Ik lees het morgen welquote:Op dinsdag 22 juli 2014 03:36 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Er wordt in het stuk gerefereerd aan een Duitse vrouw die als enige een vliegramp overleefde met uitsluitend een gebroken sleutelbeen. Ze moest daarna wel 9 dagen in de jungle overleven.
Succesquote:Op dinsdag 22 juli 2014 03:40 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ik lees het morgen wel, ga nu maar proberen te pitten. Morgen om 08:00 opstaan
Sterkte.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 03:40 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ik lees het morgen wel, ga nu maar proberen te pitten. Morgen om 08:00 opstaan
Maar die is niet gevallen zoals beschreven staat in de eerste stukken, want ze werd 'wakker' in de jungle met haar gordel nog om in haar stoel.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 03:36 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Er wordt in het stuk gerefereerd aan een Duitse vrouw die als enige een vliegramp overleefde met uitsluitend een gebroken sleutelbeen. Ze moest daarna wel 9 dagen in de jungle overleven.
En waarom ook niet? De EU is niet echt happig om een land binnen te loodsen wat in een burgeroorlog verwikkeld is....zonder hulp lukt het de Oekrainiers niet om de seperatisten te bedwingen dus moeten ze iets doen om het Westen erbij te betrekken.....quote:Op dinsdag 22 juli 2014 03:17 schreef tofastTG het volgende:
[..]
Dat zou dus betekenen dat los van het feit dat jet een ingewikkeld complot is. Oekraïne alles zou willen inzetten op hulp van het westen? Om wat seperatisten weg te krijgen?
Hulp die overigens nog niet eens zo zeker is.
Nice! ik heb ooit overwogen (of gedagdroomd over) een hetelucht- of waterstofballon te maken uit plastic afdekzeilen (Wibra: 1¤ per stuk, 4x5 meter, maar zijn twee lagen, dus 40 m²) en tape uit oude videocasettes. Gezien het Darwin Award gehalte heb ik heel wat van dat soort scenarios in m'n hoofd afgespeeld...quote:Op dinsdag 22 juli 2014 03:30 schreef Claudia_x het volgende:
Even iets geheel anders - ik heb recentelijk met veel interesse dit artikel gelezen: How to Fall 35,000 Feet--And Survive. Ik weet niet meer of ik de link hier heb opgepikt of elders, maar het stuk is een aanrader.
Het is toegegeven door tymoshenko dat ze dit zou doen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 04:22 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En waarom ook niet? De EU is niet echt happig om een land binnen te loodsen wat in een burgeroorlog verwikkeld is....zonder hulp lukt het de Oekrainiers niet om de seperatisten te bedwingen dus moeten ze iets doen om het Westen erbij te betrekken.....
Is dat zo'n vreemde gedachte?
Dit soort provocaties/valstrikken worden heel vaak gedaan om een reaktie uit te lokken...maar het blijft een theorie natuurlijk....
Als nog houd ik alle opties open.....quote:Op dinsdag 22 juli 2014 04:30 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Het is toegegeven door tymoshenko dat ze dit zou doen.
Zelfs als ze de zwaarste sancties op Rusland leggen blijft het een supermacht.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 04:14 schreef BaajGuardian het volgende:
n zijn de derde hond die met het been heen gaat, en daar stroomt de hele bankencentrum nu omheen, je zult het geld wel moeten volgen, niet de mensen, als je wilt zien wie waar achter zit.
Ik denk nooit in termen als wie zit op welke post, ik kijk naar waar gebouwd wordt in de wereld, en het hele EU plan is waar de meeste infuusjes in gepropt worden, onderschat dat niet.
We weten natuurlijk ook niet wat achter de schermen aan informatie uitgewisseld wordt, welke strategieën men volgt en tegen welk belang het afgewogen wordt. De ramp is een korte termijn probleem waar de ogen op gericht zijn, maar men moet daarna verder. Hoe cynisch dat ook mag klinken...quote:Op dinsdag 22 juli 2014 01:16 schreef Claudia_x het volgende:
Maar ontopic: een artikel dat in dit topic even is aangehaald maar weinig aandacht heeft gekregen, is een artikel waarin gespeculeerd werd dat de VS allang bewijs in handen hebben maar het moment waarop ze het bewijs delen strategisch zullen kiezen. Ik ben geneigd dat te geloven. In het licht van de NSA-onthullingen kun je er wel vanuit gaan dat de VS zeker bovenop de situatie in Oekraïne zitten. Het is een kwestie van tijd voor de bewijsstukken definitief naar buiten worden gebracht, bewijsstukken waar de betrokken regeringen ongetwijfeld allang van op de hoogte zijn. Ik geloof er niets van dat een verwijderde tweet en een vaag satellietbeeld samen de smoking gun vormen.
twitter:gjdennekamp twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 06:16:39Trein staat in Donetsk. De Oek minister van infrastructuur Maksim Boerbak hoopt dat trein om zeven uur de reis zal hervatten naar Kharkov reageer retweet
klopt.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 02:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik denk dat de Amerikanen gelijk hebben. De eenvoudigste verklaring is meestal de meest plausibele verklaring en de reacties van de diverse partijen zijn vooralsnog veelzeggend. De vraag is wat mij betreft vooral in hoeverre Rusland direct of indirect betrokken is bij het neerhalen van MH17 en of Poetin dit ooit toe zal geven (waarschijnlijk niet).
Maar ik sta open voor bewijs van het tegendeel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |