Ik ook wat je daar ziet is echt niet okquote:Op donderdag 17 juli 2014 19:36 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik voel me ook een beetje bezwaard nu die Rusissche livestream te bekijken.
Juist, we laten de paspoorten daar gewoon tussen het puin liggen! En de media moet zoveel mogelijk van de feiten voor de kijker achterhouden! Geen wonder dat je geen positief beeld van dat volk hebt als je alleen maar ziet en hoort wat je wilt zien en horen. Daarnet ook al lekker stoken over die Korea vlucht, zoals een simpele ziel dat zou doen. Maar iemand met een voetbalclub als interesse kan je berhaupt niet serieus nemen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Het zijn er zeker meer.. die 50 is alleen van d-reizen en nog een operator.. er zijn ook altijd mensen die via de maatschappij zelf boeken
[..]
Oh ja joh.. het verzamelen van al die paspoorten alleen al is walgelijk. En ik had al geen positief beeld van dat volk, dat klopt. Dit bevestigt het alleen maar. Smerig volk bah
Spuit 11quote:
Nee persoonlijke gegevens niet. Lijkt me ook vrij logisch.quote:
Als het geen vlucht vanuit Amsterdam was geweest dan had de NOS hier natuurlijk ook minder aandacht aan besteed. Een Nederlands medium geeft natuurlijk meer gewicht aan Nederlands nieuws.quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind die berichtgevingen over dat er [insert] Nederlanders in zaten niet zo relevant. Waarom kan het nooit als een objectief geheel worden beschouwd? Gewoon 295 man omgekomen.
Die zien we dan nooit meer terug. Poetin gaat hiermee wegkomen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:37 schreef Nibb-it het volgende:
De zwarte dozen schijnen volgens geruchten naar Rusland te gaan. Jawel.
Het kunnen net zo goed Oekraners zijn...quote:Op donderdag 17 juli 2014 19:36 schreef havanagila het volgende:
Nou, leuk volk die russen/separatisten, en respectvolle journalisten ook, bah bah.
Zou kunnen, geen idee. Zijn encrypted boodschappen maar "Skyking do not respond" betekend dat ze geen antwoord terug willen dus dat de locatie geheim moet blijven van de ontvanger.quote:
Wie moet er dan berichten over de levensgevaarlijke Groningse aardschokkenquote:Op donderdag 17 juli 2014 19:37 schreef alors het volgende:
[..]
Ja, waarom hebben we eigenlijk nog lokaal en regionaal nieuws? Gewoon het belangrijkste wereldnieuws lijkt me voldoende
Ik heb 't afgezet, voel me momenteel echt een ramptoerist en ben geneigd iets anders te gaan doenquote:Op donderdag 17 juli 2014 19:37 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Ik ook wat je daar ziet is echt niet ok
jij bent altijd tegendraads hequote:Op donderdag 17 juli 2014 19:38 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Het kunnen net zo goed Oekraners zijn...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |