SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentile codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt gepdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden.
[ Bericht 0% gewijzigd door mschol op 29-07-2014 01:13:56 ]
quote:
quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:00 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
[..]
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
Klinkt goed.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:02 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Vliegende Tanks Opstijgende Loli's?
quote:
quote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:06 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Oh dit vind ik overigens smerig.
Kan niet tippen aan 11.8 gb Naruto.quote:
quote:
wtfquote:
Ah ik zocht dat liedje tijdens Nederland-Mexico.quote:
Ik scroll en klik maar random wat aan. Dacht dat ik mijn punt wel had gemaakt. Of moet ik verder met die 11.8 GB Naruto?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:21 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Nu dump je gewoon echt alles maar he.
quote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:21 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Nu dump je gewoon echt alles maar he.
Is van een aantal weken terug, die 00:06 is heel toevallig maar wel perfect.quote:
Nogalquote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Is van een aantal weken terug, die 00:06 is heel toevallig maar wel perfect.
Feggit Jens reporting for duty.quote:
zit manga te lezenquote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
wtf moeten jullie geen series kijken ofzo
ik kan mij al tijden niet echt concentreren op series dus dan heeft het niet echt nut :pquote:Op dinsdag 29 juli 2014 00:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
wtf moeten jullie geen series kijken ofzo
Zo erg, ja?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 01:15 schreef mschol het volgende:
[..]
ik kan mij al tijden niet echt concentreren op series dus dan heeft het niet echt nut :p
Girls und Panzer is realistisch en als je daar problemen mee hebt kun je een hoek krijgen.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 02:11 schreef DeZwabber het volgende:
Welja, tank battle in een bewoonde stad. Gezonde hobby.
Altijd gevaarlijk voor de tanks.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 02:11 schreef DeZwabber het volgende:
Welja, tank battle in een bewoonde stad. Gezonde hobby.
Pleb.quote:
Zo is het hier normaal gesproken hoor. Is er zoveel veranderd toen ik even weg was?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 08:26 schreef VulpX het volgende:
Verdomme zeg, hoe een topic compleet kaput gaat als je even niet oplet.
Jaquote:Op dinsdag 29 juli 2014 09:46 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Zo is het hier normaal gesproken hoor. Is er zoveel veranderd toen ik even weg was?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |