Een opname van Oekraïne binnen de EU (houd de EU en de NAVO in deze discussie a.u.b. gescheiden) is geen versterking maar een verzwakking, voornamelijk vanwege de slechte economische situatie in dat land.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:25 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Rusland zal dus meer en meer landen annexeren. Dat is een groot probleem, want dan wordt het Europees deel dus kleiner en zal de EU nog moeilijker tegenwicht kunnen bieden aan Rusland.
Laat ik het zo zeggen: Europa wordt kleiner, Rusland wordt groter. Europa verliest aan bevolking, Rusland krijgt meer inwoners. Dan is wordt het steeds lastiger om dus tegenwicht te bieden aan Rusland.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:27 schreef DeJori het volgende:
[..]
Een opname van Oekraïne binnen de EU (houd de EU en de NAVO in deze discussie a.u.b. gescheiden) is geen versterking maar een verzwakking, voornamelijk vanwege de slechte economische situatie in dat land.
Net zoals de EU en de USA ook landen annexeerd?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:25 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Rusland zal dus meer en meer landen annexeren. Dat is een groot probleem, want dan wordt het Europees deel dus kleiner en zal de EU nog moeilijker tegenwicht kunnen bieden aan Rusland.
Laat ik het zo zeggen: onzin!!!quote:Op zondag 27 juli 2014 16:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen: Europa wordt kleiner, Rusland wordt groter. Europa verliest aan bevolking, Rusland krijgt meer inwoners. Dan is wordt het steeds lastiger om dus tegenwicht te bieden aan Rusland.
Welk land is precies geannexeerd door de VS? En de EU is geen land, de NAVO is ook geen land.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:31 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Net zoals de EU en de USA ook landen annexeerd?
Laat me niet lachen.
Lijstje: Syrie - burgeroorlog na inmenging van USA/EU. massamoorden met USA wapens.
Irak: burgeroorlog na inmenging van USA/EU. massamoorden met USA wapens.
Kosovo: schurkenstaat waar vrouwenhandel/drugshandel en wapen handel bloeit geleid door een oorlogsmisdadiger na inmenging van NATO
Bosnie; broeinest van Jihadisten waar de radicale Islam meer en meer zijn stempel drukt na inmenging van NATO
Lybie: chaos en verwarring. Burgeroorlog, aanslagen etc etc na inmenging van NATO. (net op het nieuws)
De meeste Oekraïne/Rusland onderwerpen worden willekeurig in al die topics over dat onderwerp besproken, dus het maakt niet eens zoveel uit waar je het post.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:33 schreef deelnemer het volgende:
Een mooie plek om deze discussie voort te zetten.
POL / De derde wereldoorlog kan zo weer in Europa ontstaan.
Annexatie kan ook zijn: onder invloed brengen van. Dit hoeft niet perse via gewapende interventie te gaan.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:32 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Welk land is precies geannexeerd door de VS? En de EU is geen land, de NAVO is ook geen land.
Maar hier volgens we de ontwikkelingen (nieuws dus).quote:Op zondag 27 juli 2014 16:34 schreef Shreyas het volgende:
[..]
De meeste Oekraïne/Rusland onderwerpen worden willekeurig in al die topics over dat onderwerp besproken, dus het maakt niet eens zoveel uit waar je het post.
Het is niet relevant wie is goed is of slecht. Nederland hoort bij de NAVO, de VS is onze bondgenoot. Rusland is verantwoordelijk voor de dood van bijna 200 Nederlandse burgers. Wat snap je daar niet aan? Het is vrij sneu dat je nu met voorbeelden komt over Bosnië, Kosovo, Syrië...dat slaat nergens op.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:35 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Annexatie kan ook zijn: onder invloed brengen van. Dit hoeft niet perse via gewapende interventie te gaan.
Lijstje klopt precies.
Maar blijkbaar zie jij de wereld als een Hollywood cowboy film: wij zijn de goeden en zij zijn de slechten?
Hij is dan ook geen echte Nederlander.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:38 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het is niet relevant wie is goed is of slecht. Nederland hoort bij de NAVO, de VS is onze bondgenoot. Rusland is verantwoordelijk voor de dood van bijna 200 Nederlandse burgers. Wat snap je daar niet aan? Het is vrij sneu dat je nu met voorbeelden komt over Bosnië, Kosovo, Syrië...dat slaat nergens op.
Het feit dat Amerika iets deed wat niet kon, betekent niet dat het van Rusland minder slecht is en dat we het maar gewoon moeten accepteren/laten gebeuren.
Rusland zal Europa heel hard nodig hebben, andersom niet zo. Europa is qua kennis en technologie superieur aan Rusland. Als Europa over zal stappen op Kernenergie zal het Russische gas niet eens meer nodig zijn.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:37 schreef Loekie1 het volgende:
Oekraine opdelen in een deel dat bij Rusland wil zijn een een deel dat zich Europees voelt?
We moeten hoe dan ook goede relaties met Rusland blijven houden, Rusland en Europa hebben elkaar in de toekomst waarschijnlijk hard nodig.
Welnee, we doen het al meer dan 2.000 jaar prima zonder Rusland.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:37 schreef Loekie1 het volgende:
Oekraine opdelen in een deel dat bij Rusland wil zijn een een deel dat zich Europees voelt?
We moeten hoe dan ook goede relaties met Rusland blijven houden, Rusland en Europa hebben elkaar in de toekomst waarschijnlijk hard nodig.
Wanneer gaan we overstappen?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Rusland zal Europa heel hard nodig hebben, andersom niet zo. Europa is qua kennis en technologie superieur aan Rusland. Als Europa over zal stappen op Kernenergie zal het Russische gas niet eens meer nodig zijn.
Nederland heeft zelf genoeg aardgas, dus wij hoeven niet over te stappen. Het gaat meer om de oostelijke landen in Europa.quote:
Je moet het ook eens zo zien: Gorbatsjov begon de USSR te ontmantelen en deelde gewoon de hele zooi op. Hupla Ukrainie werd gesticht en als toetje kreeg het de Krim, ZONDER enig referendum of historisch overzicht qua bevolkings samenstelling. Vele Russen vonden dit helemaal niets (en zeker de Krim bevolking en Oost Ukrainische bevolking) maar ja....regeringen luisteren gewoonweg niet naar hun onderdanen nietwaar?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:37 schreef Loekie1 het volgende:
Oekraine opdelen in een deel dat bij Rusland wil zijn een een deel dat zich Europees voelt?
We moeten hoe dan ook goede relaties met Rusland blijven houden, Rusland en Europa hebben elkaar in de toekomst waarschijnlijk hard nodig.
Dit is een goede site.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:40 schreef Midnight_snack het volgende:
Weet niet of 'ie al gepost is maar zag deze net voorbijkomen:
http://liveuamap.com/
Bij de VN zijn de landgrenzen duidelijk vast gesteld. Daar kun je het mee eens zijn of niet, maar dat geeft niemand het recht een land militair te veroveren en te annexeren. Vlaanderen was ook ooit van Nederland, stel dat Vlaanderen bij Nederland wilt horen en wij willen Vlaanderen, betekent het niet dat je zomaar de boel kan bezetten en de annexatie kan laten plaatsvinden. Zo ging dat vroeger ja, nu zijn we toch een stuk meer geciviliseerd.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:42 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je moet het ook eens zo zien: Gorbatsjov begon de USSR te ontmantelen en deelde gewoon de hele zooi op. Hupla Ukrainie werd gesticht en als toetje kreeg het de Krim, ZONDER enig referendum of historisch overzicht qua bevolkings samenstelling. Vele Russen vonden dit helemaal niets (en zeker de Krim bevolking en Oost Ukrainische bevolking) maar ja....regeringen luisteren gewoonweg niet naar hun onderdanen nietwaar?
Dus dit is oud zeer en wrok wat ook de overhand heeft. Men voelt zich daar Russisch en een stuk van Rusland.
Dus wie zijn wij om te bepalen wat deze mensen moeten voelen of doen?
Je snapt er niets van he....ik zeg niet dat we het moeten accepteren maar je moet ook niet als een blinde vink in de propaganda machine van de USA trappen en blindelings de Russen overal de schuld van geven.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:38 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het is niet relevant wie is goed is of slecht. Nederland hoort bij de NAVO, de VS is onze bondgenoot. Rusland is verantwoordelijk voor de dood van bijna 200 Nederlandse burgers. Wat snap je daar niet aan? Het is vrij sneu dat je nu met voorbeelden komt over Bosnië, Kosovo, Syrië...dat slaat nergens op.
Het feit dat Amerika iets deed wat niet kon, betekent niet dat het van Rusland minder slecht is en dat we het maar gewoon moeten accepteren/laten gebeuren.
Misschien zou dat wel gebeuren als verschillende buitenlandse geheime diensten de boel gaan ophitsen...zoals de CIA in Ukrainie...quote:Op zondag 27 juli 2014 16:43 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Bij de VN zijn de landgrenzen duidelijk vast gesteld. Daar kun je het mee eens zijn of niet, maar dat geeft niemand het recht een land militair te veroveren en te annexeren. Vlaanderen was ook ooit van Nederland, stel dat Vlaanderen bij Nederland wilt horen en wij willen Vlaanderen, betekent het niet dat je zomaar de boel kan bezetten en de annexatie kan laten plaatsvinden. Zo ging dat vroeger ja, nu zijn we toch een stuk meer geciviliseerd.
De USA heeft hier (helaas) weinig mee te maken. Het is de EU dat ''van zich laat horen'' maar verder niets doet. Waar hebben we dat toch eerder gezien. Internationale afspraken worden geschonden, Europa schreeuwt moord en brand, dreigt met futiele sancties maar doet uiteindelijk niets. Europa durft helemaal niets zonder de USA. Wat dat betreft is het een laffe boel hier. Als de EU snapt wat hier gebeurt kunnen ze maar een ding doen: Vanaf morgen fors investeren in defensiequote:Op zondag 27 juli 2014 16:44 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je snapt er niets van he....ik zeg niet dat we het moeten accepteren maar je moet ook niet als een blinde vink in de propaganda machine van de USA trappen en blindelings de Russen overal de schuld van geven.
Rusland heeft al miljardnen contracten met China gesloten en de grote pijplijn richting China is bijna klaar.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Rusland zal Europa heel hard nodig hebben, andersom niet zo. Europa is qua kennis en technologie superieur aan Rusland. Als Europa over zal stappen op Kernenergie zal het Russische gas niet eens meer nodig zijn.
Dit topic is een algemeen topic over de crisis in Oekraïne, alles wat daar aan gerelateerd is mag hier besproken worden, daar is dit topic voor. Als het je niet bevalt ga dan zelf ergens anders zeuren.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:47 schreef deelnemer het volgende:
Er is nu weer een invasie van dit topic. Laat ik duidelijk zijn.
Shreyas, Dutchko en anderen:
Voer deze discussie elders !!!!
Prima toch, hoe minder wij met ze te maken hebben, hoe beter.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:48 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Rusland heeft al miljardnen contracten met China gesloten en de grote pijplijn richting China is bijna klaar.
Die maken zich geen zorgen hoor...
Dit gaat anders over de Ukrainie en de buitenlandse machten die een schaakspel spelen om een land op te slokken. Wat is je probleem?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:47 schreef deelnemer het volgende:
Er is nu weer een invasie van dit topic. Laat ik duidelijk zijn.
Shreyas, Dutchko en anderen:
Voer deze discussie elders !!!!
Ja zou ik ook zeggen want de USA heeft het beste met jullie voor nietwaar?quote:Op zondag 27 juli 2014 16:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Prima toch, hoe minder wij met ze te maken hebben, hoe beter.
Goed ik houd dit topic voorlopig weer voor gezien.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:48 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dit topic is een algemeen topic over de crisis in Oekraïne, alles wat daar aan gerelateerd is mag hier besproken worden, daar is dit topic voor. Als het je niet bevalt ga dan zelf ergens anders zeuren.
De USA is onze bondgenoot inderdaad en ze schieten geen vliegtuigen met onze burgers uit de lucht. Verder weet ik niet of de USA het beste met ons voor heeft, dat is ook niet relevant, want wij hebben geen last van ze. Op economisch gebied kunnen we goed samen werken en op militair gebied zijn we helaas erg afhankelijk van de USA,quote:Op zondag 27 juli 2014 16:51 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ja zou ik ook zeggen want de USA heeft het beste met jullie voor nietwaar?![]()
![]()
Voel jij je nu geen kip met de gouden eieren?Uitknijpen tot je neervalt?
Klassieke 'pincer movement' zijn ze aan het uitvoeren. Een dubbele. Zowel voor de MH017 plek, als tegen Donetsk.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:40 schreef Midnight_snack het volgende:
Weet niet of 'ie al gepost is maar zag deze net voorbijkomen:
http://liveuamap.com/
De USA levert allerlei wapens aan enge terroristische groepen die bij duizenden burgers afslachten. Misschien geen Nederlandse burgers maar wel gewone mensen/kinderen in andere landen.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
De USA is onze bondgenoot inderdaad en ze schieten geen vliegtuigen met onze burgers uit de lucht. Verder weet ik niet of de USA het beste met ons voor heeft, dat is ook niet relevant, want wij hebben geen last van ze. Op economisch gebied kunnen we goed samen werken en op militair gebied zijn we helaas erg afhankelijk van de USA,
Hopelijk zullen de grotere Europese landen zich realiseren dat de EU zal moeten investeren en samenwerken om een sterke krijgsmacht te verkrijgen.
Dit argument heb je al eerder aangevoerd en heeft veel weg van de strekking: "Ja, maar zij doen het ook'' So what? Het feit dat de USA het doet, maakt het handelen van Rusland niet beter. En de Westerse wereld (Nederland in het bijzonder) is slachtoffer geworden van het handelen van Rusland. Dan heb ik verder niets te maken met wat de USA doet, Rusland moet boete en keihard aangepakt worden.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:01 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
De USA levert allerlei wapens aan enge terroristische groepen die bij duizenden burgers afslachten. Misschien geen Nederlandse burgers maar wel gewone mensen/kinderen in andere landen.
En daar word ik zo giftig om. Ze hebben een grote bek over een walgelijk incident (MH17) en schreeuwen meteen over de Russen die die wapens zouden hebben geleverd en DUS verantwoordelijk zouden zijn maar ze zwijgen in alle talen over hun eigen wapen leveringen die al duizenden doden hebben veroorzaakt.
Natuurlijk speelt dat ook een rol, in Afrika en Gaza gaat wekelijks honderden mensen dood. We zijn als land te klein om politieagent te spelen over wat er overal in deze wereld gebeurt. Logisch dat we ons in de eerste plaats bekommeren om onze eigen mensenquote:Maar schijnbaar is dat niet interessant want het niet ONZE doden.
Daarom zal de EU veel onafhankelijker moeten worden van de USA en Rusland. Vooral op economisch en militair gebied.quote:Wat ik wil zeggen: laat je geen zand in de ogen strooien. De USA en de Russen gebruiken ons als marionetten in hun machtsstrijd.
Yep. Ze proberen de seperatisten in tweeen te hakken. Probleem: als dat niet lukt kan je alles verliezen en ben je vaak je beste troepen en materieel kwijt.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klassieke 'pincer movement' zijn ze aan het uitvoeren. Een dubbele. Zowel voor de MH017 plek, als tegen Donetsk.
En ook de weg proberen te veroveren tussen de twee 'hoofdsteden'.
Het is geen argument en ik gebruik het niet. De schaamteloze USA gebruikt dit. Ik weet niet of je CNN kunt ontvangen maar het is een niet aflatende stroom van anti Russische propaganda wat daar afgerateld word.quote:Op zondag 27 juli 2014 17:06 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dit argument heb je al eerder aangevoerd en heeft veel weg van de strekking: "Ja, maar zij doen het ook'' So what? Het feit dat de USA het doet, maakt het handelen van Rusland niet beter. En de Westerse wereld (Nederland in het bijzonder) is slachtoffer geworden van het handelen van Rusland. Dan heb ik verder niets te maken met wat de USA doet, Rusland moet boete en keihard aangepakt worden.
[..]
Natuurlijk speelt dat ook een rol, in Afrika en Gaza gaat wekelijks honderden mensen dood. We zijn als land te klein om politieagent te spelen over wat er overal in deze wereld gebeurt. Logisch dat we ons in de eerste plaats bekommeren om onze eigen mensen
[..]
Daarom zal de EU veel onafhankelijker moeten worden van de USA en Rusland. Vooral op economisch en militair gebied.
Hoe zie je dat voor je, gezien Rusland medeverantwoordelijk is voor het terrorismequote:Op zondag 27 juli 2014 17:19 schreef Loekie1 het volgende:
Ik bedoel dat Rusland en Europa elkaar nodig (zullen) hebben in de strijd tegen het terrorisme.
Foto's na de klik:quote:U.S. Releases Pictures It Says Show Russia Shelled Ukraine From Across The Border
WASHINGTON — The U.S. government Sunday added weight to its allegations that Russia is deeply involved in the battles in Eastern Ukraine, releasing evidence on Sunday of Russia shelling eastern Ukraine from across the border and of separatists in the area using heavy weapons provided by Russia against the Ukrainian military.
The images from the Director of National Intelligence, released by the State Department on Sunday morning, further bolster the evidence that points to Russia’s deep involvement in destabilizing eastern Ukraine and backing pro-Russian separatists who wish to break away from Ukraine.
Moscow has cast the rebellion as a local affair, and denied accusations that it is a product of the Russian security apparatus.
This image shows evidence that “multiple rocket launchers” in Russia fired towards Ukrainian military positions in Ukraine, according to DNI:
The second image provided by DNI shows evidence of more strikes from across the border into Ukraine, with “artillery only found in Russian military units,” according to DNI.
The third DNI slide is, the agency says, a close-up of the strike shown in the previous slide.
And the final image released by the government shows “ground scarring at two multiple rocket launch sites oriented in the direction of Ukrainian military units,” according to the DNI release. The rockets were launched from within Ukraine.
On Wednesday, a Russian soldier, Vadim Grigoriev, posted several photos of Russian artillery positions on Russian Facebook clone VK with the caption, “We pounded Ukraine all night.” After Ukrainian media noticed his posts, Grigoriev deleted his profile and told Russian state media that his account had been hacked.
The State Department had previously accused Russia of shelling Ukraine from across the border, but had not released evidence for this until now.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
Erg jammer hoor.quote:Op zondag 27 juli 2014 16:52 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Goed ik houd dit topic voorlopig weer voor gezien.
quote:Op zondag 27 juli 2014 17:31 schreef DeJori het volgende:
[..]
Foto's na de klik:Hier meer over die Russische soldaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://ukraineatwar.blogs(...)ge-shows-russia.html
twitter:MiddleEast_BRK twitterde op zondag 27-07-2014 om 18:00:09#BreakingReports The #MH17 crash site is now under Ukrainian army control. reageer retweet
vroeg me al af wanneer ze dat gingen doen, die uitstulping is echt een perfecte mogelijkheid om te ze omsingelenquote:Op zondag 27 juli 2014 16:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klassieke 'pincer movement' zijn ze aan het uitvoeren. Een dubbele. Zowel voor de MH017 plek, als tegen Donetsk.
En ook de weg proberen te veroveren tussen de twee 'hoofdsteden'.
Dit zou echt baas zijn. Veroveren is 1, blijven behouden is 2.quote:Op zondag 27 juli 2014 18:01 schreef DeJori het volgende:
twitter:MiddleEast_BRK twitterde op zondag 27-07-2014 om 18:00:09#BreakingReports The #MH17 crash site is now under Ukrainian army control. reageer retweet
twitter:RolandOliphant twitterde op zondag 27-07-2014 om 18:04:46Rebels deny reports Torez, Shakhtyorsk and Snezhnoye have fallen. We'll only know which side is lying when it's safe for hacks to go check. reageer retweet
MAP of Grad shelling of Horlivka centertwitter:euromaidan twitterde op zondag 27-07-2014 om 16:24:58КАРТА ОБСТРЕЛА центра #Горловка террористами из Града с поселка Гольмовский @BenderBardrigezhttps://t.co/IMLgQL8FlW http://t.co/oPIoOiGYq5 reageer retweet
twitter:bishopk twitterde op zondag 27-07-2014 om 18:50:35Ukraine 'anti-terrorist operation' spokesman confirms to @BBCWillVernon #MH17 crash site still under rebel control, fighting continuing. reageer retweet
twitter:BBCWillVernon twitterde op zondag 27-07-2014 om 18:49:27#Ukraine govt spokesman Vladislav Seleznyov to BBC: #MH17 crash site is still under control of separatists. Fighting in the area continues. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |