Ik vond 'm ook wel goed te doen. Nu nog een keer de Benno zien te vinden...quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 00:49 schreef gadeweerd het volgende:
Mjaw... Die gregorius vond ik zo slecht nog niet...
Prijs valt me mee inderdaad. Ik heb ze een tijd terug bij het Bierparadijs meegenomen, daar betaalde ik 2,95 per stuk geloof ik.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 11:53 schreef Rvhkd het volgende:
Heb enkel de Benno op, vond hem ook niet slecht smaken. De Engelszell bieren zijn beide te koop bij drankenhandel leiden;
Engelszell bieren
Zowiezo een goede bierwinkel met veel keus tegen goede prijzen!
Dat valt inderdaad mee. Bij de Mitra hier kosten ze allebei 6 euroquote:Op maandag 18 augustus 2014 07:26 schreef Piet__Piraat het volgende:
[..]
Prijs valt me mee inderdaad. Ik heb ze een tijd terug bij het Bierparadijs meegenomen, daar betaalde ik 2,95 per stuk geloof ik.
Ze zijn iets duurder geworden, gisteren voor ¤ 3,10 eentje meegenomen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 07:26 schreef Piet__Piraat het volgende:
[..]
Prijs valt me mee inderdaad. Ik heb ze een tijd terug bij het Bierparadijs meegenomen, daar betaalde ik 2,95 per stuk geloof ik.
Cool, die Amerikaanse IPA's zijn bijna nooit echt lekker versquote:Op zondag 17 augustus 2014 20:56 schreef mckroket het volgende:
Die green flash westcoast ipa gefixt. Is in belgie gebrouwen voor europa nu. Prima bier, lekker fruitig. Hopelijk binnekort in mijn zaak te koop voor een schappelijkere prijs.
Vrouwen.....quote:Die florissen zijn pas weggegooid geld haha
Wacht, wat?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 11:52 schreef InGebruik het volgende:
Zitten echt leuke biertjes tussen, maar alles van Brew Dog vind ik toch echt heel smerig.
Jij hebt aandelenquote:
Ik weet niet precies welke ik op had, maar tijdens een vakantie ben ik in Newcastle bij Brew Dog geweest en heb er daar 4 geprobeerd en 4 keer was het helemaal niks. Kan er niets anders van maken.quote:
Wat vind je dan wel lekker bier?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:04 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ik weet niet precies welke ik op had, maar tijdens een vakantie ben ik in Newcastle bij Brew Dog geweest en heb er daar 4 geprobeerd en 4 keer was het helemaal niks. Kan er niets anders van maken.
Ik ben echt wel fan van BrewDogquote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:04 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ik weet niet precies welke ik op had, maar tijdens een vakantie ben ik in Newcastle bij Brew Dog geweest en heb er daar 4 geprobeerd en 4 keer was het helemaal niks. Kan er niets anders van maken.
Chimay Blauw, Gouden Carolus Hopsinjoor, Tripel Karmeliet en Barbãr vind ik bijvoorbeeld erg lekkere biertjes. Oh en verschillende La Trappe bieren vind ik heerlijk.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:07 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Wat vind je dan wel lekker bier?
Ah, yes, belgisch, das wel wat ander bier ja.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:23 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Chimay Blauw, Gouden Carolus Hopsinjoor, Tripel Karmeliet en Barbãr vind ik bijvoorbeeld erg lekkere biertjes. Oh en verschillende La Trappe bieren vind ik heerlijk.
Inderdaad, trek ik toch beter dan andere soorten bier. Pils buiten beschouwing gelaten, dat kan ik dan weer wel goed wegkrijgen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:27 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ah, yes, belgisch, das wel wat ander bier ja.
Wel wat gekocht, maar erg vaak zal ik hier niet terugkomenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:10 schreef CaLeX het volgende:
Vanmiddag maar even langs abcbeers lopen.
Ik merk hetzelfde, net een Stone RuinTen opengetrokken, heerlijk veel hop maar na een paar slokken lijkt het wel of je hopsiroop aan het drinken bent. Het uitgangspunt Stone Ruination vind ik dan smakelijker. Als ik weer een fles ruinTen tegen kom zou ik niet aarzelen om er weer één mee te nemen maar het begint wel een trend te worden. Normale IPAs worden ook steeds sterker qua alcohol dus je zou je daar op kunnen focussen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:17 schreef mckroket het volgende:
ben een beetje anti imperial ipa geworden trouwens. vele zijn veeel te zoet. (i hardcore you bijvoorbeeld). leuk dat er 200+ ebu in zit bijvoorbeeld, maar dat proef je soms totaal niet door de zoetheid van de mout. bovendien, zoveel alcohol is een beetje klote als je meerdere bieren wilt drinken.
Geen Spencer?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 11:37 schreef Psjentje het volgende:
Vriendje van Qwea en mij neemt mee uit de USA
[ afbeelding ]
You don't say...quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 13:29 schreef mckroket het volgende:
Als je van hop houd, moet je ook eens naar ramses bieren kijken. Hij maakt wel wat aparte bier stijlen, maar die zijn allemaal heftig gehopt. Echt goed!
Tja te zoet is niet lekker (de Tipa van emelisse vind ik ook zo'n voorbeeld), maar fris en fruitig vind ik toch wel belangrijk bij zo'n hopbom. Daarom vind ik die viven ook niets. Ik hou ook heel erg van zwaar gemoute bieren (IRS) maar, en zeer moutig en zeer bitter vind ik geen prettig combinatie.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:17 schreef mckroket het volgende:
die jackhammer van brewdog is kicken. kei bitter
maar nogmaals :p, als je het ergens ziet; hilldevil ipa van de hilldevils. een van de betere ipa`s vind ik. keihard bitter met 100 ebu. en dat voor een singel ipa van 6,5%. simcoe single hop dus niet super fruitig.
ben een beetje anti imperial ipa geworden trouwens. vele zijn veeel te zoet. (i hardcore you bijvoorbeeld). leuk dat er 200+ ebu in zit bijvoorbeeld, maar dat proef je soms totaal niet door de zoetheid van de mout. bovendien, zoveel alcohol is een beetje klote als je meerdere bieren wilt drinken. voor mij wel goede voorbeelden van lekkere imperial/dubbel ipa die niet te zoet zijn, zijn die van emelisse, viven en die greenflash westcoast ipa. iemand tips? beetje gangbaar verkrijgbaar graag.
bij de ipa`s zie je toch ook wel een verschil tussen echt fruitig (bijv. punk ipa) en een stuk minder fruitig (bijv. vuur en vlam). maar ik vind het allebei heerlijk :p
Kan volgens mij zo uit de fles. Maar als liefhebber zeg ik dan toch uit glas.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 16:20 schreef Geerd het volgende:
Mannen !! En vrouwen natuurlijk :p Heb hier een Grimbergen blond biertje staan.
6,7% vol,
Stond achterin de koelkast dus denk graatje of 3/4C
Kan je hem uit het flesje lurken als een pilsje of toch een glas?
De Brixton Porter is ook niet verkeerd.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 13:22 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ben echt wel fan van BrewDogPunk Ipa, ClownKing, I hardcore you, jack hammer..
Pfff ik probeer het altijd wel maar die speciaalbiertjes geef mijn portie maar aan fikkie.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 16:34 schreef portie het volgende:
[..]
Kan volgens mij zo uit de fles. Maar als liefhebber zeg ik dan toch uit glas.
Pils is bier.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 14:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
[..]
In de regel klopt het ja. Een soort.
Zullen we de discussie verder doorzetten in het biertopic? Gaan jullie even schreeuwen dat pils bier is... even kijken hoelang het duurt voordat je 20 alarmen rechtonder krijgt.
Pils is inderdaad bier. Vandaag een absoluut heerlijk pilsje op: Ruhstaller Gilt Edge Kuchinski Hop Ranch, bij de lokale BrewDog Bar.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 18:08 schreef Klaploper het volgende:
Geen speciaalbier, maar op verzoek van Red:
[..]
Pils is bier.
Die heb ik ook nog staan.quote:Op zondag 24 augustus 2014 16:02 schreef mckroket het volgende:
ik had gisteren een mikkeler nelson sauvin singel hop ipa op.
wat een bizarre hop is dat zeg. het gaat, zoals ze ook zeggen, heel ver de kant op van witte wijn.
Das zonde, dan ben je je hop kwijtquote:Op zondag 24 augustus 2014 16:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die heb ik ook nog staan.
Blijft ook nog wel staan voorlopig. Komende 6 maanden no alcohol for me. \O/
Nah, valt opzich wel mee denk ik? Staan nog wel wat IPA's die op moeten. Ben binnenkort geloof ik in de buurt bij je, moet ik ze afdroppen?quote:Op zondag 24 augustus 2014 16:59 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Das zonde, dan ben je je hop kwijt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |