Volgens de VN zijn er 500 dode terroristen, aardig wat en vergeet niet de tunnels.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:13 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Ik geloof ook niet dat ze express burgers doodmaken, maar dat ze heel makkelijk colleteral damage accepteren in de vorm van veel burgerslachtoffers. Als je naar de cijfers kijkt, lijken de terroristen de colleteral damage te zijn. Pertinent onacceptabel.
Nog wel, maar die status verliezen ze dus als ze zo doorgaan.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:15 schreef Bramito het volgende:
[..]
Neuh, dat lijkt mij niet. Israël is een strategische bondgenoot van het westen.
Gewoon excuses aanbieden voor de burgerslachtoffers zou al heel wat zijn.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:22 schreef oksel12 het volgende:
[..]
Volgens de VN zijn er 500 dode terroristen, aardig wat en vergeet niet de tunnels.
Maar wat stel jij dan voor, hoe kan Israël het beter doen?
Nee hoor, maar ik neem aan dat als de verhouding zo blijft, zelfs de Palestijnen het een keer genoeg vinden.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij denkt dat Israël heel Gaza uitmoordt?
Dat zou wel ironisch zijn.
Ik denk eerder dat de strijdlust van de Palestijnen alleen maar groter wordt.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:26 schreef Bramito het volgende:
[..]
Nee hoor, maar ik neem aan dat als de verhouding zo blijft, zelfs de Palestijnen het een keer genoeg vinden.
Dat denk ik niet. De onvoorwaardelijke steun van de VS zullen ze altijd blijven houden en een groot deel van de overige westerse wereld gaat niet tegen de VS in. De EU-landen onthouden zich bijvoorbeeld categorisch bij stemmingen in de VN.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Nog wel, maar die status verliezen ze dus als ze zo doorgaan.
Eens. Des te meer Israël kapot maakt, des te minder de Palestijnen hebben om voor te leven.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat de strijdlust van de Palestijnen alleen maar groter wordt.
Belangrijke figuren van Lobby-organistaties in de VS zijn nu al aan het lobbyen voor economische sancties tegen israël. Uiteindelijk zal de support van israël wegvallen als het bijv. tegen een navo-land ingaat.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:29 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Dat denk ik niet. De onvoorwaardelijke steun van de VS zullen ze altijd blijven houden en een groot deel van de overige westerse wereld gaat niet tegen de VS in. De EU-landen onthouden zich bijvoorbeeld categorisch bij stemmingen in de VN.
Ze zeggen gewoon dat ze elke burgerslachtoffer betreuren. Er zijn ook geen excuses door de geallieerden in WO2 aangeboden voor burgerslachtoffers of door vrijwel elke andere partij in een oorlogquote:Op maandag 4 augustus 2014 12:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Gewoon excuses aanbieden voor de burgerslachtoffers zou al heel wat zijn.
Bron?quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:31 schreef Maanvis het volgende:
Belangrijke figuren van Lobby-organistaties in de VS zijn nu al aan het lobbyen voor economische sancties tegen israël.
Dat lijkt mij niet, het westen heeft wel ergere regimes in stand gehouden. Verder is wat Israël doet voor de bühne vrij makkelijk goed te praten.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Nog wel, maar die status verliezen ze dus als ze zo doorgaan.
Le Mayquote:Op maandag 4 augustus 2014 12:32 schreef KoosVogels het volgende:
Vraag anders aan Bomber Harris hoe effectief bombardementen zijn.
Oh, welke lobbyisten?quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:31 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Belangrijke figuren van Lobby-organistaties in de VS zijn nu al aan het lobbyen voor economische sancties tegen israël. Uiteindelijk zal de support van israël wegvallen als het bijv. tegen een navo-land ingaat.
Dat zou kunnen, dan blijft de situatie gewoon hetzelfde. A schiet raketten, dan schiet B ook raketten.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat de strijdlust van de Palestijnen alleen maar groter wordt.
De Duitsers zijn niet bepaald gecapituleerd als gevolg van de bombardementen. Sterker, het tegengestelde effect werd bereikt.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:35 schreef Nintex het volgende:
[..]
Le May![]()
[ afbeelding ]
Bomber Harris![]()
[ afbeelding ]
Met zulke praatjes wakker je het antisemitisme wel aan ja.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:36 schreef waht het volgende:
[..]
Oh, welke lobbyisten?
Er valt geen schijt te verdienen aan Gaza en de zogenaamde vrienden van de Palestijnen gaan er geen cent op wagen. Gaza is irrelevant. Al die kneusjes die demonstreren willen enkel hun woede even uiten. Straks moeten ze weer aan het werk.
De Japanners waren echt snel klaar.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De Duitsers zijn niet bepaald gecapituleerd als gevolg van de bombardementen. Sterker, het tegengestelde effect werd bereikt.
Niet bepaald. Pas na twee atoombommen. Daarvoor waren Japanse steden al talloze malen in as gelegd.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:38 schreef Bramito het volgende:
[..]
De Japanners waren echt snel klaar.
Kan niet, te veel schade voor Israel zelf.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet bepaald. Pas na twee atoombommen. Daarvoor waren Japanse steden al talloze malen in as gelegd.
Atoombom dan maar op Gaza?
En dat zou het doel voorbijstreven. Het doel volgens sommige politici en geestelijken in Israël is om Gaza te annexeren. Zonder Palestijnen uiteraard.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:40 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Kan niet, te veel schade voor Israel zelf.
Ik bedoel maar te zeggen dat het gaat om de intensiteit. Sowieso loze discussie want Israël gaat echt Gaza niet carpet bomben.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:39 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet bepaald. Pas na twee atoombommen. Daarvoor waren Japanse steden al talloze malen in as gelegd.
Atoombom dan maar op Gaza?
Volgens deze journalist is er prima wat van te maken:quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:44 schreef hooibaal het volgende:
Nog even los van alle politieke kwesties en oorlogen enzo, maar hoe levensvatbaar is eigenlijk een Palestijnse staat die bestaat uit twee niet-verbonden delen, waarvan je met die hele Gazastrook eigenlijk ook nog eens weinig kan in de agrarische of industriële sector?
Ik moet eerlijk zeggen dat ik geen idee heb. Ik denk zeer weinig, maar heb hierover geen data.quote:Op maandag 4 augustus 2014 12:44 schreef hooibaal het volgende:
Nog even los van alle politieke kwesties en oorlogen enzo, maar hoe levensvatbaar is eigenlijk een Palestijnse staat die bestaat uit twee niet-verbonden delen, waarvan je met die hele Gazastrook eigenlijk ook nog eens weinig kan in de agrarische of industriële sector?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |