• Donderdag 24 juli zullen er zéker 74 lichamen naar Nederland terugkomen, de ceremonie zal dan hetzelfde verlopen als woensdag, maar zonder de aanwezigheid van de pers. • Op woensdag 23 juli zijn de eerste 40 kisten met de stoffelijke overschotten aangekomen in Nederland. Omstreeks 16:00 landden er twee vliegtuigen in Eindhoven. Vanaf Eindhoven gingen ze in colonne over de snelweg naar Hilversum alwaar de identificatie zal plaatsvinden. Zie hier voor een samenvatting van de NOS: http://nos.nl/artikel/678582-dit-was-dag-6-na-de-vliegramp.html
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting Mogelijk bewijs van een raketinslag.
De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisiërs:
Situatie vlucht MH17: Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.
Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken Commentaar in feedback. Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.
Samenvatting:
• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid. • Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond • Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne • Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid • Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden. • Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng • Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers • Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald • De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn • Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat. • Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad. • De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisiërs overhandigd.
Overige feiten/speculaties
• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.
• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO
• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.
• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers
Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toespraak Koning Willem-Alexander
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 24 juli 2014 21:46 schreef Snoepje5 het volgende: Marechaussee: u mag hier niet komen. Ga terug. Seperatist: wat zeg je nou man zonder geweertje. Had je wat dan? Marechaussee: uhh ohh.. Sorry.
Nut van onbewapende man zie ik dus niet.
Zo gaan ze dan ook niet werken.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
Op donderdag 24 juli 2014 21:47 schreef Swetsenegger het volgende: Ik vind het wel weer keurig Nederlands. We gaan pressie zetten met ongewapende blozende boerenzonen.
Doet de marechaussee nog niet aan positieve discriminatie, zoals de politie? Dan zouden we namelijk met lesbische, allochtone vrouwen met een arbeidshandicap gaan.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
Dat heeft betrekking op een andere missie die al gepland staat. Die EU advisory missie. Maar die missie op zich heeft niets met de ramp te maken. Moest het ook even 3x lezen.
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
gaat de overheid weer eens iets verstandigs doen met een missie ??
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Maar we gaan dus mensen zonder wapens sturen? Wanneer moeten die daar aanwezig zijn? Ik neem aan dat er ook een team commando's om de hoek klaar staat om eventueel bij nood te hulp te schieten?
Op donderdag 24 juli 2014 21:51 schreef kurk_droog het volgende: Maar we gaan dus mensen zonder wapens sturen? Wanneer moeten die daar aanwezig zijn? Ik neem aan dat er ook een team commando's om de hoek klaar staat om eventueel bij nood te hulp te schieten?
Jup, om de hoek in Rusland staat genoeg klaar om te schieten
Op donderdag 24 juli 2014 21:51 schreef kurk_droog het volgende: Maar we gaan dus mensen zonder wapens sturen? Wanneer moeten die daar aanwezig zijn? Ik neem aan dat er ook een team commando's om de hoek klaar staat om eventueel bij nood te hulp te schieten?
afgeschoten te worden bedoel je
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Er zit zoiezo nog wel een medische keuring aan vast. Optie voor de rest van de fokkers is dus zorgen dat je morbide obesitas bent voordat je opgeroepen word
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-07-2014 21:52:15 ]
Ongewapende marechaussees, dat klinkt mij nou niet echt goed in de oren dan kan je ze beter thuis laten en verdere provocatie voorkomen. We zullen zien, ze zullen er hopelijk een analyse op los hebben gelaten en over meer informatie beschikken dan ik.
Er zit zoiezo nog wel een medische keuring aan vast. Optie voor de rest van de fokkers is dus zorgen dat je morbide obesitas bent voordat je opgeroepen word
Om alle misverstanden uit de wereld te helpen dan:
quote:
De Raad herhaalde zijn steun voor een vreedzame oplossing en de uitvoering van het vredesplan van president Poroshenko. De Raad benadrukte tevens het belang van een oprecht en duurzaam staakt-het-vuren van alle partijen. De Raad riep op tot een spoedige ontmoeting van de Trilaterale Contact Group met vertegenwoordigers van de separatistische groepen en herbevestigde het belang van effectief grensbeheer, waaronder door OVSE waarnemers, en de spoedige vrijlating van alle gijzelaars.
Het conflict in Oekraïne speelt al langer dan sinds 'onze' vliegtuigramp. Daarvoor is er een OVSE missie opgestart om het conflict daar waar te nemen. (Strijd tussen de rebellen en Kiev.)
Deze zin:
quote:
Op 15 juli jl. is in Kiev het kwartiermakers-team voor de missie aangetreden.
verwijst dus naar die OVSE missie. Die er al was en nu is verlengt naar aanleiding van deze ramp.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
Als een belasting op tabak het roken zou moeten terugbrengen, en een belasting op benzine het verbruik op brandstof zou moeten terugbrengen. Wat denk je dan dat een belasting op inkomen zou moeten doen?
Mensen kunnen niet luisteren of wel? Ze gaan daar heen om te zoeken en ondersteuning bij berging. Ze komen daar niet om te beveiligen. Daar is de VN-resolutie voor die in ontwikkeling is.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
Het waren nooit goede bedoelingen. Het waren altijd een soort waarschuwingen: "pas op, we zijn er nog en kunnen jullie bereiken" Maar de Quick Reaction Alert reageert altijd pijlsnel met een "en we kunnen jullie neerhalen indien nodig" Er is nooit echt een gevaarlijk incident geweest, maar het is duidelijk een staaltje militaire tanden laten zien van beide zijdes.
2009 24 november: Twee F-16 onderscheppen twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS die richting het Nederlands luchtruim vlogen zonder hun identiteit bekend te maken. De Deense luchtmacht volgde de vliegtuigen al tot de grens van het Deense luchtruim. De RAF nam de begeleiding over nadat de vliegtuigen het luchtruim waarvoor Nederland binnen de NAVO verantwoordelijk is, verlieten.
2010 16 September: 2 Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS naderen het Nederlandse luchtruim. De Duitse collega's waren eerder ter plaatse en namen het over. 19 Oktober: Twee F-16's onderscheppen twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS die boven Nederlands luchtruim vliegen. Er kon geen contact gemaakt worden. Duitse vliegtuigen nemen het later over.
2011 20 januari: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS zijn in de nacht van woensdag op donderdag onderschept door twee Nederlandse F-16's. De Russen werden op dat moment al in de gaten gehouden door de Noorse en Deense luchtmacht. 7 juni : Twee Russische toestellen van het type Tupolev Tu-95 (Bear) worden boven de Noordzee onderschept. 17 augustus : Twee Russische toestellen van het type Tupolev Tu-95 (Bear) worden wederom boven de Noordzee onderschept. Ook nu bogen de Russische vliegtuigen na de onderschepping af richting het westen, waar jachtvliegtuigen van de Royal Air Force de achtervolging overnamen. 11 oktober : In de middag worden twee Russische bommenwerpers Tupolev Tu-95 onderschept. De Russen waren het Nederlandse luchtruim binnengevlogen zonder hun identiteit bekend te maken. Nadat ze het Nederlandse luchtruim hadden verlaten, hebben Deense vliegtuigen de taak overgenomen. Voordat de Russische Bear T-95 H vliegtuigen het luchtruim bereikten waarvoor Nederland binnen de NAVO verantwoordelijk is, hielden twee Engelse jachtvliegtuigen de Russen al in de gaten.
2012 11 september: Nederlandse F-16's van vliegbasis Volkel hebben twee Russische bommenwerpers onderschept. De toestellen van het type Tupolev Tu-95 vlogen boven de Noordzee zonder hun identiteit bekend te maken.[5]
2013 21 maart: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS worden boven de Noordzee onderschept door twee F-16-gevechtsvliegtuigen met hulp van Britse gevechtstoestellen. 10 september: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 naderen het Nederlandse luchtruim en twee F-16-gevechtsvliegtuigen worden vanaf luchthaven Volkel ingezet om de bommenwerpers te onderscheppen.
2014 23 april: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 naderen het Nederlandse luchtruim en twee F-16-gevechtsvliegtuigen worden vanaf luchthaven Volkel ingezet om de bommenwerpers te onderscheppen. Ze worden verder begeleid door Deense en Britse gevechtstoestellen.
Wtf, een jaarlijks terugkerend fenomeen . Is hier meer over bekend? Zijn er geen gevolgen oid?
Er zit zoiezo nog wel een medische keuring aan vast. Optie voor de rest van de fokkers is dus zorgen dat je morbide obesitas bent voordat je opgeroepen word
Er is toch ook wel psychologisch gedeelte in die keuring? Dan hoeven de fokkers zich in ieder geval niet vol te vreten
Er lopen al genoeg mensen in uniform rond van de specialisten. Dat is ook geen probleem geweest.
Zoals ik al heb gezegd, ze zullen wel een risico analyse hebben gedaan en meer informatie hebben dan ik maar je weet niet hoe rebellen KMAR in uniform interpreteren en specialisten in uniform.
Om alle misverstanden uit de wereld te helpen dan:
[..]
Het conflict in Oekraïne speelt al langer dan sinds 'onze' vliegtuigramp. Daarvoor is er een OVSE missie opgestart om het conflict daar waar te nemen. (Strijd tussen de rebellen en Kiev.)
Deze zin:
[..]
verwijst dus naar die OVSE missie. Die er al was en nu is verlengt naar aanleiding van deze ramp.
Op donderdag 24 juli 2014 21:52 schreef Mattt het volgende: Als ik bij de Kmar zou werken zou ik echt niet blij zijn als je daar onbewapend naar toe word gestuurd
Nee, dat zie je verkeerd, ieder lid van de Marechausee krijgt een Ipodset met het Trololol-nummer mee.
That'll teach them for awhile
Als een belasting op tabak het roken zou moeten terugbrengen, en een belasting op benzine het verbruik op brandstof zou moeten terugbrengen. Wat denk je dan dat een belasting op inkomen zou moeten doen?
Zijn ze te goed voor. Ik vraag mij alleen af als zterdag die resolutie pas is dan moeten die 40 man vandaag / morgen toch al vliegen?
zullen wel vrijwilligers zijn dan levensmoe
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Obama administration: Russia firing artillery at Ukraine military targets
Obama administration officials said Thursday that Russia is firing artillery from its own territory into Ukraine to hit Ukrainian military sites, pointing to escalating Russian involvement in the deadly conflict.
State Department spokeswoman Marie Harf also claimed Moscow is boosting its military shipments to pro-Russian separatists.
"We have new evidence that the Russians intend to deliver heavier and more powerful multiple rocket launchers to separatist forces in Ukraine and have evidence that Russia is firing artillery from within Russian to attack Ukrainian military positions," Harf told reporters.
She said the evidence derived from "human intelligence information" but declined to elaborate, saying it would compromise sources and methods of intelligence collection.
The Pentagon, though, confirmed her account, and said Russia has been firing artillery for several days now.
The allegations come amid an increasingly bitter war of words between Washington and Moscow over the crisis in Ukraine and conflicting claims over the downing of a Malaysian passenger jet over eastern Ukraine last week.
The U.S. repeatedly has accused Russia of stoking the Ukraine rebellion and has said it believes separatists shot down the Malaysian plane, killing nearly 300 people, with a Russian provided surface-to-air missile.
Harf said Wednesday the ultimate responsibility for the downing of the plane rests with Russian President Vladimir Putin and the Russian government.
Is het ook niet zo dat het alvast een voorproefje is op de politiemissie, dat als die resolutie erdoor is er in Kharkov (of ergens in de buurt van het rampgebied in ieder geval) een paar kisten opengaan en die marechaussee in een paar uurtjes ineens wél bewapend is, juist om te voorkomen dat de separatisten / Russen nog even snel eea willen trashen voor de politiemissie aankomt?
2009 24 november: Twee F-16 onderscheppen twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS die richting het Nederlands luchtruim vlogen zonder hun identiteit bekend te maken. De Deense luchtmacht volgde de vliegtuigen al tot de grens van het Deense luchtruim. De RAF nam de begeleiding over nadat de vliegtuigen het luchtruim waarvoor Nederland binnen de NAVO verantwoordelijk is, verlieten.
2010 16 September: 2 Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS naderen het Nederlandse luchtruim. De Duitse collega's waren eerder ter plaatse en namen het over. 19 Oktober: Twee F-16's onderscheppen twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS die boven Nederlands luchtruim vliegen. Er kon geen contact gemaakt worden. Duitse vliegtuigen nemen het later over.
2011 20 januari: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS zijn in de nacht van woensdag op donderdag onderschept door twee Nederlandse F-16's. De Russen werden op dat moment al in de gaten gehouden door de Noorse en Deense luchtmacht. 7 juni : Twee Russische toestellen van het type Tupolev Tu-95 (Bear) worden boven de Noordzee onderschept. 17 augustus : Twee Russische toestellen van het type Tupolev Tu-95 (Bear) worden wederom boven de Noordzee onderschept. Ook nu bogen de Russische vliegtuigen na de onderschepping af richting het westen, waar jachtvliegtuigen van de Royal Air Force de achtervolging overnamen. 11 oktober : In de middag worden twee Russische bommenwerpers Tupolev Tu-95 onderschept. De Russen waren het Nederlandse luchtruim binnengevlogen zonder hun identiteit bekend te maken. Nadat ze het Nederlandse luchtruim hadden verlaten, hebben Deense vliegtuigen de taak overgenomen. Voordat de Russische Bear T-95 H vliegtuigen het luchtruim bereikten waarvoor Nederland binnen de NAVO verantwoordelijk is, hielden twee Engelse jachtvliegtuigen de Russen al in de gaten.
2012 11 september: Nederlandse F-16's van vliegbasis Volkel hebben twee Russische bommenwerpers onderschept. De toestellen van het type Tupolev Tu-95 vlogen boven de Noordzee zonder hun identiteit bekend te maken.[5]
2013 21 maart: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS worden boven de Noordzee onderschept door twee F-16-gevechtsvliegtuigen met hulp van Britse gevechtstoestellen. 10 september: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 naderen het Nederlandse luchtruim en twee F-16-gevechtsvliegtuigen worden vanaf luchthaven Volkel ingezet om de bommenwerpers te onderscheppen.
2014 23 april: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 naderen het Nederlandse luchtruim en twee F-16-gevechtsvliegtuigen worden vanaf luchthaven Volkel ingezet om de bommenwerpers te onderscheppen. Ze worden verder begeleid door Deense en Britse gevechtstoestellen.
Wtf, een jaarlijks terugkerend fenomeen . Is hier meer over bekend? Zijn er geen gevolgen oid?
Ja. Is al jaren bekend. Het loopt de laatste jaren juist weer op. Soms ook Russische marine op zee.
Zoals ik al heb gezegd, ze zullen wel een risico analyse hebben gedaan en meer informatie hebben dan ik maar je weet niet hoe rebellen KMAR in uniform interpreteren en specialisten in uniform.
Enige verschil is dat die militairen er wat stoerder uitzien dan die lulletjes van de OVSE en dus ook meer indruk maken op die sukkels daar.
mooie aanleiding voor Poetin om te spreken over westerse infiltranten
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Als we opgeroepen zouden worden wil ik iig mortierman worden. Dat heb ik geleerd van Eugene Sledge/The Pacific. Achteraan de linie. Wil je binnen een week dood, word dan gewone rifleman of nog veel erger, machine gunner.
2009 24 november: Twee F-16 onderscheppen twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS die richting het Nederlands luchtruim vlogen zonder hun identiteit bekend te maken. De Deense luchtmacht volgde de vliegtuigen al tot de grens van het Deense luchtruim. De RAF nam de begeleiding over nadat de vliegtuigen het luchtruim waarvoor Nederland binnen de NAVO verantwoordelijk is, verlieten.
2010 16 September: 2 Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS naderen het Nederlandse luchtruim. De Duitse collega's waren eerder ter plaatse en namen het over. 19 Oktober: Twee F-16's onderscheppen twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS die boven Nederlands luchtruim vliegen. Er kon geen contact gemaakt worden. Duitse vliegtuigen nemen het later over.
2011 20 januari: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS zijn in de nacht van woensdag op donderdag onderschept door twee Nederlandse F-16's. De Russen werden op dat moment al in de gaten gehouden door de Noorse en Deense luchtmacht. 7 juni : Twee Russische toestellen van het type Tupolev Tu-95 (Bear) worden boven de Noordzee onderschept. 17 augustus : Twee Russische toestellen van het type Tupolev Tu-95 (Bear) worden wederom boven de Noordzee onderschept. Ook nu bogen de Russische vliegtuigen na de onderschepping af richting het westen, waar jachtvliegtuigen van de Royal Air Force de achtervolging overnamen. 11 oktober : In de middag worden twee Russische bommenwerpers Tupolev Tu-95 onderschept. De Russen waren het Nederlandse luchtruim binnengevlogen zonder hun identiteit bekend te maken. Nadat ze het Nederlandse luchtruim hadden verlaten, hebben Deense vliegtuigen de taak overgenomen. Voordat de Russische Bear T-95 H vliegtuigen het luchtruim bereikten waarvoor Nederland binnen de NAVO verantwoordelijk is, hielden twee Engelse jachtvliegtuigen de Russen al in de gaten.
2012 11 september: Nederlandse F-16's van vliegbasis Volkel hebben twee Russische bommenwerpers onderschept. De toestellen van het type Tupolev Tu-95 vlogen boven de Noordzee zonder hun identiteit bekend te maken.[5]
2013 21 maart: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 MS worden boven de Noordzee onderschept door twee F-16-gevechtsvliegtuigen met hulp van Britse gevechtstoestellen. 10 september: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 naderen het Nederlandse luchtruim en twee F-16-gevechtsvliegtuigen worden vanaf luchthaven Volkel ingezet om de bommenwerpers te onderscheppen.
2014 23 april: Twee Russische bommenwerpers van het type TU-95 naderen het Nederlandse luchtruim en twee F-16-gevechtsvliegtuigen worden vanaf luchthaven Volkel ingezet om de bommenwerpers te onderscheppen. Ze worden verder begeleid door Deense en Britse gevechtstoestellen.
Wtf, een jaarlijks terugkerend fenomeen . Is hier meer over bekend? Zijn er geen gevolgen oid?
Meerdere keren per jaar. en behalve een 'foei niet meer doen' niet nee. Maar janken zodra wij een paar boerenzonen met een walkietalkie bij hun in de voortuin willen zetten
Op donderdag 24 juli 2014 21:57 schreef superworm het volgende: Als we opgeroepen zouden worden wil ik iig mortierman worden. Dat heb ik geleerd van Eugene Sledge/The Pacific. Achteraan de linie. Wil je binnen een week dood, word dan gewone rifleman of nog veel erger, machine gunner.
Medic Maar ik studeer nog, dus volgens mij hoef ik dan nog niet meteen.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
Medic Maar ik studeer nog, dus volgens mij hoef ik dan nog niet meteen.
HAHA, in een open veld iemand 'proberen' te redden met zijn darmen eruit. Gewoon iets als strateeg om jullie arme soldaten de dood in te helpen / of juist niet. Ligt aan mijn gemoedstoestand
Op donderdag 24 juli 2014 21:58 schreef Loveless85 het volgende: En even voor de duidelijkheid (zag meerdere vragen); de marechausse vertrekt morgen al naar het gebied.
Meerdere keren per jaar. en behalve een 'foei niet meer doen' niet nee. Maar janken zodra wij een paar boerenzonen met een walkietalkie bij hun in de voortuin willen zetten