quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 15:33 schreef 44rdbei het volgende:
3 keer onterecht verloren....
[ afbeelding ]
en ook maar gelijk een goed gesprek gehad met de 2e keeperIk doe die "Je bent erg onprofessioneel" altijd assertief, als ze dan nog zeuren doe ik de "je toont geen respect" agressief. Jonge spelers binden dan toch wel vaak inSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo niet, dan schop ik ze eruit als ze niet te duur zijn, probeer ze voor hun waarde te slijten of laat ze lekker bij de -19 verpieteren. Daar mogen ze dan niet spelen als ze 20+ zijn
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Alleen als ik de speler echt, echt, echt wil hebben! Bepalende basisspeler ofzo.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 16:39 schreef DeHovenier het volgende:
Ik heb een leuke speler op t oog, maar zn agent wil fokking 1.5 mln hebben![]()
Betalen jullie ook zoveel geld?
Naja, hij is pas 20 jaar maar hij gaat wel een bepalende basisspeler worden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 16:40 schreef ambiance het volgende:
[..]
Alleen als ik de speler echt, echt, echt wil hebben! Bepalende basisspeler ofzo.
Meestal niet.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 16:39 schreef DeHovenier het volgende:
Ik heb een leuke speler op t oog, maar zn agent wil fokking 1.5 mln hebben![]()
Betalen jullie ook zoveel geld?
Ik heb al zo vaak jeugdspelers voor zo'n bedrag verkochtquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:00 schreef DeHovenier het volgende:
Heb t toch maar gedaan, kijken of ik hem binnen kan halen
En Chelsea beidt 3.6 mln voor een 16jarige jongeling van PSV, hij is 26k waard
Jawel hoor. Ik speel in die tussentijd altijd oefenwedstrijden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:01 schreef Buitendam het volgende:
Waarom is de conditie van het team nog maar 70-80% als je aan de finale CL begint? Omdat je drie weken geen wedstrijd hebt gespeeld lijkt me niet mogelijk toch? Je kunt ook geen oefenwedstrijd inplannen.
Ah, dan heb ik verkeerd gekeken.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jawel hoor. Ik speel in die tussentijd altijd oefenwedstrijden.
Scheelt wel om een beetje in vorm te blijven.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:04 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ah, dan heb ik verkeerd gekeken.
Inderdaad. Nu moet ik Chelsea zien te verslaan op 70%quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Scheelt wel om een beetje in vorm te blijven.
quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:07 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad. Nu moet ik Chelsea zien te verslaan op 70%
Heel irritant is dat als die clubs telkens hetzelfde bedrag bieden op je spelersquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
AS Monaco zit steeds 5,5M te bieden op een van m'n beste VC's. Zelfs als ik zijn transferwaarde op 15 zet blijven ze me 5,5 bieden
Ik heb zojuist 3 mln geboden op een 16jarig spelertje. Als mijn scout van 20 JPA en 20 JPP zegt dat het een definite purchase is, dan geloof ik hemquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik heb al zo vaak jeugdspelers voor zo'n bedrag verkocht
Als ik eenmaal veel transferbudget heb betaal ik ook wel eens 10 miljoen voor een speler van 15 met potentieel 5 sterrenquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:35 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik heb zojuist 3 mln geboden op een 16jarig spelertje. Als mijn scout van 20 JPA en 20 JPP zegt dat het een definite purchase is, dan geloof ik hem
Deze speler is 875k waard.
Damn, dan heb je echt veel te besteden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als ik eenmaal veel transferbudget heb betaal ik ook wel eens 10 miljoen voor een speler van 15 met potentieel 5 sterren. Koop ik echt 10 van dat soort spelers,
Meestal heb je dan wel transferbudget van 150/200 miljoen en koop je nauwelijks meer spelers die er meteen staan. De jeugd vangt dan ook het vertrek op van de oudere spelers die weggaan voor +80 miljoenquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:43 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Damn, dan heb je echt veel te besteden.
Mijn hoogste transferbudget ooit was 64M, toen vond ik het al saai wordenquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Meestal heb je dan wel transferbudget van 150/200 miljoen en koop je nauwelijks meer spelers die er meteen staan. De jeugd vangt dan ook het vertrek op van de oudere spelers die weggaan voor +80 miljoen
Moet je andere doelstellingen nemen, alleen maar spelers uit het land van de clubquote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mijn hoogste transferbudget ooit was 64M, toen vond ik het al saai worden
Nederland is wel kut wat dat betreft.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 17:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Moet je andere doelstellingen nemen, alleen maar spelers uit het land van de club. Anders word het wel erg makkelijk ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |