Ja, die was ook aardig, maar inderdaad wat overgewaardeerd.quote:Op woensdag 16 juli 2014 01:20 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Zeer boeiend. Je hebt films als American Beauty, scoren retehoog. Maar toen ik ging kijken, vond ik hem net meer dan matig.
Je wordt een beetje streng voor jezelfquote:Op woensdag 16 juli 2014 01:21 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Nee. Vroeger kon ik ontroerd raken door een film. Al tijden niet meer gehad.
Ga weg je hebt vakantie
Waar ben je?quote:Op woensdag 16 juli 2014 01:23 schreef darkmond het volgende:
[..]
Je wordt een beetje streng voor jezelf
Ik lig hier op tweepersoonsbed in een nogal warme kamer met open ramen en typische Engelse politie auto's om de zoveel tijd. Straks toch weer opstaan dus ik ga nu niet slapen.
Als kind was deze ook leuk...quote:Op woensdag 16 juli 2014 01:23 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[ afbeelding ]
Deze film vond ik ook leuk. En ik schaam me er niet voor.
Die was echt leuk ja. Samen met Flubber.quote:Op woensdag 16 juli 2014 01:25 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Als kind was deze ook leuk...
[ afbeelding ]
Echt zó vaak gezien.
Ik ook. Hoeren Chuckie.quote:Op woensdag 16 juli 2014 01:27 schreef Santello het volgende:
Ik heb als kind nachtmerries aan Chuckie en Dolly overgehouden...
Volgens mij hebben wij in het Turkentopic het ook over die film gehad, of no?quote:
Lekker man. Hoelang blijf je?quote:
Ik heb Godfather en Scareface nog nooit gezien.quote:Op woensdag 16 juli 2014 01:29 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Volgens mij hebben wij in het Turkentopic het ook over die film gehad, of no?
Ik vind drugsthema's in films wel altijd leuk. Laat me altijd weer zien waarom niet gebruiken best prima is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |