Ik ook!quote:Op woensdag 30 juli 2014 22:48 schreef gewoonmeppen het volgende:
Iedere keer als ik een nieuwsitem wil lezen op fok, krijg ik die pagina vullende kutreclame van Netflix op Mijn iPad.
Je moet gewoon niet de frontpage gebruiken.quote:Op woensdag 30 juli 2014 23:10 schreef gewoonmeppen het volgende:
Net gelezen dat ze weten dat die Netflix reclame bij het openen van ieder item, beeldvullend wordt geopend en ze er niks aan gaan doen.
Fok is dus onbruikbaar voor ipad gebruikers
Wat is dat dan?quote:
Een open source programma waarmee je gratis alle films en series, oude en nieuwe in HD kwaliteit kunt kijken.quote:
Dat dus!quote:Op woensdag 30 juli 2014 23:34 schreef Copycat het volgende:
Ik zeg het niet vaak, maar terechte klacht.
Wat een klantonvriendelijke kutreclame. Zeg ik als FOK!ker en Netflixer.
Zwaar illegaal dusquote:Op donderdag 31 juli 2014 06:49 schreef gewoonmeppen het volgende:
Een open source programma waarmee je gratis alle films en series, oude en nieuwe in HD kwaliteit kunt kijken.
De films worden gestreamd en je kunt ook HBO live kijken en vele andere zenders.
Hij verziekt ook met veel te grote regelmaat het forum.quote:Op donderdag 31 juli 2014 07:05 schreef MPC60 het volgende:
Terechte klacht, al is het ook wel lekker, geen fp.
Daar heb ik met de mobiele layout geen last van, gelukkig.quote:Op donderdag 31 juli 2014 07:24 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hij verziekt ook met veel te grote regelmaat het forum.
Die vind ik zo mogelijk nog irritanter.quote:Op donderdag 31 juli 2014 07:31 schreef MPC60 het volgende:
Daar heb ik met de mobiele layout geen last van, gelukkig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.....
Ik betaal mijn 10tje per maand wel gewoon aan legale contentquote:Op donderdag 31 juli 2014 06:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zwaar illegaal dusDaar mag je op FOK! geen reclame voor maken.
quote:Op donderdag 31 juli 2014 09:05 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ik betaal mijn 10tje per maand wel gewoon voor zeer beperkte content
Staat zat content op.quote:
Nou er staat inderdaad een hoop op. Trilogiën waarvan het eerste deel mist. Series die 2 a 3 seizoenen achter lopen. Oja en natuurlijk Orange is the new black!quote:
Ik moet toegeven dat ik nu ff een maandje geen lid ben omdat ik gratis 2 maanden Film1 heb, maar dan vind ik voor het geld dat Film1 normaal kost, Netflix een stuk beter.quote:Op donderdag 31 juli 2014 09:17 schreef Bananapeel het volgende:
[..]
Nou er staat inderdaad een hoop op. Trilogiën waarvan het eerste deel mist. Series die 2 a 3 seizoenen achter lopen. Oja en natuurlijk Orange is the new black!
Ik heb Film1 nooit gehad. Wel een keer bijna de verleiding niet kunnen weerstaan bij een bepaalde provider. Toch besloten dat een servertje en torrents (legale natuurlijk) voor mij het beste werkt. Streamen naar de TV en pronto.quote:Op donderdag 31 juli 2014 09:18 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat ik nu ff een maandje geen lid ben omdat ik gratis 2 maanden Film1 heb, maar dan vind ik voor het geld dat Film1 normaal kost, Netflix een stuk beter.
Ik download ook zat hoor, daar niet van.quote:
Legale torrents heb je het hier over toch?quote:Op donderdag 31 juli 2014 09:20 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ik download ook zat hoor, daar niet van.
Nee niet altijdquote:Op donderdag 31 juli 2014 09:22 schreef Bananapeel het volgende:
[..]
Legale torrents heb je het hier over toch?
Ojaquote:
haha, het is FOK! maarquote:Op donderdag 31 juli 2014 09:26 schreef Bananapeel het volgende:
[..]
Het komt net uit het gevang en gaat hier al weer toegeven illegale bezigheden te hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |