SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(http://www.mirror.co.uk/n(...)sh-passenger-3875681)
Schijnt nog echt waar te zijn ook.
![]()
quote:Op donderdag 17 juli 2014 23:58 schreef FFlorus het volgende:
Ik weet niet of deze al gepost is.Stom toeval.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(http://www.mirror.co.uk/n(...)sh-passenger-3875681)
Schijnt nog echt waar te zijn ook.
Copthorne 2.0
quote:Op donderdag 17 juli 2014 23:58 schreef FFlorus het volgende:
Ik weet niet of deze al gepost is.Spuit 11.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(http://www.mirror.co.uk/n(...)sh-passenger-3875681)
Schijnt nog echt waar te zijn ook.
Houd er rekening mee dat er veel mensen zijn die alles vanaf het begin hebben gevolgd, dus al het nieuws is waarschijnlijk al gepost.Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:00 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Spuit 11.
Houd er rekening mee dat er veel mensen zijn die alles vanaf het begin hebben gevolgd, dus al het nieuws is waarschijnlijk al gepost.
Wraak houd wel in dat je kunt verliezen,als je meteen dood bent is dat niet erg maar je kunt ook nog 70 jaar kunnen blijven leven, zou jij dat willen? als je al die tijd in een luier in een rolstoel moet zitten op je dood te wachten? Oorlog is geen spelletje wat je op de computer speelt.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:50 schreef Confetti het volgende:
[..]
Wraak is zoet. Als je dit soort daden als land niet eens meer wil vergelden moet je je diep, diep schamen.
Omdat die separatisten gewoon Oekraïnse staatsburgers zijn en daarmee is het een nationaal probleem en niet iets waar Europa/de wereld zich mee zou moeten bemoeien.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:17 schreef probeer het volgende:
Maar Poetin kan toch niet veel anders dan hier afstand van nemen? Dan zie ik niet in waarom Nederland, of de NAVO, niet op zou kunnen treden tegen die separatisten.
Er schijnt dus al een waarschuwing van zo'n overkoepelend orgaan te zijn dat vanwege de toestand die 'highway' die over dat gebied loopt gesloten zou zijn voor al het vliegverkeer. Dit bericht werd uitgeven nadat het vluchtplan van deze vlucht (over die highway) was goedgekeurd maar nog wel voordat het vliegtuig vertrokken was van Schiphol.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:18 schreef Clashy het volgende:
Vreselijk..maar neem dan ook het zekere voor het onzekere als vliegtuigmaatschappij en vermijdt het vliegen boven een oorlogsgebied.
Ok, goed punt. Dan mogen zij het voor ons oplossen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:18 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Omdat die separatisten gewoon Oekraïnse staatsburgers zijn en daarmee is het een nationaal probleem en niet iets waar Europa/de wereld zich mee zou moeten bemoeien.
Waarschuwingen waar dus niks mee wordt gedaan..zinloosquote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:20 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Er schijnt dus al een waarschuwing van zo'n overkoepelend orgaan te zijn dat vanwege de toestand die 'highway' die over dat gebied loopt gesloten zou zijn voor al het vliegverkeer. Dit bericht werd uitgeven nadat het vluchtplan van deze vlucht (over die highway) was goedgekeurd maar nog wel voordat het vliegtuig vertrokken was van Schiphol.
De relatie Oekraïne/Europa/Rusland is inderdaad een grenzenoverstijgend issue, maar die separatisten an sich niet.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:21 schreef probeer het volgende:
[..]
Ok, goed punt. Dan mogen zij het voor ons oplossen.
Maar om nou te zeggen dat het alleen een nationaal probleem is ..
154 Amerikanen, en ze hadden daar nu al op de stoep gestaan ..quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:24 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
De relatie Oekraïne/Europa/Rusland is inderdaad een grenzenoverstijgend issue, maar die separatisten an sich niet.
De VS zag dit in Iraq bijvoorbeeld anders, die vonden zo'n 'separatistisch beweging' binnen een land (goed, het waren geen separatisten maar het schetst ff de interne verhoudingen) een internationaal issue en zijn toen met hun leger naar Iraq gegaan 'om het maar even op te lossen'.
Nee hoor, niet na Iraq en alle andere drama's. Ze hebben er namelijk niks anders te zoeken dan de 'guardian angel' van de wereld spelen en dat heeft ze zo veel ellende opgeleverd dat ze daarmee gestopt zijn.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef probeer het volgende:
[..]
154 Amerikanen, en ze hadden daar nu al op de stoep gestaan ..
Hm, burgerslachtoffers waren anders aanleiding genoeg om zich in WOII te mengen ..quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Nee hoor, niet na Iraq en alle andere drama's. Ze hebben er namelijk niks anders te zoeken dan de 'guardian angel' van de wereld spelen en dat heeft ze zo veel ellende opgeleverd dat ze daarmee gestopt zijn.
En hoeveel oorlogen zijn ze zich in gaan bemoeien met dezelfde 'aanleiding' terwijl later bleek dat de echte reden olie was?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef probeer het volgende:
[..]
Hm, burgerslachtoffers waren anders aanleiding genoeg om zich in WOII te mengen ..
wat betekend datquote:Op vrijdag 18 juli 2014 00:41 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Je omgeving heeft teveel invloed op je.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:47 schreef Confetti het volgende: Waar blijft Rutte met harde, dreigende woorden?
............... Zo moeilijk dom kan niemand zijn.quote:Op donderdag 17 juli 2014 23:05 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Als in dat er oorlog komt, en een aantal Europese landen valt Rusland binnen en verovert het land.
Gratis rijkdom, grondgebied, grondstoffen, alles gratis.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |