Nee want als Fax ook "leuk" is irl dan op Fok! dan zou zijn mening over jou een projectie zijn.quote:
1 grote orgie dan vanavond bij jouquote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:32 schreef complicate het volgende:
Het verbaast me wel dat vrouwen elkaar makkelijker kunnen versieren. Ik staat steeds naar mijn buurmeisje te kijken hoe ze die vrouw aan de bar aan het hosselen is. My God
Ze had haar nummer na 2 woorden te hebben gewisseld.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:39 schreef yats het volgende:
[..]
Omdat veel vrouwen best nieuwsgierig zijn om het een keer met een andere vrouw te proberen terwijl als een kerel ze aanspreekt het 9 van de 10 keer is om haar te versieren en ze dat zelf ook weten.
Vraag het zeefje?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:39 schreef complicate het volgende:
[..]
Nee want als Fax ook "leuk" is irl dan op Fok! dan zou zijn mening over jou een projectie zijn.
quote:
Halloquote:
Oh hallo, lieve toekomstige mama.quote:
Jij zou er niet eens zo veel moeite mee hebben volgens mij. Of welquote:
Het zou iets biloogisch kunnen zijn (iets met niet zwanger kunnen worden, zeg maar een soort oerinstinct).quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:36 schreef complicate het volgende:
[..]
Zoals wat?Omdat ze lesbisch zijn , zou het makkelijker maken/zijn?
Ja ik ben naar een versierscène tussen twee vrouwen irl aan het volgen.quote:
Oehquote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:45 schreef complicate het volgende:
[..]
Ja ik ben naar een versier scene tussen twee vrouwen irl aan het volgen.
Hoe is het?quote:
Dat dusquote:
Nice guess.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Het zou iets biloogisch kunnen zijn (iets met niet zwanger kunnen worden, zeg maar een soort oerinstinct).
Ik weet het verder ook niet hoor, het was maar een educated guess
OMG, Kree. Nee. ik doe daar niet aan mee.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:44 schreef kree het volgende:
[..]
Jij zou er niet eens zo veel moeite mee hebben volgens mij. Of wel
KPDquote:Op vrijdag 18 juli 2014 20:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
O ik zie het al, de sex sc'ers hebben gewoon de kpd-sc overgenomen
Te warm. Dadelijk maar eens een koude douche nemen denk ik. Ik wilde nog naar de vierdaagsefeesten gaan maar ik sla toch maar even over.quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |