de vrouw naast me om 17:15 en die zit nu al te mopperen
ik heb dat in mijn ooglid somsquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:18 schreef Stormqueen het volgende:
Trouwens, over zwangerschapsdingetjes gesproken... Ik merk dat ik veel vaker last heb van een spastisch spiertje ergens in mijn lijf de laatste tijd. Dat mijn biceps ineens begint te jumpen ofzo. Is dat herkenbaar?
die heb ik ookquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:21 schreef marel88 het volgende:
[..]
Wat voor kleurplaten maak je? Ik heb een zwangere vriendin een "kleurboek voor volwassenen" gestuurd als verlof-cadeautje, ben benieuwd of ze er aan begint! Het lijkt me echt ontspannend, maar ik haak/brei/naai liever.
En andijviestamp vind ik juist een zomerse stamp (tenzij met rookworst, das wel winters).
ze was ook nog eerder hier dan ikquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:22 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Zul je dr horen als jij straks nog voor haar wordt opgeroepen muhahah
In Comic Sansquote:
Wat jammer van de spelfout. Op zo'n kaartje vind ik dat toch net wat belangrijker dan op een forum of facebook of iets. Buiten het feit dat het sowieso een beetje kansloos is natuurlijk. Ach ja, whatever floats your boat.quote:
welke van de vele fouten?quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:43 schreef Risu het volgende:
[..]
Wat jammer van de spelfout. Op zo'n kaartje vind ik dat toch net wat belangrijker dan op een forum of facebook of iets. Buiten het feit dat het sowieso een beetje kansloos is natuurlijk. Ach ja, whatever floats your boat.
jep. op mijn buik gehad in de eerste weken.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:18 schreef Stormqueen het volgende:
Trouwens, over zwangerschapsdingetjes gesproken... Ik merk dat ik veel vaker last heb van een spastisch spiertje ergens in mijn lijf de laatste tijd. Dat mijn biceps ineens begint te jumpen ofzo. Is dat herkenbaar?
Ik ga straks 3 dagen werken ipv 5, en heb ongeveer 25 dagen van 2014 over om mee te nemenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:22 schreef Stormqueen het volgende:
Heb je acht weken verlof gespaard lmn? Lekker!
Wil je ouderschapsverlof over meerdere jaren uitsmeren? Ik wou het risico niet lopen dat ik een hoop ouderschapsverlof heb opgespaard en dat mijn werkgever na een jaar besluit dat ik weer vol aan het werk moet, ze zijn het namelijk maar 1 jaar verplicht he.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:32 schreef Stormqueen het volgende:
Ah, nice!
Ik neem er 15 mee en die ga ik de eerste 3,5 maand in plaats van ouderschapsverlof inzetten. Zo kan ik nog net iets meer sparen en vakantiedagen opbouwen voor de rest van het jaar
quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:46 schreef Heliotrope het volgende:
Mooi van goedgekeurd Stormqueen!
En klinkt logisch van fietsen en snothoofd. Maar toch verstandige verloskundige.![]()
De mijne belde me vandaag, vond ik lief en netjes! En dan blijf ik mijn hoogtepuntjes ook wel posten! ik heb een wandelingetje gemaakt in de gangen de baby doet nog steeds goed bewegen.
als mijn werkgever dat zou lappen, komt het in de krant vrees ikquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:43 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
[..]
Wil je ouderschapsverlof over meerdere jaren uitsmeren? Ik wou het risico niet lopen dat ik een hoop ouderschapsverlof heb opgespaard en dat mijn werkgever na een jaar besluit dat ik weer vol aan het werk moet, ze zijn het namelijk maar 1 jaar verplicht he.
Ik zou het iig wel vast laten leggen dat je van tevoren een akkoord hebt als je meerdere jaren wilt.
Dat scheelt wel. Ik zit ook bij een groot bedrijf, maar omdat in de voorwaarden maar 1 jaar verplicht wordt, zullen ze ook zonder problemen zich daaraan kunnen houdenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 18:55 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
als mijn werkgever dat zou lappen, komt het in de krant vrees ikvoordeel van groot bedrijf: ze weigeren niks. Meer ouderschapsverlof opnemen kan ik ook niet betalen eerlijk.
Ooh, maar dat maakt het al heel anders, dat scheelt voor jou dus ook maar 20% in urenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 19:02 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
[..]
Dat scheelt wel. Ik zit ook bij een groot bedrijf, maar omdat in de voorwaarden maar 1 jaar verplicht wordt, zullen ze ook zonder problemen zich daaraan kunnen houden
Ik ga van 5 6-uursdiensten naar 3 8-uursdiensten, waarvan 1 op zaterdag (150%), dus dat scheelt nauwelijks qua inkomen gelukkig.
Zo Zoë dat vind ik echt een goed streven! Zou wel tof zijn als je zo lang kan door gaan. Met 2 kleintjes in je buik wegen de laatste loodjes wel extra zwaar lijkt me? Fijn dat je tzt wel kan kijken hoe je je erbij voeltquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 17:11 schreef Zoë23 het volgende:
Rady
De vorige keer zat ik vanaf 27wk volledig thuis ivm BI. Toen werkte ik eerst op een gesloten detox afdeling & later op een de rehab afdeling (neuropsychiatrie)
Deze zwangerschap mocht ik niet meer op soortgelijke afdeling werken omdat de arbo eisen zijn veranderd dus nu vanaf 12wk vervangend werk en ik hoop dit keer tot 30+ wk te kunnen werken. Al is het voor mijn zelfvertrouwen.
Advies van de arbo is om vanaf 26-30wk verlof op te nemen maar als ik me goed genoeg voel wil ik projecten blijven doen tot max 34 weken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sleep All Day, Party All Night, Its Great To Be Radyhyn!
Vv (nov '14) & Aa (nov '16)
quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:04 schreef Radyhyn het volgende:
Jahhoooorrrr!!! Mag ik de domme dozen award in ontvangst nemen alstublief!!![]()
In spoiler.. omdat domme dozen actie en ik alleen maar het topic vervuil hieroteheheheSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
disclaimer
Haha het eerste wat ik deed is ook onderop de nieuwe bakblikken kijken of ik geen stickers ofzo had laten zittenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:08 schreef rebel-angel het volgende:
hehehe domme doos, morgen nieuwe poging voor de taarten ?
ik gooide ooit de pizza's met piepschuim onderkant en al de oven in dat rook en stonk ook zo lekker
jaquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:11 schreef Radyhyn het volgende:
Heb ik nog nooit gezien SQ. Is dat niet zo'n film met zingen enzo.. een musical? Joyjoyjoy
Haha dan heb je inderdaad geen films nodig als je dat droom!quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:19 schreef AwayTL het volgende:
Ik kijk eigenlijk geen films. Droom wel soms hele actiefilms bij elkaar. Vannacht ook iets met het vernietigen van kwade geesten die op jezelf leken. Was wel geniaal.
Vanochtend was mini 1.0 trouwens wel schattig. Ging hem wakker maken en het was meteen: Hai mama, hai baby.Wel benieuwd vanaf wanneer het: hai baby, hai mama wordt
.
Dat is zo liefquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:19 schreef AwayTL het volgende:
Ik kijk eigenlijk geen films. Droom wel soms hele actiefilms bij elkaar. Vannacht ook iets met het vernietigen van kwade geesten die op jezelf leken. Was wel geniaal.
Vanochtend was mini 1.0 trouwens wel schattig. Ging hem wakker maken en het was meteen: Hai mama, hai baby.Wel benieuwd vanaf wanneer het: hai baby, hai mama wordt
.
Deze komt op de kamer van zusje. Ik zie Sillie al met haar lopenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:33 schreef AwayTL het volgende:
Broers en zusjes![]()
Die mini's zijn straks gewoon de oudsten.
Aahwwquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:43 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Deze komt op de kamer van zusje. Ik zie Sillie al met haar lopen
[ afbeelding ]
Schattig!! Nadat ik dacht dat het strikje in het haar een heul raar elfenoor wasquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:43 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Deze komt op de kamer van zusje. Ik zie Sillie al met haar lopen
[ afbeelding ]
heel cute ♡♡quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:43 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Deze komt op de kamer van zusje. Ik zie Sillie al met haar lopen
[ afbeelding ]
Hoe doe je dat? Bij ons gaan er toch wel wat flessen per jaar doorheenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:40 schreef krijgerrtje het volgende:
Ik kwam vandaag tot de conclusie dat ons waspoeder bijna op was. Gezien dit pas de tweede doos waspoeder is in bijna twee-en-een-half jaar, dacht ik dat het dan maar slim was om neutraal wasmiddel te kopen, vond het een beetje zonde om neutraal middel te halen voor de babykleertjes en dan heel veel overhouden. Dan onze eigen kleding er ook maar mee, maar wat is dat spul duur zegBetaal twee keer zoveel voor de helft, geloof ik, pffff.
Ook ergens 'goedkoop' neutrale wasmiddel te krijgen?
ik heb ook geen neutral gebruikt en mijnes heeft nu coeliakie, kijk maar uitquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:53 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb nog helemaal geen neutraal wasmiddel /superontaard
En ik verbruik elke maand wel een fles, eigenlijkmaar idd, altijd uit de koopjesbak bij Jumbo. Als ze weer flessen voor 3 euro hebben laai ik altijd m'n mand vol
ja daar heb je het alquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:54 schreef mignonne het volgende:
[..]
ik heb ook geen neutral gebruikt en mijnes heeft nu coeliakie, kijk maar uit![]()
je moet het ze ook niet te drinken gevenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:54 schreef mignonne het volgende:
[..]
ik heb ook geen neutral gebruikt en mijnes heeft nu coeliakie, kijk maar uit![]()
hier heb je een op is op winkel (dat is ook de naam) daar,is hij wel eens in de aanbieding.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:40 schreef krijgerrtje het volgende:
Ik kwam vandaag tot de conclusie dat ons waspoeder bijna op was. Gezien dit pas de tweede doos waspoeder is in bijna twee-en-een-half jaar, dacht ik dat het dan maar slim was om neutraal wasmiddel te kopen, vond het een beetje zonde om neutraal middel te halen voor de babykleertjes en dan heel veel overhouden. Dan onze eigen kleding er ook maar mee, maar wat is dat spul duur zegBetaal twee keer zoveel voor de helft, geloof ik, pffff.
Ook ergens 'goedkoop' neutrale wasmiddel te krijgen?
kutquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:56 schreef Crumpette het volgende:
[..]
je moet het ze ook niet te drinken geven
quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:57 schreef mignonne het volgende:
[..]
kut
ik wist dat k iets niet goed deed
quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:52 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Hoe doe je dat? Bij ons gaan er toch wel wat flessen per jaar doorheen
Ik heb het laatst voor de babyspullen gekocht in de aanbieding. Koop wasmiddel altijd in de aanbieding eigenlijk.
als ik het wist..quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:52 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Hoe doe je dat? Bij ons gaan er toch wel wat flessen per jaar doorheen
Ik heb het laatst voor de babyspullen gekocht in de aanbieding. Koop wasmiddel altijd in de aanbieding eigenlijk.
Je hebt gelijk.. ziet er niet eens mislukt uitquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:41 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Bakblunders, wat een herkenning!
Het resultaat zal er uiteindelijk niet minder om zijn lijkt me toch Rady, zelfgemaakte appeltaart sowieso![]()
Ik heb het een keer voor elkaar gekregen om soep from scratch te maken zonder het vuur aan te zetten, tot het wel heel lang duurde allemaal
Kan iedereen gebeuren hoor, het staat er ook zo onduidelijk dat het niet magquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 21:57 schreef mignonne het volgende:
[..]
kut
ik wist dat k iets niet goed deed
hehehehequote:Op dinsdag 5 augustus 2014 22:05 schreef Skittles het volgende:
[..]
Kan iedereen gebeuren hoor, het staat er ook zo onduidelijk dat het niet mag![]()
Wij hadden wel Neutral gekocht. Komen we thuis, laat vriend de fles voor kleur uit z'n handen vallen in de lift. Dag dure wasmiddel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |