Die ging wel als een speer in de finaleronde ja!quote:Op woensdag 6 augustus 2014 20:34 schreef Frey het volgende:
Die donkere gozer is de eerste kandidaat die mijn respect krijgt.
Ze hadden de laatste vraag wel goed beantwoord toch.. Dan mag je nog raden toch? Of was het eerst anders..quote:Op woensdag 6 augustus 2014 21:12 schreef PeterKelder het volgende:
Ze passen de spelregels ook echt iedere aflevering aan hè? De ene keer mag de foto niet geraden worden als alle vakjes weg zijn, en nu weer wel
Oh, misschien dat dat het is... Nou ja, het blijft vaag, want als alle vakjes weg zijn is het te simpel om het niet goed te hebben, dus zou het naar mijn mening eigenlijk niet meer mogen.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 21:49 schreef Koosnaam het volgende:
[..]
Ze hadden de laatste vraag wel goed beantwoord toch.. Dan mag je nog raden toch? Of was het eerst anders..
Ik denk wel dat, dat het is ja. Heb de meeste, maar niet alle afleveringen gezien tot nog toe.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 21:54 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Oh, misschien dat dat het is... Nou ja, het blijft vaag, want als alle vakjes weg zijn is het te simpel om het niet goed te hebben, dus zou het naar mijn mening eigenlijk niet meer mogen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |