Met dank aan youtubequote:
Ik krijg hier trek van. Please stop.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:48 schreef complicate het volgende:
Oh ja ik ga dat eten met aardappels met schil uit de oven.
Youtube maakt van mij een echte keukenprinses.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:49 schreef MrChocolademelk het volgende:
[..]
Ik krijg hier trek van. Please stop.
En jij eet altijd rond tien uur 's avonds?quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:51 schreef complicate het volgende:
[..]
Youtube maakt van mij een echte keukenprinses.
Alleen als mijn vriendje komt eten, want hij heeft vaak laat gedaan met werken.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:52 schreef MrChocolademelk het volgende:
[..]
En jij eet altijd rond tien uur 's avonds?
ik moest ook even zoeken om tomaten in blokjes te snijdenquote:Op donderdag 17 juli 2014 21:51 schreef complicate het volgende:
[..]
Youtube maakt van mij een echte keukenprinses.
[ afbeelding ]
Sherlock optiequote:Op donderdag 17 juli 2014 21:46 schreef zeefje het volgende:
Is er iemand hier met een goed geheugen?
Ik was hier ene keer op een avond en toen was ik de godganse dag van die awesome gifjes aan het sturen. Soms komt er een weer bij mj op, maar dan weet ik de link en de sourcename niet en kan het dus niet vinden.
je hebt op fok ook een optie dat je per persoon kan zien wat diegene allemaal post voor fotos/gifjes wten jullie waar da is?
nee, het gaat over deze reeks maar ik weet echt niet wanneer ongeveerquote:
Really?quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:53 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ik moest ook even zoeken om tomaten in blokjes te snijden
mjaquote:Op donderdag 17 juli 2014 21:55 schreef complicate het volgende:
[..]
Really?mmmmmkay
Maar bon soit, ik ga verder alles mooi afronden. Tis bijna klaar.
Vroegslaperquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:02 schreef MrChocolademelk het volgende:
Ik ben er vandoor, slaap lekker
quote:
jaquote:Op donderdag 17 juli 2014 22:30 schreef xFriendx het volgende:
Grindr is gayvariant van tinder of zo?
Sorry, dat was ik.quote:Op donderdag 17 juli 2014 22:28 schreef zeefje het volgende:
[..]
Ik krijg een appie van een jongen
''hallo, hoe is het''
''ik ken jou niet laat eens een foto zien''
*stuurt foto*
en ik herken hem niet ook niet aan zijn naam, woonplaatst of de plek waar hij mij van zou moeten kennen(grindr)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |