abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 19:35:03 #1
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142996344


SLOWCHAT TOPIC

Veelgestelde vragen
Wat ís Bitcoin nou eigenlijk?
Op de (officiële?) website van Bitcoin (bitcoin.org) vind je veel informatie over de Bitcoin. Ook vind je daar hoe je een wallet maakt, wat de valkuilen zijn, en nog veel meer informatie die voor beginners erg handig is om te weten.

Welke crypto-coins zijn er behalve Bitcoin nog meer?
Een overzichtje van alle crypto-coins vind je hier.
Let op voor zogenaamde scamcoins; coins waar je niets aan hebt, en enkel de portemonnee van de oprichter/bedenker spekt.

Waar kan ik Bitcoins (ver)kopen?
1. Via een exchange (bijvoorbeeld bitstamp.net of btc-e.com). Voordelen: altijd kopen en verkopen tegen de marktprijs. Nadelen: duurt lang voor je geld op een exchange hebt staan, en je hebt te maken met soms hoge fees.
2. Via een site als bitonic.nl Voordelen: je hebt direct je bitcoins en kunt afrekenen met iDEAL. nadelen: je betaalt doorgaans meer dan je op een exchange zou betalen.

Ik kan geen betaling versturen terwijl ik wel genoeg BTC in mijn wallet heb?
Bovenop je betaling komt (niet altijd automatisch!!!) nog een fee (van meestal 0,0001 BTC), houd er dus rekening mee dat je maximaal je saldo min de fee kunt overboeken. Je kan ook zonder fee overboeken, maar dan kan een overboeking dagen duren.

Wat zijn die groene en rode rechthoekjes met zwarte stokjes eraan die je op sommige beurssites ziet?
Die rechthoekjes (candles) geven de prijzen van de trades weer die plaats vonden in een bepaald tijdsframe. De ene kant van het gekleurde rechthoekje is de openingsprijs, de andere kant de laatste prijs in dat tijdsvak. Als de prijs stijgt is de candle groen, anders rood. De streepjes geven weer voor welke prijzen er nog meer gehandeld is in die tijdsperiode.

Welke exchanges zijn er?
Er zijn enkele grote exchanges:
btc-e.com: handelen in de meest bekende coins; je moet minimaal 2000,- storten als je geld wil storten.
bitstamp.net: handelen in Bitcoin
Mintpal en Bittrex zijn de belangrijkste exchanges voor het traden van verschillende altcoins.

Hoe koop ik snel Litecoins (of andere coins)?
Koop Bitcoins bij een site als bitonic.nl, stuur je Bitcoins naar een exchange (bijvoorbeeld btc-e.com), en 'ruil' ze daar in voor de coins die je wil.

Waar houden jullie de koersen in de gaten?
https://bitcoinwisdom.com/markets/btce/btcusd
http://bitcoin.clarkmoody.com
www.preev.com

Ik heb Bitcoins verzonden, maar ze komen niet aan!
Zoek het nummer van je transactie op, of je persoonlijke Bitcoinadres als je je transactienummer niet kunt vinden. Vul die hier in de zoekbalk in, klik op Search, en kijk hoeveel keer je transactie is bevestigd. Als dat minder dan 7 keer is dan is je transactie nog onderweg (sommige exchanges eisen minimaal 7 bevestigingen, andere weer 3, en zo kan dat overal verschillen), anders kun je het beste contact opnemen met de helpdesk van de exchange waar je je coins heen hebt gestuurd.

Is het veilig al mijn coins op een exchange te laten staan?
Je geeft daarmee je coins in handen van iemand die je niet kent. Over het algemeen wordt in deze topicreeks iedereen op het hart gedrukt de coins in eigen beheer te houden. Er zijn voorbeelden te noemen van exchanges of online wallets die er plots met alle coins vandoor gingen, zonder ook maar een spoor achter te laten. Probeer daarom zoveel mogelijk coins in eigen beheer te houden (maar wees er uiteraard wel zuinig op; weg = weg!).

Meer exchanges plus de marktposities vind je hier.

Wil je eigenlijk alleen proberen?

quote:
If you want to give Bitcoin a try for the first time or want somewhere to test out your trading strategies then we've made this site for you. There's no real money involved at all. Here you can buy and sell Bitcoin in the same way that you would on real exchanges. We have functionality for MtGox and Bitstamp with plans to add in more exchanges if there is enough interest. Using this site is 100% free with no plans to change that. Feedback is greatly appreciated!
https://www.bitsim.net/







Lap text. digitale anarchie:

http://www.telegraph.co.u(...)digital-anarchy.html

HollandUI.pngubtc3.gif
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 19:35:21 #2
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142996351
Werd ongeduldig :@
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142996366
Mijn TT bleek 4 letters te lang te zijn, dus ik was nog aan het puzzelen -O-.
pi_142996445
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 augustus 2014 22:18 schreef DaMart het volgende:

[..]

Ik ben in mei nog in Las Vegas geweest en ik kreeg mooi geen gratis drankje hoor. Maar misschien waren ze teleurgesteld dat ik 4 dollar had gewonnen met roulette ;).
Ook daar alleen winnaars :) Kan ik me voorstellen dat er geen drankje af kan, alle mensen die hier wat neerplempen winnen toevallig alleen maar ;) Lullige is dat als iemand wint, er ook iemand verliest. Niet hier hoor :D

quote:
Maar hoewel een aantal coins waar ik nu nog in zit op verlies staan, sta ik in totaal nog gewoon op winst hoor. Als je gaat handelen, of het nou aandelen of altcoins zijn, win je soms en je verliest soms wat. Nu gebeurt even het laatste (en dan vooral omdat ik even niet de tijd heb om alle koersen continu in de gaten te houden), maar ik heb ook al aardig wat gewonnen. Ik ben vrij nieuw bij het traden en probeer alle achterliggende processen en mechanismen nog een beetje te doorgronden. Ik zie dit dus vooral als een leermoment. En dat de koersen nu lager staan dan mijn aankoop, betekent ook nog niet dat ik geld verloren heb. Dat heb ik pas als ik verkoop en ik ga ervan uit dat al die altcoins nog wel een keer omhoog schieten. Als je de koersen een beetje in de gaten houdt, dan zie je dat vaker gebeuren.
Met alle respect, en jij en ik zijn, valt het op, de enigen die hier een volwassen discussie over lijken te kunnen voeren in deze topicreeks, hoe zou het toch komen. Maar je schrijft hier ook alle standaard antwoorden van een 'beleggers'gokverslaafde op:
- eigenlijk had ik altijd geld verdient als ik er maar iets meer tijd in had gestoken;
- eigenlijk verdien je altijd geld
- geld verliezen doe ik nooit als ik mijn positie maar niet sluit
- als ik ze maar lang genoeg aanhou, maak ik altijd winst
- het gaat me om het leren, verlies maakt me niks uit.

Opnieuw, met alle respect, je bent namelijk de enige die zijn oogkleppen iets schuin durft te zetten, dat vertoont alle kenmerken van een leek die denkt dat gratis geld echt bestaat.

quote:
Op zich verschilt het natuurlijk ook niet veel met handelen in aandelen. Dat heb ik wel eens overwogen, maar ik vind de risico's te groot om daar in het diepe te springen. De mechanismen van de altcoinmarkt werken misschien iets anders, maar in de basis zijn het natuurlijk dezelfde marktmechanismen als bij aandelen. Omdat altcoins vrij jonge markten zijn, reageert het alleen allemaal nog wat anders, is mijn indruk. Maar ik vind het wel interessant om wat marktmechanismen te leren kennen en daarbij dus ook nog wat geld te verdienen ;).
Dag en nacht verschil. Met een aandeel koop je een gedeelte van een bedrijf wat echt bestaat. Van productiemiddelen, en mensen. Van een cashflow die je kan waarderen, en die echt is. Voor elke euro die je erin steekt, wordt jaarlijks echt wat verdient, en als morgen de pumpers denken dat het tijd is om te cashen, of dat een exchange naar zijn grootjes gaat, levert dat aandeel nog steeds cash flow op, en ligt daar nog steeds een bedrijf onder.
Hoezo minder risico? :D
Op zich verschilt dat dag en nacht. Hooguit ontbreekt het sexy digitaal sausje, en begrijpt bij aandelen iedereen beter wat nep is en wat echt.

Ik heb nog wel wat crashbangboom muntjes voor je. Ik beloof dat ik er maar een gelimiteerd aantal van zal uitgeven, dus die kraaltjes moeten wel zeldzaam en dus duur worden ;) Lever die centen maar in hier :) Misschien ben je wel zo alert dat je net iets voor de greater fools instapt, ziehier het business model van coins.

Lees anders even 300 delen van deze topic reeks terug, Dat heeft niks met de jongheid van de markt te doen, maar wel met het gokkarakter van de participanten, die denken allemaal slimmer te zijn dan de ander :) Nou, niemand is slimmer dan degenen die deze coins bedenken, want dat zijn de enigen die gratis geld ophalen. Bij jullie. Met roulette heb je nog een kans, alhoewel de bank ultiem altijd wint. Hier niet, hoe zeer mensen coins willen pumpen.

Het is wel een interessant fenomeen om te zien hoe mensen geilen op de moderne variant van een kettingbrief, daar geef ik je gelijk in. Voer voor psychologen.
Het feit dat believers welhaast autistisch elke discussie uit de weggaan, en het liefste een circle jerk met gelijkgestemden doen, is, behalve eng, ook erg interessant.
Dat mensen zo ver gaan dat ze stiekum iedereen met een andere mening de mond willen snoeren, is op zich nog bijzonderder, want je zou denken dat elke contraire mening juist nuttig is bij de speculatieve afweging.

Het (a)sociale aspect van bitcoins vind ik nog het meest bijzondere. De volstrekte ingekeerdheid, en hoe iedereen in een kringetje elkaar wanhopig probeert te bevestigen.

Het is geen belegging. En als speculatie is het ook niet geschikt (als iedereen winst maakt, weet je het wel, not happening :) ). Als sociaal fenomeen is het buitengewoon boeiend. Vooral voor verkopers, want het leert je uitstekend hoe je de menselijke psyche moet bespelen om ze pootje te lichten.

[ Bericht 1% gewijzigd door crashbangboom op 02-08-2014 19:49:39 ]
so long and thanks for all the fish
pi_142996455
Te inhoudelijk he, gaat vast geen hond op reageren.

Terug naar einz zwei drei, en een overmaat aan bevestiging dan maar? ;)
so long and thanks for all the fish
pi_142996625
.

[ Bericht 56% gewijzigd door crashbangboom op 02-08-2014 19:55:39 (ok, kom maar met de inhoud) ]
so long and thanks for all the fish
pi_142997110
Kaap. Ban.
Forcefield City Bewoner
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:06:13 #8
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142997161
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:04 schreef roislecxe het volgende:
Kaap. Ban.
Banaan vraag, permaban.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142997222
Goed op de hoogte, jullie. Nou inhoudelijk?
so long and thanks for all the fish
pi_142997304
Ah crashbangboom is er. Even meelezen :7
pi_142997306
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:06 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Banaan vraag, permaban.
-O-
Forcefield City Bewoner
pi_142997313
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:10 schreef Toto69 het volgende:
Ah crashbangboom is er. Even meelezen :7
Wie?
Forcefield City Bewoner
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:11:00 #13
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142997329
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:10 schreef Toto69 het volgende:
Ah crashbangboom is er. Even meelezen :7
:o

Gezellig :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142997332
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:10 schreef Toto69 het volgende:
Ah crashbangboom is er. Even meelezen :7
Op de man, ban. En nou inhoudelijk.
so long and thanks for all the fish
pi_142997393
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:11 schreef Nattekat het volgende:

[..]

:o

Gezellig :P
Konden wij dat ook maar he.
Forcefield City Bewoner
pi_142997426
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:11 schreef crashbangboom het volgende:

[..]

Op de man, ban. En nou inhoudelijk.
Waar hedde gij het over mien jong, ik zit niet eens in crypto en ik ga ook niet met iemand in discussie :')
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:14:30 #17
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142997435
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:13 schreef roislecxe het volgende:

[..]

Konden wij dat ook maar he.
Jep, niks aan met jou. Werken :')

Ik ga vanaf morgen weer bitcoins verliezen :7
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142997438
Hee... quotes zijn wel te zien?
Forcefield City Bewoner
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:15:11 #19
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142997464
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:14 schreef roislecxe het volgende:
Hee... quotes zijn wel te zien?
Moet ik dat ook al uitzetten? :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142997468
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:14 schreef roislecxe het volgende:
Hee... quotes zijn wel te zien?
werkt het scriptje wat jullie gemaakt hebben omdat jullie geen FOK!abbo willen nemen niet goed? :D

misschien moet je gewoon een ander _discussie_ forum proberen ;)
so long and thanks for all the fish
pi_142997489
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:15 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Moet ik dat ook al uitzetten? :')
Nee tis wel goed zo hoor :s)
Forcefield City Bewoner
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:30:17 #22
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142997990
Waarom wordt er niet inhoudelijk op de post van CBB gereageerd?
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:34:48 #24
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142998070
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:32 schreef sitting_elfling het volgende:
Waarom wordt er niet inhoudelijk op de post van CBB gereageerd?
Omdat hij in de herhaling valt (ook in BIT).
Omdat wij hem zat zijn.

Inhoudelijke discussies zijn er allang geweest, alleen valt er met hem geen discussie te voeren.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142998076
quote:
Ja, verrek, je vraagt of je die moet uitzetten, ik vraag dat ff voor je na, en dan tranende gezichtjes. Het is ook nooit goed, he :(

Inhoudelijk mag, hoor.
so long and thanks for all the fish
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:39:42 #26
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142998226
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:35 schreef crashbangboom het volgende:

[..]

Ja, verrek, je vraagt of je die moet uitzetten, ik vraag dat ff voor je na, en dan tranende gezichtjes. Het is ook nooit goed, he :(

Inhoudelijk mag, hoor.
Inhoudelijk gaat meer in AEX / [BitCoin] Het grote Bitcointopic #77 | Uprising! (nu echt?)
Als je daar normaal blijft doen kan er best een goede discussie ontstaan.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142998271
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Inhoudelijk gaat meer in AEX / [BitCoin] Het grote Bitcointopic #77 | Uprising! (nu echt?)
Als je daar normaal blijft doen kan er best een goede discussie ontstaan.
Kan ook prima hier, en ik doe normaal, nu jullie nog. Serieus. Het is een discussieforum, ook al denken sommigen daar anders over.
so long and thanks for all the fish
pi_142998287
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:32 schreef sitting_elfling het volgende:
Waarom wordt er niet inhoudelijk op de post van CBB gereageerd?
Omdat trollen niet gevoerd dienen te worden. Dan komen ze terug.
Forcefield City Bewoner
pi_142998489
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:41 schreef roislecxe het volgende:

[..]

Omdat trollen niet gevoerd dienen te worden. Dan komen ze terug.
Iedereen die het niet met de long-artiesten eens is, is een trol.

Gemiste kans, met name voor jullie. Dat ik zo onderhand nog de enige ben die een niet welgevallige mening over bitcoins heeft en die durft te posten hier, maakt mij dat een trol? Lijkt mij eerder de meest te waarderen user hier, de enige die de blinde vlek duidt.

Je hebt hierboven, en ook meermaals, een inhoudelijk posting, Het is een ontzettend zwaktebod op een discussieforum, om die mening kallt te stellen met 'trol'. Dan moet je simpelweg een poll houden en vragen wie weg moet en wie niet. De meerderheid beslist over wat het forum vindt.

Lijkt me een prima plan.

De meerheid voor long Shell? Gewoon schrappen wie iets negatief over Shell durft te zeggen, ook al is het onderbouwd, de meeste posts telt.
so long and thanks for all the fish
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 20:51:35 #30
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142998610
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:41 schreef crashbangboom het volgende:

[..]

Kan ook prima hier, en ik doe normaal, nu jullie nog. Serieus. Het is een discussieforum, ook al denken sommigen daar anders over.
Ik krijg meer het idee dat je mensen wilt uitlokken hier. Die lange lap tekst heeft potentie, maar lokt geen discussie uit aangezien er vooral feiten instaan en geen argumenten.

In het verleden heb je niks anders gedaan dan trollen en alles rondom cryptogeld bashen, erg serieus kunnen we je niet meer nemen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142998667
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:51 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik krijg meer het idee dat je mensen wilt uitlokken hier. Die lange lap tekst heeft potentie, maar lokt geen discussie uit aangezien er vooral feiten instaan en geen argumenten.

In het verleden heb je niks anders gedaan dan trollen en alles rondom cryptogeld bashen, erg serieus kunnen we je niet meer nemen.
Moet ik dan liegen ipv feiten aandragen? :D

Argumenten beginnen wel een beetje met feiten.

Als dat trollen is, wat is dan de bedoeling?
Ik vind het excellent dat je kleur bekent, maar dat kan je niet van me vragen.
so long and thanks for all the fish
pi_142998717
Ik ben nieuwsgierig naar de lap tekst :P Even kijken.
Forcefield City Bewoner
pi_142998753
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:54 schreef roislecxe het volgende:
Ik ben nieuwsgierig naar de lap tekst :P Even kijken.
Als jullie dat al een lap tekst vinden, dan moet je de disclaimer van je exchange via wie je 'zaken' doet eens lezen :D Hemel.
so long and thanks for all the fish
pi_142998942
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:56 schreef crashbangboom het volgende:

[..]

Als jullie dat al een lap tekst vinden, dan moet je de disclaimer van je exchange via wie je 'zaken' doet eens lezen :D Hemel.
Neuh, ik vind het ook geen lap tekst nu ik het zie.
Staat ook niks vernieuwends in ofzo.
Forcefield City Bewoner
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 21:02:53 #35
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142998962
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:53 schreef crashbangboom het volgende:

[..]

Moet ik dan liegen ipv feiten aandragen? :D

Argumenten beginnen wel een beetje met feiten.
Dat zeg ik niet, maar al die feiten die je opnoemt zijn verder niet onderbouwd, of zijn dat wel maar met een mening waar iedereen hier met wel mee eens is denk ik zo.
quote:
Als dat trollen is, wat is dan de bedoeling?
Ik vind het excellent dat je kleur bekent, maar dat kan je niet van me vragen
Nu niet, maar niet al te lang geleden deed je niks anders. Je vraagt telkens om inhoud hier, terwijl de complete richting van deze slowchat juist richting het traden van kleine coins gaat. Daar bereik je niet zo veel mee en wordt als vervelend beschouwd.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142998966
En nu ga ik me klaarmaken voor een avondje terrashangen :P

:W

Edit: veel plezier nog hier O-)
Forcefield City Bewoner
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 2 augustus 2014 @ 21:05:23 #37
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_142999027
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 21:03 schreef roislecxe het volgende:
En nu ga ik me klaarmaken voor een avondje terrashangen :P

:W

Edit: veel plezier nog hier O-)
Ik hoop dat je nat wordt }:|
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_142999322
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 21:02 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat zeg ik niet, maar al die feiten die je opnoemt zijn verder niet onderbouwd, of zijn dat wel maar met een mening waar iedereen hier met wel mee eens is denk ik zo.
Pardon, je lult je er steeds verder in, de hele crux van feiten is dat ze per definitie onderbouwd zijn :D

quote:
Nu niet, maar niet al te lang geleden deed je niks anders. Je vraagt telkens om inhoud hier, terwijl de complete richting van deze slowchat juist richting het traden van kleine coins gaat. Daar bereik je niet zo veel mee en wordt als vervelend beschouwd.
Dat besef ik, dat een andersluidende mening vrij irritant wordt beschouwd door de enkeling die reageert in dit topic. Je mag je ook gerust afvragen waarom dit zo een besloten topic is. Dat is vast de bedoeling van het clupje, maar dan moet je een prive forum oprichten waar iedereen elkaar nalult.

Overigens heb ik nooit anders gedaan, maar in dit forum wordt wellicht iets meer ruimte gegeven aan pluriformiteit, en andersluidende meningen. De belangen liggen ook wellicht (wel zeker) een stuk neutraler.

Prima toch? Beleggen, en dan bedoel ik niet gokken, begint met kritisch zijn. Elk argument (feit zo je wil) wat je ingeroeste dogma challengend is een kado.

Wat is er mis gegaan in je jeugd, dat je geen kadootjes wil? Waarom zijn een aantal mensen zo foccused om elke anderluidende mening kallt te stellen, zeker als je meent dat je alle gelijk van de wereld hebt? Dat begrijp ik niet, en met mij anderen, ook al vallen die niet in de vijf personen die in dit prive topic reageren.

Ver hierboven staat een buitengewoon inhoudelijk post, eronder staat alleen persoonlijke troep. Wat zegt dat?

Vanwaar die angst voor feiten en argumenten?
so long and thanks for all the fish
pi_143005187
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 21:02 schreef roislecxe het volgende:

[..]

Neuh, ik vind het ook geen lap tekst nu ik het zie.
Staat ook niks vernieuwends in ofzo.
nIks wat in je kraam te pas kwam, maar dat was al lang duidelijk. Maakt het niet minder feit en argument volgens zelfs Nattekat. Serieus een blind zwaktebod. Is jullie argument inderdaad zo flinterfinterdun, dat jullie zelfs mijn eenzame feit/argument als gedefnieerd volgens Nattekat niet kunnen weerleggen? Moet nog wat worden als ook anderen niet geblockt worden door de goegemeente.
so long and thanks for all the fish
  zondag 3 augustus 2014 @ 07:25:44 #40
320603 Maxbet
Liberté toujours
pi_143009098
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 20:32 schreef sitting_elfling het volgende:
Waarom wordt er niet inhoudelijk op de post van CBB gereageerd?
Waarom kom jij hier ineens opdraven als er niet inhoudelijk op een post wordt gereageerd maar ben je in geen velden of wegen te bekennen als je grote vriend stevig over de schreef gaat?
Op zaterdag 18 januari 2014 20:19 schreef ikwiltrolletje het volgende:
#teammaxbet
pi_143009388
@maxbet: vroeg jij me gisteren naar Boom?
Ik ben er vannacht toch ingestapt. Had t zaterdagochtend willen doen op C-Cex rond 900, moest echter weg en kreeg mijn BTC niet snel genoeg over....
Baalde dus ook toen ik gisteravond alsnog wilde instappen op 1600 en ie plots op Bittrex toegevoegd werd. Koers schoot naar 2300, maar zakte daarna naar 1500 door wat manipulatie. Heb daarvan geprofiteerd en aardig wat kunnen inslaan rond 1500.
Inmiddels lekker doorgestegen, maar ik verwacht wel een correctie want switch POW/POS zit er aan te komen. Ik verwacht daarna wel weer een pump, hoop zelf op 3k als koersdoel.

Heb zo'n zelfde geintje kunnen doen met QUID. Opgepikt bij switch POW/POS vrijdagnacht en vannacht mijn sellorder aangetikt op 1850 waarmee ik een +110% kon pakken :P
  zondag 3 augustus 2014 @ 08:46:15 #42
320603 Maxbet
Liberté toujours
pi_143009399
quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 08:44 schreef edraket31 het volgende:
@maxbet: vroeg jij me gisteren naar Boom?

-knip-

Heb zo'n zelfde geintje kunnen doen met QUID. Opgepikt bij switch POW/POS vrijdagnacht en vannacht mijn sellorder aangetikt op 1850 waarmee ik een +110% kon pakken :P
:N
Zal die kat wel weer geweest zijn ;)
Op zaterdag 18 januari 2014 20:19 schreef ikwiltrolletje het volgende:
#teammaxbet
pi_143009431
quote:
14s.gif Op zondag 3 augustus 2014 08:46 schreef Maxbet het volgende:

[..]

:N
Zal die kat wel weer geweest zijn ;)
Neu, VochtigePoes en ik verschillen nogal eens van mening 8-)

Het was DaMart trouwens, herinner t me weer
  Moderator zondag 3 augustus 2014 @ 10:09:37 #44
42184 crew  DaMart
pi_143010028
quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 08:44 schreef edraket31 het volgende:
@maxbet: vroeg jij me gisteren naar Boom?
Ik ben er vannacht toch ingestapt. Had t zaterdagochtend willen doen op C-Cex rond 900, moest echter weg en kreeg mijn BTC niet snel genoeg over....
Baalde dus ook toen ik gisteravond alsnog wilde instappen op 1600 en ie plots op Bittrex toegevoegd werd. Koers schoot naar 2300, maar zakte daarna naar 1500 door wat manipulatie. Heb daarvan geprofiteerd en aardig wat kunnen inslaan rond 1500.
Inmiddels lekker doorgestegen, maar ik verwacht wel een correctie want switch POW/POS zit er aan te komen. Ik verwacht daarna wel weer een pump, hoop zelf op 3k als koersdoel.

Heb zo'n zelfde geintje kunnen doen met QUID. Opgepikt bij switch POW/POS vrijdagnacht en vannacht mijn sellorder aangetikt op 1850 waarmee ik een +110% kon pakken :P
Toch leuk profiteren zo! Jammer dat ik er even geen tijd en beschikbare BTC voor had ;).
pi_143010108
quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 10:09 schreef DaMart het volgende:

[..]

Toch leuk profiteren zo! Jammer dat ik er even geen tijd en beschikbare BTC voor had ;).
Ben op 2400 uitgestapt vanochtend, is me allemaal net iets te sketchy.
Wellicht stap ik nog kort in als er rond pow/pos nog een dumpje komt, zit een groep achter die 'm volgens mij daarna nog wel pumpen
  Moderator zondag 3 augustus 2014 @ 10:40:31 #46
42184 crew  DaMart
pi_143010370
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 augustus 2014 19:38 schreef crashbangboom het volgende:

[..]

Ook daar alleen winnaars :) Kan ik me voorstellen dat er geen drankje af kan, alle mensen die hier wat neerplempen winnen toevallig alleen maar ;) Lullige is dat als iemand wint, er ook iemand verliest. Niet hier hoor :D
Als je een beetje beter leest, wordt er hier ook regelmatig gemopperd door mensen die wat verliezen door een altcoin. Ook dat hoort er gewoon bij en daar zijn we ook gewoon open en eerlijk over hoor.

quote:
Met alle respect, en jij en ik zijn, valt het op, de enigen die hier een volwassen discussie over lijken te kunnen voeren in deze topicreeks, hoe zou het toch komen. Maar je schrijft hier ook alle standaard antwoorden van een 'beleggers'gokverslaafde op:
- eigenlijk had ik altijd geld verdient als ik er maar iets meer tijd in had gestoken;
- eigenlijk verdien je altijd geld
- geld verliezen doe ik nooit als ik mijn positie maar niet sluit
- als ik ze maar lang genoeg aanhou, maak ik altijd winst
- het gaat me om het leren, verlies maakt me niks uit.
De vergelijking met een gokverslaving, of sowieso een verslaving, vind ik wat ver gaan eerlijk gezegd. Een verslaving betekent immers dat je met niets anders bezig kunt zijn en dat je hele leven alleen maar om dat ene waaraan je verslaafd bent, draait. Volgens mij is dat bij niemand hier het geval.

quote:
Opnieuw, met alle respect, je bent namelijk de enige die zijn oogkleppen iets schuin durft te zetten, dat vertoont alle kenmerken van een leek die denkt dat gratis geld echt bestaat.
Ik ben inderdaad een leek op het gebied van handelen, al weet ik inmiddels wel een beetje hoe het werkt natuurlijk. Vanuit dat oogpunt vind ik mijn eerdere standpunten en argumenten gewoon legitiem. Heeft verder ook niets met welke verslaving dan ook te maken.

En ja, investeren is een gok, dat zal ik niet ontkennen. Maar dat is in de basis dezelfde gok die je neemt als je aandelen of onroerend goed koopt. Dan speculeer je immers ook op een waardestijging en dus winst, die door verschillende omstandigheden kan uitblijven of misschien wel hoger uitvallen dan je had verwacht. Het is alleen een heel ander product waarin je investeert.

quote:
Dag en nacht verschil. Met een aandeel koop je een gedeelte van een bedrijf wat echt bestaat. Van productiemiddelen, en mensen. Van een cashflow die je kan waarderen, en die echt is. Voor elke euro die je erin steekt, wordt jaarlijks echt wat verdient, en als morgen de pumpers denken dat het tijd is om te cashen, of dat een exchange naar zijn grootjes gaat, levert dat aandeel nog steeds cash flow op, en ligt daar nog steeds een bedrijf onder.
Hoezo minder risico? :D
Op zich verschilt dat dag en nacht. Hooguit ontbreekt het sexy digitaal sausje, en begrijpt bij aandelen iedereen beter wat nep is en wat echt.
De laatste tijd zijn er inderdaad nogal wat oplichters actief bij de altcoins, maar er worden door de bonafide developers en andere mensen in de community al maatregelen genomen om dat tegen te gaan. Nogmaals: het is een jonge markt die nog volop in ontwikkeling is, dus er zitten ongetwijfeld nog wat kinderziektes in die eruit gehaald moeten en ook zullen worden.

En natuurlijk zijn altcoins niet hetzelfde product als aandelen, alleen de markten en de mechanismen die daar spelen, zijn zeker wel te vergelijken. Ook bij de altcoins zijn er stieren, beren, dubbele toppen en dubbele bodems en walvissen die alles opkopen om de koers te manipuleren. Op die manier vind ik het zeker vergelijkbaar.

quote:
Lees anders even 300 delen van deze topic reeks terug, Dat heeft niks met de jongheid van de markt te doen, maar wel met het gokkarakter van de participanten, die denken allemaal slimmer te zijn dan de ander :) Nou, niemand is slimmer dan degenen die deze coins bedenken, want dat zijn de enigen die gratis geld ophalen. Bij jullie. Met roulette heb je nog een kans, alhoewel de bank ultiem altijd wint. Hier niet, hoe zeer mensen coins willen pumpen.
Laat ik even een ding duidelijk maken: gratis geld bestaat niet. Er staat altijd wel een prestatie tegenover, als je geld krijgt. En een hoop altcoins zijn er volgens mij inderdaad alleen maar voor pumps en dumps, maar er zijn er ook bij die wel degelijk vernieuwend zijn en deze nog vrij jonge markt vooruit helpen. En dat zijn nou ook precies de altcoins die over het algemeen ook langer dan een paar weken actief blijven op de exchanges.

Dus ja, er zijn nog wel wat stappen te maken voordat de altcoinmarkt echt volwassen is, maar juist dat vernieuwende maakt het interessant :).

quote:
Het is wel een interessant fenomeen om te zien hoe mensen geilen op de moderne variant van een kettingbrief, daar geef ik je gelijk in. Voer voor psychologen.
Het feit dat believers welhaast autistisch elke discussie uit de weggaan, en het liefste een circle jerk met gelijkgestemden doen, is, behalve eng, ook erg interessant.
Dat mensen zo ver gaan dat ze stiekum iedereen met een andere mening de mond willen snoeren, is op zich nog bijzonderder, want je zou denken dat elke contraire mening juist nuttig is bij de speculatieve afweging.
En zie hier het probleem dat mensen hebben om met jou een discussie aan te gaan. Jij doet alsof kritiek verboden is, maar dat mag best gegeven worden hoor. Een andere mening houdt iedereen immers scherp. Alleen gaat het mis met de wijze waarop je dat brengt. Ik zie je vaak genoeg stokpaardjes het topic in gooien of posts waarin je op de man speelt of wat loze kreten zonder inhoudelijke argumenten. Je ziet zelf toch ook wel in dat dat niet echt uitnodigt om op te reageren? En dan kun je van mensen gaan eisen dat ze inhoudelijk reageren, maar daar gaan ze echt niet door reageren hoor als de inhoud waar ze op kunnen reageren (de post waar ik nu op reageer even uitgezonderd) niet echt ruimte biedt voor een inhoudelijke reactie.

En je kunt je druk blijven maken over dat Bitcoins en altcoins überhaupt bestaan, maar dat ze er zijn is een feit, net zoals dat ze zich steeds verder zullen ontwikkelen en dat ze niet snel meer zullen verdwijnen. Het is een reactie op de bestaande financiële markten, die ook zo hun nadelen hebben, net zoals cryptocurrencies zowel voor- als nadelen hebben. De hele wereld verandert continu en dat er cryptocurrencies zijn en worden ontwikkeld, hoort daar gewoon bij in deze tijd.

En dan kunnen we best een andere mening hebben, zoals nu ook het geval is, maar daar is niets vreemds aan toch? Ik verschil zo vaak van mening met anderen over tal van onderwerpen en ik kan prima met die mensen door een deur. In plaats van alleen maar af te geven op iets wat ons interesseert, zou het je sieren als je er ook gewoon wat meer respect voor zou tonen dat wij die cryptocurrencies interessant vinden. Want respect tonen is respect terugkrijgen, terwijl je dat respect heel snel kunt kwijtraken wanneer je anderen respectloos behandelt.
  Moderator zondag 3 augustus 2014 @ 11:18:53 #47
42184 crew  DaMart
pi_143010918
quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 10:17 schreef edraket31 het volgende:

[..]

Ben op 2400 uitgestapt vanochtend, is me allemaal net iets te sketchy.
Wellicht stap ik nog kort in als er rond pow/pos nog een dumpje komt, zit een groep achter die 'm volgens mij daarna nog wel pumpen
Zodra ik weer wat BTC beschikbaar heb, moet ik misschien toch maar weer een deel parkeren op C-cex :).
pi_143014220
quote:
0s.gif Op zondag 3 augustus 2014 10:17 schreef edraket31 het volgende:

[..]

Ben op 2400 uitgestapt vanochtend, is me allemaal net iets te sketchy.
Wellicht stap ik nog kort in als er rond pow/pos nog een dumpje komt, zit een groep achter die 'm volgens mij daarna nog wel pumpen
En toch nog even geboomed van 2,5 naar 3,2k
vind het nu wel ff goed, better safe than sorry
pi_143019597
Ik had vannacht op 1850 kunnen instappen met BOOM, maar omdat ik in de nachttrein zat had ik alleen mijn smartphone bij de hand. Dus door die immer brakke mobiele site weinig kunnen uithalen met het proberen een buy te plaatsen. Verder zijn Feathercoin en Revo nog die interessant kunnen wezen?
mag het weten
  Moderator / Redactie Sport zondag 3 augustus 2014 @ 17:41:33 #50
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_143020334
RZR, doe eens niet }:|
100.000 katjes
Fuck the EBU!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')