Ik was er dinsdag nog.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 22:33 schreef Maringo het volgende:
[..]
Genoeg plek: https://www.google.nl/map(...)MnxgZpg1HC6Claew!2e0
Toch niet door heel Amersfoort?quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 22:35 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Ik was er dinsdag nog.
Wel duur parkeren.
quote:
O...quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 22:32 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Dat heeft niet eens een station.
fixed.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 22:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
O...
Ik bedoelde eigenlijk Apeldoorn Amersfoort dan![]()
dat was op routequote:Op zaterdag 2 augustus 2014 22:42 schreef Maringo het volgende:
[..]
Maar je verplaatsingen waren naar Drenthe en Zuid-Holland. Hoe is Amersfoort dan te ver weg?
Of weer gejatquote:Op zondag 3 augustus 2014 13:20 schreef picodealion het volgende:
Ik heb begrepen dat de stok inmiddels weer onderweg is
Morgen meer!quote:Op zondag 3 augustus 2014 18:53 schreef picodealion het volgende:
Welnee, ik kreeg een PM van degene die hem op wilde halen dat 'ie hem inderdaad had gevonden. Neem aan dat daar nog wel een post over komt
quote:Op zondag 3 augustus 2014 18:53 schreef picodealion het volgende:
Welnee, ik kreeg een PM van degene die hem op wilde halen dat 'ie hem inderdaad had gevonden. Neem aan dat daar nog wel een post over komt
Maar de foto van het bord is toch al gepost? Dan kan iemand die hem wil jatten hem toch alsnog vinden/pakken?quote:Op zondag 3 augustus 2014 22:05 schreef gebrokenglas het volgende:
Deze nieuwe constructie van de plaatser even PMmen als je 'm wil halen, voor de exacte locatie van de stok, werkt best aardig.
Maar dat kost meer moeite.quote:Op zondag 3 augustus 2014 22:07 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Maar de foto van het bord is toch al gepost? Dan kan iemand die hem wil jatten hem toch alsnog vinden/pakken?
De stok ligt lang niet altijd bij het bord zelf. Die van mij toevallig wel, maar ik heb echt flink moeten zoeken naar zo'n lokatie (bord met veel gras erbij, en weinig pottekijkers).quote:Op zondag 3 augustus 2014 22:07 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Maar de foto van het bord is toch al gepost? Dan kan iemand die hem wil jatten hem toch alsnog vinden/pakken?
Toen ik 'm haalde lag hij inderdaad direct onder het bord, wel goed verstopt in hoog gras. De mijne had ik aan de overkant van de weg gelegd. Als we dan toch moeten PM'en leek het me wel zo handig 'm niet direct onder het bord te leggen, vooral omdat daar het gras nogal kort wasquote:Op zondag 3 augustus 2014 22:22 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
De stok ligt lang niet altijd bij het bord zelf. Die van mij toevallig wel, maar ik heb echt flink moeten zoeken naar zo'n lokatie (bord met veel gras erbij, en weinig pottekijkers).
Bij andere borden zou een geschikte plek soms 100 meter verderop zijn. Waar ik 'm bijvoorbeeld eerst wilde leggen ging dat onder het toeziend oog van een stel vissers. Niet handig.
Er kan geen slot aan, dus je moet 'm echt ergens tussen proppen of onder kunnen leggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |