Dankje voor je antwoord! Lucht me wel een beetje op. En lachen mag, daar had ik de laatste zin ook voor geschreven. Ik hou niet zo van klagen maar zat er wel mee, als ik iedereen daarna aan het lachen maak is het niet zo erg tochquote:Op maandag 14 juli 2014 17:21 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
DND sorry maar ik moest even hard lachen om je vraag![]()
om ook even antwoordt te geven, Ze merken wel als je stress hebt maar het is niet zo dat je kind straks bibberend in de wieg ligt bij t horen van jouw stem... Dan hadden er denk ik heel veel bibberende kindjes geweest van wie moeder hormonaal was.
quote:Op maandag 14 juli 2014 16:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
I'm in here![]()
Zonder noemenswaardig gerommel en zulks overigens.
De dreumes-die-babybuik-kust-foto's gaan hem echt niet worden denk ik. Dreumes heeft er echt geen zin in.
GM succes!
Willen jullie het eigenlijk weten? Aangezien je niet heel veel onder mij staat en de rest het al wel weet. Of wacht je ook tot de 20 weken echo?quote:Op maandag 14 juli 2014 17:46 schreef Crumpette het volgende:
Cygne spannend idd, echo op vrijdagleuk!
Stardust moet intussen weten wat ze krijgt.. zou ze het vertellen?
jaaa wij willen het zeker wetenquote:Op maandag 14 juli 2014 17:54 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Willen jullie het eigenlijk weten? Aangezien je niet heel veel onder mij staat en de rest het al wel weet. Of wacht je ook tot de 20 weken echo?
Cygne, wij om 11.15!
ja, de lol van tartaartjes is er voorlopig wel af helaasquote:Op maandag 14 juli 2014 18:18 schreef Risu het volgende:
Kut, sta ik tartaartjes te bakken, zegt vent ineens.... Mag jij die wel hebben?
Naja, beetje goed doorbakken dan maar
Oh ik dacht dat ze daar hoofdzakelijk wel voor kwamen? Kijken of er nog iets anders kan, wensen voor de kraamhulp dat soort meuk?quote:Op maandag 14 juli 2014 18:25 schreef Stormqueen het volgende:
Ik denk niet dat dat raar is hoor skittles! Maar ik weet niet of ze wel kijken naar hoe af de kamer is
quote:Op maandag 14 juli 2014 18:18 schreef StarDust_ het volgende:
De kleine lag met zijn benen over elkaar... Conclusie: twijfelgeval. Vrijdag mag ik terug komen voor een herkansing!
Hoezo mag je niks? Ben je niet stiekem te streng?quote:Op maandag 14 juli 2014 18:37 schreef Risu het volgende:
Ik vind het hele zwangergebeuren nog even helemaal niks aan. Mag niks en mijn cravings veranderen elke dag. Vanmiddag met een pizza gelunched, want ik vond ineens niks anders meer lekker.![]()
En waarvoor ik het doe zie ik pas eind volgende week. De darmen zijn in ieder geval weer een stuk rustiger, maar door de misselijkheid moet ik blijven eten. (En ik lust niks)
Ik kijk heeel erg uit naar het tweede trimester.
Zo klaagpost klaar. Het is het allemaal waard, wacht maar tot die baby in je armen ligt.
Dat stelt me wel gerust, bedankt! Gewoon een kennismaking van beide kanten dus? Is het dan trouwens ook gelijk de kraamhulp die je krijg of mag je daar nog iets over wensen, zoals niet roken en dat de kat gewoon los mag lopen en niet opgesloten hoeft te worden?quote:Op maandag 14 juli 2014 18:30 schreef Spees_Eend het volgende:
Bij mij kwamen ze ook niet kijken naar het kamertje hoor Skittles! Ze werken een vragenlijst af over jouw situatie, of je man thuis is straks, of je bv wil geven, leggen uit wat kraamzorg inhoudt, wanneer en hoe vaak je moet bellen, dat soort dingen. En nemen een lijstje door van wat je beter in huis kunt hebben. Ik heb in mijn omgeving ook niet gehoord dat ze het kamertje willen checken. Maar los daarvan, als jij je prettiger voelt bij een afspraak met 31 weken lijkt mij dat prima.
Naja ik mag natuurlijk genoeg, maar de dingen waar ik echt trek in heb mag ik dan niet en dat vind ik dan extra zuur. Het is elke dag een beetje aftasten waar ik nou weer trek in heb, dat is soms best lastig, maar komt goed. Ik leef nog en zover ik weet, de beeb ook nog.quote:Op maandag 14 juli 2014 18:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Hoezo mag je niks? Ben je niet stiekem te streng?
En het wordt écht leuker, maar ik weet hoe je je voelt. Geeft niks!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |