FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vlucht MH17 uit Amsterdam neergeschoten boven Oekrane #119
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:00
Laatste updates
Voor woensdag 23 juli is een Dag van Nationale Rouw afgekondigd. Door het land zullen kerkklokken luiden en op overheidsgebouwen hangen vlaggen halfstok. Er zullen herdenkingsdiensten in het hele land gehouden worden. Rond 16.00 Nederlandse tijd zullen de eerste lichamen arriveren in Eindhoven. De koning, koningin en Mark Rutte zullen daarbij aanwezig zijn. Ook zal op dat moment een minuut stilte gehouden worden.

N.B.: In principe zijn winkels etc. gewoon open, maar dat is uiteraard aan de eigenaar. Meer details: http://www.rijksoverheid.(...)-nationale-rouw.html

De vliegtuigen met de eerste 40 lichamen zijn nu onderweg naar luchthaven Eindhoven. Op het moment liggen ze op schema om om 16:00 uur te landen. De vlucht kan hier gevolgd worden.

Online_MH17day2_736606a.jpg

_76388480_ukraine_malaysia_plane_624_latest_v2.jpg
Buk-missile-system-on-vid-009.jpg
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting
24omzab.jpg
Mogelijk bewijs van een raketinslag.
157g54y.jpg

De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisirs:

BtGbX3WIAAAsqOc.jpg:large
BtGeOpoCEAExBKm.jpg

Igor Bezler
SPOILER
x1c175.jpg
Igor Bezler, a field commander for the separatists in Gorlovka in eastern Ukraine, goes by the nom de guerre Bes, which means devil or demon in Russian.
According to Russian news reports Bes is a onetime security guard at a tractor factory and worked at an undertakers before being sacked after four months for allegedly embezzling funds.
It is Mr Bezlers voice which Ukrainian authorities claim is on the recordings of an intercepted telephone conversation between him and a Russian army colonel about the destruction of Malaysian flight MH17 - which was allegedly shot down by the rebels with a Buk surface-to-air missile, killing 298 people died, including 80 children and 10 Britons.

Mr Bezler is a wiry 49-year-old who normally wears his trademark army fatigues and cap over a blue and white striped Russian naval vest. He was born in Simferopol, Crimea, but is a Russian citizen and served as a Lieutenant Colonel in the Russian army, possibly in GRU, or military intelligence.
http://www.telegraph.co.u(...)er-for-stealing.html
Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
193 Nederland
43 Maleisi
27 Australi
12 Indonesi
10 Verenigd Koninkrijk
4 Belgi
4 Duitsland
3 Filippijnen
1 Canada
1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officile passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekrane
• Rusland legt de schuld bij de Oekraense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
• De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisirs overhandigd.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is n van de slachtoffers

Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Video Persconferentie 20 juli 17.50 uur (geluid ontbreekt eerste paar sec.)

Toespraak Rutte rond 18.00 op 19 juli

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Uitspraak Rutte in de middag van 18 juli
http://nos.nl/artikel/676517-rutte-onderste-steen-moet-boven.html

Rutte: onderste steen moet boven

Nederland zal niet rusten voor de daders van de mogelijke aanslag op het vliegtuig MH17 zijn opgespoord. Dit zei premier Rutte op een persconferentie over het neergestorte vliegtuig van Malaysia Airlines.

In de persconferentie gaven Rutte en minister Timmermans van Buitenlandse Zaken de laatste stand van zaken. Timmermans reist vanavond met een onderzoekersteam mee naar de regio.

Niet rusten

Het kabinet weet nog niet helemaal zeker of er sprake is van een aanslag. "Maar een ding moet glashelder zijn. De onderste steen moet boven. Als het een aanslag is moeten de daders worden opgespoord en hun gerechte straf krijgen. Eerder zullen we niet rusten. Daar hebben de slachtoffers en hun nabestaanden recht op," aldus Rutte.

Onafhankelijk onderzoek

Het kabinet eist een volledig onafhankelijk onderzoek. De premier heeft met de Russische president Poetin gesproken en die heeft Nederland beloofd dat er er zo'n onderzoek komt.

Rutte wil niet nu al zeggen dat hij er vertrouwen in heeft dat zo'n volledig onafhankelijk onderzoek er ook komt. "Dat vertrouwen moet groeien. Het moet blijken of de betrokken partijen in de regio mee gaan werken."

Niet speculeren

Hij weerspreekt dat Nederland te voorzichtig is. Andere landen, zoals Australi en de Verenigde Staten spreken nu al over de verantwoordelijkheid van Rusland. "Ik wil niet speculeren en vinger wijzen. Ik wil dat de feiten boven komen en zo is de kans groter dat zo'n onderzoek er komt.

Rutte zei verder dat het drama een "steeds tragischer verschijning" krijgt. "We horen steeds meer verhalen van individuele reizigers die niets vermoedend aan boord gingen, hun kansloze lot tegemoet". Hij zei dat heel Nederland intens meeleeft. "Nu blijkt weer hoe nauw een klein land verbonden is."
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
[quote]Dodental Nederlanders op 189

Het aantal Nederlandse slachtoffers bij de vliegramp met vlucht MH17 van Malaysia Airlines is weer naar boven bijgesteld. Er zijn ten minste 189 Nederlanders onder de passagiers van de vliegramp in Oekrane, meldt Malaysia Airlines op de website.

Van vier van de 298 mensen die aan boord waren, is de identiteit nog niet vastgesteld.

Behalve Nederland heeft ook Maleisi veel slachtoffers te betreuren. Volgens de laatste gegevens van Malaysia Airlines zijn er ten minste 44 Maleisische passagiers onder de doden. Dat is inclusief de bemanning van 15 personen. Verder kwamen de slachtoffers voornamelijk uit Australi (27) en Indonesi (12).

Berging
Op de plek waar gisteren vlucht MH17 neerstortte zijn tot nu toe 181 lichamen geborgen. Dat hebben de Oekraense autoriteiten bekendgemaakt tijdens een persconferentie. De berging verloopt moeizaam.

Lichamen en brokstukken liggen verspreid in een straal van 5 kilometer rond de plek van de crash. Lichamen liggen onder meer in tuinen van mensen. Mijnwerkers, hulpdiensten en burgers zoeken naar slachtoffers. De rampplek wordt bewaakt door bewapende separatisten.[/quote]

[q]Slachtoffers krijgen een gezicht

Heel langzaam wordt er iets meer duidelijk over de identiteit van de Nederlandse inzittenden van de verongelukte vlucht MH17 van Malaysia Airlines.

In diverse gemeenten doen namen de ronde van mensen die hoogstwaarschijnlijk aan boord waren.

De Amsterdamse aidsonderzoeker Joep Lange zat vrijwel zeker aan boord, samen met een aantal collega's. Ze waren op weg naar een conferentie in Australi.

"Een nachtmerrie"
De Naardense burgemeester heeft bevestigd dat een moeder met haar drie jonge kinderen in het verongelukte vliegtuig zat. "Het is een nachtmerrie", zegt burgemeester Joyce Sylvester.

De gemeente Cuijk maakt bekend dat waarschijnlijk een gezin van vier personen uit de gemeente aan boord zat. Burgemeester Wim Hillenaar schrijft: "Een gezin van vier, waarvan twee gewaardeerde medewerkers van de gemeente, zat ook aan boord van het toestel. Het nieuws is nauwelijks te bevatten en vervult ons, gemeentebestuur en alle collega's, met groot verdriet. Wij wensen alle familieleden, vrienden en andere naasten van dit gezin veel sterkte bij het verwerken van het verlies."

Vlaggen halfstok
In Neerkant hangen vlaggen halfstok. Het kleine dorp rouwt om het verlies van het gezin Wals. Vader, moeder en hun vier kinderen zaten donderdag in het neergestorte vliegtuig. Een beestje, een bloemetje, een kaart en een kaars bij de voordeur van hun woning bevestigen in stilte het trieste nieuws. De jongste van het gezin zat op de basisschool. De klasgenoten van het meisje worden op school opgevangen om samen te zijn.

Volendam rouwt om het overlijden van twee inwoners. Burgemeester Willem van Beek bevestigt het verlies op Twitter. Hij schrijft: "Ik heb even radiostilte (aandacht voor familie en collega's). Veel kracht gewenst."

Leerlingen
Ook in Woerden wordt getreurd. Drie leerlingen van het Minkema College zaten aan boord van MH17. Twee van hen zouden mogelijk in het gezelschap zijn van hun grootouders. Het Minkema College schrijft op Facebook: "Ouders hebben ons bevestigd dat drie van onze leerlingen aan boord zaten van vlucht MH17. Het betreft Robert-Jan en Frederique van Zijtveld (5 en 6 vwo) en Robin Hemelrijk (4 havo). Met grote verslagenheid hebben wij dit bericht ontvangen."

Op de website condoleance.nl zijn al ruim 5000 berichten binnengekomen waarin mensen hun medeleven betuigen aan nabestaanden van de slachtoffers van de vliegramp met vlucht MH17.[/q]

[quote][upd] PvdA onthutst door omkomen senator


Onder de 173 Nederlandse slachtoffers van de vliegramp in Oekrane, is ook een politicus.

Prof. dr. W.J. Witteveen, senator voor de PvdA in de Eerste Kamer, bleek n van de passagiers van vlucht MH17 te zijn, zo staat op de site van de Eerste Kamer te lezen.[/quote]
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
ace_elevenwoensdag 23 juli 2014 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef Elan het volgende:

[..]

Uurtje of 2 als er geen file staat rond dit tijdstip.
Ze zetten de weg af...
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef Elan het volgende:

[..]

Uurtje of 2 als er geen file staat rond dit tijdstip.
De route wordt vrijgemaakt van verkeer, zodat men kan doorrijden.
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 17:00
BtPGjxACAAEwTjX.jpg
;(
Red_85woensdag 23 juli 2014 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef TC_Artemis het volgende:

[..]

Er staan 40 auto's te veel.
Inclusief 2 vliegtuigen te veel en 1 verpulvert tot schroot.

Maar jammergenoeg is het even anders.
Kirovwoensdag 23 juli 2014 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef Elan het volgende:

[..]

Uurtje of 2 als er geen file staat rond dit tijdstip.
Snelwegen zijn volgens mij afgesloten
PicoMMPwoensdag 23 juli 2014 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef Elan het volgende:

[..]

Uurtje of 2 als er geen file staat rond dit tijdstip.
|:(
Bennywoensdag 23 juli 2014 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:00 schreef superniger het volgende:
[ afbeelding ]
;(
veelzeggend idd
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:00 schreef Kirov het volgende:

[..]

Snelwegen zijn volgens mij afgesloten
Echt?
Wat goed zeg _O_
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef Inaithnir het volgende:
I

[..]

Denk dat ze die kist zoveel mogelijk dicht willen houden
Nee natuurlijk niet. Die gaan meteen open en de zakken met lichamen gaan in de vriezer.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:01
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef amaranta het volgende:

[..]

Die keuze krijg je niet.
Als iemand (redelijk) gaaf eruit ziet, kan best zijn dat de nabestaanden de overledene wel te zien krijgen.
Sie_scheitern_Eposwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef roos85 het volgende:

[..]

Als iemand (redelijk) gaaf eruit ziet, kan best zijn dat de nabestaanden de overledene wel te zien krijgen.
Denk je dat die er bij zitten?
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef Elan het volgende:

[..]

Echt?
Wat goed zeg _O_
Als je het al wist, waarom doe je dan alsof je het niet weet vraag ik me af.
.Exewoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
15s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:56 schreef Webschip het volgende:

[..]

Niemand anders die dat zag?
Ja viel mij ook op
Bennywoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef Elan het volgende:

[..]

Echt?
Wat goed zeg _O_
http://www.anwb.nl/alarmc(...)s-dicht-voor-colonne
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:

[..]

Denk je dat die er bij zitten?
Ja, die zitten er bij. Ga maar even op liveleak kijken
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:

[..]

Denk je dat die er bij zitten?
Weet wel zeker heb foto's gezien van lijken die geheel in tact waren.
Kirovwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef Elan het volgende:

[..]

Echt?
Wat goed zeg _O_
http://www.politie.nl/nie(...)ne-in-hilversum.html
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef Elan het volgende:

[..]

Echt?
Wat goed zeg _O_
NOS blijft het ook op Ned 1 volgen, t/m Hilversum. Ik vermoed een heli, maar heb geen idee.
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
Er wordt een strook van 5km voor tot 5km na de stoet vrijgehouden door de politie.
ace_elevenwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Ja, die zitten er bij. Ga maar even op liveleak kijken
Ook na zoveel dagen nog?
koekiiwoensdag 23 juli 2014 @ 17:02
Heftig allemaal dit ;(
Sie_scheitern_Eposwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Ja, die zitten er bij. Ga maar even op liveleak kijken
Heb ik gedaan, toen de ramp net gebeurd was. Niet nadat ze drie dagen in de zon hebben gelegen op een blote akker.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef Inaithnir het volgende:
Er wordt een strook van 5km voor tot 5km na de stoet vrijgehouden door de politie.
Maar wat als er nu al file staat dan?
Webschipwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
Nog een kist zonder knoppen

Zal wel een ander soort zijn.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:58 schreef iBenny het volgende:

[..]

enerzijds ook wel raar dat die stickers niet aan de binnenkant zitten
Op de buitenkant staat van wie de kist zegmaar. Ook om vergissingen te voorkomen.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef superworm het volgende:

[..]

NOS blijft het ook op Ned 1 volgen, t/m Hilversum. Ik vermoed een heli, maar heb geen idee.
Dat is dan de eerste keer dat ik de NOS gebruik zie maken van een heli.
Ik vermoed via verslaggevers waartussen ze zullen schakelen.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Maar wat als er nu al file staat dan?
Matrixborden duh
Yaaarwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef Elan het volgende:

[..]

Weet wel zeker heb foto's gezien van lijken die geheel in tact waren.
Dat is best wel fijn, denk ik.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef roos85 het volgende:

[..]

Als iemand (redelijk) gaaf eruit ziet, kan best zijn dat de nabestaanden de overledene wel te zien krijgen.
Niemand ziet er na zo'n crash nog gaaf uit meid
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef koekii het volgende:
Heftig allemaal dit ;(
Inderdaad.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Webschip het volgende:
Nog een kist zonder knoppen

Zal wel een ander soort zijn.
Misschien zodat je ze beter kunt opstapelen?
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:03
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Maar wat als er nu al file staat dan?
Dan wordt die opgelost door de politie. Echt, maak je geen zorgen.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef Elan het volgende:

[..]

Weet wel zeker heb foto's gezien van lijken die geheel in tact waren.
pure propaganda
MrBadGuywoensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Ja, die zitten er bij. Ga maar even op liveleak kijken
Sommige lichamen zagen er net na het ongeluk nog redelijk goed uit, maar daarna hebben ze ook nog een hele tijd in de (warme) open lucht gelegen voordat ze naar de koeltrein zijn gebracht.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef 20100 het volgende:

[..]

Niemand ziet er na zo'n crash nog gaaf uit meid
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef Elan het volgende:

[..]

Weet wel zeker heb foto's gezien van lijken die geheel in tact waren.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:02 schreef koekii het volgende:
Heftig allemaal dit ;(
idd

Al vond ik het recalcitrante flesje wel even een goede ontspanner
Bennywoensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Collide het volgende:

[..]

Misschien zodat je ze beter kunt opstapelen?
ze stapelen niet
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Dat is dan de eerste keer dat ik de NOS gebruik zie maken van een heli.
Ik vermoed via verslaggevers waartussen ze zullen schakelen.
Wel vaker hoor. Bijvoorbeeld bij de kroning van de koning.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Yaaar het volgende:

[..]

Dat is best wel fijn, denk ik.
Dat meisje van 5 dat vandaag in de krant stond dat is omgekomen met haar ouders (halfbloedje) heb ik op een akker zien liggen ben er nog van slag door :'( :'(
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Webschip het volgende:
Nog een kist zonder knoppen

Zal wel een ander soort zijn.
is een goedkopere kist voor mensen zonder uitvaartverzekering
Bennywoensdag 23 juli 2014 @ 17:04
Nog een zonder doppen
Webschipwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Collide het volgende:

[..]

Misschien zodat je ze beter kunt opstapelen?
Ze zijn sowieso lastig te stapelen, omdat ze schuin aflopen.
Chevalricwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 16:59 schreef Elan het volgende:

[..]

Uurtje of 2 als er geen file staat rond dit tijdstip.
De file gaat maar even aan de kant, zodat de colonne er tussendoor kan; of de colonne over de vluchtstrook erlangs, zonder lastigvallen van de filerijders. Dat zou pas getuigen van respect voor de slachtoffers.
Ucciewoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Yaaar het volgende:

[..]

Dat is best wel fijn, denk ik.
Maar zelfs al is het lichaam in tact, dat wil je nu niet meer zien.
IkStampOpTacoswoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
Wel raar opzich dat militairen dit doen.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef superworm het volgende:

[..]

Wel vaker hoor. Bijvoorbeeld bij de kroning van de koning.
Ok, we zien het wel :)
amarantawoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:01 schreef roos85 het volgende:

[..]

Als iemand (redelijk) gaaf eruit ziet, kan best zijn dat de nabestaanden de overledene wel te zien krijgen.
Lijkt mij niet. Ik hoop het wel voor de nabestaanden. Dat zorgt voor acceptatie.
Geloof me, er is niks zo pijnlijk als afscheid nemen van een 'gesloten' kist.
Een kist die niet open is geweest omdat de aanblik van wat er in zit zo pijnlijk is.
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
Wat lopen die mensen langzaam....
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Sommige lichamen zagen er net na het ongeluk nog redelijk goed uit, maar daarna hebben ze ook nog een hele tijd in de (warme) open lucht gelegen voordat ze naar de koeltrein zijn gebracht.
Lijkt mij vrij naar dat wanneer je als nabestaande ondanks de crash een mogelijkheid tot afscheid had en dit (waarschijnlijk) niet meer mogelijk is door de ontbinding.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
15s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef Snowballed het volgende:

[..]

idd

Al vond ik het recalcitrante flesje wel even een goede ontspanner
dit
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Wel raar opzich dat militairen dit doen.
Jij had het de vulploeg van de lokale Aldi laten doen?
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
De komende dagen worden de overige geborgen lichamen vanuit Oekrane naar Nederland vervoerd. Dezelfde ceremonie zal voor hen worden herhaald. Het koninklijk paar zal daar niet bij aanwezig zijn, wel zullen er telkens leden van het kabinet aanwezig zijn. (Novum)
Red_85woensdag 23 juli 2014 @ 17:05
Volgens mij rookt er een server bij Danny en Iteeeeeejer.
Bennywoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef 20100 het volgende:

[..]

is een goedkopere kist voor mensen zonder uitvaartverzekering
nee.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Wel raar opzich dat militairen dit doen.
Niemand anders kan dit
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef iBenny het volgende:

[..]

ze stapelen niet
bron?
Webschipwoensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef iBenny het volgende:
Nog een zonder doppen
Inderdaad.

Ik weet niet waarom.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 17:05
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Wel raar opzich dat militairen dit doen.
Had jij liever de lokale voetbalvereniging ingeschakeld dan?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef iBenny het volgende:
Nog een zonder doppen
Zou het niet gewoon zo zijn dat je te maken hebt met voorraden van een bepaald model?
Dat er verschil in zit?
Het gaat hier om aanzienlijke aantallen.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Had jij liever de lokale voetbalvereniging ingeschakeld dan?
Psv :')
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:06
Dit moet ook wel heel erg zwaar zijn als familie om mee te maken:
quote:
Een Australische familie is op tragische wijze getroffen door de vliegramp in Oekrane. Twee familieleden zaten gisteren in het Malaysia Airlines-toestel dat lijkt te zijn neergeschoten, terwijl twee andere familieleden aan boord waren van de Boeing 777 van Malaysia Airlines met vluchtnummer MH370 die in maart op mysterieuze wijze verdween en tot dusver niet is gevonden.
Disanawoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef Uccie het volgende:

[..]

Maar zelfs al is het lichaam in tact, dat wil je nu niet meer zien.
Het is waarschijnlijk beter van niet.
Blesterwoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
Taiwan bij noodlanding 51 doden...

Binnen korte tijd wel heel veel nieuws over vliegtuigen zeg...
Tyronwoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef 20100 het volgende:

[..]

is een goedkopere kist voor mensen zonder uitvaartverzekering
daar hielden ze in oekraine rekening mee ja
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Wel raar opzich dat militairen dit doen.
Waarom raar?
Ik zie jou niet elke kist optillen in de brandende zon zonder te weten wie erin ligt en hoe zwaar diegene is.
anonymoussiewoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:04 schreef iBenny het volgende:
Nog een zonder doppen
Zijn er meer van.
Bennywoensdag 23 juli 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Zou het niet gewoon zo zijn dat je te maken hebt met voorraden van een bepaald model?
Dat er verschil in zit?
Het gaat hier om aanzienlijke aantallen.
denk dat dat t idd is
Twiitchwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef Webschip het volgende:

[..]

Inderdaad.

Ik weet niet waarom.
Opstapelen? Degene zonder doppen lagen bovenop?
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef Webschip het volgende:

[..]

Inderdaad.

Ik weet niet waarom.
Gewoon een kwestie van voorraad denk ik hoor, zou er niet teveel achter zoeken.
ace_elevenwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Waarom raar?
Ik zie jou niet elke kist optillen in de brandende zon zonder te weten wie erin ligt en hoe zwaar diegene is.
Met zijn 8-en?? Lijkt me wel...
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Zou het niet gewoon zo zijn dat je te maken hebt met voorraden van een bepaald model?
Dat er verschil in zit?
Het gaat hier om aanzienlijke aantallen.
Precies. Je kunt niet zomaar ineens 40 lijkkisten extra produceren die er dan ook nog hetzelfde uit zien.
Speculariumwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:03 schreef Webschip het volgende:
Nog een kist zonder knoppen

Zal wel een ander soort zijn.
In die knoppen zitten de schroeven.
Blijkbaar waren de knoppen op gezien de gigantische levering van kisten in 1x.

Ik zou er niet teveel achter zoeken.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Opstapelen? Degene zonder doppen lagen bovenop?
Ze hebben niet gestapeld.
Ucciewoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef Disana het volgende:

[..]

Het is waarschijnlijk beter van niet.
Wordt ook afgeraden. Familieleden moet je je niet zo herinneren.
mailywoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:00 schreef superniger het volgende:
[ afbeelding ]
;(
WimLex zonder de betonspray van zijn moeder ...
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Opstapelen? Degene zonder doppen lagen bovenop?
Klinkt plausibel ;)
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Niemand anders kan dit
Tenminste ik weet (uit ervaring) dat de brandweer het ook kan..
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Opstapelen? Degene zonder doppen lagen bovenop?
Ze stapelen niet.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
Misschien zijn die kisten zonder doppen. Steviger voor zwaardere personen. Of juist voor kinderen oid.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef Persefoneia het volgende:

[..]

Zou het niet gewoon zo zijn dat je te maken hebt met voorraden van een bepaald model?
Dat er verschil in zit?
Het gaat hier om aanzienlijke aantallen.
Jezus honderden mensen zijn gestorven en jullie hebben het over het design van de kisten?
IkStampOpTacoswoensdag 23 juli 2014 @ 17:07
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef Elan het volgende:

[..]

Jij had het de vulploeg van de lokale Aldi laten doen?
Nee. Mensen die dit fulltime doen.
Sie_scheitern_Eposwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Collide het volgende:
Misschien zijn die kisten zonder doppen. Steviger voor zwaardere personen. Of juist voor kinderen oid.
Of voor resten?
Sapstengelwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef Blester het volgende:
Taiwan bij noodlanding 51 doden...

Binnen korte tijd wel heel veel nieuws over vliegtuigen zeg...
Selectieve perceptie.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef amaranta het volgende:

[..]

Lijkt mij niet. Ik hoop het wel voor de nabestaanden. Dat zorgt voor acceptatie.
Geloof me, er is niks zo pijnlijk als afscheid nemen van een 'gesloten' kist.
Een kist die niet open is geweest omdat de aanblik van wat er in zit zo pijnlijk is.
Ik hoop het ook, ik vond het fijn bij de overlijdens die ik heb meegemaakt de persoon nog toonbaar was en dat de kist open was.
Ik geloof je meteen dat wanneer dit niet kan erg pijnlijk is en het stukje acceptatie moeilijker maakt.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Collide het volgende:
Misschien zijn die kisten zonder doppen. Steviger voor zwaardere personen. Of juist voor kinderen oid.
Zoek er niet teveel achter. Moeten alle kisten hetzelfde zijn dan? Het hangt waarschijnlijk gewoon van de voorraad af.
Disanawoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
7s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Uccie het volgende:

[..]

Wordt ook afgeraden. Familieleden moet je je niet zo herinneren.
Maar zouden ze niet door familie gedentificeerd moeten worden.
IkStampOpTacoswoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:06 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Waarom raar?
Ik zie jou niet elke kist optillen in de brandende zon zonder te weten wie erin ligt en hoe zwaar diegene is.
Miltairen hebben er verder weinig mee te maken.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:08 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Selectieve perceptie.
Klopt. Net als wanneer je vriendin zwanger is plots overal zwangere vrouwen zien lopen.
TwyLightwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Nee. Mensen die dit fulltime doen.
Er zijn geen fulltime kistendragers.
PicoMMPwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
Jezus, ga lekker over dopjes praten van kisten.

Er moesten ZSM bijna 300 kisten naar Charkov, dan ga je niet rustig modelletjes uitzoeken.
BorusBulldogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Nee. Mensen die dit fulltime doen.
Fulltime ceremoniele begrafenis? Waar gebeurt dat?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef 20100 het volgende:

[..]

Jezus honderden mensen zijn gestorven en jullie hebben het over het design van de kisten?
Het gaat om iets wat opvalt. Verder niets.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Nee. Mensen die dit fulltime doen.
Die kunnen dat nooit zo gecordineerd en netjes als militairen, die zijn hier zelfs speciaal voor getraind dit soort protocollen ook met die pasjes en dingetjes.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:08
Wat moeten die mensen het warm hebben daar zeg, pfff. Alhoewel er misschien wel aardig wat wind staat op zo'n open vlakte.
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:08
Mensen, die doppen waren gewoon op. Zoek er niks achter. Ze hoeven helemaal geen identificatie aan de buitenkant erop te doen want alle kisten gaan in Hilversum meteen open en in de vriezer. Op de lijkzak zal wel een papiertje zitten met de eerste gegevens.
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef 20100 het volgende:

[..]

Jezus honderden mensen zijn gestorven en jullie hebben het over het design van de kisten?
Spot niet met Jezus, het is al erg genoeg of ga ergens anders trollen.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
7s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Uccie het volgende:
Wordt ook afgeraden. Familieleden moet je je niet zo herinneren.
Beste maat van me in zijn kist zien liggen nadat ie al 6 dagen dood was. Geen pretje. Dat beeld heeft me nog vrij lang lastiggevallen.
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:08 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Zoek er niet teveel achter. Moeten alle kisten hetzelfde zijn dan? Het hangt waarschijnlijk gewoon van de voorraad af.
Die kisten hebben - voor zover ik kon zien - lege gaten op de deksel. Dus wel degelijk dat er doppen/schroeven ontbreken.
Ucciewoensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef ace_eleven het volgende:

[..]

Met zijn 8-en?? Lijkt me wel...
Niet 1x maar 4 of 5 x En het moet er ook een beetje strak uitzien.
Alle respect voor de dragers hier op de begraafplaats, maar het zijn vrijwilligers die iets minder gewend zijn in het gelid te lopen.
Sapstengelwoensdag 23 juli 2014 @ 17:09
Die doppen zijn gestolen door Russische separatisten om mee naar de oproerpolitie te gooien.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Nee. Mensen die dit fulltime doen.
velen zijn op vakantie
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:08 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Zoek er niet teveel achter. Moeten alle kisten hetzelfde zijn dan? Het hangt waarschijnlijk gewoon van de voorraad af.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:08 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Wat moeten die mensen het warm hebben daar zeg, pfff. Alhoewel er misschien wel aardig wat wind staat op zo'n open vlakte.
Kun je je voorstellen hoe het dan is om in een warm land op uitzending te zijn.
Maar dat gaat off-topic.
Adolecenswoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

Nee. Mensen die dit fulltime doen.
40 lijken uit militaire vliegtuigen halen met allerlei hoogwaardigheids bekleders?

Je denkt dat daar fulltime jobs in te vinden zijn?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
Vanmiddag in een cafe midden op de wallen. 16:00 ging de muziek uit, maar de minuut stilte begon pas 16:07.

Vanaf 16:00 was dus iedereen 8-9 minuten stil.

Het had wel iets. Zeker omdat er veel toeristen aanwezig waren. Die er soms helemaal niks mee te maken hadden. Maar iedereen was netjes stil.
IkStampOpTacoswoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:08 schreef Elan het volgende:

[..]

Die kunnen dat nooit zo gecordineerd en netjes als militairen, die zijn hier zelfs speciaal voor getraind dit soort protocollen ook met die pasjes en dingetjes.
hmm ja maar met alle militaire groeten er bij enz. Alsof ze collegas wegdragen in plaats van gewone burgers.
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef Fokker89 het volgende:
Vanmiddag in een cafe midden op de wallen. 16:00 ging de muziek uit, maar de minuut stilte begon pas 16:07.

Vanaf 16:00 was dus iedereen 8-9 minuten stil.

Het had wel iets. Zeker omdat er veel toeristen aanwezig waren. Die er soms helemaal niks mee te maken hadden. Maar iedereen was netjes stil.
O+
Yaaarwoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef Uccie het volgende:

[..]

Maar zelfs al is het lichaam in tact, dat wil je nu niet meer zien.
Ik zou het wel willen zien als het een dierbare zou zijn. Raar misschien, mja.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:08 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Selectieve perceptie.
Kun je nagaan hoe snel zo'n BUK van Oost-Oekraine naar Taiwan wordt gereden. ;)
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
OOK CEREMONIE VOOR VOLGENDE VLUCHTEN
Morgen en overmorgen zullen rond 16.00 de volgende vliegtuigen arriveren met slachtoffers van de ramp met de MH17. Net als vandaag zal ook bij de aankomst van die toestellen een ceremonie worden gehouden, die hetzelfde schema volgt als vandaag. Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en premier Rutte zullen in tegenstelling tot vandaag daar niet bij aanwezig zijn.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

hmm ja maar met alle militaire groeten er bij enz. Alsof ze collegas wegdragen in plaats van gewone burgers.
Is een collega meer waard dan een burger?
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:10
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

hmm ja maar met alle militaire groeten er bij enz. Alsof ze collegas wegdragen in plaats van gewone burgers.
Militairen zijn er toch voor alle Nederlanders man.
zaidwoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:09 schreef Sapstengel het volgende:
Die doppen zijn gestolen door Russische separatisten om mee naar de oproerpolitie te gooien.
:')
Sunri5ewoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
Pfff wat een geneuzel hier over die doppen. Lekker boeiend allemaal :') !
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
Mooie foto

BtPMlLdIEAAGf_h.jpg
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

hmm ja maar met alle militaire groeten er bij enz. Alsof ze collegas wegdragen in plaats van gewone burgers.
Militairen staan in dienst van hun land en hun burgers, daar hoort dit bij.
Adolecenswoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef IkStampOpTacos het volgende:

[..]

hmm ja maar met alle militaire groeten er bij enz. Alsof ze collegas wegdragen in plaats van gewone burgers.
ik vind dit het meest waardig ipv wat burgers die ongecontroleerd en niet synchroon door elkaar lopen en kisten in auto's schuiven hoor.
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef Loveless85 het volgende:
Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en premier Rutte zullen in tegenstelling tot vandaag daar niet bij aanwezig zijn.
Die verschijnen ook alleen maar als er camera's aanwezig zijn. :{
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:11
BtPFlyNCAAAlLdF.jpg:large
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
Vette foto
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef Adolecens het volgende:

[..]

ik vind dit het meest waardig ipv wat burgers die ongecontroleerd en niet synchroon door elkaar lopen en kisten in auto's schuiven hoor.
Inderdaad
IkStampOpTacoswoensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Is een collega meer waard dan een burger?
Geen idee. Wie beweert dat?
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
Indrukwekkende foto..
amarantawoensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Collide het volgende:
Misschien zijn die kisten zonder doppen. Steviger voor zwaardere personen. Of juist voor kinderen oid.
Die doppen zijn niets anders dan de schroeven waarmee de deksel op de kist zit
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef DeJori het volgende:
Mooie foto

[ afbeelding ]
Wow.
Midnight_snackwoensdag 23 juli 2014 @ 17:12
quote:
Wat een mooie foto
Aiko_woensdag 23 juli 2014 @ 17:13
quote:
Indrukwekkend. Mooi gebaar.
Mag ik 'm lenen voor FB?
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:13
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef Loveless85 het volgende:
OOK CEREMONIE VOOR VOLGENDE VLUCHTEN
Morgen en overmorgen zullen rond 16.00 de volgende vliegtuigen arriveren met slachtoffers van de ramp met de MH17. Net als vandaag zal ook bij de aankomst van die toestellen een ceremonie worden gehouden, die hetzelfde schema volgt als vandaag. Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en premier Rutte zullen in tegenstelling tot vandaag daar niet bij aanwezig zijn.
Jezus dan hebben ze er wel even werk mee...
Ik vroeg me ook al af of ze dit nou voor deze slachtoffers alleen deden... vond het al een beetje vreemd..

Maar dan zijn ze nog wel even bezig dus..
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:13
quote:
Heel indrukwekkende foto... Zucht. Schijt-conflict...
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:13
Wat je met photoshop toch allemaal niet kan doen.
Ucciewoensdag 23 juli 2014 @ 17:13
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef Yaaar het volgende:

[..]

Ik zou het wel willen zien als het een dierbare zou zijn. Raar misschien, mja.
Je herkent er je dierbare amper nog in en het blijft je hele leven bij je.
Maar als je het echt zou willen zou het je niet verboden moeten worden.
Vattawoensdag 23 juli 2014 @ 17:13
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:09 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Spot niet met Jezus,
;(
FritsFlitswoensdag 23 juli 2014 @ 17:14
quote:
Jeetje, wat een krachtige foto
lady-wrbwoensdag 23 juli 2014 @ 17:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef sneakydesert het volgende:

[..]

Precies. Je kunt niet zomaar ineens 40 lijkkisten extra produceren die er dan ook nog hetzelfde uit zien.
volgens mijn buurman zijn er heel veel rouwkisten die op voorraad liggen.

dat vroeg ik me namelijk ook af

en voordat ik de vraag krijg waarom mijn buurman dat weet: zijn vrouw rijdt op een lijkwagen
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:13 schreef 0108daniel het volgende:
Wat je met photoshop toch allemaal niet kan doen.
Wat insinueer je hiermee?
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:14
Toch wel allemaal verschillende auto's hoor als je goed kijkt.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Militairen staan in dienst van hun land en hun burgers, daar hoort dit bij.
Bij overleden brandweermensen doet de brandweer het zelf.. ook op deze manier
Lonaawoensdag 23 juli 2014 @ 17:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef DeJori het volgende:
Mooie foto

[ afbeelding ]
Ik had m al langs zien komen. Ik vind m prachtig, ingetogen, respectvol en droevig.
Felixawoensdag 23 juli 2014 @ 17:14
Nu nog vier auto's als het goed is.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:14 schreef Felixa het volgende:
Nu nog vier auto's als het goed is.
Na het vertrek van de zestien wagens halen vier andere wagens de laatste slachtoffers op. Hier is voor gekozen om het tillen van de kisten naar de lijkwagens synchroon te laten verlopen. De vier kisten die als laatste uit het vliegtuig worden gehaald, komen allemaal uit het vliegtuig waarin de meeste slachtoffers zijn vervoerd.
De wagens die met de achterkant naar dat vliegtuig toe staan, zijn bij vertrek vol. Als de militairen de laatste vier kisten, ook afkomstig uit dat vliegtuig, in wagens willen tillen, zouden ze moeten omlopen naar de rij wagens die met de achterkant naar het andere vliegtuig staan.
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:14 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

volgens mijn buurman zijn er heel veel rouwkisten die op voorraad liggen.

dat vroeg ik me namelijk ook af

en voordat ik de vraag krijg waarom mijn buurman dat weet: zijn vrouw rijdt op een lijkwagen
Logisch. Bij rampen en dergelijke moet dat gewoon op voorraad zijn.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:15
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:09 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Spot niet met Jezus, het is al erg genoeg of ga ergens anders trollen.
go cry me a river jezuslover
Studiotjewoensdag 23 juli 2014 @ 17:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:14 schreef Felixa het volgende:
Nu nog vier auto's als het goed is.
't waren er 20 per keer. Dus 40 moeten er zijn geweest.

Of heb ik scheel geteld.
Zuivelkoewoensdag 23 juli 2014 @ 17:15
Waarom die vier auto's er niet bij? 2 bij elke rij?
So_Surrealwoensdag 23 juli 2014 @ 17:15
Op Radio 538 heb je zo'n speciale programmering, dus met aangevraagde rouwige muziek.

Vraagt iemand Dotan - Home aan met de volgende text :N

quote:
Feel it crashing and burning, till it all collides.
Strike a match lit the fire, shining up the sky.
As it all comes down again.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:14 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Ik had m al langs zien komen. Ik vind m prachtig, ingetogen, respectvol en droevig.
Jammer dat de kwaliteit zo slecht is.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:09 schreef Snoepje5 het volgende:

[..]

Die kisten hebben - voor zover ik kon zien - lege gaten op de deksel. Dus wel degelijk dat er doppen/schroeven ontbreken.
misschien een koperdief daar in Oekraine?
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:15 schreef So_Surreal het volgende:
Op Radio 538 heb je zo'n speciale programmering, dus met aangevraagde rouwige muziek.

Vraagt iemand Dotan - Home aan met de volgende text :N

[..]

Wat erg.
Felixawoensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:15 schreef Studiotje het volgende:

[..]

't waren er 20 per keer. Dus 40 moeten er zijn geweest.

Of heb ik scheel geteld.
In de Hercules zaten 16 kisten. Stonden net 6 auto's.
RAVWwoensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:15 schreef Studiotje het volgende:

[..]

't waren er 20 per keer. Dus 40 moeten er zijn geweest.

Of heb ik scheel geteld.
de laatste waren het er maar 16 ( 6 bij de Herc )
Red_85woensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:15 schreef 20100 het volgende:

[..]

go cry me a river jezuslover
Ach, sommige mensen hebben het geloof nodig om het leven begrijpbaar te maken. Sommige niet. Laat lekker in hun waarde.
Als ze het maar niet gaan opdringen.
YouCanLeaveYourHeadOnwoensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef DeJori het volgende:
Mooie foto

[ afbeelding ]
Lijkt wel een schilderij of bewerkt. Prachtig
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:16
Ik had nog wel een toespraak van koning of minister verwacht.
Distinctionwoensdag 23 juli 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:15 schreef Zuivelkoe het volgende:
Waarom die vier auto's er niet bij? 2 bij elke rij?
Na het vertrek van de zestien wagens halen vier andere wagens de laatste slachtoffers op. Hier is voor gekozen om het tillen van de kisten naar de lijkwagens synchroon te laten verlopen. De vier kisten die als laatste uit het vliegtuig worden gehaald, komen allemaal uit het vliegtuig waarin de meeste slachtoffers zijn vervoerd.

De wagens die met de achterkant naar dat vliegtuig toe staan, zijn bij vertrek vol. Als de militairen de laatste vier kisten, ook afkomstig uit dat vliegtuig, in wagens willen tillen, zouden ze moeten omlopen naar de rij wagens die met de achterkant naar het andere vliegtuig staan.

Aldus NRC
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:17
ik heb het gevonden, het ging op dit toestel:


malaysia-airline-retires-mh17-flight-number.jpg
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:10 schreef Fokker89 het volgende:
Vanmiddag in een cafe midden op de wallen. 16:00 ging de muziek uit, maar de minuut stilte begon pas 16:07.

Vanaf 16:00 was dus iedereen 8-9 minuten stil.

Het had wel iets. Zeker omdat er veel toeristen aanwezig waren. Die er soms helemaal niks mee te maken hadden. Maar iedereen was netjes stil.
wat als je nou net bezig bent om 16u?
YouCanLeaveYourHeadOnwoensdag 23 juli 2014 @ 17:17
Daar gaan ze.
raptorixwoensdag 23 juli 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:05 schreef roos85 het volgende:

[..]

Lijkt mij vrij naar dat wanneer je als nabestaande ondanks de crash een mogelijkheid tot afscheid had en dit (waarschijnlijk) niet meer mogelijk is door de ontbinding.
Van de week gaf een expert te kennen dat ze in dat soort gevallen wel eens de nabestaanden erbij laten, maar dat het lichaam niet uit de lijkzak word gehaald.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef DeJori het volgende:
Mooie foto

[ afbeelding ]
quote:
Wat mij betreft kunnen deze foto's in de OP...
lady-wrbwoensdag 23 juli 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:14 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Toch wel allemaal verschillende auto's hoor als je goed kijkt.
rouwauto's zijn niet universeel.
er zijn verschillende types (en kleuren)
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:17 schreef roos85 het volgende:

[..]

[..]

Wat mij betreft kunnen deze foto's in de OP...
Net als die van WimLex en Max
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:16 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:

[..]

Lijkt wel een schilderij of bewerkt. Prachtig
Hij is inderdaad bewerkt, maar dat geeft niet.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:17 schreef 0108daniel het volgende:
ik heb het gevonden, het ging op dit toestel:


[ afbeelding ]
Dat is een 737
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:17 schreef roos85 het volgende:

[..]

[..]

Wat mij betreft kunnen deze foto's in de OP...
Inderdaad
Sunri5ewoensdag 23 juli 2014 @ 17:18
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:15 schreef So_Surreal het volgende:
Op Radio 538 heb je zo'n speciale programmering, dus met aangevraagde rouwige muziek.

Vraagt iemand Dotan - Home aan met de volgende text :N

[..]

Ja wat erg zeg
icloudwoensdag 23 juli 2014 @ 17:18
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:17 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

rouwauto's zijn niet universeel.
er zijn verschillende types (en kleuren)
Onzin je ziet overal het zelfde model, met precies dezelfde zilveren streep op de zijkant achter.
YouCanLeaveYourHeadOnwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:07 schreef Collide het volgende:
Misschien zijn die kisten zonder doppen. Steviger voor zwaardere personen. Of juist voor kinderen oid.
Sommige auto's zijn ook anders, mistlampen etc
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:17 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

rouwauto's zijn niet universeel.
er zijn verschillende types (en kleuren)
Komen van andere carrosseriebouwers.. ;)
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
BtOkYkiCIAAvsPZ.jpg:large

Molen in Katwijk staat in de rouwstand.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:18 schreef icloud het volgende:

[..]

Onzin je ziet overal het zelfde model, met precies dezelfde zilveren streep op de zijkant achter.
Nee. Je moet beter kijken.
gebrokenglaswoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
.

[ Bericht 99% gewijzigd door gebrokenglas op 23-07-2014 17:21:32 ]
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
oja, want niemand mag nu meer vakantie vieren. Wat denk je dat willem alenxander en maxima over 5 uur zijn? Juist, in griekenland.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:18 schreef icloud het volgende:

[..]

Onzin je ziet overal het zelfde model, met precies dezelfde zilveren streep op de zijkant achter.
Dat is geen onzin, er zijn verschillende typen rouwauto's.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
Want je liep zelf in de minuut stilte hier niet ook onwijs schijtlollig te doen?
Messinawoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
Erg hoor, dat mensen gewoon doorgaan met hun leven. 8)7
gatewaywoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
Wat ik me al wel een tijd afvraag is waarom er in zulke grote vliegtuigen maar een paar kisten meegaan? Zijn de koelruimtes niet zo groot? Want het kost natuurlijk nogal wat met zo'n vliegtuig vliegen?

En gaan de volgende kisten ook in lijkwagens in colonne met escorte naar Hilversum?
icloudwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Nee. Je moet beter kijken.
Nee jij moet beter kijken en niet zo betweterig zijn.

troll
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
Waarom? En leven gaat verder.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef icloud het volgende:

[..]

Nee jij moet beter kijken en niet zo betweterig zijn.

troll
Wat jij wil jongen :')
MrBadGuywoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
Mensen mogen geen vakantie vieren? Overdrijven is ook een vak...
MMGYMCMBwoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]

Molen in Katwijk staat in de rouwstand.
Stom, ik dacht dat ik moest kijken naar die rode cirkel in het midden :@.
Zipportalwoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef superniger het volgende:

[..]

Waarom? En leven gaat verder.
Blijven hosselen.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
Dramaqueen gespot :')
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef gateway het volgende:
Wat ik me al wel een tijd afvraag is waarom er in zulke grote vliegtuigen maar een paar kisten meegaan? Zijn de koelruimtes niet zo groot? Want het kost natuurlijk nogal wat met zo'n vliegtuig vliegen?

En gaan de volgende kisten ook in lijkwagens in colonne met escorte naar Hilversum?
Dit is al ongeveer 470 keer aangegeven hier en op tv elke dag bijna elk uur.
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef gateway het volgende:
Wat ik me al wel een tijd afvraag is waarom er in zulke grote vliegtuigen maar een paar kisten meegaan? Zijn de koelruimtes niet zo groot? Want het kost natuurlijk nogal wat met zo'n vliegtuig vliegen?

En gaan de volgende kisten ook in lijkwagens in colonne met escorte naar Hilversum?
Kwestie van ruimte, en uit respect worden de kisten niet gestapeld.

Alle andere slachtoffers krijgen dezelfde ceremonie en begeleiding, alleen zullen veel mensen (koning, Rutte, etc.) daar niet bij aanwezig zijn.
Sunri5ewoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
Wat een geneuzel hier zeg over verschil en lijkwagens en in kisten. Waar een mens zich al niet druk om kan maken zeg.
PowerLoungenwoensdag 23 juli 2014 @ 17:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:20 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Blijven hosselen.
Show them niggas who,s gangsta
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:17 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

rouwauto's zijn niet universeel.
er zijn verschillende types (en kleuren)
ik denk niet dat er rooie of gele zijn
So_Surrealwoensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:18 schreef Sunri5e het volgende:

[..]

Ja wat erg zeg
Niet erg nee, spreek er geen schande van, maar wel apart dat als je speciaal een nummer er voor aan vraagt, dat je niet op de text let.

Maar dat is mijn mening :)
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:21
Wel een lekker tijdstip om twee snelwegen af te zetten zeg jezus
gebrokenglaswoensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef Elan het volgende:
Wel een lekker tijdstip om twee snelwegen af te zetten zeg jezus
't is toch vakantietijd, dus niet zo druk.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
ah kom nou wees toch niet zo hypocriet
Toekitowoensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef 20100 het volgende:

[..]

ik denk niet dat er rooie of gele zijn
vast wel, alleen duurder.
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef 20100 het volgende:

[..]

ik denk niet dat er rooie of gele zijn
Er zijn rode lijkwagens..
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef So_Surreal het volgende:

[..]

Niet erg nee, spreek er geen schande van, maar wel apart dat als je speciaal een nummer er voor aan vraagt, dat je niet op de text let.

Maar dat is mijn mening :)
Misschien een trol die dat deed
Messinawoensdag 23 juli 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef 20100 het volgende:

[..]

ik denk niet dat er rooie of gele zijn
Rode_Cadillac_Rouwauto_550_320_s_c1_center_%20center.jpg

prius-lijkwagen-hearse-336x140.jpg
Tweekwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:18 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Hij is inderdaad bewerkt, maar dat geeft niet.
Nee is de zon die op het asfalt valt, je zag zo net hetzelfde shot op televisie.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef Elan het volgende:
Wel een lekker tijdstip om twee snelwegen af te zetten zeg jezus
Ik denk dat dit wel het laatste is waarover mensen mogen klagen.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:14 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Toch wel allemaal verschillende auto's hoor als je goed kijkt.
Ja ze zijn ook gesorteerd op type.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef 20100 het volgende:

[..]

ik denk niet dat er rooie of gele zijn
Zeker wel... op bestelling kan alles
Die zie je alleen bijna nooit...
Maar wit grijs en zwart zie je het meeste
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 17:22
Doet me denken aan de terugkeer van de vermoorde Belgische para's uit Rwanda. Deed toen m'n legerdienst op medische dienst hoofdkwartier generale staf. Onwerkelijke sfeer, niemand op z'n post, iedereen in lokaaltje van verpleger van wacht naar de tv te kijken. Een kolonel, waarschijnlijk gekomen voor doktersconsultatie en niemand aangetroffen, komt het lokaal binnen, kijkt enkele minuten mee en gaat in stilte weer buiten.
Werd geen woord gesproken. Af en toe iemand een tik op de schouder en een hoofdbeweging naar de deur...

Heftige tijd. Belgi riep al z'n troepen terug; er waren een aantal die na landing in Melsbroek hun blauwe mutsen aan stukken sneden of verbrandden op de tarmac.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
Worden de snelwegen morgen en overmorgen eigenlijk opnieuw afgezet?
YouCanLeaveYourHeadOnwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

ja die staan hier niet bij stil.
Eens.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef Collide het volgende:

[..]

Ja ze zijn ook gesorteerd op type.
Qua achterklep inderdaad ja, maar niet qua model. Maar wat al eerder gezegd is, lekker belangrijk.
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef Tweek het volgende:

[..]

Nee is de zon die op het asfalt valt, je zag zo net hetzelfde shot op televisie.
Het gaat niet over de reflectie van de zon, maar het plaatje algemeen is bewerkt.
Kirovwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef superworm het volgende:
Worden de snelwegen morgen en overmorgen eigenlijk opnieuw afgezet?
Volgens mij wordt dit constant herhaald.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef superworm het volgende:
Worden de snelwegen morgen en overmorgen eigenlijk opnieuw afgezet?
Lijkt me wel ja, maar nog niet gelezen/gehoord.
gebrokenglaswoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef superworm het volgende:
Worden de snelwegen morgen en overmorgen eigenlijk opnieuw afgezet?
Denk het wel.
Studiotjewoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef superworm het volgende:
Worden de snelwegen morgen en overmorgen eigenlijk opnieuw afgezet?
Als er weer een rouwstoet klaar is wel ja.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef superworm het volgende:
Worden de snelwegen morgen en overmorgen eigenlijk opnieuw afgezet?
Zelfde protocol maar de volgende rit zal sowieso vannacht pas zijn denk ik?
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Lijkt me wel ja, maar nog niet gelezen/gehoord.
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:23 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Denk het wel.
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:23 schreef Studiotje het volgende:

[..]

Als er weer een rouwstoet klaar is wel ja.
Mooi zo :)
Greyswoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:11 schreef DeJori het volgende:
Mooie foto

[ afbeelding ]
Mooie foto idd.
*slik*
Studiotjewoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
Politiebericht over het vervoer

http://www.politie.nl/nie(...)ne-in-hilversum.html
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef roos85 het volgende:

[..]

Er zijn rode lijkwagens..
echt?
Lonaawoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:16 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Jammer dat de kwaliteit zo slecht is.
Dat is waar, maar het komt alsnog wel over.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:22 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Qua achterklep inderdaad ja, maar niet qua model. Maar wat al eerder gezegd is, lekker belangrijk.
Ook op soort nummerbord.
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:23 schreef Elan het volgende:

[..]

Zelfde protocol maar de volgende rit zal sowieso vannacht pas zijn denk ik?
Morgen en overmorgen weer om 16.00,
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef Messina het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
krijg nou tieten
Prof_Hoaxwoensdag 23 juli 2014 @ 17:24
quote:
Wow. _O_
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:24
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:23 schreef Studiotje het volgende:
Politiebericht over het vervoer

http://www.politie.nl/nie(...)ne-in-hilversum.html
Dank:

quote:
Ook in de dagen na woensdag kunnen nog colonnes plaatsvinden. De weg zal dan eveneens afgesloten worden.
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:24
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:23 schreef 20100 het volgende:

[..]

echt?
Jij loopt erg achter...
Foto's daarvan zijn net ook al gepost.
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 17:24
Er zijn ook paarse lijkwagens.
Messinawoensdag 23 juli 2014 @ 17:24
Alle kleuren van de regenboog. En waarom ook niet, denk ik dan.
bleibleiwoensdag 23 juli 2014 @ 17:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:21 schreef Elan het volgende:
Wel een lekker tijdstip om twee snelwegen af te zetten zeg jezus
En de A50 tussen Veghel en Eindhoven ligt er ook uit :) .
Wel mooie beelden trouwens. Moet zeggen dat ik hier wel een brok van in mijn keel krijg.
Ben ook maar omgereden ipv. over de A2 over Den Bosch naar huis want denk dat ik dat niet getrokken had als ik ze aan de andere kant voorbij had zien komen.
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:24 schreef superniger het volgende:
Er zijn ook paarse lijkwagens.
Niet iedere lijkwagen is zwart h. Zeker niet als ze vanuit heel Nederland komen.
PicoMMPwoensdag 23 juli 2014 @ 17:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
Hoezo dat?
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:25
Ik vind het prachtig ingetogen kleding die die militairen aan hebben.
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:25
Man, dat door de knien gaan om die kist erin te schuiven zo langzaam, zware kost :{
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
De rouwstoet zal rond 17.30 uur vertrekken vanuit Eindhoven. De randweg gaat tijdelijk dicht, daarna de A2 rond de stoet. (ANWB)
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
CNN: "The Dutch have done this with some class. Finally some dignity. "
Sunri5ewoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
Wordt dit ook live uitgezonden in andere landen?
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:25 schreef superworm het volgende:
Ik vind het prachtig ingetogen kleding die die militairen aan hebben.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
wat :')
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef Sunri5e het volgende:
Wordt dit ook live uitgezonden in andere landen?
Jep
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:24 schreef Messina het volgende:
Alle kleuren van de regenboog. En waarom ook niet, denk ik dan.
Omdat alles een appeal heeft met een bepaalde kleur.

80% kans als je ooit een Ford Mustang cabrio wilt huren dat je het liefst een felrode wilt.
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef Sunri5e het volgende:
Wordt dit ook live uitgezonden in andere landen?
Alleen CNN volgens mij.
Studiotjewoensdag 23 juli 2014 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef marcodej het volgende:
CNN: "The Dutch have done this with some class. Finally some dignity. "
Fijn dat het respect ook gerespecteerd word in het buitenland.
Shadowkid053woensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Omdat alles een appeal heeft met een bepaalde kleur.

80% kans als je ooit een Ford Mustang cabrio wilt huren dat je het liefst een felrode wilt.
Geel. Zowiezo.
Midnight_snackwoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:25 schreef Inaithnir het volgende:
Man, dat door de knien gaan om die kist erin te schuiven zo langzaam, zware kost :{
Dat dacht ik ook al eerder ja. Dan nog die zon er bovenop.
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef marcodej het volgende:

[..]

Alleen CNN volgens mij.
BBC ook.
Prof_Hoaxwoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
Hoe veel, of weinig, het ook mag betekenen voor nabestaanden (dat is voor ieder persoonlijk) je kan niet zeggen dat Nederland niet zo goed als alle mogelijkheden aanspreekt om het hier in Nederland toch in ieder geval waardig en mooi (in hoeverre zo iets mooi kan zijn) te laten verlopen.
Enorm "trots" dat dit zo georganiseerd is.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef Sunri5e het volgende:
Wordt dit ook live uitgezonden in andere landen?
Belgie iig niet.
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
Voor mij part
kurk_droogwoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:26 schreef marcodej het volgende:
CNN: "The Dutch have done this with some class. Finally some dignity. "
Het is 'prachtig' om te zien en hopelijk doet dit de nabestaanden ook veel goed.
Prof_Hoaxwoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:25 schreef superworm het volgende:
Ik vind het prachtig ingetogen kleding die die militairen aan hebben.
Ceremonieel kostuum. Ik vind het ook erg mooi :Y
Tweekwoensdag 23 juli 2014 @ 17:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:27 schreef Snoepje5 het volgende:

[..]

BBC ook.
Euronews had het ook live, alleen Al Jazeera niet.
Starmwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:27 schreef Prof_Hoax het volgende:
Hoe veel, of weinig, het ook mag betekenen voor nabestaanden (dat is voor ieder persoonlijk) je kan niet zeggen dat Nederland niet zo goed als alle mogelijkheden aanspreekt om het hier in Nederland toch in ieder geval waardig en mooi (in hoeverre zo iets mooi kan zijn) te laten verlopen.
Enorm "trots" dat dit zo georganiseerd is.
Het is inderdaad erg netjes ja
RAVWwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:23 schreef 20100 het volgende:

[..]

krijg nou tieten
http://www.steehouweruitv(...)center_%20center.jpg


in die rode is anderhalf jaar geleden mijn Oma naar haar laatste rust plaats gebracht.
zij was ook helemaal in het rood gekleed omdat het haar favo kleur was
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
-Ga weg-

[ Bericht 90% gewijzigd door Specularium op 23-07-2014 17:29:13 ]
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:27 schreef Collide het volgende:

[..]

Belgie iig niet.
nee, de belgen waren ook al aan het klagen dat de overheid/inlichtingendienst hen helemaal niet op de hoogte hield. Ze kregen meer informatie van Nederland.
nattermannwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
Zeer bijzondere ingetogen televisie. Dit is geschiedenis.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
90f36fa94f.jpg

Dit kaartje van CNN laat nog maar eens zien hoe afhankelijk wij en dan met name De Duitsers zijn van het Russische aardgas.
MPC60woensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:27 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Het is 'prachtig' om te zien en hopelijk doet dit de nabestaanden ook veel goed.
Dat hoop ik ook, zit vol ongeloof al anderhalf uur naar mijn tv te staren.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:27 schreef Prof_Hoax het volgende:

[..]

Ceremonieel kostuum. Ik vind het ook erg mooi :Y
Natuurlijk niet praktisch maar van mij mag dit de standaard zijn. Vooral die donkerblauwe uniformen. Erg statig.
YouCanLeaveYourHeadOnwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:25 schreef PicoMMP het volgende:

[..]

Hoezo dat?
Respectloos. Gewoon updates plaatsen over feesten en dat ze zo een lekker dagje hadden aan het strand met hun ijsje en dat plaatsen terwijl 17.000.000 rouwen.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
Als die separatisten dit zien schijten ze hun broek vol van angst volgens mij...
Fapsalonwoensdag 23 juli 2014 @ 17:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef Elan het volgende:
[ afbeelding ]

Dit kaartje van CNN laat nog maar eens zien hoe afhankelijk wij en dan met name De Duitsers zijn van het Russische aardgas.
nou 20% valt toch wel mee en de Duitsers moeten gwn niet zo huilen, die vinden wel aardgas bij iemand anders
0108danielwoensdag 23 juli 2014 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef RAVW het volgende:

[..]

in die rode is anderhalf jaar geleden mijn Oma naar haar laatste rust plaats gebracht.
zij was ook helemaal in het rood gekleed omdat het haar favo kleur was
Oh ga ik ook doen, zeggen dat mijn favoriete auto een lamborghini was.
Word ik daar ook in weggebracht.
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef Elan het volgende:
[ afbeelding ]

Dit kaartje van CNN laat nog maar eens zien hoe afhankelijk wij en dan met name De Duitsers zijn van het Russische aardgas.
Tja, je moet wat over hebben h. Geen sancties stellen omdat je zelf afhankelijk bent maakt geen indruk.
MakkieRwoensdag 23 juli 2014 @ 17:29
Weet iemand iets meer hoe het werkt met die dragers? is op zich wel fascinerend om te zien wat er bij komt kijken, ik bedoel alle richtlijnen, regels en discipline etc.
Valerie.woensdag 23 juli 2014 @ 17:29
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Oh ga ik ook doen, zeggen dat mijn favoriete auto een lamborghini was.
Word ik daar ook in weggebracht.
Daar heb je veel aan als je dood bent
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef RAVW het volgende:

[..]

http://www.steehouweruitv(...)center_%20center.jpg

in die rode is anderhalf jaar geleden mijn Oma naar haar laatste rust plaats gebracht.
zij was ook helemaal in het rood gekleed omdat het haar favo kleur was
das best een mooi verhaal
CyclingGirlwoensdag 23 juli 2014 @ 17:29
Hoor net op SBS6 dat de komende dagen de rouwauto's over de provinciale wegen zullen gaan. Niet meer over de snelweg.
Prof_Hoaxwoensdag 23 juli 2014 @ 17:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef superworm het volgende:

[..]

Natuurlijk niet praktisch maar van mij mag dit de standaard zijn. Vooral die donkerblauwe uniformen. Erg statig.
Er zijn volledige protocollen op wanneer dit wel en niet gedragen mag worden (tot v/hals en o/hals ondershirt aan toe) en ik vind het mooi dat het niet altijd gedragen wordt. Geeft het op momenten als deze toch een "extra".
PicoMMPwoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef nattermann het volgende:
Dit is geschiedenis.
Nee, live toch?
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef Snowballed het volgende:
Als die separatisten dit zien schijten ze hun broek vol van angst volgens mij...
Ik hoop dat ze meekijken en meer besef krijgen wat ze gedaan (zouden) hebben, en daarmee hopelijk wat minder geweld in Oekrane, al is het maar een klein beetje.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef CyclingGirl het volgende:
Hoor net op SBS6 dat de komende dagen de rouwauto's over de provinciale wegen zullen gaan. Niet meer over de snelweg.
Dit duurt toch alleen maar langer?
RAVWwoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef 0108daniel het volgende:

[..]

Oh ga ik ook doen, zeggen dat mijn favoriete auto een lamborghini was.
Word ik daar ook in weggebracht.
dit was haar verzoek om het zo te regelen en dat hebben wij dus gedaan
YouCanLeaveYourHeadOnwoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
De laatsten. Wow. Indrukwekkende ceremonie.
amarantawoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef nattermann het volgende:
Zeer bijzondere ingetogen televisie. Dit is geschiedenis.
Ik heb mijn kinderen 4-6 laten kijken.
En idd gezegd. Dit krijg je later op school. Bij geschiedenis.
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef Collide het volgende:

[..]

Dit duurt toch alleen maar langer?
Wat denk je dat ze 130 rijden in zo'n stoet?
CyclingGirlwoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
Geen idee, ze gaan alleen de wegen afsluiten als ze er langs komen. Mij maakt het niet uit. Ik vind het al erg genoeg allemaal en als ik daarvoor even moet wachten maakt het mij niet uit.
Inaithnirwoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef Elan het volgende:

[..]

Wat denk je dat ze 130 rijden in zo'n stoet?
Ja, dat was wel de bedoeling
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef CyclingGirl het volgende:
Hoor net op SBS6 dat de komende dagen de rouwauto's over de provinciale wegen zullen gaan. Niet meer over de snelweg.
lijkt mij logischer
mailywoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef nattermann het volgende:
Zeer bijzondere ingetogen televisie. Dit is geschiedenis.
Ja.
Midnight_snackwoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef CyclingGirl het volgende:
Hoor net op SBS6 dat de komende dagen de rouwauto's over de provinciale wegen zullen gaan. Niet meer over de snelweg.
En dit dan?

quote:
n00b13woensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef Elan het volgende:
[ afbeelding ]

Dit kaartje van CNN laat nog maar eens zien hoe afhankelijk wij en dan met name De Duitsers zijn van het Russische aardgas.
De enige reden dat wij afhankelijk zijn is omdat we ons eigen gas niet gebruiken.

Dat Duitsland zo afhankelijk is is tamelijk komisch aangezien iedereen altijd roept dat Duitsland het voorbeeld van Europa is t.a.v. duurzame energie.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ik hoop dat ze meekijken en meer besef krijgen wat ze gedaan (zouden) hebben, en daarmee hopelijk wat minder geweld in Oekrane, al is het maar een klein beetje.
Precies, als 1 seperatist hier met een brok in zijn keel naar kijkt, is er wat dat betreft ook een doel behaald.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef Elan het volgende:

[..]

Wat denk je dat ze 130 rijden in zo'n stoet?
Nee, maar om helemaal om te rijden.
Deckardwoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:19 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Wauw als ik op facebook al die mensen zie met statusupdates over hun vakantie of hun etentje met hun vriendin of whatever :r Meteen geblokkeerd die hap
:')
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef amaranta het volgende:

[..]

Ik heb mijn kinderen 4-6 laten kijken.
En idd gezegd. Dit krijg je later op school. Bij geschiedenis.
Qua slachtofferaantal is dit ons 9/11 en zo voelt het ook. Qua lokale impact iig. In een oorlog getrokken waar Nederland zich al maanden lang wanhopig probeerde buiten te houden...
RAVWwoensdag 23 juli 2014 @ 17:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef MakkieR het volgende:
Weet iemand iets meer hoe het werkt met die dragers? is op zich wel fascinerend om te zien wat er bij komt kijken, ik bedoel alle richtlijnen, regels en discipline etc.
het lijkt veel maar het is gewoon allemaal standaard handelingen.
Ratsnest89woensdag 23 juli 2014 @ 17:31
Volgen ze de stoet met helicopters?
CyclingGirlwoensdag 23 juli 2014 @ 17:32
Ja weet ik niet. Ik zit nu naar SBS6 te kijken en die dame zegt dat.
Prof_Hoaxwoensdag 23 juli 2014 @ 17:32
quote:
4s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:31 schreef MPC60 het volgende:

[..]

Hallo mods waarom wordt dit maar toegelaten?????
Het is al weg voordat jij je post hebt neergezet. Mods doen ontzettend hun best, maar geef ze ook even een minuutje. En attendeer ze anders met een PR (dat gele driehoekje boven een post) zodat je niet nog meer aandacht geeft.

edit : en die post is ook al weg. You go mods. ^O^
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:29 schreef MakkieR het volgende:
Weet iemand iets meer hoe het werkt met die dragers? is op zich wel fascinerend om te zien wat er bij komt kijken, ik bedoel alle richtlijnen, regels en discipline etc.
Ik weet dat er op word geoefend... we hadden een optreden met een bandje voor defensie en in de kleedkamer stond een kist (schrok me de pleuris :X )

De brandweer/politie doet dit ook zo bij een officile uitvaart
PicoMMPwoensdag 23 juli 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:28 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:

[..]

Respectloos. Gewoon updates plaatsen over feesten en dat ze zo een lekker dagje hadden aan het strand met hun ijsje en dat plaatsen terwijl 17.000.000 rouwen.
Erg he, dat het leven doorgaat.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ik hoop dat ze meekijken en meer besef krijgen wat ze gedaan (zouden) hebben, en daarmee hopelijk wat minder geweld in Oekrane, al is het maar een klein beetje.
gaan ze waarschijnlijk juichen net zoals moslims dat bij 9/11 deden :(
Elanwoensdag 23 juli 2014 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:31 schreef superworm het volgende:

[..]

Qua slachtofferaantal is dit ons 9/11 en zo voelt het ook. In een oorlog getrokken waar Nederland zich al maanden lang wanhopig probeerde buiten te houden...
9/11 vond ik vele malen indrukwekkender/erger hoor.
20100woensdag 23 juli 2014 @ 17:33
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef amaranta het volgende:

[..]

Ik heb mijn kinderen 4-6 laten kijken.
En idd gezegd. Dit krijg je later op school. Bij geschiedenis.
het is geen wereldoorlog of zo
Fapsalonwoensdag 23 juli 2014 @ 17:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:31 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Precies, als 1 seperatist hier met een brok in zijn keel naar kijkt, is er wat dat betreft ook een doel behaald.
die gasten zien heel de dag lijken om zich heen daar in oekraine, betwijfel et
Panzermauswoensdag 23 juli 2014 @ 17:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:30 schreef Inaithnir het volgende:

[..]

Ik hoop dat ze meekijken en meer besef krijgen wat ze gedaan (zouden) hebben, en daarmee hopelijk wat minder geweld in Oekrane, al is het maar een klein beetje.
Dit. Hoop altijd dat dergelijke ceremonies wat besef terugbrengen bij den mensch.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 17:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:32 schreef Elan het volgende:

[..]

9/11 vond ik vele malen indrukwekkender/erger hoor.
Wellicht omdat wij hier de VICE-filmpjes al sinds de opstand in Kiev volgen. Ht Europese conflict, min of meer. Waar niets zwartwit is en niemand onschuldig. Ja, behalve deze 298 mensen. :(
raptorixwoensdag 23 juli 2014 @ 17:33
De reden dat soldaten het doen lijkt me nogal logisch: de kisten komen uit een millitair vliegtuig.
Thinkk-Pinkkwoensdag 23 juli 2014 @ 17:33
Waarom wordt er geklapt? :@
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:32 schreef Elan het volgende:

[..]

9/11 vond ik vele malen indrukwekkender/erger hoor.
Mag, maar ik ben het wel met hem eens, verhoudingsgewijs is dit NL's 9/11
roos85woensdag 23 juli 2014 @ 17:34
Kippenvel..
amarantawoensdag 23 juli 2014 @ 17:34
Zijn er nou al die tijd geen vluchten geland/vertrokken op Ehv AirPort?
sneakydesertwoensdag 23 juli 2014 @ 17:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 17:33 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Waarom wordt er geklapt? :@
Uit respect.