16 juli 2014 Lening volgeboektquote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:42 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Iemand is een week weg, vik ind dat niet zo dramatisch. Je weet dat je in een kleine onderneming stapt
Die delay zie ik bij al mijn projecten, zit ook deel bij GvE volgens mij. Die moeten alle stukken opstellen, opsturen, beoordelen etc. Ik heb van mijn +- 10 projecten geen een gehad die binnen 2 weken liepquote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:51 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
16 juli 2014 Lening volgeboekt
Ik denk dus eerder dat meneer 2-3 weken weg is.
Ik vind het vreemd. Je weet dat je met zo'n grote lening gaat beginnen, en dan ga je op vakantie op het moment dat je de formaliteiten af moet handelen.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:42 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Iemand is een week weg, vik ind dat niet zo dramatisch. Je weet dat je in een kleine onderneming stapt
Misschien had die niet verwacht dat het zo snel zou gaan?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:26 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd. Je weet dat je met zo'n grote lening gaat beginnen, en dan ga je op vakantie op het moment dat je de formaliteiten af moet handelen.
Ik draai al aardig lang mee en heb ca. 25 projecten lopen en er ondertussen dik ¤ 9.000,- in zitten. Heb er nog eens over nagedacht en laat het inderdaad maar door lopen. Het zou mijn keuze als ondernemer niet zijn geweest, maar goed. Niet iedereen is hetzelfde.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:26 schreef Scooper het volgende:
We zitten toch in de vakantieperiode? Ik vind het allemaal niet zo'n probleem hoor, komt allemaal wel. Ik denk dat degenen die het niet zo erg vinden al wat langer meedraaien.
Ja, ben ik met je eens. Had dan de lening gepubliceerd na je vakantie. Voor contractuele zaken zoals deze zou een vakantie direct opgezegd moeten wordenquote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:26 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd. Je weet dat je met zo'n grote lening gaat beginnen, en dan ga je op vakantie op het moment dat je de formaliteiten af moet handelen.
Ja, dan kan je beter terugvliegen voor honderden euros en een vakantie van misschien wel enkele duizenden euros weggooien.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:54 schreef Blik het volgende:
[..]
Ja, ben ik met je eens. Had dan de lening gepubliceerd na je vakantie. Voor contractuele zaken zoals deze zou een vakantie direct opgezegd moeten worden
Moet je in het zakenleven in ieder geval niet proberen. Mijn eerste gevoel is precies hetzelfde als leolinedance, blijkbaar is het niet belangrijk genoeg. Er wordt even 250k in je bedrijf geīnvesteerd, en het eerste wat er gebeurt is dat er vertraging opgelopen wordt wegens een vakantie.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:57 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ja, dan kan je beter terugvliegen voor honderden euros en een vakantie van misschien wel enkele duizenden euros weggooien.
Hou toch op, iemand kan en mag toch op vakantie? Waarschijnlijk liep de lening sneller vol dan verwacht, no big deal. Moet niet na 4 augustus nog 4 weken duren, maar dat zal wel meevallen.
Bij een bank had je ook gewoon verteld dat je op vakantie ging en was de boel daarna afgerond. Sinds wanneer mag een mens niet meer op vakantie? Misschien al een jaar zo geplanned. En wie zegt dat hij niet had willen wachten maar dat GvE het gewoon gepubliceerd heeft?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:01 schreef Blik het volgende:
[..]
Moet je in het zakenleven in ieder geval niet proberen. Mijn eerste gevoel is precies hetzelfde als leolinedance, blijkbaar is het niet belangrijk genoeg. Er wordt even 250k in je bedrijf geīnvesteerd, en het eerste wat er gebeurt is dat er vertraging opgelopen wordt wegens een vakantie.
Bij een bank had je dan kunnen fluiten naar je geld
Als ondernemer kom je soms voor een verrassing te staan, je planned je rot en toch loopt er altijd wel ergens iets spaak. Dan kan je gaan liegen en in dit geval de boel rekken of gewoon eerlijk zijn en een datum afgeven.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik draai al aardig lang mee en heb ca. 25 projecten lopen en er ondertussen dik ¤ 9.000,- in zitten. Heb er nog eens over nagedacht en laat het inderdaad maar door lopen. Het zou mijn keuze als ondernemer niet zijn geweest, maar goed. Niet iedereen is hetzelfde.
Helemaal mee eens. Ik zie ook het probleem niet. Keurig dat we op de hoogte zijn gebracht, anders was het de meeste geeneens opgevallen.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:31 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Misschien had die niet verwacht dat het zo snel zou gaan?
Ik vind het ook geen probleem, goed het even wordt gemeld dat wel zodat je het weet.
Een bank heeft daar, mits netjes doorgeven, ook geen enkel probleem mee.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:01 schreef Blik het volgende:
[..]
Moet je in het zakenleven in ieder geval niet proberen. Mijn eerste gevoel is precies hetzelfde als leolinedance, blijkbaar is het niet belangrijk genoeg. Er wordt even 250k in je bedrijf geīnvesteerd, en het eerste wat er gebeurt is dat er vertraging opgelopen wordt wegens een vakantie.
Bij een bank had je dan kunnen fluiten naar je geld
Ik heb 2 projecten al langer openstaan en daar is nog niets van bekend. In de vakantie periode komt dit gewoon voor.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:09 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Ik zie ook het probleem niet. Keurig dat we op de hoogte zijn gebracht, anders was het de meeste geeneens opgevallen.
Ik heb net mijn eerste investering via KoM in dit project gedaan. De rente valt tegen maar ik wil graag dat GvE wat serieuzere concurrentie krijgt en daarvoor moet KoM eerst wat succesvolle projecten hebben.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 23:58 schreef mrbombastic het volgende:
nieuw project
https://www.kapitaalopmaat.nl/Zomerzoen-Breidt-Uit
Ziet er wel aardig uit
Dat is lekker zeg, zo ging het bij mij voornamelijk de eerste maanden dat ik begon met GVE. Nu is het een stuk rustiger.quote:Op woensdag 30 juli 2014 15:56 schreef athlonkmf het volgende:
Zo... deze maand is een dure maand zeg... Heel veel projecten die allemaal deze maand starten. Of ik dus effe geld wilt overmaken naar 10 projecten....
Je krijgt per maand obv annuiteit je geld (dus een deel aflossing en een deel rente, elke maand gelijk bedrag).quote:Op woensdag 30 juli 2014 18:03 schreef amp25 het volgende:
klein vraagje als je hier investeerd krijg je per maand geld of pas na de looptijd van pakwag 12 16 maanden
Voordeel aan GvE is dat "goede" projecten binnen een dag volzitten en gaan lopen. Bij KoM duurt het vaak vele weken. Ook dubieus dat elk project bij KoM op de laatste dag van de looptijd door een relatief groot bedrag (>5k) volkomt. Lijkt wel of de eigenaren zelf mee doen om het maar van de grond te krijgenquote:Op woensdag 30 juli 2014 12:44 schreef Mynheer007 het volgende:
[..]
Ik heb net mijn eerste investering via KoM in dit project gedaan. De rente valt tegen maar ik wil graag dat GvE wat serieuzere concurrentie krijgt en daarvoor moet KoM eerst wat succesvolle projecten hebben.
Daarnaast kan spreiding over diverse platformen geen kwaad.
Ik zet wel vraag tekens bij de risicoclassificaties van KoM. Een start-up wordt bijvoorbeeld ingedeeld in de laagste risicocategorie; https://www.kapitaalopmaat.nl/PS-Xtra-Personeelsadvies
dus inprecipie als je 100 euro inversteert op 8% looptijd van 12 a 16 maanden heb je na deze periode je 100 omgezet na 800 euroquote:Op woensdag 30 juli 2014 18:09 schreef Underdoggy het volgende:
[..]
Je krijgt per maand obv annuiteit je geld (dus een deel aflossing en een deel rente, elke maand gelijk bedrag).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |