Waarom kan je niet een vrolijke foto maken als je 'gelokt' bent? Het idee van 'gelokt worden' i toch juist dat er geen enkele argwaan is? Men dus onbezorgd is? "Gelokt' vind ik ook niet zo'n goede woordkeuze. Daar zit namelijk al een kwade bedoeling achter. Wie weet zijn ze gewoon daar al iemand tegen gekomen, of hebben al een stuk met anderen op gelopen.quote:Op maandag 4 augustus 2014 01:24 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Om 13.00 uur op de top. Om 14.00 uur nog een vrolijke foto. Dus niet gelokt.
Als de zon om 6:27 opgaat, wordt het niet om 4:00 al schemerlicht nee. De zon stond zowat recht boven ze in april, dan gaan schemering en krieken snel, veel sneller dan in NL. ik zou zeggen ~half uurtje, dus rond ~6:00.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:27 schreef Dr.Schnautzer het volgende:
[..]
Ik vroeg wanneer het lichter wordt. Niet wanneer de zon opgaat. Voor de zon opkomt is het een tijd duidelijk lichter dan in de midnacht. Als dit om 4 uur begint dan is het logisch dat de camera niet meer gebruikt is.
Geen camera-expert, maar "net" gewiste foto's zijn altijd terug te halen. Mochten er daarna weer foto's gemaakt worden, dan is er nog met simpele software te zien dat er foto's op stonden en deze zijn gedeeltelijk terug te halen. (even los van de fotonr's die inderdaad oplopen)quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:28 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat verschilt volgens mij per camera. Mijn ene (door waterschade onbruikbare) telt door, de andere (ook door kortsluiting tgv vocht onbruikbare) niet.
Maar wellicht dat we een camera-expert in the room hebben?
Gelokt? Raar.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:31 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Waarom kan je niet een vrolijke foto maken als je 'gelokt' bent? Het idee van 'gelokt worden' i toch juist dat er geen enkele argwaan is? Men dus onbezorgd is? "Gelokt' vind ik ook niet zo'n goede woordkeuze. Daar zit namelijk al een kwade bedoeling achter. Wie weet zijn ze gewoon daar al iemand tegen gekomen, of hebben al een stuk met anderen op gelopen.
Wat ik mis in jullie posts is dat de Pianista trail een druk belopen pad is. We gingen er eerst vanuit dat zij zo laat naar boven gingen dat het schemer zou zijn op de Mirador toen zij daar aankwamen. Nu echter kunnen we aannemen dat zij daar al om 13:00 waren. Dan moeten ze haast wel mensen tegen gekomen zijn, toch?
Maar de meesten keren terug bij de top, hoeveel mensen lopen het pad dat zij genomen hebben?quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:31 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Waarom kan je niet een vrolijke foto maken als je 'gelokt' bent? Het idee van 'gelokt worden' i toch juist dat er geen enkele argwaan is? Men dus onbezorgd is? "Gelokt' vind ik ook niet zo'n goede woordkeuze. Daar zit namelijk al een kwade bedoeling achter. Wie weet zijn ze gewoon daar al iemand tegen gekomen, of hebben al een stuk met anderen op gelopen.
Wat ik mis in jullie posts is dat de Pianista trail een druk belopen pad is. We gingen er eerst vanuit dat zij zo laat naar boven gingen dat het schemer zou zijn op de Mirador toen zij daar aankwamen. Nu echter kunnen we aannemen dat zij daar al om 13:00 waren. Dan moeten ze haast wel mensen tegen gekomen zijn, toch?
Ok. Vraag blijft of het geheugenkaartje na 72 dagen regentijd dat ook nog toeliet, maar het zou dus te zien moeten kunnen zijn.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:32 schreef BertV het volgende:
[..]
Geen camera-expert, maar "net" gewiste foto's zijn altijd terug te halen. Mochten er daarna weer foto's gemaakt worden, dan is er nog met simpele software te zien dat er foto's op stonden en deze zijn gedeeltelijk terug te halen. (even los van de fotonr's die inderdaad oplopen)
Ze hadden een reserve geheugenkaart bij zich..quote:Op maandag 4 augustus 2014 01:45 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Hee dat is een scherp punt. Een camera met een volle geheugenkaart weigert foto's te maken en weigert dan ook te flitsen. Ze kunnen dus foto's van tussen 1 en 8 april gewist hebben om daarna weer te kunnen flitsen met die camera (en dat zullen dan wel baggerfoto's geweest zijn).
Bijna niemand als je het zo hoorde.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:33 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Maar de meesten keren terug bij de top, hoeveel mensen lopen het pad dat zij genomen hebben?
Best te doen in een paar uurtjes als je niet iedere vijf minuten moet 'rusten'quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:38 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Bijna niemand als je het zo hoorde.
Was ook een dagenlange hike, helemaal naar Bocas del Toro (de badplaats) of iig die richting op.
Zou goed kunnen dat de meiden dachten: "och, het is pas 14:00, we lopen nog een stukje verder, kijken of hier nog wat te zien of zwemmen is, we kunnen altijd terug".
Dat ze dat niet gedaan hebben is het vage, vanaf het begin al. Maar nu met daglicht helemaal.
Bron?quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:37 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ze hadden een reserve geheugenkaart bij zich..
Haha, een 5-7 dagen hike in "een paar uurtjes". Sure, Jij bent er geweest daar?quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:38 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Best te doen in een paar uurtjes als je niet iedere vijf minuten moet 'rusten'
Gracias.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:41 schreef SAJ het volgende:
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)e-afgelopen-maanden/
Ook niet teveel inhakken op die Ingrid Lommers van taalschool, dit is een tweet van haar waaruit die 13.00 uur is afgeleid:
Profiel
Ingrid Lommers
Owner bij Spanish at Locations
· 5 april ·
..
Just talked to the DTJ (investigation police here in Boquete) so they are doing research. There are 3 persons working on the case. Yesterday they asked all businesses around the park to view their camara systems and it seems that on one or more of them they see the girls walking towards Romero Supermarket not long after 13:00 ..
Daar zijn camerabeelden van.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gracias.
Dus ook die "enorme hoeveelheden muggenspray" waren niet Lisanne en Kris die dat kochten....?
Smokkelroutes, broeder, smokkelroutes. Af en toe een stukje huppelen om de vaart erin te houden en zo. Het is wel duidelijk dat er hier niet veel gehiket wordtquote:Op maandag 4 augustus 2014 10:40 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Haha, een 5-7 dagen hike in "een paar uurtjes". Sure, Jij bent er geweest daar?
"de oude wandelweg naar Bocas, gebruikt door lokalen voordat er een autoweg was".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zeggen ze over die supermarkt dus ook.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:43 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Daar zijn camerabeelden van.
quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:43 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Smokkelroutes, broeder, smokkelroutes. Af en toe een stukje huppelen om de vaart erin te houden en zo. Het is wel duidelijk dat er hier niet veel gehiket wordtJa, het is geen ONZ/UTO. Serieus meedenken wordt wel op prijsgesteldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Hoe komen het bekkenbeen van Kris en de schoen van Lisanne dan weer bij elkaar terecht? Kris heeft niet de schoenen van Lisanne aangedaan want de schoen bevatte nog resten van Lisanne..quote:Op maandag 4 augustus 2014 08:11 schreef MidnightB00m het volgende:
Het kan ook kunnen dat de meiden elkaar zijn kwijt geraakt. En dat Kris bijna weer terug was bij begin van de trail (vondst spijkerbroek)
quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:45 schreef Dr.Schnautzer het volgende:
zouden ze na een uur al 112 bellen omdat ze verdwaald zijn? Of probeer je dan eerst bijv. de taalschool te bellen?
Dat ze na een uur al probeerden met 112 te bellen kan betekenen dat er iets voorgevallen is. Een val lijkt me dan veel logischer dan een misdrijf. Wellicht was er 1 gewond en besloten daarom verder naar beneden te gaan ipv weer omhoog, omdat omhoog gewoon niet lukte.
Ik weet het en wil haar ook niet aanwijzen, maar ze heeft wel bepaalde dingen gezegd/beweerd/gehoord:quote:Ook niet teveel inhakken op die Ingrid Lommers van taalschool, dit is een tweet van haar waaruit die 13.00 uur is afgeleid:
Profiel
Ingrid Lommers
Owner bij Spanish at Locations
· 5 april ·
..
Just talked to the DTJ (investigation police here in Boquete) so they are doing research. There are 3 persons working on the case. Yesterday they asked all businesses around the park to view their camara systems and it seems that on one or more of them they see the girls walking towards Romero Supermarket not long after 13:00 ..
Je had mijn aangifte op Curacao moeten zien man. Ik alles onthouden, nummerborden, superscherp met Miss Escobar in "veiligheid"/goede handen brengen, wij 's avonds aangifte doen bij de politie daar.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:46 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Het eerste dat de politie doet bij een vermissingszaak is het maken van een tijdlijn.
Nu blijkt dat we al vier maanden werken met de verkeerde tijdlijn. Bizar.
Je moet daar ook niet met lege handen aankomen als je iets goed gedaan wilt hebben.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je had mijn aangifte op Curacao moeten zien man. Ik alles onthouden, nummerborden, superscherp met Miss Escobar in "veiligheid"/goede handen brengen, wij 's avonds aangifte doen bij de politie daar.
Serieus, de aangifte lijkt geschreven door een dyslectische VMBO'er, zowel de Nederlandse als Spaanse versie.
"er stont een auto grijs" en dat soort teksten. Niet normaal, wat een amateurisme.
Die foto is niet vrijgegeven door hen, die komt van de Facebookpagina van Lisannes broer, die die foto heeft gebruikt voor de memorialfoto (zie OP).quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:54 schreef Mr.Ping het volgende:
De ouders van de meiden willen blijkbaar niet samen aan hetzelfde onderzoek meedoen. Maar waarom wordt dan wel de foto van Lisanne vrijgegeven als de vader van Kris de hele CD in bezit heeft met daarop ook de foto van zijn eigen dochter?
Ja, dat zal het zijn.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:55 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Je moet daar ook niet met lege handen aankomen als je iets goed gedaan wilt hebben.
Nou zoals meer aan aan het speculeren waren en dat gaat wel wat verder: heupbot is van ook van Lisanne... ik dek zo, omdat ik maar niet kan begrijpen waarom de ouders van Kris hebben nog steed geen officiele DNA-bevestiging ontvangen en zij nu WEER niet op tijd op de hoogte zijn gesteld van de vondsten van de nieuwe botrestenquote:Hoe komen het bekkenbeen van Kris en de schoen van Lisanne dan weer bij elkaar terecht? Kris heeft niet de schoenen van Lisanne aangedaan want de schoen bevatte nog resten van Lisanne..
Huh, nu wel. Ze waren er nota bene bij.quote:Op maandag 4 augustus 2014 10:56 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Nou zoals meer aan aan het speculeren waren en dat gaat wel wat verder: heupbot is van ook van Lisanne... ik dek zo, omdat ik maar niet kan begrijpen waarom de ouders van Kris hebben nog steed geen officiele DNA-bevestiging ontvangen en zij nu WEER niet op tijd op de hoogte zijn gesteld van de vondsten van de nieuwe botresten
Hé? Het kan toch niet per maand verschillen hoeveel aftakkingen een pad heeft?quote:Op maandag 4 augustus 2014 09:41 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Deze verklaring van Kremers is strijdig met verklaringen van andere wandelaars in dat gebied. Hangt wellicht ook af van de maand waarin je daar bent.
De ouders zijn toch ook terug gelopen?quote:Op maandag 4 augustus 2014 09:46 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Uit eigen ervaring weet ik dat je gemakkelijk op de volgende manier verdwaalt: vooruit lijkt het dat je één pad volgt. Maar als je omdraait, komt je opeens een splitsing tegen en weet je niet meer uit welk pad je komt, en je kiest de verkeerde. Die splitsing zie je niet op de heenweg, omdat je vooruit kijkt. Maar de ouders hebben het pad gelopen en zullen daar wel op gelet hebben.
Misschien is nog niet alles onderzocht/niet alles in de media gemeld/zijn het persoonlijke afscheidsboodschappen aan hun families.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:08 schreef Loekie1 het volgende:
Ik blijf het vreemd vinden dat ze niets hebben ingesproken, dat kan op een telefoon, en/of op andere manieren hebben geprobeerd een tekst te creëren. Als je verdwaalt, denk je best wel aan degenen die naar je opzoek gaan, lijkt me zo, en dan wil je toch duidelijkheid verschaffen.
Nee, maar dan weet je wel dat ze echt verdwaald zijn en nu blijft dat onduidelijk.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Misschien is nog niet alles onderzocht/niet alles in de media gemeld/zijn het persoonlijke afscheidsboodschappen aan hun families.
Wij hoeven natuurlijk niet alles te weten...
Ok, goed punt. De oudera geloven niet in een verdwaling, dus zullen die boodschappen er niet zijn.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:13 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Nee, maar dan weet je wel dat ze echt verdwaald zijn en nu blijft dat onduidelijk.
Waarom doe je een broek uit om er op te gaan zitten? Er kan er maar eentje op zitten tenslotte.quote:Op maandag 4 augustus 2014 09:51 schreef El_Matador het volgende:
Wat ook nog kan is dat ze op het spijkerbroekje zijn gaan zitten, op een gladde steen naast die kabelbrug. Dan is de knoop dichtgedaan omdat een open knoop pijndoet/prikt op je zitvlak.
Nee hoor. Jij doet dat. Andere mensen denken weer anders.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:08 schreef Loekie1 het volgende:
Ik blijf het vreemd vinden dat ze niets hebben ingesproken, dat kan op een telefoon, en/of op andere manieren hebben geprobeerd een tekst te creëren. Als je verdwaalt, denk je best wel aan degenen die naar je opzoek gaan, lijkt me zo, en dan wil je toch duidelijkheid verschaffen ook als je het niet redt, of nog een lief bericht achterlaten.
Hoe kom je bij 2 keer? Volgens RTL hebben ze op verschillende dagen na deverdwijning geprobeerd te bellen.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:15 schreef Yaaar het volgende:
Dus het alarmnummer is 2x gebeld door de meiden of een daarvan? Maar wat is daar onlogisch aan volgens vader?
Hmm, dat is waar.quote:Huh, nu wel. Ze waren er nota bene bij.
Als de rivier het bekkenbot van Kris en de schoen van Lisanne op de oever heeft kunnen spoelen kan het naast elkaar liggen (zelfde flash flood).
Van de schoen van Kris naar haar bekkenbot is "maar" 1,5 km
T lijkt me anders best logisch. Zou jij dat niet doen dan? Je dood nadert en je laat geen afscheidsoboodschap achter aan je familie?quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:16 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Nee hoor. Jij doet dat. Andere mensen denken weer anders.
NOS. Staat nAAr 911 en 112. Daarom dacht ik 2x. Maar dan is t toch juist logisch dat ze zijn verdwaald?quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:16 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Hoe kom je bij 2 keer? Volgens RTL hebben ze op verschillende dagen na deverdwijning geprobeerd te bellen.
Wss niet. Als ik in paniek ben, denk ik daar niet aan.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
T lijkt me anders best logisch. Zou jij dat niet doen dan? Je dood nadert en je laat geen afscheidsoboodschap achter aan je familie?
30 km stroomafwaarts van de rugzak.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:17 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Hmm, dat is waar.
Maar waar bevindt zich die stuwdam dan waar de ouders graag nog een duikteam willen hebben? Ergens vlakbij een elektriciteitscentrale.
Duurt paniek 8 dagen, denk je?quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:19 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Wss niet. Als ik in paniek ben, denk ik daar niet aan.
Bij de ramp op 9/11 zag je wel dat mensen nog even hun familie belden om te zeggen: ik hou van je.quote:Op maandag 4 augustus 2014 11:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
T lijkt me anders best logisch. Zou jij dat niet doen dan? Je dood nadert en je laat geen afscheidsoboodschap achter aan je familie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |