Voor mij geldt hetzelfde als hierboven. Kreeg een SP-pakje binnen 2 weken thuis. Lijkt erop dat het wat beter gaat bij hun.quote:Op donderdag 10 juli 2014 10:00 schreef Blocko het volgende:
Kut TinyDeal. Waarom versturen ze mijn pakketje ongevraagd via SwedenPost? Daar heb ik toch niet voor betaald. Nu gaat het weer jaren duren. :S
Met de waterdichte case kun je al onderwater. Er staat op Banggood een plaatje met alles wat erin zit. Voor onderwater kan eventueel een monopod ook handig zijn (moet je zelf inschatten), maar dat moet je dan apart bestellen.quote:Op donderdag 10 juli 2014 13:15 schreef Scarface150993 het volgende:
Bij die SJ4000 van Banggood he, zit daar nou alles bij? Ik kan lezen dat er enkele mounts bij zitten en een waterdichte case. Is dit genoeg voor onderwateropname of weten jullie nog enkele handige straps/mounts die ik op Bangood erbij zou kunnen bestellen.
Waar doen jullie de Zweden tracking? Mijn tracking nr. geeft bij zowel posten.se als bij 17track aan dat tracking nr. niet bekend is.quote:Op donderdag 10 juli 2014 10:33 schreef Dromer het volgende:
[..]
Mwoah.. hoeft niet:
Destination Country - Netherlands:Tracking Consuming:4618 Millisecond
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/07/10 08:37:15
2014-07-10 01:19, The shipment item is under transportation, The item has been sorted at the international terminal in the destination country for onward transport in the destination country
2014-07-10 01:19, NETHERLANDS, The item has been sorted at the international terminal in the destination country for onward transport in the destination country
2014-07-08 17:05, NETHERLANDS, The item has arrived at the international terminal in the destination country for sorting
2014-07-08 17:05, Order received into final destination country
2014-07-05 07:26, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2014-07-05 07:26, Order departed from sorting hub
2014-07-04 18:00, Order departed on flight from origin
2014-07-04 10:00, Order dispatched
Wordt vandaag afgeleverd volgens Postnl
Ook bij 17track. Dat is idd wel lang, dus zou eens klagen bij de verkoper!quote:Op donderdag 10 juli 2014 14:20 schreef sattertje het volgende:
[..]
Waar doen jullie de Zweden tracking? Mijn tracking nr. geeft bij zowel posten.se als bij 17track aan dat tracking nr. niet bekend is.
Ik weet dat het een paar dagen kan duren, maar het is 1 juli geshiped.
Ja die monopod moet ik sowieso nog hebben. Zijn er ook handige Mounts of straps die het onderwater filmen makkelijker kunnen maken?quote:Op donderdag 10 juli 2014 14:00 schreef Muto het volgende:
[..]
Met de waterdichte case kun je al onderwater. Er staat op Banggood een plaatje met alles wat erin zit. Voor onderwater kan eventueel een monopod ook handig zijn (moet je zelf inschatten), maar dat moet je dan apart bestellen.
Ik zou kiezen voor een bobber + armband. Mocht je namelijk alleen de bobber gebruiken en hij drijft naar het oppervlak, drijft hij niet meteen weg. Ik heb ooit eens ergens een post gemaakt over allemaal extra dingen die ik heb getest, zal deze eens opzoeken en die hier posten.quote:Op donderdag 10 juli 2014 16:03 schreef Scarface150993 het volgende:
[..]
Ja die monopod moet ik sowieso nog hebben. Zijn er ook handige Mounts of straps die het onderwater filmen makkelijker kunnen maken?
Wat bedoel je met niet 360 graden draaien? Want volgens mij is dat juist wel mogelijk. Je hebt ook een tandwiel?quote:Op donderdag 10 juli 2014 16:34 schreef Junior.. het volgende:
Monopod:
http://www.banggood.com/W(...)f-Photo-p-67760.html
Goedkoop aanvoelend balhoofd, kwaliteit is stukken minder en kan niet 360 graden draaien. Geen aanrader
Zijn vaak veel geld waard, ik zou hem weer doorverkopen op eBay!quote:Op donderdag 10 juli 2014 13:09 schreef Amarantha het volgende:
Mensen ik heb iets raars. Ik heb iets (naja wel meer dingen maar verwacht nog 2 etui's, rest is al binnen) op eBay besteld. Vandaag kreeg ik weer een pakketje binnen en daar zat geen etui in maar een dode opgezette vogel! Ik ben hier wel een beetje van geschrokken, hoe kan dit nou weer?
Als je er een met een kogel hebt, kun je de kogel in alle standen draaien, waardoor je ook vanuit allerlei mogelijke hoeken kunt filmen met de pod. Deze pod kan kantelen, de rest moet je doen vanuit de hand, maar de camera haaks op de pod krijgen, is niet mogelijk.quote:Op donderdag 10 juli 2014 16:49 schreef Muto het volgende:
[..]
Wat bedoel je met niet 360 graden draaien? Want volgens mij is dat juist wel mogelijk. Je hebt ook een tandwiel?
Ik vind het juist een nadeel dat je hem niet goed kan vastzetten. Als je hem ver uittrekt en de camera iets naar voren hebt staan, dan wil hij wel makkelijk wegdraaien. Of is er een mogelijkheid om hem vast te zetten?
Ik zie jouw punt. Moet zeggen dat ik juist vind dat het niet heel makkelijk in te schuiven is. Ik ben er tevreden mee. Al heb ik natuurlijk geen vergelijkingsmateriaal.quote:Op donderdag 10 juli 2014 17:44 schreef Junior.. het volgende:
[..]
Als je er een met een kogel hebt, kun je de kogel in alle standen draaien, waardoor je ook vanuit allerlei mogelijke hoeken kunt filmen met de pod. Deze pod kan kantelen, de rest moet je doen vanuit de hand, maar de camera haaks op de pod krijgen, is niet mogelijk.
Daarnaast vond ik de kwaliteit matig, schoof te makkelijk weer in en voelde erg fragile aan.
Foto?quote:Op donderdag 10 juli 2014 13:09 schreef Amarantha het volgende:
Mensen ik heb iets raars. Ik heb iets (naja wel meer dingen maar verwacht nog 2 etui's, rest is al binnen) op eBay besteld. Vandaag kreeg ik weer een pakketje binnen en daar zat geen etui in maar een dode opgezette vogel! Ik ben hier wel een beetje van geschrokken, hoe kan dit nou weer?
pics?quote:Op donderdag 10 juli 2014 13:09 schreef Amarantha het volgende:
Mensen ik heb iets raars. Ik heb iets (naja wel meer dingen maar verwacht nog 2 etui's, rest is al binnen) op eBay besteld. Vandaag kreeg ik weer een pakketje binnen en daar zat geen etui in maar een dode opgezette vogel! Ik ben hier wel een beetje van geschrokken, hoe kan dit nou weer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je kan de SJ4000 bestellen in verschillende kleurtjes bestellen, ik heb gekozen voor de all-black edition, lekker incognito. Maar zoals je in het plaatje ziet is er ook keuze uit verschillende felle kleuren waaronder roze (speciaal voor Bobbert).
Bediening van de cam gaat eenvoudig door de aan knop aan de voorkant ingedrukt te houden tot er "Welcome" op het scherm staat. Dan kan je met dezelfde knop door het menu cyclen. Van Video modus, Foto modus, Foto/video bekijkmodus naar de instellingen. Op het scherm staat de nodige informatie weergegeven, zoals de nog beschikbare opname tijd, accuduur, resolutie van opname en current time en date. Deze datum moet je wel zelf instellen in de settings en dit moet elke keer als je de accu vervangt.
Gelukkig hoef je de accu niet te vervangen want deze kan je gewoon opladen door het hele toestel aan de PC/oplader te hangen.
Al het opgenomen video en foto materiaal wordt weggeschreven op de Micro-SD kaart die je aan de zijkant in het toestel stopt. Sluit je de cam op je pc aan en druk je één maal op de 'ok/record' knop bovenop verschijnt de SD-kaart als extern medium op je pc. Dus dan kan je gemakkelijk alle video en foto's naar je pc verplaatsen.
Tijdens het filmen geven twee indicator leds aan dat hij bezig is. Toch een handige feature wanneer het donker is en of de SJ4000 in zijn case zit en lastig te zien is of het nou wel of niet lukt.
Zit de cam in zijn onderwater behuizing kan je hem nog precies zo bedienen als wanneer deze er niet in zit, er zitten namelijk knopjes in deze externe behuizing die weer op de knopjes van de SJ4000 drukken.
Het filmen zelf gaat in de video-record modus door op de "OK" knop te drukken en als je daar weer op drukt stopt het filmen weer.
Het spreekt allemaal vanzelf bij dit speeltje.
"FULL WATERPROOF" staat tegenwoordig wel op meer dingen... maar of die écht waterdicht zijn? Er is maar een manier om dat te weten te komen. De baddertest:
Voor de rest ben heb ik niet echt veel referentie materiaal van andere action cams dus als je echt wilt vergelijken moet je even onderaan deze review kijken. Daar staan linkjes naar andere reviews en ook vergelijkingen met populaire andere action cams.
Persoonlijk vind ik met de video kwaliteit tijdens schikkende bewegingen, of stationair gewoon prima. Leuk voor in je action video's en zeker van genoeg kwaliteit om je vrienden en familie onder de indruk te laten zijn!
Voor de "actioncams" zijn er echt tientallen verschillende extra's te krijgen in china. Sommige handig, en sommige minder handig. Hieronder een paar tips van dingen die wel (redelijk) handig zijn:
- Monopod
- Travel bag
- Bike mount
- Floater
- Lens cap`(En een kleine "how to" van Monkeybrain KLIK )
Zelf heb ik geen andere action cam dan de SJ4000, maar er zijn genoeg video's online te vinden met vergelijkingen tussen de SJ4000 en andere populaire cam's:quote:Op donderdag 29 mei 2014 18:33 schreef ManageTheAnger het volgende:
Beeld is prima zat, zou niet weten waar er mis mee moet zijn.
Ben benieuwd!
Dit is echt z'n typisch Chinese gadget met een lekkere wow factor en eentje waar je zeker waar voor je geld krijgt. Natuurlijk zijn er minpunten maar de pluspunten en het toch wel beperkte kostenplaatje zorgt er zeker voor dat ik tegen iedereen zeg die er nog geen heeft "KOPEN!"!
Voor de beste video instellingen moet je ook een beetje kloten met de verschillende mogelijkheden.. zelf heb ik nu op aanraden van Igi0n deze instellingen:Ik verwijs ook graag naar de review van Downstar voor meer videos en specs:quote:Op dinsdag 8 juli 2014 12:52 schreef igi0n het volgende:
Persoonlijk vind ik deze instellingen het lekkerst werken;
Resolutie het hoogst (doohh)
HDR aan
Exposure +1/3
De rest heb ik gewoon laten staan op waar ze op staan. Eventueel kan je bij white balance nog instellen om wat voor weer het gaat (dag/avond/veel wolken etc)
GC / [Gadgets] Chinese webshops reviewtopic #2 (grijze SJ4000)
Of zijn video review op Youtube.
Als je er zelf een gekocht hebt kan je voor het beste resultaat je firmware updaten naar de laatste versie. Check wel even of je de goede firmware versie hebt anders krijg je een 'white screen' LCD in plaats van mooi beeld
De firmware kan je onder andere hier vinden.
Wil je deze cam ook kopen, dit kan onder andere via Zarmark
Check mijn china reviews op <a href="http://reviewblog.tweakblogs.net" rel="nofollow" target="_blank">Reviewblog.tweakers.net</a>
blablacoinquote:Op donderdag 10 juli 2014 23:12 schreef Moos. het volgende:
Zijn er trouwens al Chinese webshops of Chinese tussenpersonen die bitcoin accepteren? Zou wel fijn zijn, dat nare PayPal komt me nu ook de strot uit.
Ja man, die irritante kopersbescherming van ze.quote:Op donderdag 10 juli 2014 23:12 schreef Moos. het volgende:
Zijn er trouwens al Chinese webshops of Chinese tussenpersonen die bitcoin accepteren? Zou wel fijn zijn, dat nare PayPal komt me nu ook de strot uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |