abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_142622998
quote:
5s.gif Op woensdag 23 juli 2014 00:27 schreef Godshand het volgende:

[..]

Nouja, er klinkt toch een beetje teleurgesteldheid door, als ze steeds hem treft en dan niet gedraagt/eruitziet zoals ze vantevoren dacht. Na 3x achter elkaar ben je dat wel een beetje zat lijkt mij..
Na 3 keer al opgeven :')
We willen hier minstens nog 10 faalverhalen horen O+
A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_142623452
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 00:15 schreef Bla_diebla het volgende:
Lurker meldt zich hier.

Na zo'n 4 jaar vrijgezel te zijn, maar weer aan het daten geslagen.
Februari de eerste date sinds tijden gehad, was geen succes. Te zenuwachtig en onzeker over de heleboel, bleek het na 3 dates het hem toch echt niet te worden. Verder geen boeiend verslag behalve dat bij de derde date meneer zo graag seks wilde hebben terwijl ik echt-niet-wilde en hij me uiteindelijk zo'n beetje smeekte om hem dan "tenminste nog te pijpen" :')

Toen op paiq ingeschreven.
Na zo'n 2.5 maanden intensief contact gehad via paiq en de app, jawel jawel. Eindelijk eens afgesproken, een spontane date. Zat in de trein en hij vroeg of ik toevallig langs stad X kwam. Drankjes gedaan en zo de nacht doorgehaald, was heel gezellig. Daarna nog een aantal keer die week afgesproken en is hij ook blijven slapen. Was echt heel leuk en kreeg vaak genoeg te horen dat ik "zo lief was, en het was allemaal zo fijn was en blablaleukleuk". Tot ik na een week ineens niets meer te horen kreeg. Toen ik hem vroeg of hij zin had om af te spreken, geen response. Toen gezegd dat als hij er geen zin meer in had, het gewoon moest zeggen, liever duidelijkheid dan vage shit. Ik werd geblokt. Dat was wel even een egodeuk, vooral omdat de dates gewoon fijn waren en ik nou niet echt iemand ben met een bord voor de kop ofzo -O-

Daarna weer een date gehad via paiq. Na een week elkaar gesproken te hebben, een date gepland. Hij zou me komen ophalen met de auto en dan zouden we ergens een drankje gaan doen oid. Hij wist niet hoe hij m'n woning moest bereiken en stond uiteindelijk best een stukje verderop te wachten, ik moest hem maar zoeken want hij had geen idee waar hij stond.
Ik heb de tijd nog nooit zo langzaam zien gaan, we waren duidelijk elkaars type niet en hij snapte mijn sarcastische humor gewoon echt niet en bij mij is dat zeg maar best wel nodig. Op de terugweg hebben we het gehad over hoe rampzalig het eigenlijk was gegaan, was wel lachen eigenlijk. Hij bleef maar naar bevestiging zoeken, en vragen naar andere dates en waarom dat wel/niet goed was gegaan en bleef ook maar vragen naar wat hij beter had kunnen doen etc etc, tot op het vervelende af. Toen hij op een gegeven moment een bepaalde opmerking maakte, en ik daarop zei "oh een autistisch trekje", biechtte hij op autistisch te zijn. Tsja. Uiteindelijk nog wel een goed gesprek gehad, hij was gewoon erg onzeker ook mbt zijn autisme en het niet kunnen peilen van vrouwen. Ik heb hem uiteindelijk aangeboden, dat mocht hij ooit vragen hebben mbt dates, hij ze altijd kon stellen. Uiteindelijk nog wat tips kunnen geven voor zijn volgende date die volgende week ergens plaats vind.

En toen was er nog de date van afgelopen zondag. In eerste instantie zouden we naar de dierentuin gaan en lachen gieren brullen, dieren nadoen en leukleuk allemaal. Hij leek een heel spontane grappige en vooral gevatte jongen te zijn. Nou ten eerste herkende ik hem met moeite eenmaal op centraal aangekomen, zijn foto's bleken duidelijk voordelig genomen foto's te zijn, van een tijdje terug. Hij woog namelijk best wat kilo's meer dan op zijn foto's zichtbaar waren ( :') ). Hij was zeg maar gerust gewoon dik te noemen. Oh en die nacht ervoor appte hij dat de dierentuin toch wel erg duur was (joh!) en we beter iets leukers konden doen van dat geld, nou prima. Alleen dat meneer verders 0 initiatief nam en we uiteindelijk maar wat rond hebben lopen slenteren door Rotterdam, een tijdje hier zitten, een tijdje daar en dan weer wat lopen. Toen we de appie inliepen om even wat te eten en drinken te halen, en ik iets zei in de trant van, kies jij maar eens, hebben we wat rondjes gelopen in de appie. Uiteindelijk maar zelf wat spullen gepakt, was blijkbaar ook al erg moeilijk. Ik heb ook nog nooit zo geluld als brugman, want zelf had ie niks te vertellen, of te vragen. Liep maar een beetje als een hondje achter me aan en liep alles en iedereen maar af te kraken. Hij zat wel continu te verkondigen dat hij na een gesprek en een eerste date al helemaal hoteldebotel kon zijn en mij zo leuk en spannend vond.
Het was gewoon echt flut. Op een gegeven moment maar geopperd om een ijsje te gaan halen op centraal, want het was zo godse heet en er dan een eind aan te breien. De hitte was sowieso al teveel voor hem, want hij zweette als een otter en stonk naar vuilnisbelt. Ik wil eigenlijk ook niet terugdenken aan hoe zijn gebit eruitzag, maar dat had in geen dagen een tandenborstel gezien :r :r :r

En nu morgenavond weer een date, met iemand waarbij de gesprekken tot nu toe vooral een sarcastische en humoristische onderlaag hebben en hij en ik gewoon best bot naar elkaar kunnen zijn :Y
Ben benieuwd.

Oh en mocht iemand zich hierin herkennen, nouja waarschijnlijk was het toch wel duidelijk hoe ik erover dacht }:|
Leuk verslag...mag best een keer gezegd worden
pi_142625520
Het was half 3. En toen was er opeens vanuit een halve grap een heel serieus idee om gewoon nú af te spreken. Een uurtje later begon de 'date' aan de Rijn. Gezellig genoeg om een tijdje te blijven, maar niet meer dan dat. Les van de nacht: zelfs als iemand zegt terughoudend te zijn, moet je haar nog steeds op een gegeven moment vol op d'r bek pakken.
pi_142626317
quote:
15s.gif Op dinsdag 22 juli 2014 23:40 schreef -Splash- het volgende:

[..]

:^ En?! Zit er een vervolg aan te komen?!
Geen knipoog en mijn schaarse dateverslagen gaan al ongeveer 2 maanden over dezelfde vent. Wel op blijven letten he?! ;)
Why do dishes when you can do daiquiris?
  woensdag 23 juli 2014 @ 08:47:32 #205
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_142626366
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 08:44 schreef MissGump het volgende:

[..]

Geen knipoog en mijn schaarse dateverslagen gaan al ongeveer 2 maanden over dezelfde vent. Wel op blijven letten he?! ;)
Het was een QFT en ik vroeg aan hem een datingverslag, niet aan jou. Wel leuk om het te horen hoor. :P Hoeveel dates ben je verder?
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
pi_142626512
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 08:47 schreef -Splash- het volgende:

[..]

Het was een QFT en ik vroeg aan hem een datingverslag, niet aan jou. Wel leuk om het te horen hoor. :P Hoeveel dates ben je verder?
Vond het al een beetje raar :+

En een boel dates, ben de tel een beetje kwijt O-)
Why do dishes when you can do daiquiris?
  woensdag 23 juli 2014 @ 09:01:29 #207
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_142626555
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 08:58 schreef MissGump het volgende:

En een boel dates, ben de tel een beetje kwijt O-)
Relatie, relatie *O*
pi_142626733
quote:
7s.gif Op woensdag 23 juli 2014 09:01 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Relatie, relatie *O*
Eng woord, eng woord *O*
Why do dishes when you can do daiquiris?
pi_142626917
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 08:58 schreef MissGump het volgende:

[..]

Vond het al een beetje raar :+

En een boel dates, ben de tel een beetje kwijt O-)
Verkapte ik-heb-een-relatie-maar-wil-gewoon-in-de-dating-reeks-blijven-posten-post :')
pi_142627049
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 09:22 schreef Weissman het volgende:

[..]

Verkapte ik-heb-een-relatie-maar-wil-gewoon-in-de-dating-reeks-blijven-posten-post :')
Eigenlijk net zoals jij dus :')
Why do dishes when you can do daiquiris?
pi_142627360
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 08:58 schreef MissGump het volgende:

[..]

Vond het al een beetje raar :+

En een boel dates, ben de tel een beetje kwijt O-)
Hij heeft geen rare opmerkingen gemaakt waar je op afknapte? :o
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
pi_142628117
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 06:36 schreef Aisomont het volgende:
Het was half 3. En toen was er opeens vanuit een halve grap een heel serieus idee om gewoon nú af te spreken. Een uurtje later begon de 'date' aan de Rijn. Gezellig genoeg om een tijdje te blijven, maar niet meer dan dat. Les van de nacht: zelfs als iemand zegt terughoudend te zijn, moet je haar nog steeds op een gegeven moment vol op d'r bek pakken.
duh
Als iemand midden in de nacht af wil spreken zit daar echt wel seks in hoor
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  woensdag 23 juli 2014 @ 10:22:02 #213
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_142628304
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 10:15 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

duh
Als iemand midden in de nacht af wil spreken zit daar echt wel seks in hoor
Je moet alleen vaak als man even de eerste stap zetten :P
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  woensdag 23 juli 2014 @ 10:41:38 #214
416931 yats
(non) Average Joe
pi_142628957
quote:
3s.gif Op woensdag 23 juli 2014 00:44 schreef Godshand het volgende:

[..]

Altijd het beste :)

En anders wat met Yats in Amsterdam afspreken. Hij zegt het druk te hebben, maar dat is interessant doenerij. Als je lief bent, maakt hij vast wel tijd in de drukte voor je vrij O+
_O-
Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]
pi_142629325
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 09:43 schreef Fascination het volgende:

[..]

Hij heeft geen rare opmerkingen gemaakt waar je op afknapte? :o
Nope, hij wil niet me trouwen en ook (nog) geen kinderen met me *O*
Why do dishes when you can do daiquiris?
pi_142629350
Foutje!
Why do dishes when you can do daiquiris?
  woensdag 23 juli 2014 @ 11:00:31 #217
181802 theKiD
Ons Gusje
pi_142629644
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 10:22 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

Je moet alleen vaak als man even de eerste stap zetten :P
Maar de uitkomst stond al vast, ergo; zelfs yats had dat kunnen volbrengen
*** Nul Dertien ***
Rap... just a "C" away from "Crap"
R&P / Hoe voel je je nu? #827
pi_142629820
quote:
12s.gif Op woensdag 23 juli 2014 11:00 schreef theKiD het volgende:

[..]

Maar de uitkomst stond al vast, ergo; zelfs yats had dat kunnen volbrengen
Volgens mij overschat je hem :')
  woensdag 23 juli 2014 @ 11:06:15 #219
181802 theKiD
Ons Gusje
pi_142629865
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 11:04 schreef Weissman het volgende:

[..]

Volgens mij overschat je hem :')
I have faith :7
*** Nul Dertien ***
Rap... just a "C" away from "Crap"
R&P / Hoe voel je je nu? #827
pi_142629954
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 11:06 schreef theKiD het volgende:
I have faith :7
Mattheüs 17:20.
pi_142631194
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 10:15 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

duh
Als iemand midden in de nacht af wil spreken zit daar echt wel seks in hoor
Klopt, dat had ik ook nog door, gelukkig. Alleen was ik er toch half naartoe gegaan met het idee dat de kans klein was en daardoor niet mijn best gedaan om het die kant op te gooien en daardoor te laat beseft dat ik nog iets moest doen en toen was het al te laat. Kan gebeuren.
pi_142631222
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 11:48 schreef Aisomont het volgende:

[..]

Klopt, dat had ik ook nog door, gelukkig. Alleen was ik er toch half naartoe gegaan met het idee dat de kans klein was en daardoor niet mijn best gedaan om het die kant op te gooien en daardoor te laat beseft dat ik nog iets moest doen en toen was het al te laat. Kan gebeuren.
En nu in het Neerlandsch?
pi_142631257
quote:
12s.gif Op woensdag 23 juli 2014 11:00 schreef theKiD het volgende:

[..]

Maar de uitkomst stond al vast, ergo; zelfs yats had dat kunnen volbrengen
Absoluut niet.
  woensdag 23 juli 2014 @ 12:22:08 #224
416931 yats
(non) Average Joe
pi_142632230
quote:
12s.gif Op woensdag 23 juli 2014 11:00 schreef theKiD het volgende:

[..]

Maar de uitkomst stond al vast, ergo; zelfs yats had dat kunnen volbrengen
Ik stel je vertrouwen op prijs

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]
pi_142632261
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 12:22 schreef yats het volgende:

[..]

Ik stel je vertrouwen op prijs

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee dat had je niet :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')