Geef eens een bron. Het lijkt mij een mooie photoshop. Of Hamas had daar een shitton aan raketten opgeslagen, dan is het eigen schuld.quote:
Betrouwbare bronnen manquote:Op woensdag 30 juli 2014 21:27 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nee, omdat ik dagelijks het nieuws en de verslagen daar te plaatse volg, van mensen daar aan de grond, inclusief journalisten, medische hulp, etc etc.
Je zit daar niet; je kunt je er vanuit hier maar moeilijk een voorstelling van maken.quote:Op woensdag 30 juli 2014 19:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik zou trouwens echt dienstweigeren als ik Israli zou zijn. Mijn sympathie voor dat land begint een dieptepunt te bereiken en zou hier absoluut niet aan mee willen werken.
Een wapenopslag van Hamas (aldus het IDF)quote:
Jij zou graag zien dat ik ook de positieve kanten van bezetting, onderdrukking, landjepik, Apartheid, en genocide zou opsommen...?quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:26 schreef Karrs het volgende:
[..]
Hoeveel dode kindjes waren het er? Eentje of...
[ afbeelding ]
Dat eenzijdige van jou vind ik een beetje vervelend. En dat misbruiken van dit soort propagandaplaatjes vind ik walgelijk. Dat jij dat niet vindt...
Ik kies niks, ik weet niet wat daar is... maar wat daar de lucht in gaat, is er niet alleen maar op gegooid, als je volgt wat ik bedoel...quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Een wapenopslag van Hamas (aldus het IDF)
Een woonwijk en een kinderopvang (aldus Hamas).
Kies maar wat het beste aansluit bij je eigen plek in de loopgraven.
Precies. Mensen hier hebben makkelijk praten. Je verandert je mening wel als er elke dag raketten regenen. Dit geldt voor beide kampen overigens.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:28 schreef Karrs het volgende:
[..]
Je zit daar niet; je kunt je er vanuit hier maar moeilijk een voorstelling van maken.
Kan niemand hier. Maar die mensen vinden het prachtig dat Hamas en de Palestijnen, die al vanaf 2005 onophoudelijk terreur zaaien volgens hen, nou eindelijk eens grondig worden aangepakt. En daar kan ik me wel wat bij voorstellen. Ook als militair.
Tut, tut. Hou daar nou eens mee op, met dat vingerwapperen de hele tijd, zonder te letten op de argumenten die worden aangedragen.quote:
Noem de positieve punten van jodenhaat en terrorisme eens op dan.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:30 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Jij zou graag zien dat ik ook de positieve kanten van bezetting, onderdrukking, landjepik, Apartheid, en genocide zou opsommen...?
Juist...quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:30 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Precies. Mensen hier hebben makkelijk praten. Je verandert je mening wel als er elke dag raketten regenen. Dit geldt voor beide kampen overigens.
Dus Hamas en de Palestijnen begonnen pas in 2005 met hun terreuracties... minstens zo'n 40 jaar nadat Israel al flink bezig was met het uitmoorden en vernietigen van complete Palestijnse dorpen en steden....!?quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:28 schreef Karrs het volgende:
[..]
Je zit daar niet; je kunt je er vanuit hier maar moeilijk een voorstelling van maken.
Kan niemand hier. Maar die mensen vinden het prachtig dat Hamas en de Palestijnen, die al vanaf 2005 onophoudelijk terreur zaaien volgens hen, nou eindelijk eens grondig worden aangepakt. En daar kan ik me wel wat bij voorstellen. Zowel qua burger als militair.
Helaas word het rechtsextremisme steeds populairder in Isral inderdaad.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:27 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nee, omdat ik dagelijks het nieuws en de verslagen daar te plaatse volg, van mensen daar aan de grond, inclusief journalisten, medische hulp, etc etc.
[..]
Er zijn verdomd veel rechts-extremisten momenteel in Israel.
Vent ga je eens verdiepen in de geschiedenis voordat je nog meer bazelt. Israel is nota bene minstens 3x van 2 of meer kanten aangevallen door landen die hen wilden uitroeien...quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:31 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dus Hamas en de Palestijnen begonnen pas in 2005 met hun terreuracties... minstens zo'n 40 jaar nadat Israel al flink bezig was met het uitmoorden en vernietigen van complete Palestijnse dorpen en steden....!?
quote:Opnieuw bloedige dag in Gaza
woensdag 30 jul 2014, 21:00 (Update: 30-07-14, 21:12)
Bij de Isralisch-Palestijnse strijd zijn vandaag weer veel doden gevallen. Een granaataanval van het Isralische leger op de belangrijkste markt in Gaza-Stad eiste zeker vijftien levens. Er waren volgens de Palestijnse hulpdiensten minstens 160 gewonden.
Afgelopen nacht waren al 43 Palestijnen gedood bij aanvallen op tientallen doelen, waaronder een schoolgebouw dat diende als schuilplaats onder de vlag van de Verenigde Naties. De VN spreekt schande van die actie, waarbij twintig mensen omkwamen.
Schuilplaatsen
Ook de Verenigde Staten hebben de aanval op de school veroordeeld. Volgens een Witte Huis-woordvoerster is het zeer verontrustend dat Palestijnen niet veilig zijn in schuilplaatsen van de VN.
Aan Isralische kant kwamen drie militairen om. Zij ontdekten een geheime tunnel in een woning, waar vervolgens twee explosieven afgingen.
Rode Kruis
Het Internationale Rode Kruis doet een dringende oproep aan de strijdende partijen om te stoppen met het geweld. "De humanitaire gevolgen zijn te groot."
Volgens de hulporganisatie zijn er sinds het begin van het conflict al meer dan 1.150 doden en 6.500 gewonden geteld. "Een kwart van de doden in Gaza betreft kinderen."
Er is vrij weinig jodenhaat. Er is wel Israel-haat en zionistenhaat. Dat is in jou ogen wellicht hetzelfde, maar dat is het absoluut niet.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:31 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Noem de positieve punten van jodenhaat en terrorisme eens op dan.
... omdat Israel bezig was tegen de Palestijnen, en buurlanden toen ingrepen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:33 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Vent ga je eens verdiepen in de geschiedenis voordat je nog meer bazelt. Israel is nota bene minstens 3x van 2 of meer kanten aangevallen door landen die hen wilden uitroeien...
quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:33 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
En terrorisme? Ik zie een zwak bewapende verzetsgroep die het opneemt tegen een militaire onderdrukker die 1000x beter bewapend is, en ik zie die terroristen ook VEEL minder burgerslachtoffers maken dan Israe, percentueel gezien.
Dat heeft iedereen echt van mijlenver aan (kunnen) zien komen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Helaas word het rechtsextremisme steeds populairder in Isral inderdaad.
Uhu, maar dat maakt het nog niet goed.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:38 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Dat heeft iedereen echt van mijlenver aan (kunnen) zien komen.
Zo heb je aan de andere kant ook groepen die juichen om dode Isralische kindjes.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:40 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uhu, maar dat maakt het nog niet goed.
Het is wel zorgwekkend dat er groepjes zijn die zingen en juichen om dode Arabische kindjes.
AD:quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:28 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Geef eens een bron. Het lijkt mij een mooie photoshop. Of Hamas had daar een shitton aan raketten opgeslagen, dan is het eigen schuld.
Pfff.. vermoeiende shit dit.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:41 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Zo heb je aan de andere kant ook groepen die juichen om dode Isralische kindjes.
Haat kweekt haat. Heel logisch.
Daar doe je niks meer aan. Het is te laat vrees ik. Hele generaties zijn al vergiftigd met wederzijdse haat.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Pfff.. vermoeiende shit dit.
Ik zeg nergens dat het niet logisch is of dat je het niet van mijlenver zag aankomen. Ik zeg alleen dat het niet goed is en dat er wel iets aan gedaan moet worden.
Onder andere deze jongens heeft Hamas in zijn voorraad: http://en.wikipedia.org/wiki/Fajr-5quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:37 schreef DaggerOne het volgende:
[..]![]()
1. Zwak bewapende verzetsgroep? Die lui hebben raketten van Iran die diep in Israel kunnen komen. Honderden huizen zijn geboobytrapped.
2. En de enige reden dat Hamas minder burgerslachtoffers maakt is omdat ze het simpelweg niet kunnen. Anders was nu heel Israel dood. Dat is het fundamentele verschil. Het gaat om de intentie.
Die bedoelde ik. Dat zijn raketten langer dan een lataarnpaal die in ondergrondse installaties verstopt zitten.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:46 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Onder andere deze jongens heeft Hamas in zijn voorraad: http://en.wikipedia.org/wiki/Fajr-5
Europa was ook een shithole in de middeleeuwen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ben ik wel met hem eens eigenlijk. Wat een teringzooitje is het overal zeg.twitter:
Hier doelde ik op:quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:46 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Onder andere deze jongens heeft Hamas in zijn voorraad: http://en.wikipedia.org/wiki/Fajr-5
Het gevaar is imho dat het geweld over slaat naar Europa. We zitten er vlak naast en hebben vele van die mongolen binnen onze grenzen gehaald.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:52 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Europa was ook een shithole in de middeleeuwen.
Dat is daar nu ook aan de hand, ze zitten op hetzelfde niveau, helaas met moderne wapens. Die verlichting komt nog wel, als ze zichzelf niet naar de verdoemenis helpen.
Ik probeer het ook geenszins goed te praten, het is alleen niet echt nieuws.. Israel heeft al sinds 40 jaar een groeiende extremistische onderlaag in de bevolking.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:40 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uhu, maar dat maakt het nog niet goed.
Het is wel zorgwekkend dat er groepjes zijn die zingen en juichen om dode Arabische kindjes.
Dat is al gebeurd. En zal nog vaker gebeuren, vrees ik.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het gevaar is imho dat het geweld over slaat naar Europa. We zitten er vlak naast en hebben vele van die mongolen binnen onze grenzen gehaald.
Zag vanmiddag dat ISIS in Kashmir ook al opduikt.
Eens hoor.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:56 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Ik probeer het ook geenszins goed te praten, het is alleen niet echt nieuws.. Israel heeft al sinds 40 jaar een groeiende extremistische onderlaag in de bevolking.
Lijkt mij ook niet juist dat het wordt neergezet als trend of iets zionistisch, het is eerder een logisch gevolg van de situatie waarin Israel al ~70 jaar al verkeert.
twitter:erikmouthaanRTL twitterde op woensdag 30-07-2014 om 20:02:43De munitie van Israel is op aan het raken, dus heeft de VS net een nieuwe lading gestuurd, meldt CNN reageer retweet
Kunnen ze weer scholen bombarderen die door de VN is aangewezen als schuilplaats.quote:Op woensdag 30 juli 2014 22:06 schreef J0kkebr0k het volgende:
twitter:erikmouthaanRTL twitterde op woensdag 30-07-2014 om 20:02:43De munitie van Israel is op aan het raken, dus heeft de VS net een nieuwe lading gestuurd, meldt CNN reageer retweet
quote:
Je punt ging een beetje verloren in mijn reactie, sorry.quote:Op woensdag 30 juli 2014 21:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat het niet goed is en dat er wel iets aan gedaan moet worden.
Onprofessioneel dit.quote:Op woensdag 30 juli 2014 22:05 schreef Charismatisch het volgende:
VN-woordvoerder breekt in tranen uit om lot Palestijnse kinderen
Het is natuurlijk ook om te janken: 1200 Palestijnse doden, waarvan 70 procent burgerslachtoffers, waaronder veel - veel te veel - kinderen, sinds het militaire offensief van Isral enkele weken geleden van start ging.
Chris Guness, werkzaam als woordvoerder voor the United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees (UNRWA), kan zijn tranen niet bedwingen als hij op Al Jazeera probeert te vertellen hoe het er momenteel aan toe gaat in Gaza. Hij breekt, live op televisie. De cameraman draait respectvol het beeld naar links, maar ondanks het vroegtijdige beindigen van het interview, is de boodschap oorverdovend.
soms moeten mensen huilen om de vreselijke dingen die er gebeurenquote:Op woensdag 30 juli 2014 22:19 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je gaat niet janken op TV , zeker niet bij zoiets.
Professionaliteit is belangrijk.
Dat mag, maar niet op tv. En zeker niet als je weet dat het je werk is om hiervan verslag te doen.quote:Op woensdag 30 juli 2014 22:25 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
soms moeten mensen huilen om de vreselijke dingen die er gebeuren
sinds wanneer is dat een regel? hij kon zijn tranen niet in bedwang houdenquote:Op woensdag 30 juli 2014 22:26 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat mag, maar niet op tv. En zeker niet als je weet dat het je werk is om hiervan verslag te doen.
En ik vind dat onprofessioneel.quote:Op woensdag 30 juli 2014 22:28 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
sinds wanneer is dat een regel? hij kon zijn tranen niet in bedwang houden
Ja, zeg, hoor eens even. Als een zolderkamerFOK!ker zegt dat het niet mag, dan heb je die maar mooi binnen te houden, wat zullen we nou krijgen zeg.quote:Op woensdag 30 juli 2014 22:28 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
sinds wanneer is dat een regel? hij kon zijn tranen niet in bedwang houden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |