abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_142619712
Och spees wat een mooike ♡♡♡ ze lijkt op je :D voor zover ik dat kan zeggen natuurlijk ;)
:)
pi_142620276
Spees wat een mooie echo! O+

En die foto's van Radyhyn. O+
pi_142620510
Oh Spees_Eend O+
Ik vind dat ze erg op S lijkt op de eerste foto.
pi_142625234
Spees wat een knapperd O+
Vind haar ook echt typische meiden gelaatstrekkingen hebben :Y

Ben al vanaf 2.30 klaar wakker -O- . En dat terwijl ik pas rond 23.00 in slaap ben gevallen. Het hoort erbij. Maar ik kan mezelf dan zo druk maken en het maalt maar constant in mijn hoofd 'je moet slapen je moet slapen je moet slapen' dat dat dan ook niet meer lukt :')

Ach ja .. er zijn ergere dingen.

Kreeg gisteren trouwens te horen dat een neef van mijn man en diens vrouw hun kindje van 17 weken geboren hebben moeten laten worden omdat ze het syndroom van Turner had. Heel sneu. Alleen heeft de familie dit voor ons stil gehouden omdat ze dachten dat wij ons dan druk zouden maken om onze zwangerschap/laatste loodjes bladiebladiebla.

Dus wij hadden vorig weekend een gezellige picknick met de hele family. Iedereen wist het behalve wij. En wij gaan daar vrolijk lopen beppen over onze geweeeeeldige zwangerschap en die van andere stellen (er zijn er momenteel 5 zwanger). Ja nu snap ik wel waarom iedereen zo ingetogen was als het daarover ging :|W .... want het bewuste stel in kwestie was er ook.

Dus heb gisteren ook gezegd dat ik het toch wel op prijs stel als zoiets dan ook tegen ons gezegd wordt. En dat men niet eventuele gevoelens voor ons in moet gaan lopen vullen.

Want nu voelen wij ons natuurlijk super lullig naar dat stel toe. Hadden we het geweten net als de rest, dan hadden we ons aan kunnen passen naar de situatie.

Straks maar even een kaartje erheen sturen want vind het echt heel sneu voor ze.
pi_142625485
Dat zijn mooie plaatjes Spees! Normaal vind ik er niks aan maar jouw dochter is zo goed te zien O+

Wow da's wel heftig Twinkle! Lief dat ze rekening met jullie wilden houden maar ik snap jouw gevoel heel goed! Jullie hadden op jullie beurt er natuurlijk ook rekening mee willen houden :{
Kaartje is altijd goed, stukje erkenning ipv stilzwijgen zal ze goed doen, denk ik!

Dit keer pas laat in de zwangerschap last van maagzuur, maar mên mijn strot staat nu om de haverklap in de fik :(
Lang leve Rennies *O*
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
pi_142625507
Twink, ook als je niet slaapt en je ligt lekker rust je uit hoor :) Anders elk half uurtje er eventjes uitgaan helpt misschien ook.
  woensdag 23 juli 2014 @ 07:04:34 #32
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_142625609
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 23:11 schreef Skittles het volgende:
Wauw Spees O+

[..]

Nou dat is dus wel nummer 3 :Y
Hahaha! Die was ik zelf al vergeten _O- maar het is echt nummer 3 he! :7

Ze leek op de echo inderdaad behoorlijk op mij, al waren er ook wel wat features (zoals heeeel veel haar, je zag het gewoon wijd uit rond het hoofd wapperen op de 2D!) die ze van mijn vriend heeft (ik was heel lang kaal).

Ik was zelf ook wel onder de indruk van de kwaliteit, was nog niet bij dit bureau geweest voor een 3D maar deze is echt beter dan die waar ik bij S geweest ben.
  woensdag 23 juli 2014 @ 07:05:07 #33
149959 SQ
snelle trees
pi_142625613
Ooh spees, wat een prachtplaatjes O+!

En twinkle, dat is tamelijk onhandig ja :{
disclaimer
  woensdag 23 juli 2014 @ 07:11:51 #34
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_142625634
Wat een mooie meid Spees! Prachtige plaatjes.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_142625731
Goeiemorgen meiden!

Vraagje. Kennen jullie een stekend gevoel in je maag, of daar in de buurt... kwam gisteren opzetten en voelt niet fijn. Zou het kunnen komen door ruimte gebrek?
pi_142626113
Spees: Wat een mooie plaatjes! Je bent echt een knapzak aan het bakken.

Twinkle: Naar voor die mensen. En rot dat ze jullie niet ingelicht hebben. Dan had je er inderdaad rekening mee kunnen houden. Maar ja, kun je niks aan doen.
pi_142626184
Spees
Wat een knapperd O+

Twinkle
-O- Jeetje wat verdrietig

Ik zit in de wachtkamer bij de gyn. Bloeddruk 120/70.
Vind het wel weer spannend. Ben benieuwd naar hun ligging.
  woensdag 23 juli 2014 @ 08:39:45 #38
149959 SQ
snelle trees
pi_142626237
Dat is toch een perfecte bloeddruk Zoë?
disclaimer
pi_142626613
moge dames!

Twinkle :*

DND, ik ken het niet... maar jij bent ook een stuk verder dan ik! ruimtegebrek/opgepropte ingewanden klinkt me best heel aannemelijk..

Spees wat een mooie plaatjes zeg O+

Zoe veel plezier met de echo!
  woensdag 23 juli 2014 @ 09:17:55 #40
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_142626832
Twink, denk dat je het precies goed gezegd hebt met dat andere mensen niet jullie gevoelens moeten gaan invullen.

Veel plezier bij de echo zoe!
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_142626895
Shoot vier handen op een buik is nog niet beschikbaar via digitale televisie. Dacht dat nu mooi even te gaan kijken :')

Hopelijk later dan.

Zoe klinkt als een mooie bloeddruk! :Y
pi_142626964
mogguh! sinds half 8 wakker met rugpijn en hoge buikpijn... #voorwerk }:|
S. 2014
J. 2016
pi_142627078
SQ
Ja! daar ben ik wel erg blij mee

Echo was goed O+
Ze liggen zoals ik laatst had beschreven in het buiktopic. Baby2 ligt nu boven baby1. Ze ligt dus wat dwars. Mijn buik aan de linkerkant is 'leeg' daarom is het daar dus zo rustig :+
Ik moet dus vertrouwen op mijn gevoel want blijkbaar weet ik wel hoe ze liggen..maargoed de bevestiging is wel fijn.

Ik moet binnen nu en 2weken voor de OGTT *O* -O-
3 dagen van te voren moet ik al op een speciaal dieet. Ik dacht; minder suikers eten.
maar nee, ik moet veel suikers en koolhydraten eten! en als ik bijv niet zoveel brood op kan moet ik als vervanging van dat stukje brood 4 suikerklontjes opeten :o
Ik mag niet minder eten dan in het eetschema staat.

hebben jullie ook zo'n dieet gehad van te voren?

oja de groei van mn meisjes O+ ze liggen voor op groei (ongv een week nogsteeds)
pi_142627119
nee zoë, geen dieet hier, mocht vanaf 00:00 niet meer eten en drinken en om 8:00 melden maar geen speciaal dieet.
S. 2014
J. 2016
pi_142627179
Apart die verschillen dan weer.
Nouja in ieder geval geen "je mag geen chocolade meer"-dieet! *O*
  woensdag 23 juli 2014 @ 09:38:36 #46
149959 SQ
snelle trees
pi_142627233
klinkt als een prima dieet :9
Maar nee, hier ook gewoon nuchter, niks bijzonders verder :)
disclaimer
pi_142627306
:9 een vriendelijk dieet

Mensen durven nu eindelijk aan me te vragen of ik zwanger ben :+ . Ik dacht dat het wel duidelijk was haha.
pi_142627652
klinkt goed Zoe! *O*

Omg ik kijk net de 4 handen aflevering van Fajah en Romana... heftig!
pi_142627699
Fijn dat het goed is Zoë! En dat je de bevestiging hebt gekregen dat je zelf goed voelt hoe ze liggen. En wat een vervelend dieet :9.

Ik ben normaal gesproken een enorme snoeper, vooral zoet (geen hartig). Echt als in een hele zak Katja Biggetjes en voor ik het weet is de zak leeg. Hetzelfde geldt voor Maltesers (what's in a name ;)).
Op dit moment heb ik helemaal geen behoefte aan snoep. Ik eet mijn maaltijden en mijn fruit en ik heb een enorme waterijsjes-tic momenteel (is ook zoet natuurlijk). Maar verder geeft al het andere snoep/tussendoortjes/koekjes mij een 'bluh'gevoel. Soort van misselijk maar dan zonder neiging om te moeten spugen. Net als koffie, ik hoef ineens geen koffie meer.... En ik was echt Nespresso-fan. Hoort dat bij zwanger zijn? Tot zover mijn woensdagochtendoverpeinzingen.
pi_142627751
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 10:00 schreef Malteser het volgende:
Fijn dat het goed is Zoë! En dat je de bevestiging hebt gekregen dat je zelf goed voelt hoe ze liggen. En wat een vervelend dieet :9.

Ik ben normaal gesproken een enorme snoeper, vooral zoet (geen hartig). Echt als in een hele zak Katja Biggetjes en voor ik het weet is de zak leeg. Hetzelfde geldt voor Maltesers (what's in a name ;)).
Op dit moment heb ik helemaal geen behoefte aan snoep. Ik eet mijn maaltijden en mijn fruit en ik heb een enorme waterijsjes-tic momenteel (is ook zoet natuurlijk). Maar verder geeft al het andere snoep/tussendoortjes/koekjes mij een 'bluh'gevoel. Soort van misselijk maar dan zonder neiging om te moeten spugen. Net als koffie, ik hoef ineens geen koffie meer.... En ik was echt Nespresso-fan. Hoort dat bij zwanger zijn? Tot zover mijn woensdagochtendoverpeinzingen.
helaas heb ik dat niet met dat zoete, dat smaakt me allemaal prima tijdens de zwangerschap :') maar het geen koffie meer lusten hoor je vaak ja! Had ik ook, van de ene op de andere dag, in week 7. Nu lust ik het wel weer, maar ik heb er nu weinig behoefte meer aan natuurlijk, dus hier en daar eens een koffietje op een terrasje.. thuis zetten nog niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')