We komen aan in washington ergens in de middag, dan hebben we de dag erna de volledige dag, en dan de dag daarna willen we door naar de volgende stad. Anderhalve dag in Washington is wel genoeg toch?quote:Op woensdag 3 september 2014 22:29 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ik zou zeker een volledige dag uittrekken voor Washington. De National Mall heeft veel bezienswaardigheden en het zijn flinke stukken om te lopen. Wel zeker de moeite waard trouwens.
Heb nog wat foto's van mijn trip.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja op zich wel. Je kan ook kiezen om zo'n Hop on Hop off bus te pakken. Dan gaat het wat sneller allemaal. Anders zijn je schoenen wel versleten na 1 dagquote:Op woensdag 3 september 2014 22:33 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
We komen aan in washington ergens in de middag, dan hebben we de dag erna de volledige dag, en dan de dag daarna willen we door naar de volgende stad. Anderhalve dag in Washington is wel genoeg toch?
Ik zie al aardig wat leuke dingen die ik wel wil zien, ik ga het veranderen in 2 dagen. Misschien we nog meer tijd over houden dat ik er nog een extra dag aan kan plakken maar ik weet nog niet echt de route die we verder afleggen dus dat kan ik later pas bepalenquote:Op woensdag 3 september 2014 22:35 schreef Spockjuh_ het volgende:
waar liggen je interesses? als je alles rondom de mall gaat doen is anderhalve dag denk ik net voldoende. wellicht fiets huren om de redelijke afstanden wat sneller te overbruggen? hebben wij ook gedaan met een kortingscoupon, scheelt je heul veel loopwerk en frustratie
Superquote:Op woensdag 3 september 2014 22:39 schreef Spockjuh_ het volgende:
als je het weet leg eens je todo list hier voor, genoeg fokkers die op zolder zitten en wat tijd voor je willen vrijmaken om zijn of haar geniale planning aan je op te dringen..
Ik had tot nu toe:quote:Op woensdag 3 september 2014 22:41 schreef DuvelDuvel het volgende:
Wat ik persoonlijk in ieder geval geval zou bezoeken is:
Het Capitol
Washington Monument
Lincoln Memorial
Arlington Begraafplaats
Pentagon
Witte Huis
Maar het is uiteraard maar net wat je zelf leuk vindt.
Toen ik er in juli was nog wel. Kost 9 dollar dacht ik.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:42 schreef Spockjuh_ het volgende:
Arlington begraafplaats is mooi maar volgens mij rijden die treinen daar niet meer rond. dat betekent dus heel veel meer loopwerk en dat gaat echt in de uren lopen als je alles wilt zien zoals graf van kennedy, unknown soldier met wisseling van de wacht en het huis van de generaal.
overige suggesties een dikke
Nog iets, wil je een tour door het Capitool moet je je online aanmelden dacht ik. Moet je even van te voren doen.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:43 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ik had tot nu toe:
White house
Capitol
Lincoln Memorial
Library of Congress
National Archives
Ik ga die begraafplaats eens opzoeken wat het precies is!
Is dat er niet dan? Zonde eigenlijk.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:42 schreef Spockjuh_ het volgende:
Arlington begraafplaats is mooi maar volgens mij rijden die treinen daar niet meer rond. dat betekent dus heel veel meer loopwerk en dat gaat echt in de uren lopen als je alles wilt zien zoals graf van kennedy, unknown soldier met wisseling van de wacht en het huis van de generaal.
overige suggesties een dikke
the mall (met alle smithsonian musea eraan.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:43 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ik had tot nu toe:
White house
Capitol
Lincoln Memorial
Library of Congress
National Archives
Ik ga die begraafplaats eens opzoeken wat het precies is!
ik zeg ook altijd de metro pass. je bent veel sneller en flexibel in waar je naar toe wil. de bus is leuk maar in het verkeer sta je meer vast dan dat je ziet en dat is zonde van je tijd.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:46 schreef Sharana_LV het volgende:
Ohja, ik zal anders wel ff OT blijven voor new yorkik begon wel redelijk OT met trein van NY naar Washington, das nog wel beetje NY
![]()
Voor NY gaan we denk ik toch voor een unlimited metro pass voor een week ipv hop on hop offmoet alleen nog even rekenen of die new york city pass voor ons nuttig is!
De Hop on Hop off bus is leuk om dingen te zien. Gewoon een rondleiding door de stad dus.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:46 schreef Sharana_LV het volgende:
Ohja, ik zal anders wel ff OT blijven voor new yorkik begon wel redelijk OT met trein van NY naar Washington, das nog wel beetje NY
![]()
Voor NY gaan we denk ik toch voor een unlimited metro pass voor een week ipv hop on hop offmoet alleen nog even rekenen of die new york city pass voor ons nuttig is!
Dat dusquote:Op woensdag 3 september 2014 22:48 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
ik zeg ook altijd de metro pass. je bent veel sneller en flexibel in waar je naar toe wil. de bus is leuk maar in het verkeer sta je meer vast dan dat je ziet en dat is zonde van je tijd.
Hierheen voor cocktails: http://www.jeffersondc.com/dining/quill/quote:Op woensdag 3 september 2014 22:34 schreef Sharana_LV het volgende:
Toffe foto's trouwensMisschien moeten we toch iets meer tijd uittrekken voor washington! Ik ben nu een schema aan t maken wanneer we wat willen doen en wil wel genoeg tijd hebben om dingen te zien en niet te haasten. Misschien is 2 dagen washington beter!
Wij hadden deels hotel in center city deels in georgetown denk ik, studentenwijk die een stuk gezelliger en een stuk goedkoper was. Met de metro ben je toch zo in de binnenstad.quote:Op woensdag 3 september 2014 22:38 schreef Sharana_LV het volgende:
Tips voor hotels in Washington zijn trouwens welkom
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door oompaloompa op 04-09-2014 14:23:05 ]Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
Haha, sorry het was laat, natuurlijkquote:Op donderdag 4 september 2014 07:26 schreef matthijst het volgende:
Kan je er niet ff bijzetten wat alles is?
Misschien nuttig dat topic gewoon east-coast te noemen voor alles behalve NY?quote:Op donderdag 4 september 2014 13:06 schreef Spockjuh_ het volgende:
heb een mod gevraagd het DC gedeelte hier uit te knippen en in een nieuw topic te plaatsen!
Daarom zei ik ook alles behalve NYquote:Op donderdag 4 september 2014 14:19 schreef Spockjuh_ het volgende:
Denk dat het een rommeltje gaat worden. heb je het nu over een paar kleine steden o.i.d. dan lukt dat wel maar NYC is de grootste toeristentrekker van de US, daar moet je een apart topic voor blijven houden. Je kan dan bv wel een eastcoast maken voor de overige steden zoals boston, DC, baltimore etc
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Spockjuh_ op 04-09-2014 17:42:18 ]Hooray for boobies!
crap, ben ik even blind...quote:Op donderdag 4 september 2014 14:23 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Daarom zei ik ook alles behalve NY
quote:Op donderdag 4 september 2014 14:15 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Haha, sorry het was laat, natuurlijk
Ik was er maar een paar dagen, maar vond het een hele fijne stad om in te zijn qua sfeer.quote:Op donderdag 4 september 2014 15:53 schreef matthijst het volgende:
[..]![]()
Thanks, wil graag nog een keer naar Chicago, maar moet er dan een rondje omheen bouwen
Thanks voor het maken!quote:Op donderdag 4 september 2014 20:41 schreef Spockjuh_ het volgende:
TRV / Het Washington D.C. topic Washington DC topic is een feit! wie maakt er een mooie OP ?
Wat betreft verre reizen zal het voorlopig voor mij even gedaan zijn, er lopen hier 2 kleintjes rond van nu bijna 2 en 5 maanden en daarmee vliegen naar verre landen zie ik niet zo zitten. Daarbij is het ook zonde dat je wel het volle mep betaald maar de kinderen eigenlijk geen besef hebben hoe en wat. pas vanaf een jaar of 10 gaat het echt tot ze doordringen.
Wellicht dat ik nog een keer alleen of als gids met iemand mee vlieg naar NYC / VS maar daar blijft het ook wel bij
is een optie maar om ze daar dan gelijk 2 weken of langer te laten is ook zo lullig...quote:Op donderdag 4 september 2014 21:45 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Thanks voor het maken!
Ik woon in Philadelphia, nog geen 2 uur van NY en DC af, dus ik denk dat ik er nog wel een paar keer zal komen komende tijd
Kun je de kinderen niet een tijdje bij opa&oma plempen?
Daar ben ik ook nog geweest! Goeie Spinach Wrap hadden ze daarquote:Op donderdag 4 september 2014 14:35 schreef Spockjuh_ het volgende:
Een kleine greep uit mijn foto's over de jaren heen!
De allereerste dag op onze allereerste trip naar NYC zijn we als eerste na aankomst gaan eten bij Bill's bar and burger onder het rockefeller centre. Oldskool USA eten en drinken erbij om gelijk helemaal in de mood te komen.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |