Maakt ze njet minder rond.quote:
Die rapporteer ik altijdquote:Op donderdag 17 juli 2014 00:28 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
De helft van alle chicks op Tinder ook
Het feit dat jij het niet met mij eens bent maakt mijn argumenten alleen maar sterker.quote:
quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:14 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zie anders twee hele ronde dingen, ehehehheuehwuehehe.
Ja want jij hebt altijd gelijk.quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:32 schreef chroestjov het volgende:
Het feit dat jij het niet met mij eens bent maakt mijn argumenten alleen maar sterker.
Dat zei ik niet.quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:33 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Ja want jij hebt altijd gelijk.
Ik constateer simpelweg dat BlauweTijger het gewoon niet zo heel vaak bij het juiste eind heeft en dan druk ik mij nog voorzichtig uit.quote:
quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:43 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Ik constateer simpelweg dat BlauweTijger het gewoon niet zo heel vaak bij het juiste eind heeft en dan druk ik mij nog voorzichtig uit.
Okee dus als hij zegt dat je geen coke moet gebruiken moet je juist wel coke gaan gebruiken?quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:43 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Ik constateer simpelweg dat BlauweTijger het gewoon niet zo heel vaak bij het juiste eind heeft en dan druk ik mij nog voorzichtig uit.
Jij kunt echt niet begrijpend lezen eh.quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:44 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Okee dus als hij zegt dat je geen coke moet gebruiken moet je juist wel coke gaan gebruiken?
Jawel maar ik stel gewoon graag domme vragen want dan vinden mensen me irritant en dan kan ik lachenquote:Op donderdag 17 juli 2014 00:45 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Jij kunt echt niet begrijpend lezen eh.
Ik probeer mensen altijd te stangen, werkt ook prima.quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:45 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Jawel maar ik stel gewoon graag domme vragen want dan vinden mensen me irritant en dan kan ik lachen
Laat ik het zo stellen, als jij zin hebt in coke dan hou ik je niet tegen.quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:44 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Okee dus als hij zegt dat je geen coke moet gebruiken moet je juist wel coke gaan gebruiken?
quote:Op donderdag 17 juli 2014 00:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik probeer mensen altijd te stangen, werkt ook prima.
Niet iedereen haptquote:Op donderdag 17 juli 2014 00:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik probeer mensen altijd te stangen, werkt ook prima.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |