abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_142581429
Laatste updates

De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisiërs overhandigd.

De trein zou op het moment stilstaan in Donetsk, het is niet bekend of en wanneer de trein verder zal gaan naar Kharkiv. De OVSE en andere experts zouden niet aan boord van de trein zijn.

Op het moment is er een bijeenkomst van de separatisten en vertegenwoordigers van Malaysian Airlines waar de zwarte dozen overgedragen zouden worden door de separatisten.

In New York is de resolutie, opgesteld door Australië, unaniem aangenomen. De resolutie roept op tot volledige samenwerking en openheid van zaken omtrent het onderzoek van alle landen. Minister Timmermans is aanwezig en hield een emotionele toespraak.

Samenvatting persconferentie Rutte op 21 juli 19:20:

• De trein met lichamen is inderdaad vertrokken, gaat eerst naar Donetsk, zal daarna hopelijk verder rijden naar Kharkiv (10-12 uur reistijd)
• Op de trein zijn ongeveer 200 lichamen
• Eenmaal in Kharkiv zullen de lichamen zo snel mogelijk naar Nederland gebracht worden voor onderzoek en identificatie





Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting



De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisiërs:




Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
· 193 Nederland
· 43 Maleisië
· 27 Australië
· 12 Indonesië
· 10 Verenigd Koninkrijk
· 4 België
· 4 Duitsland
· 3 Filippijnen
· 1 Canada
· 1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officiële passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne
• Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
• De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisiërs overhandigd.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 0% gewijzigd door Yuri_Boyka op 22-07-2014 00:28:51 ]
If not now, then when.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:20:14 #2
176420 Dibble
Neqschot...?
pi_142581439
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:18 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Is dat bevestigd?
Dat een paar boeren niet de expertise of middelen hebben dat ongedaan te maken binnen een paar dagen. Serieus, kijk minder fuckin films.
*Hosselcopter*
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:20:17 #3
367004 TBakkert
Aleksandr Bukharov
pi_142581441
duurde lang. :o
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
pi_142581442
Kut, nu moet ik de OP bijhouden. :')
If not now, then when.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:20:27 #6
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142581448
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:20:27 #7
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142581449
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:18 schreef Dibble het volgende:

[..]

Ze zijn gesealed....
Dat kun je alleen maar hopen met dit gajes.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_142581453
Hoe kun je eigenlijk weten of het geseald is?
pi_142581461
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef Dibble het volgende:

[..]

Dat een paar boeren niet de expertise of middelen hebben dat ongedaan te maken binnen een paar dagen. Serieus, kijk minder fuckin films.
Rusland?
If not now, then when.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:20:51 #10
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_142581472
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Kut, nu moet ik de OP bijhouden. :')
plaats die pics van de zwarte dozen, doe het nu!
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
  Moderator dinsdag 22 juli 2014 @ 00:21:00 #11
257132 crew  Awsom
pi_142581478
Red_85

Zo'n blackbox zal toch zeker niet overschrijfbaar zijn?
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:21:00 #12
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142581480
ChristopherJM twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:57 Malaysia delegation says he isn't interests in blame game, but just wants black boxes because they "are property of Malaysia." reageer retweet
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
pi_142581485
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

plaats die pics van de zwarte dozen, doe het nu!
_O- Linkjes?
If not now, then when.
pi_142581495
Timmermans spreekt beter Engels dan Mark Rutte. _O-
pi_142581496
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef DeJori het volgende:
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
His Excellency. Kolere... :r
Wer lesen kann, ist klar im Vorteil.
pi_142581499
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

_O- Linkjes?
Vorige topic
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:21:33 #17
383931 Partypoeper
0979856467553765708
pi_142581506
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef DeJori het volgende:
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
Zou ik ook zeggen totdat ik weer in veilig gebied ben :Y
pi_142581508
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Timmermans spreekt beter Engels dan Mark Rutte. _O-
M'n moeder ook.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:21:42 #19
367004 TBakkert
Aleksandr Bukharov
pi_142581512
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef DeJori het volgende:
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
Wat een gejank. Eigenlijk hebben die separatisten op het oponthoud in het begin geen enkel probleem van de meeste dingen gemaakt. Ze zijn waarschijnlijk wel schuldig aan het neerhalen van het vliegtuig, maar voor de rest doen ze dit soort dingen echt niet heel verkeerd...
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
pi_142581518
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

M'n moeder ook.
ik ook :+
pi_142581519
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef DeJori het volgende:
ChristopherJM twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:57 Malaysia delegation says he isn't interests in blame game, but just wants black boxes because they "are property of Malaysia." reageer retweet
Die willen alles in de doofpot stoppen?
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:21:53 #22
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142581522
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

_O- Linkjes?
Zie twitteraccounts die ik steeds postte, staan een hoop fotos op.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:22:07 #23
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_142581538


Uit het vorige deel.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:22:12 #24
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_142581542
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:15 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Wat boeit dat nou man.
Geen hol... ;)
Meneer de leider maakt "afspraken" met Maleisie
En toen kwamen wij hem halen... kan ie brullen wat ie wil..

Zolang wij de lichamen eerst maar in handen krijgen...
Dat tribunaal komt er wel..
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  Redactie Games dinsdag 22 juli 2014 @ 00:22:29 #25
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_142581554
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef DeJori het volgende:
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
Tja, die gasten zouden gebukt gaan om die dozen te krijgen, uit wanhoop. Ik vind het niet zo raar. Ze kunnen ook door hun kop geschoten worden natuurlijk.
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_142581555
Al die mensen die bang zijn dat er geknoeid is met de zwarte dozen. :')

De cockpit-voicerecorder en datarecorder onklaar maken zou te opvallend zijn, dus ligt niet voor de hand.

Als het daadwerkelijk een raketinslag betreft dan valt er niets te manipuleren aan de recorders want dan houdt alle gegevensverzameling abrupt op op het moment van inslag.

Dan zouden ze dus zelf zaken hebben moeten toevoegen aan de gegevensverzameling, geluiden en data manipuleren dus. Maar ook dat is veel werk en valt op.

Kortom, uiterst onwaarschijnlijk.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:22:49 #27
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_142581568
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Timmermans spreekt beter Engels dan Mark Rutte. _O-
Timmermans voortaan laten spreken bij de persco's, mag Rutte zijn eigen speeches playbacken. ^O^
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:23:01 #28
168739 Red_85
'echt wel'
pi_142581576
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Awsom het volgende:
Red_85

Zo'n blackbox zal toch zeker niet overschrijfbaar zijn?
Voor wat het waar is van de wiki

Most FDRs record approximately 17–25 hours worth of data in a continuous loop

Er zijn zelfs recorders die alleen de laatste 30 minuten doen in een loop.

Dus ja.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Redactie Games dinsdag 22 juli 2014 @ 00:23:36 #29
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_142581596
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Nintex het volgende:

[..]

Die willen alles in de doofpot stoppen?
Hmm, mjah.. :')
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:23:36 #30
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_142581598
En toen hoorden we op de voicerecording dat de piloten het hebben over een straaljager die ze achtervolgt :+.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_142581600
quote:
14s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:22 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Geen hol... ;)
Meneer de leider maakt "afspraken" met Maleisie
En toen kwamen wij hem halen... kan ie brullen wat ie wil..

Zolang wij de lichamen eerst maar in handen krijgen...
Dat tribunaal komt er wel..
Precies.
If not now, then when.
pi_142581605
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef DeJori het volgende:
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
:D Die Borodai wist dat hij de black boxes van Poetin moest afgeven, maar hij heeft het onderste uit de kan gehaald bij de Maleisiërs.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:23:52 #33
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_142581606
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:22 schreef Rabieluh het volgende:
[ afbeelding ]

Uit het vorige deel.
Ziet er vrij in takt uit.

  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:23:55 #34
383931 Partypoeper
0979856467553765708
pi_142581609
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:23 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Voor wat het waar is van de wiki

Most FDRs record approximately 17–25 hours worth of data in a continuous loop

Er zijn zelfs recorders die alleen de laatste 30 minuten doen in een loop.

Dus ja.
Ik denk dat die krengen inpluggen om te overschrijven niet echt te doen is.

En zodra dat uitkomt is het natuurlijk helemaal feest
pi_142581614
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:22 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Timmermans voortaan laten spreken bij de persco's, mag Rutte zijn eigen speeches playbacken. ^O^
En het was ook nog eens tijdens VN veiligheidsraad. :P
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:24:05 #36
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142581617
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
pi_142581624
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef DeJori het volgende:
ChristopherJM twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:57 Malaysia delegation says he isn't interests in blame game, but just wants black boxes because they "are property of Malaysia." reageer retweet
Maar natuurlijk :')
  Eurovisie Songfestival Queen dinsdag 22 juli 2014 @ 00:24:23 #38
163650 Greys
pi_142581626
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef Nintex het volgende:

[..]

Die willen alles in de doofpot stoppen?
Die gaan daar met die griezels er naast toch geen andere dingen roepen?
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:24:30 #39
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142581630
Ik stop even met mijn twitterbom :D
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
pi_142581639
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:24 schreef DeJori het volgende:
[ afbeelding ]
Beiden dozen ^O^
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:24:46 #41
155616 Proximo
For god, king & country
pi_142581643
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:23 schreef Rabieluh het volgende:
En toen hoorden we op de voicerecording dat de piloten het hebben over een straaljager die ze achtervolgt :+.
Een russische straaljager, wat tot grote woede onder de seperatisten leidt })
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:24:51 #42
430139 Valerie.
C'est magnifique.
pi_142581647
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:21 schreef TBakkert het volgende:

[..]

Wat een gejank. Eigenlijk hebben die separatisten op het oponthoud in het begin geen enkel probleem van de meeste dingen gemaakt. Ze zijn waarschijnlijk wel schuldig aan het neerhalen van het vliegtuig, maar voor de rest doen ze dit soort dingen echt niet heel verkeerd...
:')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_142581649
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:20 schreef DeJori het volgende:
maxseddon twitterde op dinsdag 22-07-2014 om 00:19:03 Malaysian "would like to convey our sincere appreciation to His Excellency Mr. Borodai for obeying our request." http://t.co/ghD2UiWdp9 reageer retweet
}:|
_O-
pi_142581658
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:22 schreef Rabieluh het volgende:
[ afbeelding ]

Uit het vorige deel.
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:25:22 #45
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_142581673
De wereld houdt nu zijn adem in en wacht op het uitlezen van die dozen :o.

Ze konden ook niet anders dan ze gewoon teruggeven.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_142581680
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:24 schreef DeJori het volgende:
Ik stop even met mijn twitterbom :D
Nee, ik moet up to date blijven! :D
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:25:39 #47
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_142581689
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:24 schreef Valerie. het volgende:

[..]

:')
Dat is wel gewoon war.
The End Times are wild
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:25:43 #48
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_142581692
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:24 schreef Proximo het volgende:

[..]

Een russische straaljager, wat tot grote woede onder de seperatisten leidt })
Genaaid door hun Russische overlords _O-.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_142581693
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 00:24 schreef DeJori het volgende:
[ afbeelding ]
Tuig.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 22 juli 2014 @ 00:25:45 #50
361691 DeJori
Zorgt hier voor de veiligheid
pi_142581694
Hoe lang duurt het voordat we info hebben uit die dozen?
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')